Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-02 22:06

Provincijos barai (7). Susitikimo vietos pakeisti negalima

8|7

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu buvo smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar neretai ir paniekinamai pasakoma: snarglinės, skylės, alubariai. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską“. Nelygu, kas prie baro stovi.


2015-03-02 21:39

Iš kur atsiranda angelai? Atsakymas čia

2|20

Postmodų kaimas – vieta, kur Valdo Pelegrimo rankose gimsta angelai. Apie tai iš kur atsiranda angelai visiems aišku. Sako, kad juos sukūrė Dievas. Tada, kas yra meistras juos kuriantis?


2015-03-02 21:29

Į savivaldybę patekęs britas: „Laimėti padėjo „Facebook“

30|2|

„Save moku atskleisti internete, tai ir galėjo padėti patekti į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą. Daug laiko skyriau bendravimui su rinkėjais „Facebook" tinkle“, – taip apie savo pergalę rinkimuose kalbėjo britas, Liberalų sąjūdžio kandidatas.


2015-03-02 21:08

V. Grigaravičius po pergalės išskubėjo į ligoninę pas marčią

115|3| 

Pirmą kartą patys Alytaus miesto merą rinkę gyventojai nustebino patys save. Jau pirmame ture iš dešimties kandidatų išsirinkta be didesnių abejonių. Beveik 66 proc. rinkėjų balsus atidavė už Vytautą Grigaravičių. Tarp gausybės sveikinimų su pergale įspūdingiausiai jį pasveikino marti Regina, jaunesniojo sūnaus Rolando žmona, šįryt Kauno klinikose pagimdžiusi dvynukus.


2015-03-02 21:08

Gabrieliaus motina: „Nulenkę galvą nieko nepasieksime!“

195|

Gražina Leščinskienė, iš kurios Norvegijoje atimtas sūnus, nelaiko savęs nei šventąja, nei nusikaltėle. Todėl niekaip nesupranta, kodėl jai neleidžiama auginti savo vaiko. Mažojo lietuvio Gabrieliaus byla Norvegijoje baigėsi taip, kaip ir turėjo baigtis pagal šioje šalyje galiojančius įstatymus, – trijų valdininkų komisija nusprendė, kad 7 metų vaikas gyvens pas globėjus, o motina net neturės teisės jo matyti. Lietuva nepasipuošė ženkleliais „Aš esu Gabrielius“, politikai nieko nebežada. Vilties turi tik berniuko motina G.Leščinskienė.


2015-03-02 19:22

Gricių apylinkės pirmininkė teisinasi: gėrė per gimtadienį

73|5| 

Po stalu – degtinės butelis, o ant jo – toli gražu ne šūsnys dokumentų, o pjaustyta dešra, pomidorų, agurkų griežinėliai ir duonos riekės. Taip vakar atrodė ne buitinės išgertuvės, o Gricių rinkimų apylinkė. Sekmadienį Lietuvos žmonės pirmą kartą balsavo tiesioginiuose merų rinkimuose. Ši diena buvo išskirtinė ne tik mero posto siekiantiems kandidatams, bet ir policijos pareigūnams. Jie gavo dešimtis pranešimų apie rinkimų pažeidimus. Tačiau iš vienos Jurbarko rinkimų apylinkės gautas pranešimas išsiskyrė: rinkimų stebėtojas pranešė apie galimai neblaivias Gricių apylinkės rinkimų komisijos nares.


2015-03-02 19:22

Kaune grafitininkai iškrėtė neeilinį pokštą

5|7

Pačiame Kauno centre stovinčio vaiduokliu praminto apleisto viešbučio viršuje savaitgalį atsirado mįslingas užrašas, kurį palikę grafitininkai dar kartą įrodė, kad šis statinys saugomas labai prastai.


2015-03-02 19:21

V. Grubliauskas įgėlė A. Bilotaitei, o ši davė grąžos

141|2|

Pirmasis rinkimų turas – tik sėkmingas kvalifikacinis plaukimas. Taip pirmojo rinkimų turo rezultatus įvertino Klaipėdos meras Liberalų sąjūdžio kandidatas Vytautas Grubliauskas, surinkęs 43,09 proc. uostamiesčio rinkėjų balsų. Antrajame ture jam teks susirungti su konservatorių kandidate Agne Bilotaite, už kurią savo balsus atidavė 12,9 proc. klaipėdiečių.


2015-03-02 19:13

Po rinkimų P. Gražulį pakirto paslaptinga liga

109

Po ilgos nakties, kuomet buvo skaičiuojami merų ir savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai partijos viena po kitos rengė spaudos konferencijas, kuriose ne tik dalijosi džiugiomis naujienomis, bet ir keiksnojo oponentus.


2015-03-02 18:19

Intriga Vilniuje: R.Šimašius – lyderis, A.Zuokas atsilaikė

605|93|

Remigijaus Šimašiaus veide visą naktį švietė šypsena. Buvęs teisingumo ministras, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas, sukaupė didelę persvarą pirmajame Vilniaus mero rinkimų ture. Jis surinko daugiau negu trečdalį balsų – jautėsi laimingas bei ramus. Užtat Artūrui Zuokui iš VRK gaunami duomenys į kraują pumpavo adrenaliną. Tik paryčiais dabartinis sostinės meras lengviau atsikvėpė, kai Valdemaro Tomaševskio persvara ištirpo – A.Zuokas 2423 balsais aplenkė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderį.


Populiariausi per 24 val.