Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-05-30 20:41

Privilioti vyrą menininkei E. Suchockytei padėjo paveikslai

4|12

Nuo likimo nepabėgsi. Šią išmintį dabar jau puikiai žino grafikė ir dainininkė Edita Suchockytė (40 m.). Dar prieš kelerius metus menininkė mušėsi į krūtinę tvirtindama, kad yra laiminga gyvendama viena ir augindama mažametę dukterį Marleną, kad ji neįsivaizduoja šalia savęs jokio lietuvio vyro. Tačiau prieš dvejus metus Edita ištekėjo už lietuvio verslo vadybininko Tomo. Dabar vilnietė tikina, kad niekada nebuvo tokia laiminga ir rami.


2015-05-30 14:43

Paradoksai: motinas garbinam, bet „boba – ne žmogus“

5

Moters padėtį patriarchalinėje šeimoje sunku laikyti beatodairiškai teigiama: juk boba – ne žmogus, boba – už velnią baisesnė, ji kalta dėl pirmapradės nuodėmės, pasakojama LRT „Klasikos“ laidoje „Ryto rasa krito“. Deja, moters žeminimas, žinoma, ne tokiais mastais, tebegyvuoja ir šiandien, pavyzdžiui, apribojamos galimybės užimti aukštesnes pareigas, gauti kitokį atlyginimą už tą patį darbą.


2015-05-30 12:31

Rūkaliai savo vaikus pasmerkia skurdui

7

Ekspertai praneša, kad rūkymas ne tik žaloja sveikatą, bet šis įprotis kiekvienais metais tūkstančius vaikų įstumia į skurdą, rašo „Daily Mail“.


2015-05-29 16:36

Š. Barto mylimajai Lorai filme ir gyvenime teko tas pats vaidmuo

1|25

Smuikininkė Lora Kmieliauskaitė (24 m.) prieš kelerius metus nė nesapnavo, kad vieną dieną ji žengs raudonuoju kilimu Kanų kino festivalyje. Visa esybe į muziką panirusiai studentei lemtinga tapo pažintis su kino režisieriumi Šarūnu Bartu (50 m.), dovanojusi meilę, motinystės džiaugsmą ir vieną pagrindinių vaidmenų šią savaitę 68-ajame Kanų festivalyje pristatytame filme „Peace to Us in Our Dreams“.


2015-05-29 16:35

Vaiko sąsiuvinyje – siaubą kelianti žinutė

2|4

Pavarčiusi anūko sąsiuvinį, močiutė išsigando, kad vaikas mąsto apie savižudybę. Nors vėliau paaiškėjo, kad tai tik vadovėlio užduotis, panevėžietė susijaudino: ar tokie sakiniai nepakenks nuskriaustiems, nemylimiems vaikams?


2015-05-28 17:37

Vestuvių nuotrauka internete sukėlė sumaištį ir diskusijas

3

Vestuvės yra šventė, kada nuotaka ir jaunikis pagrįstai tikisi sulaukti visų dėmesio. Ir pavogti visų dėmesį, kuris turėtų būti skirtas jaunavedžiams, yra blogas sprendimas.


2015-05-28 16:03

Britė susilaukė vaiko su vyru tapusia geriausia drauge

10|3

Britės Toni Harper (22) ir Sian Horton (26), gyvenančios Bristolyje, susituokė po to, kai S.Horton atliko lyties keitimo operaciją ir vardą pasikeitė į Seanas Hortonas. Dabar ši šeima didžiuojasi augindama sūnų.


2015-05-28 15:52

Kaip įtraukti vaikus į skaitymo malonumą?

4|3

Senovės kinai sakydavo, kad knyga yra sodas tavo kišenėje, tačiau užversta knyga – tiesiog popierių stirta. Šiais laikais, kai mūsų laiką bei dėmesį glemžiasi televizija, kompiuteriniai žaidimai ir išmanieji telefonai, knyga dažnai lieka užversta, dulkėdama lentynoje. Ne vienoje šeimoje knygų skaitymas jau nebe įdomi bei smagi laisvalaikio praleidimo forma, o dėmesio nevertas užsiėmimas. Tėvai pyksta, kad neskaito vaikai, o šie atkerta, kad nemato tokio pavyzdžio namuose, skundžiasi, jog skaityti yra nuobodu ir daug linksmiau laiką leisti virtualioje realybėje.


2015-05-28 14:11

Šiokiadienių tradicija – vakarienė su šeima

1|2

Orui įkaitus iki vasariškos temperatūros, į gamtą pasipila būriai iškylautojų. Vieni tepa sumuštinį, kiti gardžiuojasi šviežiomis salotomis, vaisiais, dar kiti čirškina mėsą ant grilio. Būtent ant grilio kepta mėsa ar žuvimi dažniausiai atšilus orams mėgaujasi ir prekybos tinklo „Rimi“ generalinis direktorius Per Dahl. Tinkamai paruošta kepsnys ir dubuo vasariškai gaivių salotų, pasak jo, nepralenkiamas derinys, kuriuo jis vasarą mėgsta palepinti ir šeimą, ir svečius.


2015-05-25 16:34

Dauguma merginų nelaukia iš kariuomenės grįžtančio mylimojo

11

Merginos teigia, kad karo prievolę atlikę vaikinai yra geresni partneriai, tačiau dalis šauktinių savo antrųjų pusių neberas. Kas septinta mergina yra nenusiteikusi laukti vaikino, jei jį pašaukė atlikti pareigą tėvynei, rodo pažinčių svetainės Flirtas.lt atliktas tyrimas. Jis taip pat atskleidė, kad jaunesnės merginos yra labiau linkusios laukti iš kariuomenės grįžtančio vyro.


Populiariausi per 24 val.