Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-26 12:36

Radviliškio meras A. Čepononis negali eiti tarybos nario pareigų

Korupcija kaltinamas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis toliau lieka nušalintas nuo tarybos nario pareigų – Lietuvos apeliacinis teismas antradienį paskelbė, kad atmeta nuo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario nušalinto politiko gynėjo skundą.


2015-05-26 12:34

Bitės žūsta masiškai, tačiau kaltų nėra

Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, ištisomis šeimomis pradėjo žūti bitės. Bitininkai pirštais rodo į ūkininkus, kurie chemikalais purškia laukus ir sodus. Velžio seniūnijoje, Kairių kaime, gyvenantis ūkininkas Aldonas Povilonis trečiadienį pamatė, kad prie jo kieme stovinčių avilių pilna negyvų bičių.


2015-05-26 12:23

Galvosūkis – iškelti pilotus, o lėktuvą palikti jūros dugne?

139|11|

Baltijoje nuskendusio lakūnų likimas toliau kaitina aistras. Jūros dugne aptiktas orlaivis An-2, kurio kabinoje pastebėtas vienas pilotas, jau apžiūrėtas ir nufilmuotas, tačiau kaip jį pakelti iš 124 metrų gilumos, kai Lietuva neturi specialios įrangos ir kvalifikuotų specialistų? Mūsų kariškiams tokios gelmės nepasiekiamos, todėl pagalbą jau žada viena Nyderlandų įmonė.


2015-05-26 11:58

Aplinkos ministras: „Radinys pranoko košmariškiausius sapnus“

11

Aplinkos ministerija atskleidė didžiulį korupcijos tinklą: paaiškėjo, kad kai kurios atliekų tvarkymu užsiimančios įmonės didelius atliekų kiekius „sutvarkydavo“ tik popieriuje ir už tai imdavo pinigus, tačiau atliekos taip ir likdavo nesutvarkytos arba tvarkomos netinkamai, kai kuriais atvejais išvežamos į užsienį. Įmonės sąskaitas išrašydavo už iš tikrųjų neatliktus darbus.


2015-05-26 11:44

Rusiją nuliu įvertinę komisijos nariai sulaukė net grasinimų

1385|4|

„Eurovizijos“ finalą stebėję ir savo balsus už favoritus atidavę žiūrovai – smarkiai susinervinę. Nors nemažai lietuvių balsavo už Rusijos atlikėją Poliną Gagariną, dainininkė iš mūsų šalies negavo nė vieno taško. Lietuvos žiūrovai Rusijos atlikėjai skyrė aukštą – trečiąją vietą. Tai būtų užtikrinę aštuonis balus iš Lietuvos. Tačiau susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, Rusija negavo nė vieno taško.


2015-05-26 11:43

Už triukšmo ir ūžavimo orgijas – vos 2 eurų bauda

9

Jums pasisekė, jei neturite triukšmingai linksmintis mėgstančių kaimynų. Štai vienas Kalniečių rajone nuomojamas butas tapo išskirtinių vakarėlių rengimo vieta – kaimynai neužmiega iki paryčių. Įžūliems triukšmadariams skiriama vos 2 eurų bauda. P.Lukšio gatvės 35-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje gyvenanti solistės ir Kauno klinikų neurochirurgo šeima jau nebežino, kaip sutramdyti šėlstančius kaimynus, kuriems visiškai nerūpi kitų žmonių poilsis.


2015-05-26 11:39

Vilniuje lietuviai sveikina Gruziją su Nepriklausomybės diena

6|7

Antradienį minins Gruzijos Nepriklausomybės dieną, Vilniaus Katedros aikštėje bus iškelta simbolinė Gruzijos vėliava, apsupta širdies formos simboline Lietuvos vėliava. Renginiu „Lietuvos ir Gruzijos laisvės vėliavų kelias“ siekiama pabrėžti Lietuvos ir Gruzijos piliečių, kurie myli savo šalių laisvę ir puoselėja demokratines vertybes, vienybę.


2015-05-26 11:25

Socialinio būsto nuomos reguliavimas prieštarauja Konstitucijai

Socialinio būsto nuomos teisinis reguliavimas, kai asmenys netekdavo teisės į socialinį būstą, jeigu jų turtas ar pajamos nors minimaliai viršydavo Vyriausybės nustatytą dydį, prieštarauja pagrindiniam šalies įstatymui, antradienį paskelbė Konstitucinis teismas (KT)


2015-05-26 11:14

Autobuso gėjams neišnuomojusi įmonė pažeidė lygias galimybes

5

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba konstatavo, kad Lietuvos gėjų lygos (LGL) organizuojamai kelionei į Rygoje birželį vyksiančias „EuroPride 2015“ eitynes autobuso neišnuomojusi bendrovė pažeidė Lygių galimybių įstatymą.


2015-05-26 10:41

Miglos dėl regėjimo politikei niekaip nepavyksta išsklaidyti

40|5

Menamos regėjimo negalios išgarsinta ir po skandalo politikos nuošalėje atsidūrusi 50 metų šiaulietė Virginija Račienė nesiliauja stebinti. Medikų dokumentuose itin sunkia ligone įvardyta moteris triūsia globos įstaigoje. Šiaulietės istoriją jau keli mėnesiai narplioja Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai, bet ikiteisminis tyrimas yra įstrigęs. V.Račienė iki šiol nenuvažiavo pas medikus, kad jie atliktų pakartotinį jos sveikatos būklės įvertinimą.


Populiariausi per 24 val.