Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-27 08:16

V.Adamkus: Europa padarė klaidą bandydama skirstytis pabėgėlius

7

Bandymą Europai solidariai pasidalinti plūstančius pabėgėlius kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus vadina „klaida“, nes neišspręstos migracijos priežastys – konfliktai Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose.


2015-11-27 07:45

Tėvai šokiruoti: gimnazija prašo paramos vokeliuose

 

Galo su galu nesuduriančios mokyklos... ėmė elgetauti. Įprasta, kad prašoma pervesti du procentus perskirstomų paramos mokesčių. Tačiau Šiaulių gimnazija žengė dar toliau – mokinių tėvams isšiuntinėjo laiškus, kuriuose prašymas į tą patį voką dėti pinigų ir nešti į mokyklą. Tėvai pasipiktino tokia rinkliava, tačiau vietos švietimo skyriaus vedėja bėdos čia nemato.


2015-11-27 07:23

Prezidentės jėga – neregėtos slaptosios pažymos

Prezidentės mestas sunkių kaltinimų akmuo, kad neva jos kandidatai į generalinio prokuroro postą buvo atmesti dėl neskaidrių Seimo narių užmačių, sukėlė bangas, kurios gali gerokai paplauti pačios D.Grybauskaitės reputaciją. Tik, žinoma, jei parlamentarams pakaks ryžto.


2015-11-27 05:52

Rodys, kaip prezidentė karžygė žirgą balnojo

35|2

Vasarą kurtame dokumentiniame filme apie kelias įtakingas pasaulio moteris debiutavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė vėl filmuojasi. Šį kartą britų ir lietuvių komanda kuria daug dramatiškesnę juostą – apie tai, kaip laukiama karo. Atsitiktinai ar neatsitiktinai filmo, kuriame vyriausioji šalies ginkluotųjų pajėgų vadė atlieka pagrindinį vaidmenį, statistais tapo ir į Prezidentūrą iškviesti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai bei krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-11-27 05:00

Nėra aukštesnės viršūnės už Žaliakalnį

2

Politologams ir giminingų sričių specialistams pasitaikė gera proga imtis rimto mokslinio tyrimo ir išsiaiškinti, kodėl politikai iš įvairių miestų jaučia nenusakomą Kauno Žaliakalnio rinkimų apygardos trauką.


2015-11-26 23:31

Vytautas Landsbergis: „Gaila, kad gydytojai mane ištraukė“

158|22|

Po Seimo sprendimo neskirti Vytautui Landsbergiui Laisvės premijos visuomenėje kilo pasipiktinimas. Rašomos peticijos, nešiojamos tautinės juostelės bei pasmerktas Seimas – visa ši reakcija maloniai nustebino profesorių V. Landsbergį. O apie Seimą Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas gali pasakyti tik vieną – išsikraustė iš proto.


2015-11-26 20:01

Alkoholio palaužtos poros gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai

1|3

Po Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai už nužudymą bei kitus nusikaltimus jau teistas, probacijos pareigūnų žinioje buvęs kražiškis 57 metų Rimantas Bekintis nužudė keturias moteris, Probacijos tarnyba sulaukė daug neigiamų atsiliepimų. Kas yra ta laisvėje paliktų ar pirma laiko iš įkalinimo išleistų nuteistųjų bei laisvės apribojimu, viešaisiais darbais nubaustų asmenų priežiūrą vykdanti Probacijos tarnyba, kokie žmonės ir kaip joje dirba, kokius įgaliojimus ir galimybes jie turi? Į visus šiuos klausimus atsakymų ieškojo vieną darbo dieną su Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Pakruojo rajono skyriaus vyresniąja inspektore 44 metų Erika Maslauskiene ir jos kolega 43 metų Vygandu Derviniu praleidęs lrytas.lt žurnalistas.


2015-11-26 20:01

V. Uspaskichas ketina palikti Darbo partiją ir aktyvią politiką

48|2| 

Europarlamentaras Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad ketina trauktis iš aktyvios politinės veiklos. Jis sakė, kad politinę veiklą ketina baigti „labai greitai“, netrukus baigs „vieną rimtą projektą“ ir nori eiti „visai į kitą sritį“.


2015-11-26 18:22

Seimas nesutiko riboti tiesiogiai išrinktų merų kadencijų

Ketvirtadienį parlamentarai nesutiko nustatyti, kad tiesiogiai išrinkti merai pareigas galėtų eiti ne daugiau kaip dvi ar tris kadencijas iš eilės.


2015-11-26 18:09

D. Teišerskytės planas – pirkti savo knygas iš valdiškos kišenės

8| 

Poezijos knygą neseniai išleidusi parlamentarė Dalia Teišerskytė sumąstė išpirkti jos egzempliorius ir knygas dovanoti bibliotekoms prieš Kalėdas. Tačiau pirkti savo kūrinį ji ketino ne iš asmeninių, o iš parlamentinių lėšų. Tokiems Teišerskytės planams kelią užkirto Seimo etikos komisija, priminusi, kad pirkti savo knygų iš valdiškos kišenės parlamentarams negalima. Teišerskytės ketinimai nustebino kolegas, mat ji pati daug metų dirbo etikos komisijoje ir už savų knygų pirkimą yra nubaudusi buvusį parlamentarą Saulių Stomą.


Populiariausi per 24 val.