Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-05-29 10:29

Kaip filmai tampa tikroviškesni už realybę?

Kas kelerius metus kino teatrų rinkoje įvyksta rimtų pokyčių, kuriuos skatina atsirandantys nauji formatai. Didžiausios pastarojo penkmečio naujovės komerciniuose ir namų kino teatruose – trimatis vaizdas ir įsivyraujanti 4K raiška. Šias technologijas palaikantys televizoriai ir vaizdo projektoriai gerokai atpigo, įrenginiuose diegiama pažangiausia HDMI 2.0 sąsaja. Neatsilieka ir garso atkūrimo technologijos.


2016-05-26 11:27

Kokie telefonai perkamiausi pasaulyje ir kokie – Lietuvoje?

4

Analitinei kompanijai „Gartner“ pateikus pirminius išmaniųjų telefonų paplitimo pirmąjį 2016 metų ketvirtį apibendrinimus paaiškėjo, kad lyderio poziciją ir toliau išlaiko kompanija „Samsung“ – jos telefonai yra vieni populiariausių visame pasaulyje ir šiuo metu užima beveik ketvirtadalį išmaniųjų telefonų rinkos.


2016-05-21 16:28

Saulės energija varomas lėktuvas pakilo dar vienam skrydžiui

2

Eksperimentinis saulės energija varomas lėktuvas anksti šeštadienį pakilo iš Talsos JAV vidurio vakaruose Oklahomos valstijoje į dar vieną skrydžio aplink pasaulį etapą, nenaudojant nė lašo degalų.


2016-05-21 15:59

„Sony“ visiškai pakeitė savo telefonus – jie… liko tokie patys

12|6

Taigi, gerbiamieji – metame į vandenį nepaskandinamus „Xperia Z“ ir jungiame lauk nelabai suprastus „Xperia M“ – Lietuvoje pristatyta nauja „Sony Xperia X“ išmaniųjų telefonų serija keičia viską. Trys nauji serijos modeliai atrodo lyg vienos kiaušialąstės tryniai, kurie labiausiai skiriasi savo kaina. Jie labai panašūs ne tik vienas į kitą, bet ir į visus gamintus pirmtakus. Ir tai nebūtų blogai, jei…


2016-05-20 10:17

„Google“ pažėrė naujovių: laukia įdomi ateitis

4|4

Naujoji „Google“ virtualios realybės sistema ir būdas naudoti „Android“ programėles jų neparsisiunčiant – tai tik keletas naujovių, pristatytų Mauntin Vju vykstančioje metinėje interneto ir technologijų milžinės technologijų kūrėjų konferencijoje.


2016-05-19 17:11

Lengvas būdas sužinoti, ar jūsų mikrobangų krosnelė saugi

12

Nereikia būti branduolinės fizikos ekspertu, kad suprastum, jog spinduliai, kuriais mikrobangų krosnelės šildo maistą, gali būti kenksmingi žmogui. Mat šis buitinės technikos įrenginys mikrobangomis prasiskverbia į objektus ir žaibiškai įkaitina juose esančias vandens molekules.


2016-05-18 15:00

Fizikoje vyrų neužtenka

 

Iš pradžių moterų fizikoje nebuvo arba buvo, bet jų nesimatė, „Žinių radijui“ sakė profesorė, fizikė Dalia Šatkovskienė.


2016-05-17 22:52

Automatinė asmenukių lazda – lyg iš Kim Kardashian sapno

5

Galime šaipytis iki užkimimo, tačiau kai tik yra proga pasidaryti gerą asmenukę, visi pučiame lūpytes ir gaudydami ištiestoje rankoje laikomu telefonu gražesnį savo profilį pavydime tiems, kas turi asmenukių lazdelę. Niekai – „Thinkmodo“ pagamino tokį automatinį asmenukių darymo įrenginį, kurio pavydės net tie, kas namuose turi tų lazdelių mišką.


2016-05-16 09:43

Išmanusis laikrodis, kuris bandė prailginti mano gyvenimą

2|6

Kas nutiks sustabarėjusiam žurnalistui į rankas įbrukus sportininkams skirtą laikrodį? Ne, bėgioti nepradėjau. Bet pustrečios savaitės su „Garmin Vivosmart HR“ įnešė šiek tiek pokyčių į gyvenimą žmogaus, kurio labiausiai judantys raumenys yra rankų pirštuose.


2016-05-15 09:41

Ateities kontaktiniai lęšiai. Ar svajoji virsti kiborgu?

1|5

Mes įpratę savo akyse turėti ir už save didesnius daiktus. Vienai koks vyras į akį įkrito, kitas rąsto savo aky nemato. Nieko nuostabaus – juk lietuvių patarlė sako, kad akis už pilvą didesnė, už kiaulę ėdresnė. Tačiau vis tiek neramu, ką į mūsų akis planuoja sukišti „Google“, „Sony“, „Samsung“. Technologijų kompanijos rimtai susidomėjo, ką išmanaus galima sutalpinti į kontaktinį lęšį ar pačią akį, ir jau turi kuo pradžiuginti. Arba išgąsdinti.


Populiariausi per 24 val.