Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-03-30 19:20

Kaune susprogdintos dvi mašinos, versija: negrąžintos skolos

13

Pirmadienį Kaune susprogdinti du tam pačiam asmeniui priklausantys automobiliai. Vienas sprogstamasis užtaisas ryte buvo įmestas į automobilį „Subaru“ Žaliakalnyje, kitas – į VAZ, stovėjusį Kauno rajone, Ramučių gyvenvietėje. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius portalui lrytas.lt patvirtino, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo arba sugadinimo.


2015-03-30 16:43

Kaimyną nužudęs moksleivis išgirdo nuosprendį

11

Jaunas žudikas Kauno apygardos teisme pirmadienį išgirdo nuosprendį – vaikinas kalės septynerius metus, be to, aukos artimiesiems jis privalės atlyginti daugiau nei 8 tūkst. eurų neturtinę žalą. 18-metis Artūras Pšebarauskas neatsispyrė pagundai pasipelnyti iš kaimynystėje, Danų gatvėje, gyvenusio 50 metų Arvydo Miklašausko.


2015-03-30 14:39

STT tiria viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje

3

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo vykdant viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje. Įtariama, kad įgyvendinant socialinius projektus Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Juridinio ir Socialinės paramos skyrių vedėjai neteisėtai sudarė palankias sąlygas kelioms bendrovėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus.


2015-03-30 14:21

Skriejo greitai, mokės brangiai

Praėjusią savaitę Kauno kelių policija baudė ir greitį viršijusius, ir prie vairo sėdusius neblaivius vairuotojus. Daugiausiai greitį viršijo automobilis, skriejęs 144 kilometrų per valandą greičiu.


2015-03-30 14:16

Sulaikyta gauja ir vogė, ir įkliuvo žaibiškai

5|3|

Septyni patyrę vagys praėjusio trečiadienio paryčiais, apie 3 valandą, įsilaužė į Kareivių gatvėje esančią fototechnikos parduotuvę „Fotohobis“. Tą patį rytą visa kompanija jau su antrankiais sėdėjo policijos areštinėje, o pagrobti brangūs fotoaparatai ir objektyvai netrukus buvo surasti.


2015-03-30 14:04

Įsibrovėlių ginklu tapo gesintuvas

Radviliškio rajone, Jonaitiškių kaime į 79 metų moters namus įsibrovę keturi nepažįstami jaunuoliai sumušė šeimininkę ir jos 25 metų anūką. Užpuolikų ginklu tapo jų atsineštas miltelinis gesintuvas. Naktį į sekmadienį pro neužrakintas duris į namo vidų įsiveržę jaunuoliai pirmiausia užpuolė šeimininkę. Garbaus amžiaus moteriai įsibrovėliai iš gesintuvo papurškė į veidą.


2015-03-30 14:02

Agurkinių byloje prisiminta, kaip S. Velečka pirko butą Nidoje

23

Klaipėdos apygardos teisme pirmadienį toliau nagrinėjama Kauno agurkinių baudžiamoji byla. Iki pietų daugiausia laiko užtruko buto Nidoje už pusę milijono litų pirkimo istorija. Jį kažkada įsigijo gaujos lyderis Saulius Velečka. Buto pardavėjas Vytautas M. buvo nepatenkintas, kad kažkada teisėtai butą pardavęs dabar turi minti teismų slenksčius. 2001 metais mirus motinai 50 kvadratinių metrų buto Nidos centre, Taikos gatvėje, paveldėtojais tapo du jos sūnūs. Iš pradžių butas buvo nuomojamas, vėliau nuspręsta jį parduoti.


2015-03-30 13:16

Išžaginimu įtariamas vyras kaltę verčia savo bendravardžiui

15

Grupiniu 36 metų kaunietės išžaginimu įtariamas 34 metų statybininkas Audrius Š., kurį auka įvardijo žiauriausiu jos kankintoju, griebėsi šiaudo – mėgina kaltę suversti savo bendravardžiui, kurio greičiausiai net nebuvo nusikaltimo vietoje. Prokurorė Jurgita Mastauskienė kovo mėnesį bylą ketino perduoti į teismą, tačiau šiuos planus teks atidėti.


2015-03-30 11:55

Sukčius iš kaunietės išviliojo 3 tūkstančius eurų

4

Patikėjusi sukčiumi, kuris prisistatė policijos pareigūnu, kaunietė neteko 3 tūkstančių eurų.


2015-03-30 11:31

Jaunai moteriai atkeršiję vandalai dingo iš policijos akiračio

1

Policija aiškinasi, kas ir už ką sumanė keršyti Purvininkų kaime (Prienų r.) gyvenančiai 29 metų moteriai. Prie jos namų esančiame tvenkinyje buvo paskandintas automobilis. Nors nusikaltimas buvo įvykdytas praėjusio trečiadienio naktį, po penkių parų teisėsauga nusikaltėlių pėdsakų dar neaptiko.


Populiariausi per 24 val.