Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-01 16:45

A. Jagelavičiūtė apipylė R. Tapinienę komplimentais

35|3

„Rasa Tapinienė susprogdino bombą! Prie Baltojo tilto, Valakampiuose ir Karoliniškėse“, - savo „Facebook“ paskyroje parašė stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Kandžios moters taikinyje šįkart atsidūrė kanalo „Info TV“ žinių laidos „Info diena“ vedėja Rasa Tapinienė.


2014-08-01 16:00

Metų lažybos: Radžis stato visą savo auksą!

8|2

Ne, tai ne dėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, ir ne dėl 10 numestų kilogramų per dvi savaites. Ir net gi ne dėl pasilakstymo nuogiems Gedimino prospektu – garsus dainininkas, LNK eterio veidas ir svajonių jaunikis Radžis Aleksandrovičius stato visą savo auksą už naujausią LNK projektą „Norim dar! Su Radistais“.


2014-08-01 14:53

Kristina Kazlauskaitė: negaliu leisti sau apsigėdyti

Naujojo LNK televizijos sezono eteryje startuosiantis serialas „Gyvenimo receptai“ Lenkijoje buvo vienas žiūrimiausių. Neabejojama, kad ne ką mažesnio populiarumo jis susilauks ir Lietuvoje. Gyvenimiškos scenos, kurias pagardins išskirtiniai receptai – tik maža dalis to, ką jau visai netrukus išvys žiūrovai.


2014-07-31 16:48

M. Starkaus ir V. Radzevičiaus nuotykiai miegančių koalų šalyje

3|3|

Kengūros, koalos ir krokodilai, nuostabūs gamtos peizažai, automobilio paieškos, šimtai banglentininkų bangose, maudynės, linksmi dialogai, įdomiausi pasakojimai apie Australiją, ekskursija po Brisbeną ir Sidnėjų – visa tai TV3 žiūrovų jau šįvakar laukia premjeroje „Visos Australijos dulkės“.


2014-07-31 13:30

„Lietuvos balso“ mokytojai gyvena vagysčių nuojautomis

3

Jau visai netrukus LNK eteryje startuos naujausias šou „Lietuvos balsas“ sezonas, kuriame keliasdešimt laimingųjų susikaus dėl geriausio balso savininko Lietuvoje titulo. Emocijos, stresas, ašaros ir pergalės džiaugsmas – visa tai ne tik apie projekto mokinius, o ir apie mokytojus. Šiomis dienomis jie gyvena ir vagysčių nuojautomis.


2014-07-31 13:07

Laida „Trys pedalai“ – ne apie tai, kaip sutaupyti kuro

4|4

„Automobilių tema neišvengiamai paliečiama kone per kiekvieną vakarėlį. Skirtingai nei dulkių siurblys, tai nėra tik metalo gabalas judantis iš taško į tašką. Daugiau nei šimtą metų automobilis yra žmogaus draugas, saviraiškos priemonė, hobis ir adrenalino gamintojas“, – sako naujos TV6 laidos „Trys pedalai“ komanda.


2014-07-31 12:09

TV eteryje - serialas su geidžiamiausiu Holivudo aktoriumi

1|3

Jau šį vakarą 19.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eterį sudrebins karščiausia vasaros premjera – prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui nominuotas serialas „Pragaras ant ratų“. Čia vyrų kraują kaitins nenutylantys šūviai, įspūdingos kovos scenos ir kerštas Laukiniuose Vakaruose, o moterų – vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių, seksualusis Anson Mount, seriale įkūnijantis vienišą prerijų kaubojų Kaleną.


2014-07-30 14:14

Ukrainos drama – autentiškose žiniose per „LRT kultūrą“

2

Lietuvos nacionalinis transliuotojas atvėrė naują autentiškų žinių apie Ukrainos kovą už pasirinkimo laisvę kanalą – LRT šiokiadieniais transliuoja ukrainiečių žurnalistų komandos parengtas naujienų laidas „Žinios. Ukraina“.


2014-07-29 16:20

Projekte „Ginklo broliai“ – nesurežisuota Lietuvos kariuomenė

Rugpjūtį TV3 pristato naują dokumentinį projektą „Ginklo broliai“. Tai pasakojimas, pagrįstas asmeninėmis bazinių karinių mokymų dalyvių emocijomis ir jų instruktorių sukurtomis nepatogiomis situacijomis.


2014-07-29 12:38

Oksana Pikul-Jasaitienė vieną dieną taps kaip Motina Teresė?

25

Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.