Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-08-21 08:49

Pokštų mėgėjas neteko laisvės ir pinigų

Puspilnį cigarilių pakelį pagrobęs ir savo turtą bandžiusį atgauti vyrą sužalojęs klaipėdietis keliaus į areštinę. Jam taip pat teks atlyginti ligoninei už nukentėjusiojo operaciją ir gydymą, o užpultajam – neturtinę žalą.


2014-08-21 07:36

Pensione liejosi ir alus, ir kraujas

1

Panevėžyje už žmogžudystę ir pasikėsinimą nužudyti antrą žmogų teisiamas 38-erių neįgalus vyras prisipažino, kad nemoka skaityti, nes baigė tik tris klases. Tačiau jis iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus teismui atsiuntė keturių puslapių laišką.


2014-08-21 06:49

Kanadoje gyvenantis S. Rachinšteino tėvas sudomino pareigūnus

7| 

Net atsidūręs ant bankroto slenksčio Sergejus Rachinšteinas turi idėjų, kaip pasipelnyti. Uždaromos bendrovės turto dalybose jis pretenduoja į didžiausią kąsnį. Ar šioms gudrybėms prokurorai užkirs kelią? Pirmiausia sau, vėliau – tėvui, o jei kas liks – verslo partneriams. Tokių turto dalybų siekia skandalingas verslininkas S.Rachinšteinas, kurio įkurtai bendrovei „Serneta“ iškelta bankroto byla.


2014-08-21 06:36

R. Zamolskio istorija: simpatiškas paauglys virto pabaisa

61|9|

Tūno miške arba pakastas po žeme. Taip kalbėta apie garsųjį banditą Romą Zamolskį. Tačiau jis vaikščiojo su kryžiumi ant kaklo, augino savo vaikus ir šaudė žmones. „Pamatysi, apie mane rašys laikraščiai, nors aš gyvensiu tik iki 33 metų“, – vaikystėje savo draugui Sauliui Derilovui mėgdavo kartoti R.Zamolskis. Nors jo prognozės apie ankstyvą mirtį neišsipildė, pranašystė apie išgarsėjimą pasitvirtino su kaupu. Dabar apie buvusį pakaunės gyventoją rašo ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos laikraščiai.


2014-08-20 23:50

Išvaizdą pakeitusį R. Zamolskį išdavė ginkluotas apiplėšimas

226|10|

Romas Zamolskis gyvas. Tokia žinia prieš penkis mėnesius pasiekė Lietuvos pareigūnus. Šių metų kovo 19 d. buvo gauti labai svarbūs duomenys – ginkluotame plėšime Rusijoje dalyvavusio nusikaltėlio pirštų antspaudai sutapo su R.Zamolskio. Iš Interpolo buvo gauta užklausa dėl pirštų antspaudų identifikavimo. Ginkluoto apiplėšimo vietoje buvo išimta apie 15 pirštų antspaudų. Lietuvos kriminalistai pateikė išvadas, kad keturi pirštai priklauso paieškomam R.Zamolskiui. Tik tuomet rusų pareigūnai sužinojo, su kokiu pavojingu žmogumi jie turi reikalų.


2014-08-20 20:18

Teismas skyrė ekspertizę trėmimais kaltinamam ukmergiškiui

14

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį skyrė teismo medicinos ekspertizę civilių trėmimu kaltinamam Ukmergės gyventojui Lionginui Kononovui. Ekspertams pavesta nustatyti 86 metų kaltinamojo sveikatos būklę: jeigu jis būtų pripažintas kaltu, ar galėtų atlikti bausmę.


2014-08-20 15:53

R. Zamolskis Rusijoje: samdomas žudikas, pravarde Gabikas

113|3|

Ieškomiausias Lietuvos nusikaltėlis 44 m. Romas Zamolskis pagaliau, po 10 metų tarptautinių paieškų, sulaikytas Rusijoje, Jekaterinburge. Suimamas nusikaltėlis priešinosi ir buvo sunkiai sužeistas – newsru.com rašo, kad jis reanimacijoje. R.Zamolskis Rusijoje nesislapstė tyliai – šioje šalyje taip pat spėjo padaryti daug juodų darbų.


2014-08-20 13:47

Emigranto kelionė: greitis 160 km, girtumas ir mažametis salone

5| 

Nuo pirmadienio Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai Elektrėnų savivaldybės keliuose vykdo Europos kelių policijos tinklo inicijuotas priemones, kurių metu kontroliuoja leidžiamą važiavimo greitį viršijančius vairuotojus. Antradienį pareigūnai akciją vykdė kelyje Vilnius-Kaunas. Rezultatas neįtikėtinas, o kai kurių vairuotojų atsakomybės nebuvimas stulbinantis. Vidutinis sustabdytų automobilių važiavimo greitis siekė 153 km/h.


2014-08-20 13:17

Panevėžietę apvogė ją gatvėje „užbūrusios“ moterys

11

Antradienį į banką santaupas nešusi panevėžietė jų neteko, kai ją gatvėje užkalbino dvi tamsaus gymio moterys.


2014-08-20 13:15

Rusija sulaikė ieškomiausią visų laikų Lietuvos nusikaltėlį

237|4|

Rusijoje sulaikytas ieškomiausias visų laikų Lietuvos nusikaltėlis Romas Zamolskis. Septyniomis žmogžudystėmis įtariamas 44 metų vyras ant žemės buvo parklupdytas Jekaterinburge. Tai patvirtino Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis. Jis teigė, kad iš Rusijos gavo patvirtintą informaciją apie R.Zamolskio sulaikymą. A.Stončaitis taip pat informavo, kad sulaikymo metu R.Zamolskis buvo sužeistas.


Populiariausi per 24 val.