Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-07 23:38

Emigrantė: „Jei taip gyvenčiau Lietuvoje, šypsočiausi daugiau“

109|2

Anglijoje gyvenanti Sandra Tamkuvienė sako nepažįstanti nė vieno žmogaus, kuriam emigracija būtų lengva. Ji su šeima nuomojasi gražų namą tarp Liverpulio ir Mančesterio esančiame Boltono mieste. Moteris „Emigrantams“ sako, kad yra laiminga, nes užtenka ir pinigų, ir artimųjų meilės. Tačiau, jeigu viskas, ką turi, būtų ne Anglijoje, o gimtojoje Ariogaloje, šypsotųsi daug dažniau.


2016-02-07 21:40

Išlietą gyvsidabrį kauniečiui primena skausmai

11| 

Kauno hidrologijos stoties darbuotojai metus dirbo kabinete, kuriame buvo išsiliejęs gyvsidabris. Nors į naujas patalpas jie išsikraustė beveik prieš pusmetį, stoties viršininkas Ričardas Bučinskas įtaria, kad šis pavojingas metalas galėjo pakenkti jo sveikatai.


2016-02-07 21:13

Studijoje – pirmoji vieša V.Uspaskicho psichologinė konsultacija

 

Sausio 1 dieną Apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį vadinamojoje Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje. Vilniaus apygardos teismo nuosprendis pakeistas: Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas į kalėjimą nesės. Laidoje „24/7“ politikas Daivai Žeimytei papasakojo, ką būtų daręs įkalinimo atveju ir netgi žarstė psichologinius patarimus.


2016-02-07 18:06

Sąjungininkų karių košė Lietuvoje skanesnė nei lietuvių

6

Į Lietuvą pratyboms atvykstantys NATO sąjungininkų kariai maitinami kiek gausiau ir įvairiau nei lietuviai, pastebi tarnybą atliekantys kariai. Krašto apsaugos ministerija (KAM) pažymi, kad mitybos racionas skiriasi, tačiau nedaug.


2016-02-07 17:45

Klaipėdiečių Morė – vilioklė aukštaūgė raudonomis lūpomis

2|39

Klaipėdos Teatro aikštėje sekmadienį iš kiemo varoma žiema. Šiltą saulėtą dieną atsisveikinti su More susirinko daugybė žmonių.


2016-02-07 17:41

Abejojama, ar pavyks įgyvendinti pabėgėlių perkėlimo programą

15

Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus abejoja, ar Lietuvai ir visai Europos Sąjungai pavyks įgyvendinti pabėgėlių perkėlimo programą.


2016-02-07 17:14

Žvalgytuvės į potvynio užlietas žemes – iš oro ir nuo vandens

4|20

Vandens kelio arterija, ketvirtą parą jungianti Rusnės salą (Šilutės r.) su žemynine Lietuvos dalimi, tebepulsuoja tuo pačiu potvynio apsupties ritmu. Užlietą kelių šimtų metrų ilgio kelio ruožą automobiliai įveikia sava eiga, nes traktoriniai tralai perkėlos paslaugų neteikia – vandens lygis nėra pavojingai aukštas.


2016-02-07 17:13

Marijampoliečiai smagiai atsisveikino su žiema

32

Sekmadienį Marijampolės J.Basanavičiaus aikštėje kvepėjo blynais, skambėjo tranki liaudies muzika – Sūduvos sostinė šventė Užgavėnes. Vyti žiemą iš kiemo teko tik simboliškai, nes Marijampolėje seniai nebėra sniego, o saulėtas sekmadienis dvelkia pavasariu.


2016-02-07 16:16

Kauniečiai metus laiko buvo nuodijami gyvsidabriu

 

Kauno hidrologijos stoties darbuotojai apnuodyti gyvsidabriu – žmonės pusmetį mina medikų slenksčius ir su nerimu stebi sveikatą. Paaiškėjo, kad žmonės visus metus kvėpavo gyvsidabrio garais, apsinuodijo ir keli gretimuose kabinetuose dirbantys kolegos.


2016-02-07 14:46

Naisių miestelyje – rekordinės Užgavėnės

3|36

Praėjusiais metais Lietuvos kultūros mažąja sostine tituluoti Naisiai sekmadienį surengė įspūdingą Užgavėnių šventę. Švęsti Užgavėnių į šį Šiaulių rajono miestelį privažiavo tiek svečių, kad pasidarė ankšta. Po vidurdienio iš viso Šiaurės Lietuvos regiono suplūdę automobiliai užtvindė miestelio gatves, o prie Naisių nusidriekė per 3 kilometrų ilgio norinčiųjų įvažiuoti eilė. Naisiškiai šią žiemos išvarymo šventę surengė Baltų arenos papėdėje. Prie įspūdingo piliakalnio susirinko tūkstantinė minia. Čia šurmuliavo blynų kepėjai, persirengėliai, smalsuolių būriai. Svečiai klausėsi muzikos, žaidė žaidimus, ėjo ragauti iš Šiaulių rajono suvažiavusių bendruomenių kepamų blynų.


Populiariausi per 24 val.