Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-11-01 13:57

Šiauliuose per Heloviną atidarytas kankinimų kambarys

24

Kokteilių bare „Happy Mosquito" Šiauliuose atidarytas kankinimų kambarys daugelį nieko neįtariančių svečių pavertė zombiais, kurie džiaugėsi kraujo spalvos kokteiliais ir judėjo grojant svaiginančiai muzikai iki aušros. Taip buvo švenčiamas Helovinas.


2014-11-01 13:55

Vakarėlis virto mūšio lauku

39

Pasaulyje auga įtampa, aštrėja konfliktai ir darosi neramu, todėl klubas „Mojo Lounge" passkelbė visuotinę mobilizaciją! Nuo žymiausių istorijoje generolų ir karvedžių iki dezertyrų ir belaisvių, nuo karo lauko ligoninės seselių iki karinio tribunolo teisėjų – visų buvusių, esamų ir būsimų karų, gyvi ir negyvi dalyviai spalio 31 dieną rinkosi į „Mojo Lounge" klubus Vilniuje ir Kaune „Seven Nation Army" vakarėlius.


2014-11-01 13:34

Helovino naktį klube Greta Lebedeva buvo visai nebaisi

1|75

Vilniaus klube „Pantera“ be gausybės kaukėtųjų Helovino naktį lankėsi ir modelis Simonas Phamas, ir atlikėja Greta Lebedeva. Ji buvo be grimo ir kaukės. Iš viso šiame klube, ko gero, buvo mažiausiai baisūnų naktį norėjusių persirengti merginų - natūralus grožis svarbiau?


2014-11-01 13:22

Radistai Helovino naktį nenakvojo namuose

98

Vilniaus klube „Exit“ - rekordinis kiekis Helovino persirengėlių, Radistai ir Britanijos didžėjai „Third Party". Nors ten visada gera atmosfera, Helovino vakarą buvo ypatinga.


2014-11-01 13:16

Per Heloviną į naktinį klubą nusidriekė net didžiulė eilė

151

Tiek žmonių, kiek penktadienį, didžiausias sostinės naktinis klubas „Grand Club Lietuva“ dar nebuvo matęs. Ištisą naktį nesibaigianti eilė prie naktinio klubo durų ir šimtai žmonių, pasipuošusių fantazijos nestokojančiais kostiumais. Tarp vakarėlio dalyvių buvo galima išvysti tiek pačių baisiausių siaubo filmų personažų, tiek kalėdinių herojų. Muzikos ritmai netilo iki paryčių.


2014-11-01 13:09

Klaipėdiečiams tik leisk šėlti - ir žuvėdras išgąsdins

43

Nuo šiol Klaipėdoje bus ramu - Helovino vakarą čia taip jaunimas siautė, kad neliko nė vienos piktos dvasios. Itin pasistengė klubo „Annabelle Port“ komanda, į siautulį įtraukusi kaukėtus ir be baisaus grimo atėjusius svečius. Svarbiausia - gera nuotaika.


2014-11-01 12:49

Juozui Statkevičiui nepavyko pačiam perduoti suknelės K. Minogue

105

Į Kauną atvykusios dainininkės Kylie Minogue laukė dovana – suknelę jai sukūrė vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius. Tiesa, dėl sugriuvusios dienotvarkės susitikti su dizaineriu J.Statkevičiumi, Kylie pasiuvusiu juodą suknelę, dainininkei nepavyko. Tačiau dovana ir didelė balta rožių puokštė nuo dizainerio atlikėjai buvo perduota jos asistentų.


2014-11-01 12:48

Naujausia garsenybių manija - vaikystės nuotraukų viešinimas

27|23

Madas informacinių technologijų laikais diktuoja ne kas kitas, o socialiniai tinklai. Tiesa, šios mados dažniausiai kardinaliai skirtingos ir ypač nepatvarios. Tarkim, dar prieš mėnesį buvo populiaru apsipilti lediniu vandeniu ir mesti iššūkį savo draugams padaryti tą patį, o dabar visi dalijasi vaikystės nuotraukomis.


2014-11-01 12:47

Ar rytą pamiltumėte vampyrę iš antro žvilgsnio?

5|18

Šį vėlyvą rytą ne vienas, ko gero, atsibudęs labai išsigando. Viena „nusikabinti“ panelę ar vaikiną įprastą vakarą, o štai Helovino siautuly sunkiau: jei naktį susižavėjai vampyre ar skeletu, kažin, ar jį pamilsi iš antro žvilgsnio rytą. Visa tai juokai. Iš tikrųjų Helovino vakaras Klaipėdoje, o ypač Vilniuje buvo įspūdingas – gatvės žmonėmis patvino lyg vidurvasarį. Šurmulys ir klegėjimas nesibaigė iki pat ryto.


2014-11-01 11:48

Natalijai Bunkei smagiausias Helovinas - švęstas kartu su sūnumi

22|13

Dainininkei bei grupės „Pop Ladies“ įkūrėjai Natalijai Bunkei Helovinas tęsiasi dar ir šiandien. „Piktas moliūgas! Jei nevalgysiu sriubos – jis dar labiau supyks“, - taip per pusryčius valgydamas moliūgų sriubą ir žiūrėdamas į išpaišytą moliūgą save drąsino Natalijos trimetis sūnus Kristupas.


Populiariausi per 24 val.