Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-12-19 10:35

Kaip veikia išmaniųjų įrenginių vaizdo kameros?

3

Kai renkamės išmaniuosius įrenginius, dažnai atkreipiame dėmesį į pagrindinius vaizdo kamerų parametrus. Bet ar įsivaizduojame, kokiu būdu šios vaizdo kameros veikia?


2014-12-16 15:28

„Skype“ tai padarė! Ryšių revoliucija, apie kurią svajojome

5

„Atverstas naujas ryšių istorijos skirsnis“, – rašo savo tinklaraštyje „Skype“. Ir tai nėra tuščios pagyros. Seniausia žmonijos svajonė – panaikinti bendraujant kalbos barjerus – pagaliau virsta tikrove. Išbandyta „Skype“ vertėjo funkcija leidžia tiesiogiai bendrauti ir susikalbėti žmonėms, kurie nemoka vienas kito kalbos. Dar viena smulkmena iš fantastų sukurtų pasaulių tapo realybe.


2014-12-16 11:35

Robotas humanoidas pirmąkart skrido kaip oro bendrovės keleivis

1|6

Robotas humanoidas, turintis galvą, rankas ir kojas bei dėvintis stilingus raudonus sportbačius, pirmadienį įsėdo į lėktuvą Los Andželo tarptautiniame oro uoste ir išskrido į Vokietiją, tapdamas pirmuoju pasaulyje kibernetiniu aparatu, kuris skrido kaip bilietą įsigijęs oro bendrovės keleivis.


2014-12-16 09:42

Trys „debesų“ rūšys: kuri geriausiai tinka jums?

7

Priimant sprendimą, kokį debesijos sprendimą pasirinkti, verslui svarbu įvertinti daug faktorių. Tačiau prieš pasirenkant tiekėją (ar tiekėjus), pirmiausia derėtų įvertinti, kokia debesų kompiuterijos rūšis geriausiai atitiks poreikius.


2014-12-15 12:25

Lietuvoje išleista pirmoji virtuali mokėjimo kortelė

9

Kompanija „Spectro Finance“ skelbia Lietuvoje išleidusi pirmąją ne bankinę virtualią mokėjimo kortelę „MasterCard“.


2014-12-15 09:36

Blogiausi metai „Samsung“ baigiasi atleidimų banga

14

Prieš ketverius metus išmaniuosius telefonus gaminantis „Samsung“ padalinys sugebėjo užkopti į tokias aukštumas, kad faktiškai padalijo pasaulį į dvi stovyklas – „aplistus“ ir „samsungistus“. Atrodo, tai sparčiai virsta praeitimi. Krintant telefonų pardavimui laukiama, kad 2014 m. pelnas bus prasčiausias per pastaruosius trejus metus. Pradeda kristi ir kompanijos vadovų galvos – „Re/code“ praneša, kad atsistatydino jau trys „Samsung“ mobiliųjų įrenginių padalinio vadovai. Ar gali būti, kad stebime galiūno kritimą ir kokios to priežastys?


2014-12-13 21:41

Iš Rusijos paskui „Skype“ traukiasi ir „Google“

124

Interneto gigantas uždaro savo inžinerinį padalinį Rusijoje ir iškrausto darbuotojus į kitas šalis. Kalbama, kad taip „Google“ reaguoja į Rusijos Dūmos priimtą reikalavimą visų šalies piliečių duomenis laikyti tik Rusijoje įrengtuose serveriuose. Šalyje lieka tik „Google“ prekybos ir palaikymo padaliniai. Nejaugi pradeda pildytis Dūmos sprendimo priešininkų nuogąstavimai, kad taip Rusija gali virsti Šiaurės Korėja?


2014-12-12 00:07

Lietuvos teismai jau gali teisti per atstumą

6|4

Jau nuo 2015 metų galėsime nenuvykę į teismą liudyti prieš kamerą, o mums klausimus užduos televizoriuje matomas teisėjas. Tikro teismo posėdyje galės dalyvauti virtualus ekspertas iš užsienio, o nusikaltėlio nė nereikės transportuoti į teismo salę – parodymus galės duoti specialiai įkalinimo vietoje įrengtoje vaizdo konferencijų vietoje. Latvija tą pačią šveicarišką technologiją įsirengė gerokai anksčiau. Dabar lieka atsakyti į klausimus, ar tai jau reiškia, kad tardymai galės vykti ir per „Skype“, kad pasislėpę užsienyje nebeišsisuks nuo apklausos, o kibernetiniai nusikaltėliai galės pagrobti ir paviešinti slaptas teismų konferencijas?


2014-12-11 18:33

Daiktai pradės „kalbėtis“ greičiau, nei tikitės

7

Prireikė daugiau kaip dviejų dešimtmečių, kad 5 milijardai Žemės gyventojų įgytų galimybę vieni su kitais bendrauti mobiliaisiais telefonais. Tiek ilgai laukti nebereikės – mus supantys išmanieji daiktai tarpusavyje bendrauti pradės greičiau nei tikitės. Tokiomis prognozėmis Stokholme dalijosi tarptautinio „TeliaSonera „M2M“ simpoziumo, kuriame kasmet dalyvauja didžiausių IT ir telekomunikacijų bendrovių atstovai, dalyviai.


2014-12-10 17:48

Pasaulio užkariavimo planas: nemokami žaidimai

18

Ar įmanoma uždirbti iš to, ką atiduodi nemokamai? Pasirodo, taip. Gyvas to įrodymas – nemokamus žaidimus kurianti lietuvių kompanija „NordCurrent“.


Populiariausi per 24 val.