Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-12-19 13:06

Lenktynininkas B. Vanagas stojo į kovą su badmintonininku

5

Liko vos dvi savaitės iki lenktynininko Benedikto Vanago kelionės į Pietų Ameriką. Ten jis su šturmanu Andrejumi Rudnickiu jau trečiąjį kartą dalyvaus Dakaro ralyje. Per trylika dienų su naujuoju „Toyota Hilux“ automobiliu jie turės įveikti beveik devynis tūkstančius kilometrų. Pasak lenktynininko, Dakaras ne veltui vadinamas pragaro lenktynėmis.


2014-12-19 12:40

Tapatybės išraiška gali tapti ir kostiumo dizainas, ir kinas

2| 

„Kuo toliau nuo Europos, tuo tautiečiai drąsiau sako, kad yra iš Lietuvos“, – teigė kostiumų dailininkė Jolanta Rimkutė televizijos laidoje „Tapatybė.LT“.


2014-12-19 12:25

Aistė Misevičiūtė – modelis, vertinanti pasaulio restoranus

4

„Kas pasakė, kad modeliai nevalgo?“ – tarė Aistė Misevičiūtė ir tapo žvaigžde, nurungusia žinomiausius pasaulio maisto kritikus. Vieno iš penkių populiariausių pasaulio maisto meno tinklaraščių „Luxeat“ autorė dabar laikoma bene svarbiausia persona gastronomijos pasaulyje. Ir yra vienintelis aukščiausios klasės modelis, pradėjęs karjerą, susijusią su restoranų šefų darbo vertinimu.


2014-12-19 12:19

L. Čeprackas: „Biologiniam tėvui mano gyvenime vietos neliko“

„Ilgai bandžiau palaikyti kontaktą su savo biologiniu tėvu. Kai jis išvažiavo į Ameriką, aš jam skambindavau. Bet jis per visą tą laiką, netgi per visą mano gyvenimą mane su gimtadieniu yra pasveikinęs gal kokį vieną kartą“, – LNK laidoje „Nuo... iki...“ pasakojo kulinaras Liutauras Čeprackas.


2014-12-19 11:38

Šventinėje laidoje Irūna Puzaraitė apsipylė ašaromis

4

Penktadienio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“  – naujausi garsenybių gyvenimo iššūkiai ir kalėdinių stebuklų įrodymai. Laidoje pasirodęs dainininkas Aurimas Papečkys gimė aklas. Tačiau jo optimizmo galėtų pavydėti bet kuris sveikasis.


2014-12-19 11:24

„Lietuvos talentuose“ – mentalisto triukai teisėjams

3

Šį sekmadienį – jau trečiasis „Lietuvos talentų“ finalas. TV3 žiūrovai tiesioginiame eteryje taps vieno už kitą įvairesnių pasirodymų liudytojais: ant scenos šoks merginų grupės, skambės kanklės, gitaros ir balsai, ant skersinių triukus demonstruos gimnastai latviai, futbolo kamuolį gainios šios srities asas, o kelią į svetimas mintis skinsis mentalistas.


2014-12-19 10:31

Naujametį vakarą per LNK – filmas apie Džordaną Butkutę

2

„Saulyte, viskas bus gerai. Myliu tave“, – pabučiuodamas Džordaną ištarė jos sutuoktinis ir vadybininkas Elegijus, ir karalienė užlipo į sceną. O ten – sausakimša arena, daugiau nei dešimt tūkstančių ošiančių jos ištikimų gerbėjų. Tai – kadrai, kurių niekas nematė. Jaudinamos akimirkos sudėtos į filmą, kurį Naujametę naktį pamatys LNK žiūrovai.


2014-12-19 10:15

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė: „Jaučiuosi sužlugdyta“

2|

„Bus laida apie ašaras“, – studijoje juokavo „Lietuvos ryto“ televizijos žaidimo „Šeima – jėga“ vedėjai Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. Ir kur ne apie ašaras, kai iki pagrindinio žaidimo prizo – išsvajotos kelionės su šeima aplink Lietuvą – vos vienas žingsnis. Aistringa garsios aktorės Sandros Daukšaitės-Petrulėnės šeimos pusfinalio dvikova – jau šį sekmadienį, 17.30 val. laidoje „Šeima – jėga“.


2014-12-19 07:17

Violeta Mičiulienė: „Nėra vyro, kuriam galėčiau pasakyti „taip“

64|7|

Kai televizijos ekrane arba scenoje matydami humoristės Violetos Mičiulienės (52 m.) pasirodymą kvatojatės iki ašarų, daugelis tikriausiai nė neįtariate, kokios bėdos kamuoja tiek linksmų akimirkų jums dovanojančią moterį.


2014-12-18 20:21

Vaikų nesusilaukianti I. Norkutė-Žvinienė: „Už ką man taip?“

144|2| 

„Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė“, – laidai „Kitoks pokalbis“ su ašaromis akyse pasakojo viena garsiausių ir charizmatiškiausių šių laikų Lietuvos aktorių Inga Norkutė-Žvinienė.


Populiariausi per 24 val.