Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-11-24 16:20

Buvusiam „Raseinių vandenų“ vadovui – smūgis per kišenę

4

Į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų akiratį dėl neskaidrių pirkimų patekęs buvęs UAB „Raseinių vandenys“ direktorius Raimedas Viršilas pirmadienį Šiaulių apygardos teisme išgirdo apkaltinamąjį nuosprendį. Kaltu dėl piktnaudžiavimo pripažintam R.Viršilui teismas skyrė 13 tūkstančių litų (100 MGL) baudą. Teismo sprendimu buvęs UAB „Raseinių vandenys“ direktorius taip pat privalės atlyginti šiai bendrovei padarytą 42 tūkstančių 54 litų žalą. Teisme buvo įrodyta, kad tiek UAB „Raseinių vandenys“ permokėjo pirkdami prekes, paslaugas bei įvairias medžiagas ne iš tiesioginių tiekėjų, o iš R.Viršilo proteguotos UAB „Statybų aruodas“.


2014-11-24 13:35

Į Lietuvą neteisėtai patekusį gruziną susekė aviganė Ogrė

1

Pasienyje su Baltarusija Kabelių užkardos pareigūnai sulaikė gruziną, į Lietuvą neteisėtai patekusį iš Baltarusijos. Sulaikymo metu pasižymėjo tarnybinė vokiečių aviganė Ogrė.


2014-11-24 13:31

Pasieniečiai sulaikė du teisingumo vengusius asmenis

Vilniaus ir Kauno oro uostuose VSAT pareigūnai sulaikė du lietuvius, vengusius teisingumo. Anykščių rajono gyventojas įkliuvo, kai ketino iškristi į Liverpulį, o kaunietė, kai grįžo iš Londono.


2014-11-24 11:54

Išgirdęs apie baisų V. Jankausko nusikaltimą tėvas jo išsižadėjo

383|

Jaunas šilutiškis Valdas Jankauskas įtariamas studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu. 23 metų vaikino nusikaltimas daug skausmo sukėlė trims jo seserims ir motinai. Kaimynų teigimu, vaikinas augo be tėvo. V.Jankauskas turėjo mažai draugų, buvo gana uždaro būdo, pažinčių ieškodavo internete. Savo auką jis rado socialiniame tinkle. Teismas V.Jankauską leido suimti.


2014-11-24 11:16

Sportiniame kabriolete muitininkai aptiko kontrabandos slėptuvę

4

Pirmadienio naktį Raigardo kelio posto pareigūnams įkliuvo sportiniu kabrioletu cigarečių kontrabandą gabenęs jaunas baltarusis.


2014-11-24 10:49

Masinės muštynės Vilniaus kebabinėje: aidėjo šūviai, du sužeisti

122|6| 

Didžiulės muštynės vėlų sekmadienio vakarą kilo prie kebabinės Vilniuje. Pasak liudininkų, konflikte dalyvavo apie 14 žmonių, per incidentą panaudotas ginklas, greitosios pagalbos medikų paslaugų prireikė dviem žmonėms, vienas sulaikytas mušeika buvo apklaustas.


2014-11-24 10:45

Pradingusi 16-metė sukėlė ant kojų ir artimuosius, ir policiją

12

Po ekskursijos namo negrįžusi šešiolikmetė praėjusį savaitgali privertė sunerimti savo artimuosius. Apie dingusią nepilnametę buvo pranešta policijai. Pareigūnams merginos artimieji sakė, kad ji penktadienį ryte kartu su „Šaulių sąjungos“ nariais išvyko į ekskursiją.


2014-11-24 10:16

Kauną šiurpina siautėjantys automobilių padegėjai

20|3

Pastarosiomis savaitėmis mieste ir Kauno rajone ėmė siautėti nusikaltėliai, automobilius paverčiantys degėsiais. Mašinų padegimai plinta vienas po kito kaip užkrečiama liga, tačiau policijos pareigūnai kol kas niekaip neranda jai priešnuodžių. Kerštas, atsitiktinė pikta pramoga ar bauginamas perspėjimas? Pareigūnai suka galvas tirdami pastarųjų automobilių padegimų Kaune ir Kauno rajone versijas.


2014-11-24 09:38

Teismas atidėjo nuosprendį aukštų policijos pareigūnų byloje

22

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį nutarė atidėti nuosprendžio paskelbimą byloje, kurioje aukšto rango policijos pareigūnai kaltinami netinkamu pareigų atlikimu, reaguojant į nužudymus Kaune.


2014-11-24 09:37

„Pupyčių“ sugulovai – mirtinai susipykę banditų gaujos lyderiai

1025|7

Su žmona išsiskyrusiam ir Lukiškėse nuosprendžio laukiančiam Agurkinių gaujos vadeivai 42-ejų Sauliui Velečkai atgaiva – romantiški jausmai buvusios grupės „Olialia pupytės“ narei 26 metų Marinai Bui. Tuo tarpu kita buvusi grupės „Olialia pupytės“ dainininkė Skaistė Steikūnaitė dega aistra S.Velečką išdavusiam ir už tai nuo baudžiamosios atsakomybės atleistam kitam Agurkinių gaujos nariui Aurelijui Perminui. M.Bui nuolat lanko S.Velečką kalėjime, o S.Steikūnaitė su savo mylimuoju gyvena ištaigingame bute Vilniuje ir važinėjasi prabangiu automobiliu „Audi Q7“.


Populiariausi per 24 val.