Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-21 14:47

B. Bradauskas ir šiemet Lietuvos biudžetą „svarsto“ Dubajuje

9

Kol Seime virė aistros dėl kitų metų biudžeto, panašu, kad Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas dėl to per daug nesijaudino, nes politikas išskrido į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE).


2014-10-21 14:47

Po Švedijos didinamuoju stiklu – Rusija ir jos veiksmai

2|5|

Švedijos ginkluotosios pajėgos ir toliau tęsia mįslingai galimai Rusijai priklausančio povandeninio laivo paieškas. Tačiau atsakymų, ką laivas galėjo veikti prie Švedijos krantų kol kas neranda ir Lietuvoje viešintis naujasis šalies premjeras Stefanas Loefvenas. Atsakymų, ką prie Švedijos krantų galėjo veikti galimai Rusijai priklausantis povandeninis laivas, neranda Lietuvoje viešintis naujasis šalies premjeras Stefanas Loefvenas. Po susitikimo su Algirdu Butkevičiumi, švedų ministras pirmininkas neslėpė, kad jo valstybė priversta peržiūrėti gynybos pajėgumus. „Švedija Rusijos karinės galios didėjimo nelaiko tiesiogine grėsme“, – po susitikimo su Lietuvos premjeru Algirdu Butkevičiumi teigė Švedijos ministras pirmininkas. S.Loefvenas tikino, kad kol kas nėra naujienų dėl galimo Rusijos povandeninio laivo netoli Stokholmo.


2014-10-21 14:39

D. Ulbinaitės byla - neviešame posėdyje

6

Buvusios Prezidentės patarėjos Daivos Ulbinaitės bylą dėl galimo valstybės paslapties atskleidimo Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėja neviešuose teismo posėdžiuose. Už uždarų durų planuojama apklausti beveik visus liudytojus ir pačią kaltinamąją 44 metų D.Ulbinaitę. Praėjusiame posėdyje ji neprieštaravo ir dėl viešos apklausos.


2014-10-21 14:13

Lietuva 10 metų apsieis be Kremliaus pranašo A. Diukovo

5

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) antradienį išnagrinėjo Rusijos piliečio Aleksandro Diukovo skundą, kuriuo jis prašo panaikinti Lietuvos pasieniečių sprendimą neįleisti jo į šalį ir panaikinti atitinkamą įrašą Vidaus reikalų ministerijos nacionaliniame registre.


2014-10-21 14:09

Kupiškyje vis dar įamžinti sovietiniai kolaborantai

2|2

Nors Lietuva prieš 24 metus atkūrė nepriklausomybę, kai kurių miestų gatvės iki šiol pavadintos sovietinių kolaborantų, veikusių prieš valstybingumą, vardais. Pavyzdžiui, Kupiškyje iki šiol yra aktyvių Bolševikų partijos veikėjų Petro Pajarskio (1895 – 1942) ir Broniaus Žekonio (1911 – 1944) gatvės. „Nederėtų Kupiškio gatvių vadinti šių veikėjų vardais. Artimiausiu metu su bendraminčiais ketiname pakartotinai kreiptis į Kupiškio savivaldybę, kad jos būtų pakeistos“, – portalui lrytas.lt pasakojo Vilniaus kupiškėnų klubo prezidentė Filomena Marčiulionienė.


2014-10-21 13:52

Žurnalistų etikos komisijos pertvarką Seimas grąžina komitetui

Seimas antradienį nusprendę grąžinti komitetui svarstyti Visuomenės informavimo įstatymo pataisas dėl žurnalistų etikos savireguliacijos pertvarkos. Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė pranešė, kad priėmimo metu pritarta projektą iš esmės keičiančioms nuostatoms, tad svarstymo procedūrą reikia pradėti iš naujo.


2014-10-21 13:43

Kratos partijoje „Tvarka ir teisingumas“: sulaikyti 5 asmenys

232|26|

Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Tai buvo labai netikėta. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų. Nei Rolandas Paksas, nei Kęstas Komskis negalėjo atsakyti, kurių partijos narių veikla patraukė STT dėmesį.


2014-10-21 12:53

STT krėtė partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę

2|17

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai antradienį atliko keliolika kratų penkių asmenų gyvenamosiose ir darbo vietose bei politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje.


2014-10-21 12:02

A. Maldeikienė apkaltino D. Grybauskaitę politine korupcija

78|2

„Tai yra politinė korupcija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ savo nuomonę pareiškė ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama prezidentės Dalios Grybauskaitės praturtėjimą iš Vyriausybės vertybinių popierių.


2014-10-21 12:02

D. Walesos svajonė - draugiški Lenkijos ir Lietuvos santykiai

33

Lietuvoje viešinti Lenkijos prezidento Lecho Walesos žmona Danuta Walesa sako svajojanti, kad Lenkija ir Lietuva gyventų kaip šeima ir čia atsirastų lenkiški užrašai. „Svajoju, kad Lietuva ir Lenkija būtų kaip brolis ir sesuo, kad čia gyvenantys lenkai jaustųsi gerai, kad lenkai ir lietuviai vieni kitus gerbtų ir kad atvažiavus į Lietuvą, užrašai būtų ir lenkiškai, ir lietuviškai, kaip šeimoje“, – paklausta, kaip vertina Lietuvos ir Lenkijos santykius, pažymėjo D.Walesa.


Populiariausi per 24 val.