Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-23 14:07

Baltijos kelio šventė Kaune

2|19

Kauniečiai Baltijos kelio jubiliejų paminėjo trimis patrankos šūviais: už Lietuvą, Latviją ir Estiją, taip pat susikibę už rankų apjuosė rotušę.


2014-08-23 14:05

Baltijos kelio šventėje – nerimas dėl Ukrainos

62|50|

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Baltijos kelio minėjimo renginiuose neužmirštama ir neramumų krečiama Ukraina. Pasak šalies vadovės, išreikšdami solidarumą, Baltijos šalių gyventojai laiko ne tik Lietuvos, Latvijos ir Estijos, bet ir Ukrainos vėliavas. „Mes todėl šiandien turime ir ketvirtą vėliavą rankose. Šiandien yra Ukrainos vėliavos diena, todėl Baltijos šalių šiandieninis šventimas susilieja ir susijungia su Ukrainos vėliava. Tai yra gerai, nes mes žinome, kad ir Ukrainai šiandien sprendžiasi klausimas - būti laisvai, išlikti laisvai ar vis tik jai mėgina agresorius diktuoti brutaliai“, - šeštadienį „Baltijos kelio sąšaukos“ renginyje žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.


2014-08-23 12:05

Blogos žinios D.Valiui: prokuroras jam rašo įtarimus

97| 

Ikiteisminį tyrimą dėl nušalintojo generalinio prokuroro Dariaus Valio autoįvykio metu galimai padarytos nusikalstamos veikos atliekantys Panevėžio prokurorai turi blogų žinių savo viršininkui – jis netrukus atsidurs įtariamojo kailyje. Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Robertas Diksa portalui patvirtino, kad D.Valiui planuoja pareikšti įtarimus padarius nusikalstamą veiką.


2014-08-23 10:51

Vokietijoje įstrigusių lietuvių kančios užsitęsė

25

Daugiau kaip penkiasdešimt Lietuvos piliečių jau antrą parą gyvena nežinioje, kai netoli Berlyno sugedo iš Vilniaus į Londoną vykęs autobusas. Teigiama, jog transporto kompanija keleiviais nesirūpina, o žmonės buvo priversti miegoti ant žolės šalia greitkelio.


2014-08-22 20:35

Linas Linkevičius Kijeve pasmerkė agresyvius Rusijos veiksmus

170|

Lietuva nuosekliai remia Ukrainos suverenitetą bei teritorinį vientisumą, penktadienį pabrėžė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Kijeve susitikęs su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka ir užsienio reikalų ministru Pavlo Klimkinu.


2014-08-22 20:12

Švietimo ir mokslo ministerija pirko alkotesterių

14

Rugsėjo 1-osios išvakarėse Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, savivaldybių atstovams Švietimo ir mokslo ministerija perduos ne tik naujuosius geltonuosius autobusus, bet įteiks ir alkotesterius. Kam jie skirti?


2014-08-22 13:32

Lietuvoje lankosi JAV politikai

68|3| 

Jungtinių Valstijų Kongreso nariai penktadienį Vilniuje susitinka su Lietuvos vadovais aptarti saugumo situaciją Europoje. Demokratų senatorių Billą Nellsoną iš Floridos priėmė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Susitikime su JAV politiku prezidentė aptarė bendradarbiavimą karinio, energetinio ir informacinio saugumo klausimais, dvišalę prekybą.


2014-08-22 13:25

Lietuvos kariai – į pratybas Vokietijoje

15

Rugpjūčio 24 – rugsėjo 11 dienomis apie 250 karių iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir priskirtų vienetų dalyvaus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Sausumos pajėgų Europoje Jungtiniame tarptautiniame rengimo centre Vokietijoje, šalia Hohenfelso esančiame kariniame poligone vyksiančiose vienose didžiausių šiais metais tarptautinių pratybų „Kardų susikirtimas 2014” (angl. Saber Junction 2014).


2014-08-22 12:22

A. Michnikas: „Lietuvos ir Lenkijos ginčai naudingi Maskvai“

28

Lenkijos dienraščio „Gazeta Wyborcza“ vyriausiasis redaktorius Adamas Michnikas sako, kad įvykių Ukrainoje kontekste, Lietuvos ir Lenkijos ginčai yra absurdiški, o Vilniaus ir Varšuvos santykių griovimas naudingas tik Maskvai.


2014-08-22 12:16

Matematikos egzamino užduotis nutekinęs VU docentas neteko darbo

40

Vilniaus universitetas (VU) abipusiu sutarimu iš pareigų atleido valstybinio matematikos brandos egzamino užduotis nutekinusį Matematikos ir informatikos fakulteto docentą Rimantą Grigutį. Tai BNS patvirtino sprendimą priėmęs VU mokslo reikalų prorektorius profesorius Eugenijus Butkus, šiuo metu pavaduojantis universiteto rektorių.


Populiariausi per 24 val.