Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-18 13:43

Gražiausios Šiaulių merginos klube šėlo iki paryčių

33

Antrasis karštas „Mojo Lounge“ savaitgalis Šiauliuose prasidėjo vakarėliu „A vision of ecstasy“ su įspūdingo balso savininke Kathrin Kulik. Kathrin Kulik – tai tikro talento, žavesio ir profesionalumo derinys. Jauna talentinga bei grožio apdovanota atlikėja kuria bei aranžuoja dainas, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ir yra jau ne kartą tapusi daugybės muzikinių konkursų finaliste. Įspūdingas gyvas vokalas, užkrečianti energija ir nepakartojamas žavesys nepaliko nė vieno abejingo.


2015-04-18 13:38

Kauno klubinėtojus užvedė Egidijaus Sipavičiaus energija

44

Penktadienio naktį Kauno naktinio klubo „Mojo Lounge“ scenoje pasirodė legendinis atlikėjas Egidijus Sipavičius. Seniai klube taip niekas nedainavo vienu balsu, kaip tą vakarą visi susirinkę klubinėtojai. Egidijus Sipavičius atliko užkrečiantį energija koncertą.


2015-04-18 13:21

A. Valinskas: „Man gėda, kad ant Šapranausko kapo nėra paminklo“

448|5| 

Dveji metai po netekties, tačiau kol kas ant kapo – tik medinis kryžius su šviesaus atminimo aktoriaus Vytauto Šapranausko gimimo ir mirties datomis.


2015-04-18 13:20

Lietuvis Tuen Simonas Pham – seksualiausių strazdanių gretose

66|31

Lietuvių modelis Tuen Simonas Pham pakliuvo į karščiausių pasaulio strazdanių trisdešimtuką, kurį paskelbė populiarus amerikiečių naujienų portalas elitedaily.com. „Garbė būti šiame sąraše“, – į įvertinimą kukliai sureagavo Simonas.


2015-04-18 13:18

V.Šapranausko mirties metinės: įsimintiniausios žvaigždės frazės

43|30|

Žiūrovų mylimas ir kolegų gerbiamas – toks buvo šviesaus atminimo aktorius Vytautas Šapranauskas, savąją gyvenimo kelionę nutraukęs lygiai prieš dvejus metus. Aktorius nusižudė likus vienai dienai iki gimtadienio. Šiemet balandžio 19-ąją jam būtų sukakę 57-eri. Minėdami antrąsias aktoriaus mirties metines siūlome prisiminti linksmiausias jo frazes apie moteris, darbą ir savo išskirtinį būdą bei rimtus ir kone pranašiškus pamąstymus gyvenimiškais klausimais.


2015-04-18 10:01

Vilniaus klubinėtojų aistras kaitino gundančios šokėjos

3|47

Penktadienio naktį sostinės Vokiečių gatvėje nusidriekė eilė žmonių. Minia linksmai nusiteikusių klubinėtojų rinkosi į naktinį klubą „Grand Club Lietuva“. Sausakimšoje šokių aikštelėje netrūko aistrų. Ne vieną valandą prie veidrodžių praleidusios Vilniaus merginos nepaliko abejingo nė vieno vakarėlio dalyvio. Kraują kaitino gundančių šokėjų pasirodymai, skambant populiariausiai muzikai iš dangaus krito konfeti lietus. Pasak renginio organizatorių, tokių eilių neteko matyti jau kelerius metus


2015-04-18 09:57

Sostinės klube – rusaičių grožis ir aistros

17|91

Penktadienį sostinės klubas „Moscow“ skendo gražuolių rusaičių būryje. Dar nesulaukus vidurnakčio šokių aikštelėje buvo perpildyta. Vakarėlio dalyviai pagal populiariausią rusišką muziką šėlo iki paryčių.


2015-04-17 17:49

V. Jakutienė negalės vairuoti du mėnesius – ieško tam darbuotojo

123|16

Šįryt Vilniaus miesto apylinkės teisme daug kas smalsiai sukluso koridoriuose išvydę atlikėją Vitą Jakutienę (27 m.). Čia ji buvo priversta apsilankyti dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Kalbama, kad moteris vis ne ten pastato automobilį. Štai kodėl buvo atkreiptas dėmesys, kad šį kartą automobilį ji pastatė taip, kaip reikia.


2015-04-17 12:59

Žinomos moterys domėjosi grožio naujienomis

6|18

Ketvirtadienio vakarą žinomos moterys atvyko į dar vienos sostinėje pradėjusios veikti veido ir kūno estetikos klinikos „Jaunatvės namai“ atidarymo vakarėlį. Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, dainininkės Eglė Juozapaitienė ir Eglė Juozapaitytė-Parulienė, teisininkė Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė, bankininkė Laura Prušinskaitė bei kitos renginio viešnios domėjosi grožio bei sveikatingumo naujienomis. „Gera nuotaika ir pozityvumas – štai kas man teikia energijos ir leidžia jaustis jaunatviškai“, – sakė dainininkė E.Juozapaitienė.


2015-04-16 17:32

H. Daktaro dukra pasiuntė A. Jagelavičiūtei grėsmingą užuominą

596|6

Šią savaitę rodyta televizijos laida „Yra kaip yra“, kurioje dalyvavo iki gyvos galvos nuteisto kalėti Henriko Daktaro artimieji, sukėlė diskusijas viešojoje erdvėje. Minėtos laidos ekspertė Gintarė Gurevičiūtė žavėjosi moterų atsidavimu, o stilistė Agnė Jagelavičiūtė baisėjosi, kad nusikalstamojo pasaulio atstovus ar jų artimuosius galima taip laisvai liaupsinti. Aštriais pasisakymais garsėjančios Agnės žodžiai nepraslydo pro akis H.Daktaro žmonai ir jų dukrai.


Populiariausi per 24 val.