Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-03 17:23

Vyriausybė – prieš Seimo narių patarėjų pareigybes

3

Vyriausybė nemano, kad Seimo nariams reikėtų patarėjų. Pirmadienio pasitarime apie siūlymą steigti tokias pareigybes diskutavę Vyriausybės nariai sutarė teikti neigiamą išvadą šiai iniciatyvai.


2015-08-03 17:04

NATO naikintuvai dėl Rusijos orlaivių virš Baltijos kyla nuolat

7

Liepos 27–rugpjūčio 2 d. Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai iš Šiaulių oro bazės kilo penkis kartus atpažinti ir palydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių orlaivių. Lietuvos oro erdvės pažeidimų neužfiksuota.


2015-08-03 16:39

Ministrui Sauliui Skverneliui – Dalios Grybauskaitės sprigtas

10

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „policiniais metodais“ pavadino vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio nurodymą teisėsaugos įstaigų vadovams pranešti apie būsimus susitikimus su politikais.


2015-08-03 15:16

Romų erzelynė vėl sprogdina garsų kaimą

5

Liūdynė (Panevėžio rajonas) anksčiau kentėjo nuo baisaus sąvartyno dvoko. Vos tik kiek atsitiesė – ir kita bėda užgriuvo. Atsikrausčius romams, čia vėl nebeliko ramybės. Net šimtas žmonių, pasijutę itin triukšmingo ir nepadoraus čigonų gyvenimo įkaitais, pasirašė kreipimąsi į rajono merą Povilą Žagunį, prašė gelbėti juos nuo tos bėdos.


2015-08-03 15:04

Dingusią kelmiškę pasieniečiai rado miegančią aukštoje žolėje

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) sraigtasparnio įgula Kelmės rajone rado nuo ketvirtadienio ieškotą moterį. 69-erių metų moters VSAT orlaivis ir gausios antžeminės pajėgos ieškojo ir šeštadienį, tačiau tuomet paieškos buvo bevaisės. Šįkart paieškos ilgai netruko – dingusią moterį pasieniečių orlaivio įgula plika akimi pastebėjo gulinčią nuošalioje laukymėje labai aukštoje žolėje. Kelmės gyventoja nejudėjo, tačiau pareigūnai įsitikino, kad ji tik labai kietai įmigusi. Moterį pasieniečiai parskraidino į Kelmę, ji buvo perduota medikams.


2015-08-03 14:10

VRM siūlo atsisakyti Seimo viešbučio apsaugos, politikai – prieš

14

Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo Vyriausybei iš policijos saugomų objektų sąrašo išbraukti Seimo viešbutį Vilniuje. Parlamento vadovybė su tuo nesutinka ir prašo pastatą saugoti toliau.


2015-08-03 14:04

Afganistano karo veteranų sąskrydyje susitiko kovų dalyviai

12|50

Tris dienas Telšių rajono Kuodžių kaime, prie Germanto ežero, vyko XXI respublikinis ir XII tarptautinis Afganistano karo veteranų ir kitų karinių konfliktų dalyvių sąskrydis. Į sąskrydį susirinko apie 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos.


2015-08-03 13:52

Permainos įkalinimo įstaigose – per lėtos

4

Kalėjimų departamentas pernai netaupiai ir neracionaliai panaudojo valstybės lėšas įkalinimo įstaigoms modernizuoti, o dėl blogų kalinimo sąlygų valstybė ir toliau priversta mokėti kompensacijas kaliniams, pirmadienį pareiškė Valstybės kontrolė.


2015-08-03 13:14

Po taranavimo per Jūros šventę krantinėje išmontuojama skulptūra

1|16

Klaipėdoje, Danės upės krantinėje kitapus burlaivio „Meridianas“, vyksta neįprasti darbai – išmontuojamas pavojingai pasviręs penkias tonas sveriantis meksikiečio skulptoriaus kūrinys „Kaktusas ir debesys“.


2015-08-03 12:48

Už aukštų milijonierių tvorų – grupinis seksas ir smurtas

349|3

Už lietuvio milijonieriaus ištekėjusi moteris „Lietuvos rytui“ pripažino, kad vyras ją lupa. Tiesa, ne kasdien. „Kaip matote, akys nepamuštos. Pastarąjį kartą sumušė, kai grįžome namo iš vienų plačiai nuskambėjusių vestuvių pokylio“, – atsiduso pašnekovė. O grupinis seksas su bičiulių poromis – įprasta. Nes sutuoktinis kitaip negali užsivesti. „Ir taip gyvena dalis vadinamojo Lietuvos elito“, – patikino moteris.


Populiariausi per 24 val.