Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-30 21:34

Taboro narkomanai į žinią apie mirtinas dozes reagavo savotiškai

40|3|

„Niekas jų nesustabdys, jiems niekas nesvarbu. Net matydamas, kad šalia kas nors mirė, narkomanas vis tiek eis į taborą. Jokia policija, ginklai, tėvai, vaikų ašaros jų nesustabdys. Jei narkomanui bloga, vienintelis tikslas – dozė“, – paklaustas, kaip sostinės narkomanai reaguoja į faktą, kad tabore įsigyti narkotikai vieną po kito žudo jų likimo draugus, atsakė 40-metis vilnietis Laurynas.


2015-07-30 21:04

Penkis egzaminus Ignui tobulai išlaikyti padėjo senolių išmintis

43|19| 

Penki egzaminai po 100 balų ir dar vienas – 99 balai. Tokie rezultatai padėjo Vunderkindu vadinamam marijampoliečiui be vargo įstoti į pasirinktą specialybę ir įgyvendinti svajones. Optimizmu trykštantis Ignas Kriaučiūnas sugebėjo ne tik puikiai išlaikyti egzaminus, bet ir susirasti darbą. Marijampolės marijonų gimnaziją baigęs abiturientas gavo penkis šimtukus: iš lietuvių ir anglų kalbų, biologijos, istorijos ir geografijos. 99 balus surinko iš chemijos egzamino. Vaikinas sielojosi dėl paskutinio rezultato.


2015-07-30 21:04

Klaipėdos apylinkės teisėja V. Balčiūnienė klumpa ne pirmą kartą

3|3

Klaipėdos teisėjai 52 metų Violetai Balčiūnienei vėl reikės aiškintis Teisėjų garbės teismui (TGT) dėl nusižengimo – viešai nepaskelbto bylos sprendimo. Kolegos ne pirmą kartą drausmina šią teisėją – V.Balčiūnienei anksčiau skirta nuobauda už kitus su profesine etika nesuderinamus nusižengimus.


2015-07-30 20:21

Apie lytinį ugdymą mokyklose – prieštaringai

9|3

Lietuvoje 2013 metais, moters pageidavimu, atlikta 5217 dirbtinių nėštumo nutraukimų, ypač padaugėjo mokyklinio amžiaus – 15–17 metų – merginų abortų. Šiaulių mieste šio amžiaus merginų abortų išaugo kone dvigubai. Lytinio auklėjimo spragos tampa pavojingos, tačiau Seime neprasimuša įstatymų pataisos dėl lytinio ugdymo mokyklose.


2015-07-30 20:11

Nykstantis Lietuvos kaimas iš arti: gyventojai nežino, ką veikti

17| 

Rudilių kaimas Kupiškio rajone taip ištuštėjo, kad tenka griauti nebegyvenamus daugiabučius, kadaise ūžusį laisvalaikio centrą. Vietiniai atviri, kaime liko tik senoliai, jaunimas su šeimomis išrūko į užsienį. Anot specialistų, Rudiliai – tuštėjančios Lietuvos pavyzdys. Naujausi duomenys skelbia, kad emigracijos mastai nemažėja, kasmet šalį palieka tūkstančiai.


2015-07-30 18:32

Neatsiprašinėjantis S. Skvernelis su šlepetėmis grįš namo?

116

„Išlindo Pilypas iš kanapių: matyt, Seimo pirmininkė neskaito nei laikraščių, nei portalų, nežiūri televizijos ir neklauso radijo. Jei Seimo pirmininkė neskaito šios informacijos, gal bent „Google“ jai padėtų?“ – neseniai apie Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę savo nuomonę per atstovus spaudai pareiškė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. 


2015-07-30 17:55

Palanga prieš A.Užkalnį: kurorto valdžia bylinėsis su žurnalistu

846

Andrius Užkalnis žemina didžiausią šalies kurortą ir už tai turi atsakyti. Taip nutarė Palangos valdžia, kurią papiktino žinomo autoriaus rašiniai internete. Miesto vadovai pradėjo konsultuotis su teisininkais: ketinama pareikalauti solidžios kompensacijos už, jų nuomone, patirtą neturtinę žalą.


2015-07-30 17:52

Neringos valdininkams po neteisėtų statybų nenukris nė plaukas

10

Leidimus neteisėtoms statyboms Juodkrantės gyvenvietėj davusiems Neringos valdininkams greičiausiai pavyks išlipti sausiems iš užvirusio teisinės košės katilo, nors dėl jų suraitytų parašų teismai įpareigojo vietos savivaldybę ir Statybos inspekciją solidariai atlyginti nugriauto restorano valdytojams priteistą 1,150 mln. eurų dydžio žalą.


2015-07-30 17:51

Į NATO misiją atvykę norvegai Šiauliuose jaučiasi kaip namuose

4|42| 

„Ruošdamiesi misijai apie Šiaulius ir Lietuvą informacijos rinkomės ir iš interneto, ir iš čia jau tarnavusių savo kolegų, tačiau atvykę pasijutome lyg būtume likę namuose: pas jus veikia ir „Rimi“ prekybos centrai, ir „Statoil“ degalinės, ir didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei priklausančio DNB banko skyriai“, – paklaustas, kas jį ir jo pavaldinius labiausiai nustebino Šiauliuose, portalui lrytas.lt atsakė NATO oro policijos misiją vykdančio Norvegijos junginio vadas pulkininkas leitenantas Andersenas. Junginio vado vardas – žurnalistams tabu. Nėra ir atsakymo į klausimą, kiek iš Norvegijos atvykusių karių nuo gegužės pirmosios vykdo šią misiją.


2015-07-30 17:45

Jūros šventės eisena: 1000 metrų atkarpoje – 7000 žmonių

12

Šiemetinė jūros šventė užvertė paskutinį puslapį – padėkojo įspūdingos eisenos centrinėmis Klaipėdos gatvėmis dalyviams.


Populiariausi per 24 val.