Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-03 15:19

NATO vadovas atidarė Aljanso štabą Vilniuje

193|56| 

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį Vilniuje atidarė NATO vadavietę. Šis štabas ir dar penkios nedidelės vadavietės Rytų bei Vidurio Europoje įkurtos reaguojant į Rusijos veiksmus Ukrainoje. NATO pajėgų integravimo vienetais vadinamos vadavietės atidarytos trijose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. Kiekviename iš šešių štabų dirbs maždaug po 40 karininkų.


2015-09-03 14:32

Tėvai šokiruoti: privatūs darželiai nevaldomai didina įkainius

42|19| 

Sostinės savivaldybės atstovai aktyviai raito parašus ant trišalių sutarčių dėl 100 eurų kompensacijų lankantiems privačius darželius. Jie postringauja, kad sostinėje eilių į darželius nebebus. Tuo tarpu Katedros aikštėje susirinkę keliasdešimt tėvų jais netiki ir piktinasi dėl padidėjusių įkainių privačiuose darželiuose. Pasak Nacionalinio aktyvių mamų sambūrio atstovės Rasos Žemaitės, jie gavo daug tėvų laiškų ir nusiskundimų dėl pabrangusių įkainių privačiuose darželiuose. Pasak jos, savivaldybė taip pat turėtų prisiimti atsakomybę už kainų kontrolę tuose įstaigose, kurios pareiškė norą gauti valstybinį finansavimą.


2015-09-03 14:21

„Bitės“ sutrikimai paralyžiavo „vilniečio“ korteles

2

Ketvirtadienį priešpiet sutriko mobiliojo ryšio operatoriaus „Bitė“ mobilusis internetas. Vartotojai negalėjo naudotis internetu.


2015-09-03 12:44

Sprogimai, ugnis ir dūmai Klaipėdoje: mokosi gaudyti teroristus

5|44

Ketvirtadienį Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste, vienoje iš naftą kraunančių bendrovių, kilo gaisras, po galingo sprogimo užsidegė trys cisternos su dyzelinu. Per incidentą nukentėjo žmonės. Pagal Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos surengtų pratybų scenarijų, sprogimas geležinkelio estakadoje, Krovinių terminale, sukeltas specialiai, mat netoli įvykio vietos pastebėti įtartini asmenys. Į sprogimo vietą išsiųstos specialiosios tarnybos, medikai, ugniagesiai, policijos pareigūnai, „Aro“ kovotojai, operatyvinę grupę išsiuntė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Ekstremalių situacijų operacijų centras (ESOC).


2015-09-03 11:14

Kauno rajone vykusios vestuvės baigėsi itin liūdnai

9

Kauno rajone, viename restoranų vykęs vestuvių pokylis baigėsi skandalingai. Vestuvininkams masiškai apsinuodijus maistu, tyrimo ėmėsi specialistai. Aiškinamasi, kas tapo ūmios žarnyno užkrečiamosios ligos priežastimi, atliekamas židinio epidemiologinis tyrimas.


2015-09-03 11:13

100 eurų kompensacija: savivaldybė kontrolierės išvadų nepaisys

 

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba pareiškė, kad kompensacijos už privačius darželius lankančius vaikus pažeidžia lygias teises.


2015-09-03 10:31

Bėglio Vladimiro Romanovo turto pirkėjai išgaruoja kaip rūkas

44|7

Nors žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas paspruko, jis ir toliau turtą Lietuvoje valdo per statytinius, kuriems spėjo jį fiktyviai parduoti iki bylų iškėlimo.


2015-09-03 09:59

D. Grybauskaitė patraukė botagą nuo pasieniečių

45|

Anksčiau teigusi, jog alytiškį nušovęs pasienietis netinkamai panaudojo tarnybinį ginklą, prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad po tokių atvejų negalima stoti nei į vieną, nei į kitą pusę. „Įvykus tokiems nelaimingiems atvejams, kurie pareikalauja žmonių aukų, kai nukenčia abi pusės, jokiu būdu negalima stoti nei į vieną, nei į kitą pusę. Tai yra pačios visuomenės problema. Taip pat – valstybės, kuri neužtikrino saugumo pareigūnams, kad jie galėtų atlikti savo darbą“, – ketvirtadienį paskelbtame interviu LRT radijui sakė prezidentė.


2015-09-03 09:35

A. Butkevičius prabilo apie NATO atsaką Rusijos agresijai

41

Šešiose rytinėse NATO šalyse, taip pat ir Lietuvoje, ketvirtadienį atidaromi Aljanso pajėgų integravimo vienetai yra atsakas į Rusijos agresiją Pietryčių Ukrainoje bei pasikeitusią saugumo situaciją Europoje, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


2015-09-03 08:46

A. Pabedinskienė su merais aptars svarbius klausimus

5

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ketvirtadienį Vilniuje rengia pasitarimą dėl institucinės globos pertvarkos. Taip pat planuojama kalbėti apie pabėgėlių integraciją.


Populiariausi per 24 val.