Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-12-17 18:03

Agronominė erotika: į ką panaši K. Kardashian sėdynė?

17|8

Panašu, kad žaibiškai išpopuliarėjusios realybės šou žvaigždės Kim Kardashian sėdynė savo formomis panaši į kriaušę. Po apsinuoginusios K.Kardashian nuotraukų paviešinimo internete vis dar tęsiasi šurmulys. Šįkart, norėdami pasijuokti iš žvaigždės apvalumų, interneto vartotojai dalijasi dešimtimis nuotraukų su panašių apvalumų turinčiais maisto produktais, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-17 14:09

Anglijos Bažnyčia pirmąkart paskyrė vyskupę

3

Anglijos Bažnyčia trečiadienį pirmąkart savo vyskupu paskyrė moterį – vikarę Libby Lane, kai tai leido padaryti istorinis taisyklių pakeitimas. L.Lane buvo paskirta naująja Stokporto vyskupe, o šis žingsnis buvo itin dramatiškas Anglijos valstybinėje Bažnyčioje po daugelį metų trukusių ginčų ir susipriešinimo dėl šio klausimo.


2014-12-17 13:59

Kazachstano kaimelio gyventojai negali pabusti iš miego

2|2

Mažame atokiame Kazachstano kaimelyje žmonės ištisas dienas negali prabusti iš kieto miego. Kas sukelia šią jau ketverius metus trunkančią paslaptingą epidemiją, aiškinasi ir medikai, ir ekstresensai, pasakoja „Daily Mail“. Pastaruoju metu netoli Krasnogorsko miesto įsikūrusiame kaimelyje žmonės dar labiau sunerimę. Vietiniai pasakoja, kad šis miego sutrikimas plinta – jis kamuoja jau beveik 14 proc. iš 600 gyventojų.


2014-12-17 12:09

Popiežiaus permainų vėjas įsisuko ir į gvardiečių gretas

4|4

Kai popiežius Pranciškus ragino būti ne griežtais teisėjais, bet visiems duris atlapojančiais tėvais, ne mėgautis prabanga, bet murdytis purvinose gatvėse, daugelis manė, kad tai – tik dvasininkams skirti žodžiai. Tačiau, pasirodo, popiežius kalbėjo visiems. „Šventasis Tėvas nurodė, kad pulkininkas Danielis Rudolfas Anrigas baigtų tarnybą 2015 m. sausio 31 d., kai baigsis jo kadencijai suteiktas pratęsimas“, – tokia žinutė pasirodė Vatikano dienraščio „L’Osservatore Romano“ pirmajame puslapyje ir sukėlė ažiotažą Italijos bei pasaulio spaudoje.


2014-12-16 16:25

999 prabos auksu dengtas dviratis – brangesnis už „Ferrari“

10|7

250 tūkstančių svarų sterlingų, arba 1 mln. 90 tūkst. litų – tokia suma parašyta ant šio dviračio etiketės. Tačiau kokiu užraktu jį prirakinti gatvėje, kad nereikėtų baimintis dėl vagystės? Už prabangųjį „Ferrari“ brangesnis milijonierių žaisliukas, paauksuotas 999 prabos auksu, – dar vienas Londono „Goldgenie“ meistrų darbas, kurį jie patys vadina nuostabiausia pasaulyje judančia skulptūra, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-15 12:30

Įkaitų drama? Šiuolaikinis žmogus pirmiausia darys asmenukę

22|8| 

Chaotiški vaizdai iš Sidnėjaus, kur pirmadienis prasidėjo įkaitų drama miesto centre esančioje kavinėje, įstrigo keistais, šiuolaikinį žmogų puikiai apibūdinančiais vaizdais. Per pirmas šešias įkaitų dramos valandas pareigūnai, regis, nesugebėjo atitverti teritorijos – aplink slampinėjo ne tik policijos snaiperių vietas išduodantys fotografai, bet ir žiopliai, skubantys darytis asmenukes.


2014-12-15 11:51

Kalėdų senelio glėbys - kai kurių vaikų baisiausias košmaras

1|15

Kiekvienais metais JAV šeimos tradiciškai vyksta į prekybos centrus, kur vaikų laukia Kalėdų seneliai. Pasodinę mažuosius lankytojus sau ant kelių, jie bando išsiaiškinti kalėdinius vaikų norus. Visa tai skamba tikrai jaukiai, tačiau nuotraukos pačios kalba už save - daugeliui vaikų Kalėdų senelio lankymas baigiasi ašaromis ir panikos riksmais.


2014-12-15 11:34

Rusijos propagandą vokiečiai pasitinka ir juokais

374|2

Kremliaus propagandininkams Baltijos šalių neužtenka, jie jau bando užkariauti ir įtakingiausios Europos valstybės Vokietijos viešąją erdvę. Tiesa, kol kas plauti smegenis racionaliems vokiečiams nelabai pavyksta. Jau visą mėnesį Kremliaus ruporas „Russia Today“, kuris nuo 2005 metų kuria „naujo rusiško pasaulio“ įvaizdį, transliuoja ne tik rusų, anglų, ispanų bei arabų, bet ir vokiečių kalba. Kol kas – tik internete, bet propagandiniu vadinamas kanalas žada pradėti televizijos transliacijas Vokietijoje jau kitais metais.


2014-12-14 14:12

Nepasotinamas: G. Depardieu prisipažino šlamštęs liūtus

41|4

Skandalingai pagarsėjęs Rusijos pilietis ir kartu prancūzų aktorius 65 metų Gerard'as Depardieu prisipažino, kad per neseniai vykusią kelionę į Afriką jis nušovė du liūtus ir ragavo jų mėsos, skelbia „The Daily Mail“.


2014-12-14 13:03

V. Putino tigras smaginasi - pasienyje suėdė kinų šunį

6

Amūro tigras, kurį į laisvę asmeniškai paleido Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, toliau siautėja. Kelis mėnesius praleidęs kaimyninėje Kinijoje tigras, vardu Kuzia neseniai grįžo į tėvynę. Tiesa, pasienyje jis dar spėjo pridaryti žalos -- kito grobio neradęs "Putino tigru" vadinamas plėšrūnas papjovė valkataujantį kinų šunį.


Populiariausi per 24 val.