Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-10-06 20:32

„Microsoft“ – kompiuterių žudikas ir skysčiu aušinamas telefonas

9|5

Antradienio pavakarę „Microsoft“ nutarė priblokšti pasaulį milžiniško mąsto pristatymu. Pasigyrusi, kad „Windows 10“ jau įdiegti 110 mln. įrenginių, kompanija pristatė ilgai lauktą neįtikėtiną naują aukščiausios klasės savo telefoną „Lumia 950 XL“, paskelbė apie artėjančią papildytos realybės ateitį ir lyg stebukladarys iš rankovės ištraukė net du „kompiuterių žudikus“. Vienas jų pavers kompiuteriu telefoną, o kitas – jūsų nešiojamą kompiuterį nereikalinga ir nepatogia seniena.


2015-10-05 13:50

Štai ji – brangiausia Lietuvoje sukurta kilnojama TV studija

3|9

Du vilkikai, 52 tonos moderniausių televizijos technologijų, 4,5 mln. eurų. Tiek už bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC) pagamintą kilnojamą TV studiją sumokėjo viena Gruzijos televizija. Kompanijos atstovo teigimu, brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis yra ir viena moderniausių Europoje – įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015“ .


2015-10-04 09:01

Keistas japonų išradimas už 125 eurus – norintiems liekno veido

10|6

Atsižvelgdama į azijiečių moterų poreikį turėti lieknus veidus, Japonijos kompanija MTG pagamino keistą gaminį, kuris neva padeda atsikratyti putlių ir nukarusių žandų.


2015-10-01 13:41

LG smogė – telefonas su dviem asmenukių kameromis ir ekranais

8|5

Kaip būti pastebėtam, kai rudenį naujus išmaniuosius telefonus pristatinėja kas netingi, iš viršaus „Samsung“ tave spaudžia kreivais ekranais, iš apačios – kinai pigiais ir vis geriau veikiančiais įrenginiais? Ligi šiol gaminusi išties puikius, tik kiek neišvaizdžius išmaniuosius, LG pateikė savo atsakymą – pristatytas pirmasis naujos V serijos telefonas „LG V10“ ne tik žvilga prabangiu korpusu, bet turi įrengtus du ekranus, o virš jų – dvi asmeniukių kamerų akis. Ir kokia mums iš to nauda?


2015-10-01 11:25

Jūsų išmanusis ateityje bus kaip „Nokia“ plyta

5

Lauke šalta, einate gatve ir stebite, kaip praeiviai keistai dirsčioja į jus. Kodėl? Galbūt todėl, jog atrodo, kad kalbatės pats su savimi, nors tiesiog plepate telefonu ir naudojate laisvų rankų įrangą. Prieš keletą metų tai buvo retenybė, bet dabar toks vaizdas jau nieko nestebina. Ko laukti ateityje?


2015-09-30 14:02

„iPad“ mokslui netinka. Karti JAV mokyklų patirtis

4

Lietuvoje planai aprūpinti moksleivius planšetiniais kompiuteriais kartais pateikiami taip, lyg tai būtų panacėja, automatiškai pakelsianti kiekvieno vaiko žinių lygį. Tik štai tokių pat svajų įkvėpta Los Andželo (JAV) mokyklų administracija, užsimojusi aprūpinti „iPad“ kompiuteriais visus 640 tūkst. miesto moksleivių, dabar teisinasi FTB pareigūnams, o „Apple“ privalės išmokėti 4,2 mln. dolerių sutarties nutraukimo mokestį. Viena iš plano žlugimo priežasčių – „iPad“ pasirodė netinkama mokomąja priemone.


2015-09-30 12:23

„iPhone 6S“ pirkėjai skundžiasi, kad telefonas veikia per gerai

1

Viena iš naujovių, kurią kompanija „Apple“ pristatė kartu su išmaniuoju telefonu „iPhone 6S“, yra kur kas jautresnis pirštų atspaudų jutiklis „Touch ID“. Ir nors tokia naujovė laikoma geru atnaujinimu, kai kurie vartotojai patobulinimu skundžiasi.


2015-09-30 10:20

„Google“ parodė, kaip reikia gaminti gerus ir pigius telefonus

12|8

Aukščiausia klasė už vidutinę kainą – taip trumpai galima apibūdinti „Google“ pristatytus telefonus „Nexus 5X“ ir „Nexus 6P“. Šios serijos telefonai vadinami „Android“ pažibomis, mat jų naudotojai pirmieji gauna sistemos atnaujinimus, be to, operacinė sistema neturi jokių bereikalingų programėlių, kuriomis savo įrenginius mėgsta „pagardinti“ gamintojai.


2015-09-27 20:40

Viena pirmųjų „iPhone 6S“ pirkėjų – studentė iš Lietuvos

86

rasidėjus išmaniųjų telefonų „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ mažmeninei prekybai, „Apple“ parduotuves visame pasaulyje šturmavo gausybė norinčiųjų įsigyti. Tačiau Niujorko Penktojo aveniu įsikūrusioje „Apple“ parduotuvėje pirmąja „iPhone 6S“ pirkėja pavyko tapti lietuvei.


2015-09-26 18:10

„Meizu M2 Note“ – geras kinų telefonas už blogą lietuvio algą

23|9

Neteigsiu, kad savaitę kišenėje panešiojęs šį kinų šedevrą nemažu ekranu alpstu iš susižavėjimo. Bet juk savaitė Bahamose irgi atrodo patrauklesnė negu palapinėje prie Zarasų ežero, o galiausiai daugiau naudos gaus paėmęs geriausią iš to ką gali, negu pasvajojęs apie tai, ko vis tiek neturės. Ir perkant įrenginį sau, didžiausiu jo privalumu tampa tai, kad jį gali įpirkti. O „Meizu m2 note“ pasirodė kur kas daugiau negu tik įperkamas – kito, siūlančio šitiek daug už tiek mažai bandyti kol kas neteko.


Populiariausi per 24 val.