Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-29 07:59

Išmokos lenkų mokiniams: per metus daugiau nei 200 tūkst. eurų

Lenkijos užsienio reikalų viceministras Janas Dziedziczakas pranešė, kad nuo šių metų rugsėjo 1 dienos šalis rems lenkų šeimų moksleivius Lietuvoje.


2016-08-29 07:55

Ministras J. Olekas: „2 proc. BVP gynybai – ne riba“

2

Lietuva, reaguodama į Rusijos veiksmus Rytų Ukrainoje ir nuolat eskaluojamą karinį aktyvumą Baltijos jūros regione, šiemet pateko į geriausiai gynybą finansuojančių NATO šalių dešimtuką. Lietuva devinta, nors dar pernai buvo dešimčia pozicijų žemiau. Šią savaitę Lietuva pasirašė sutartį su Vokietija dėl brangiausio per Nepriklausomybės metus kariuomenės pirkinio. Sandorio vertė 386 mln. eurų.


2016-08-29 07:28

Piktnaudžiavimu tarnyba įtariamas J.Milius grįžta į darbą

2| 

Piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius pirmadienį grįžta į darbą po beveik mėnesį trukusių atostogų.


2016-08-29 07:15

Gera būti Seimo nariu: auga ir atlyginimai, ir išeitinės išmokos

13

Netrukus kadenciją baigiantiems Seimo nariams ir jų padėjėjams gali pavydėti visi terminuotas darbo sutartis turintys šalies gyventojai, mat šioms pasibaigus eilinis Petras Petraitis tiesiog gauna paskutinį atlyginimą ir gali eiti savais keliais, o štai politikai ir jų padėjėjai sulaukia solidžių išeitinių išmokų bei kompensacijų už nepanaudotas atostogas. Nors teisės ekspertai ne kartą viešai kritikavo išeitinių išmokų Seimo nariams skyrimo tvarką vadindami ją neteisinga, nes ne kas kitas, o patys politikai sau ją pasitvirtino Seimo statutu.


2016-08-29 06:26

Nekaltą lietuvį už grotų JAV pūdė net 300 dienų

214|4

Kol būsimasis lakūnas iš Lietuvos kentėjo JAV kalėjime pareigūnams įrodinėdamas, kad jis – ne prievartautojas, bendramoksliai baigė studijas ir gavo diplomus. Be įrodymų kalintas vaikinas tą košmarą prisiminė kalbėdamas su „Lietuvos rytu“. Studentas iš tolimos šalies, skaitantis knygas ir kremtantis „studentų maistą“. Taip JAV areštinėje laikomiems vyrams atrodė Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) aviaciją studijuojantis 22 metų Egidijus Riaubys. Pirmąsias dienas nelaisvėje jis net nelipdavo iš lovos ir neatitraukdavo akių nuo knygų. Bet vėliau lietuvį ėmė kalbinti patys sulaikytieji.


2016-08-28 20:49

Vilniaus opozicija piktinas milijoniniu autobusų nuomos konkursu

8

Vilniaus savivaldybės opozicija piktinasi, jog savivaldybės įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ketina skelbti milijoninį ilgalaikės autobusų nuomos konkursą, apie kurį nėra informuojami tarybos nariai ir visuomenė.


2016-08-28 18:52

Lietuviai neabejingi karo nuniokotai Ukrainai

6|3

Karas, badas ir skurdas – šitaip rugsėjo 1-ąją sutiks karo zona virtusioje Ukrainoje gyvenantys vaikai ir jų tėveliai.


2016-08-28 15:13

Nuo karo priglausti Ukrainos moksleiviai ateitį sieja su Lietuva

15

Ketvirtadalis nuo karo Ukrainos Rytuose pabėgusių ir Lietuvoje laikinai besimokančių ukrainiečių moksleivių savo ateitį sieja su Lietuva, sako Vilniaus lietuvių namų direktorius Gintautas Rudzinskas.


2016-08-28 12:56

Sekmadienio rytą kauniečius pramogauti kvietė lėlininkai

44

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį Kauno valstybinis lėlių teatras kaip ir kasmet sukvietė savo gerbėjus į nuotaikingas vasaros palydėtuves ir tradicija tapusią naujojo sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“, sulaukusią gausaus būrio ištikimų gerbėjų ir jų gretas kasmet papildančių mažųjų šventės lankytojų.


2016-08-28 10:44

L. Linkevičius išvyksta į Švediją ir Norvegiją

8| 

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išvyksta į konferencijas ir susitikimus Norvegijoje bei Švedijoje. Ministro darbotvarkėje – susitikimai su šių valstybių ministrais, taip pat šiose šalyse gyvenančių lietuvių bendruomenės atstovais.


Populiariausi per 24 val.