Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-02 15:09

Konkursas „Misis Amerika“ bus organizuojamas Kryme

67

Rusija skelbia pasiekusi dar vieną viešųjų ryšių pergalę. Su Kremliumi siejamas amerikietis verslininkas Davidas Marmelas pareiškė, kad jo organizuojamas grožio konkursas „Misis Amerika“ 2015 metais vyks neseniai Rusijos aneksuotame Sevastopolio uoste. Tai ne vienintelė žinia, nudžiuginusi Rusijos žiniasklaidos atstovus. Pasirodo, kad kitų metų konkurse dalyvaus ne tik ištekėjusios amerikietės, bet ir rusės, o pats konkursas bus pervadintas į dvišalius santykius simbolizuojantį „Misis Amerika-Rusija“ renginį.


2014-10-02 15:05

Australijoje ryklys nukando banglentininkui abi rankas

Ketvirtadienį viename iš paplūdimių Australijos pietvakariuose, netoli Esperanso miesto (Vakarų Australijos valstija), įvyko tragiškas incidentas. Ryklys užpuolė 23 metų banglentininką ir nukando jam abi rankas. Jaunuolis nugabentas į ligoninę, jo būklė sunki.


2014-10-02 14:06

Ruso plakatuose – erotika ir ironiškas požiūris į sovietmetį

13|20

Rusų dailininkas Valerijus Barykinas sukūrė visą eilę plakatų, kuriuose sujungtas sovietų ir amerikiečių praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio plakatų stilius. Dailės meistras įtaigiai pavaizdavo „pin-up“ stiliaus piešinius, skelbia portalas ofigenno.cc. Sunku patikėti, tačiau visi jie pagaminti dabartiniu metu ir vieno talentingo kūrėjo rankomis. Skiriamasis kūrinių ženklas – erotika ir ironiškas požiūris į sovietinę stilistiką. V.Barykinas siekė ne tik sujungti du stilius, bet ir pasišaipyti iš sovietinės tikrovės bei amerikietiškų kičo simbolių.


2014-10-02 10:17

Izraelio moterys sukilo prieš ortodoksų siautėjimą lėktuvuose

19

Izraelio avialinijos „El Al“ sulaukė griežtos kritikos dėl leidimo griežtų tradicijų laikymusi garsėjantiems žydų ortodoksams savavaliauti lėktuvuose. Šalia moterų keleivių atsisakantys sėdėti ortodoksai privertė izraelietes išplatinti peticiją, skelbia „The Guardian“. Peticija, kurioje reikalaujama „stabdyti chuliganišką, įžeidžiantį ir diskriminuojantį elgesį prieš moteris lėktuve“, jau pasirašė tūkstančiai izraeliečių. Skandalą sukėlė ortodoksų elgesys skrydžio iš Niujorko į Tel Avivą metu. Grupė religingų vyrų tiesiog atsisakė sėstis šalia keleivių moterų.


2014-10-01 20:08

Londono garsieji raudonieji taksofonai bus žali

Garsiosios raudonosios Londono telefonų būdelės virsta žaliomis – trečiadienį buvo pristatyta nauja saulės energiją naudojanti būdelė, kurioje žmonės galės pasikrauti savo mobiliuosius įrenginius.


2014-10-01 14:34

Indija švenčia gėrio pergalę prieš blogį

1|17

Milijonai hinduistų visoje Šiaurės Indijoje su tradicinio teatro pasirodymais ir didžiulių atvaizdų deginimu švenčia religinį festivalį, kuris simbolizuoja gėrio pergalę prieš blogį. Prie įspūdingų Indijos sostinės Delio Raudonojo forto sienų kas vakarą rodomi vaidinimai atkartojant hinduistų dievo Ramos kovą ir demono Ravanos nužudymą.


2014-10-01 12:46

Amsterdame – pirmasis pasaulyje mikroorganizmų zoologijos sodas

5

Pirmasis pasaulyje „interaktyvus mikrobų zoologijos sodas“ antradienį atvėrė duris Amsterdame, suteikdamas galimybę artimiau susipažinti su mažyčiais organizmais, sudarančiais iki dviejų trečdalių visos gyvosios medžiagos ir gyvybiškai svarbiais mūsų planetos ateičiai.


2014-09-30 15:40

Londone bus galima paragauti žmogienos mėsainių

98|2

Jeigu esate linkęs į kulinarinius nuotykius, šis patiekalas bus kaip tik jums. Užkandinė Londone siūlys savo klientams išbandyti „žmogienos“ skonio mėsainius. Tačiau neskubėkite panikuoti – šiame patiekale tikro žmogaus audinių nerasite, juos pakeičia kiaulienos, veršienos, kaulų čiulpų ir vištienos kepenėlių mišinys, kuris labai primena žmogienos skonį bei tekstūrą.


2014-09-30 15:01

Paprastiems kinams uždraudė, tačiau žmonai leido

2

Socialinis tinklas „Instagram“ draudžiamas Kinijoje dėl protestų Honkonge, tačiau tai nesutrukdė Kinijos lyderio žmonai publikuoti naujausių savo nuotraukų. Pirmoji Kinijos ponia Peng Liyuan, dar vadinama Tautos Motina, įkėlė nuotraukas iš renginio, kuriame dalyvavo su savo vyru, Kinijos vadovu Xi Jinpingu.


2014-09-30 15:00

Mergaitė, vardu ISIS, ragina kovoti su ISIS

Isis (liet. Izidė) – egiptiečių deivė, motinystės simbolis, gamtos globėja. Tačiau tokį vardą gavusios merginos šiandien girdi ne komplimentus, o patyčias. Visam pasauliui sužinojus apie žiaurią „Islamo valstybę“, kurios viena angliškų santrumpų yra būtent ISIS, tūkstančiai merginų ir moterų yra priverstos ginti savo vardą, skelbia „The Daily Mail“.


Populiariausi per 24 val.