Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-09-28 11:28

Mokiniams nebereikės nešiotis vadovėlių

1|2

Lengvesnės mokinių kuprinės ir paprastesnis mokytojų darbas – tokį pažadą davė leidykla „Šviesa“, šiais mokslo metais suteikdama nemokamą prieigą naudotis visų pagrindinių vadovėlių elektroninėmis versijomis per virtualiąją mokymosi aplinką „Eduka klasė“. Lietuvos mokyklos kviečiamos registruotis sukurtoje platformoje ir suteikti galimybę vaikams skaitmeninių vadovėlių komplektais bei kitu interaktyviuoju mokomuoju turiniu visus metus nemokamai naudotis tiek mokykloje, tiek namuose.


2016-09-28 11:05

Vėžiu sergantys vaikai popietei tapo XXI a. mokslininkais

3

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ kartu su bendrove „Maxima LT“ lankėsi Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų onkohematologijos skyriuje, kurio pacientams surengė mokslinę popietę. Padedami mokslininkų komandos, mažieji skyriaus pacientai savo jėgas išbandė čia pat įrengtoje chemijos ir fizikos laboratorijoje. Pasak organizatorių, tokie susitikimai padeda palengvinti gydymo procesą ir praskaidrina jaunųjų skyriaus pacientų kasdienybę gydymo įstaigoje.


2016-09-28 10:11

Kodėl pas gydytoją genetiką poros nešasi giminaičių nuotraukas?

Moksliniai tyrimai rodo, kad net apie trečdalis visų nėštumų baigiasi persileidimu, be to, pasitaiko atvejų, kai jis įvyksta taip anksti, kad moteris nė nespėja sužinoti, kad laukėsi. Tokių situacijų priežastis jau ilgą laiką aiškinasi gydytojai ir mokslininkai, o naujų vilčių atneša genetiniai tyrimai, kurie gali padėti sužinoti, kodėl kyla sunkumų pastoti ar kokią tam įtaką turi tėčio, mamos ar netgi tolimesnių giminaičių genai. Gydytojas genetikas doc. dr. Danielius Serapinas sako, kad, susidūrus su problemomis pastoti, pas gydytoją genetiką verta atsinešti net giminaičių nuotraukas.


2016-09-25 19:42

Vienuolikmetės iš Rudaminos kūną paženklino itin reta kankinanti liga

16|1288

Rudaminoje gyvenančių Juditos ir Rimo Virbickų namuose kvepia garuojančiais pietumis. Dideliame name jauku ir tvarkinga. Rudenišką ramybę trikdo tik sunki pagrandukės Ramunės-Barboros (11) liga – progresuojanti ir randėjanti pūslinė epidermolizė.


2016-09-22 09:29

Negailestingos ligos paliesta vilniečių šeima mėgaujasi gyvenimu

11|2|187

Vilniečiai Akvilė ir Egidijus Bašiai augina du vaikus – septynmetę Sibilę ir keturmetį Albertą. Darniai gyvenanti šeima nė nepagalvojo, kad prieš ketverius metus jų gyvenimas būtų galėjęs kardinaliai pasikeisti.


2016-09-21 15:52

Po melo apie tariamai „palaidotą“ vaiką aiškėja daugiau detalių

38| |356

Rugsėjo viduryje socialiniuose tinkluose kilo skandalas, kai Pakruojo rajone, Dvariukų kaime, gyvenanti Vaida Grybytė viešai pamelavo, kad mirė jos kūdikis. Paskelbusi šią žinią moteris prašė prisidėti prie išlaidų, kurios bus būtinos kūdikio laidotuvėms.


2016-09-21 09:00

Gyvenime mėsos neragavusi mergina vegetariškai maitins ir vaikus

22|5| |401

Prieš kelias savaites nuskambėjo Santariškių klinikų Vaikų ligoninės gydytojo išpažintis apie tėvų pasirinkimą vaiką maitinti vegetariškai – žaliavalgiškai. Vaikas buvo atvestas visas nusilpęs, pagal savo amžių mažo svorio bei prasidėjusia mažakraujyste.


2016-09-20 10:41

Rusijos turtuolių vaikų išdaigos – lyg puikybės olimpiada

2

Kiekvienas linksminasi taip, kaip gali. Tie, kurie turi daug pinigų, daug ką ir gali. Priklausyti prie auksinio jaunimo – šaunu, tik toli gražu ne kiekvienam pagal kišenę ir ne pagal jėgas! Nori būti kietas – įrodyk, kad gali, kad tavo padėtis visuomenėje išskirtinė ir priklausai prie ypatingos išrinktųjų kategorijos!


2016-09-20 10:26

Ką daryti tėvams, kad technologijos vaiką ugdytų, o ne bukintų?

Viena iš šiuolaikinių tėvų dilemų – kaip teisingai supažindinti vaiką su technologijomis, kiek laiko leisti jomis naudotis, kad jos į vaiko dienotvarkę įsilietų atnešdamos naudos, o ne darydamos žalą ir atimdamos laiką, skirtą kitiems svarbiems įgūdžiams lavinti. Edukacinės platformos „Mažųjų ekspertų mokykla“ ambasadorė, „Šiaurės licėjaus“ pradinio ugdymo mokytoja Valdonė Navickaitė dalijasi penkiais patarimais, kaip ir kada supažindinti vaiką su technologijomis.


2016-09-20 09:29

Už vaiko gyvybę kovojančią marijampoliečių šeimą slegia sunki našta

1073

Sunkiai besiverčianti marijampoliečių Ingos (31) ir Algaudo (35) Skystimų šeima, kalbėdami apie savo gyvenimą, braukia ašarą. Romantiškai susipažinę ir planavę šviesią ateitį, jiedu dabar priversti gyventi atskirai.


Populiariausi per 24 val.