Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-04-19 10:05

„Samsung“ parduotuvė atidaryta su Ž.Grigaičiu ir 1000 eurų prizu

34|18

Tai oficialu – Vilniuje turime vienintelę Baltijos šalyse „Samsung“ parduotuvę. Paklaustas, kodėl pasirinktas būtent Vilnius, „Samsung Electronics Lietuva“ vadovas Simonas Skupas paaiškino, jog parduotuvė yra karštos lietuvių meilės šiai kompanijai vaisius. Apklausa parodė, kad lietuviams „Samsung“ yra trečias mėgstamiausias vardas po „Google“ ir „Maximos“. Negana to, lyg patvirtindamas, kad „Samsung“ jau yra trokštama stiliaus ikona į atidarymą užsuko ir Žilvinas Grigaitis. Ir ne tik…


2015-04-16 10:16

Naujas ginklas išmaniųjų kare – beldimu valdomas „Huawei P8“

12|13

Nauji „Samsung“ ir HTC pasiekė Lietuvą, odinio „LG G4“ pasaulis laukia mėnesio pabaigoje, o mes balandžio 15 d. Londone sekėme naujausio „Huawei“ flagmano P8 pristatymą. Atrodo, pasaulio galingųjų laukia sunkus karas už mūsų kišenes su naujoku iš Kinijos, o išgirtasis rusų „YotaPhone“ gali nė nebesikankinti.


2015-04-13 16:30

„Apple Watch“ safyro stiklo nesuraižė net grąžtas

2

Išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ ekraną saugantis sintetinio safyro stiklas – pavydėtinai atsparus įbrėžimams. Jo nepavyko suraižyti nei raktu, nei švitriniu popieriumi, nei grąžtu. Jis neskilo ir kelis sykius trinktelėjus plaktuku, tiesa, tai buvo atliekama atsargiau.


2015-04-10 10:38

Patikrino „Galaxy S6“ atsparumą liepsnai

2|3

Aukščiausios klasės išmanieji telefonai kankinami įvairiausiais būdais, tačiau tokio dar neteko matyti: vienas tinklaraštininkas nusprendė patikrinti, ar „Samsung“ flagmanas „Galaxy S6“ yra atsparus liepsnai.


2015-04-08 23:46

Kompiuterį suspaudė į ryžio grūdą

7|3

Susipažinkite: tai – „Michigan Micro Mote“ (arba tiesiog M3), mažiausias kompiuteris pasaulyje, o jo dydis prilygsta ryžio grūdui. Šio įrenginio išradėjai teigia, kad jis galės suteikti kasdieniams objektams išmaniąsias galimybes.


2015-04-08 15:25

Kodėl staiga bepilotės skraidyklės tapo tokios populiarios?

5

„Progresyvių technologijų pažanga yra labiausiai orientuota į kaštų bei dydžio mažinimą, arba tam tikro komponento efektyvumo didinimą. Puikus pavyzdys – baterijos. Prisimenu, kai prieš daugiau nei dešimtmetį geriausios baterijos buvo NiCad ir NiMH, tačiau jos buvo pernelyg sunkios, kad būtų tinkamos integruoti į nedideles skraidykles (fiksuoto sparno orlaiviams jos tiko). Šiandien mes jau turime lengvas, didelio energijos tankio ličio polimerų baterijas, kurios yra pakankamai galingos, nepaisant jų lengvumo. Baterijos svorio problema, tiesą sakant, yra aktualiausias iššūkis, susijęs su elektros panaudojimo skrydžių metu tobulinimu“, – „Newsweek“ portale rašo inžinierius Yuanas Gao.


2015-04-07 12:48

„Samsung“ atkirtis telefonų lankstytojams

2|2|

Paaiškėjus, kad „iPhone 6 Plus" telefonai kišenėje sulinksta, „Samsung“ negailėjo pašaipų konkurentei „Apple“. Dabar patiems korėjiečiams tenka gintis. Jų argumentai – paprasti kaip trys kapeikos.


2015-04-05 15:16

Kuris tvirtesnis: „iPhone 6 Plus“, „Galaxy S6 Edge“ ar „One M9“?

6|4| 

Vieni telefonus testuoja braukydami ekraną ir tikrindami technines galimybes, kiti juos mėto ant žemės, o štai „SquareTrade“ specialistai naujausius ir geriausiai vertinamus flagmanus nusprendė sulankstyti. Kuris pasirodė geriausiai – „Apple iPhone 6 Plus“, „Samsung Galaxy S6 Edge“ ar „HTC One M9“?


2015-04-04 18:39

Programėlė MS-DOS – paversk telefoną antikvariniu kompiuteriu

8

Galime džiaugtis – pagaliau „Microsoft“ sukūrė programėlę, kuri „Windows Phone“ pavertė linksmu ir patraukliu. Galime liūdėti – koks gi tai telefonas, kad paverstas priešistoriniu kompiuteriu jis tampa gerokai įdomesniu. Tačiau realiai turėtume tiesiog linksmintis – daugelis išmanių telefonų savininkų nė negirdėjo kaip ta visų stalinių kompiuterių operacinių sistemų prosenelė MS-DOS čirpsi, o šis „Microsoft“ balandžio pirmosios pokštas tiesiog stulbinančiai preciziškas.


2015-04-04 14:10

„Samsung Galaxy A“ serija: M.Šalčiūtės svajonių išsipildymas

3|26

„Samsung“ pagaliau suprato, kad geras išmanusis telefonas neprivalo kainuoti 700 eurų, o pigios griuvenos tik gadina jos įvaizdį. Ir kad pirkėjai nori tvirto, metalinio korpuso. Taip gimė „Galaxy A“ serija, kurios du atstovus – A5 ir A7 – testavau kelias pastarąsias savaites.


Populiariausi per 24 val.