Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-10-31 14:35

Naujieji „iPhone 6“ pagaliau pasiekė ir „Omnitel“ salonus

4

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ šiandien pradėjo oficialią prekybą naujaisiais „Apple“ telefonais „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“.


2014-10-31 09:43

Britų statomas superkompiuteris numatys orus gyventojų kiemuose

1

Didžiosios Britanijos Meteorologijos tarnyba paskelbė apie planus kitais metais Ekseteryje pastatyti didžiausią pasaulyje klimato tyrimams skirtą superkompiuterį.


2014-10-29 17:37

Šiaurės Korėjoje mobilieji telefonai pakeitė sužadėtuvių žiedus

2

Šiaurės Korėjoje mobilieji telefonai tapo geidžiamiausia dovana sužadėtuvių proga. Pasiturintys jaunikiai ir nuotakos juos dovanoja vieni kitiems vietoj žiedų, kadangi telefonai atspindi aukštą jų savininkų statusą, rašo „Daily NK“.


2014-10-26 16:08

Japonai pagamino tikrą transformerį

1|8| 

Iki šiol išvaizdą keičiančius robotus buvo galima išvysti tik filmuose, tačiau Žemėje jau yra mažiausiai vienas tikras transformeris. Jo reikėtų ieškoti Japonijoje. Pristatome: „J-deite quarter“ – robotas, galintis virsti automobiliu.


2014-10-24 22:42

Išmanioji buitis, arba internetas marškiniuose

6

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame visi mūsų kasdienybėje naudojami daiktai tampa ne ką mažiau išmaniais, nei mūsų kišenėse gulintys išmanieji telefonai. Automobiliai, šaldytuvai, drabužiai, namai ir net ištisi miestai – visa tai ir dar daugiau – tampa protingi ir, maža to, sujungti į pasaulinį tinklą.


2014-10-24 17:05

Lietuvių sprendimas gelbėja nuo malonumo dirbti prastai

11

Kas nesipiktina išgirdęs: „Kasime nuo čia ir iki vakaro“? Kas nesusimąstė, kodėl švedo iškastas griovys kur kas vertingesnis už tokį patį iškastą lietuvio? Kodėl už tą patį vieni gauna daugiau, kiti – mažiau? Atsakymas yra ne griovyje – viską lemia vadybos efektyvumas. Lietuvių sukurta programėlė „eOrder“, tiesa, skirta ne griovių kasėjų darbo efektyvumui didinti, tačiau prekėmis parduotuves aprūpinančio vadybininko nuvažiuotų kilometrų ir prakalbėtų minučių vertę gali kaip reikiant pakelti. Be to, ji saugo gero darbuotojo stuburą, akis, kojas ir atmintį. Nesaugo tik blogo vadybininko darbo vietos…


2014-10-22 12:05

Naujovė Lietuvoje: tiesioginė laidotuvių transliacija internetu

12|2

Kėdainių krematoriumas pristato naujovę: nuo šiol mirusiojo artimieji, negalintys dalyvauti atsisveikinant su velioniu prieš kremavimą, turės galimybę tai padaryti virtualiai. Tiesioginę transliaciją iš krematoriumo palydėjimo salės bus galima žiūrėti internetu, turint specialų prisijungimo kodą.


2014-10-21 20:25

Oro skėtis lietų nupūs ant kitų praeivių

1|3

Jei manėte, kad skėčio dizainas yra tobulas ir šioje srityje nieko naujo nebus išrasta, klydote: technologijų mėgėjai sukūrė lietsargį, kuris nuo lietaus saugo ne kokios nors medžiagos skydu, o oro srove.


2014-10-20 23:53

Vilniaus oro uosto ekranai pakluso prašalaičiui

17|4

Daugybėje viešų vietų TV ekranai naudojami rodyti informaciją ar reklamą, tačiau dažnu atveju juos įrengiant nesusimąstoma apie saugumą. Šiuos televizorius užvaldyti gali kone kiekvienas norintis – tereikia išmaniojo telefono, programėlės ir šiek tiek žinių. Kibernetinio saugumo ekspertas Dirkas Kollbergas tai įrodė vos nusileidęs Vilniaus oro uoste.


2014-10-16 14:32

„Android“ visiems siūlo čiulpti. Pirmasis ledinukas – „Nexus 6“

5|3

Ilgai ginčijęsi, kaip „Google“ pavadins būsimą „Android“ atnaujinimą „L“, pergalę švenčia linksmuoliai. Oficialu – netrukus pasirodysianti „Android 5.0“ gavo kodinį pavadinimą „Lollipop“ (ledinukas), tad audringos vaizduotės savininkai jau gali kurti išraiškingas būsimas reklamas su ledinukus čiulpiančiomis lūpomis. Lyg to būtų negana, „Google“ pristatė ir ilgai lauktą telefoną „Nexus 6“, beveik nebelauktą planšetinį kompiuterį „Nexus 9“ ir visiškai nelauktą „Nexus Player“ grotuvą. Ir tas „Nexus 6“ ledinukas, pasakysime jums, tiesiog milžiniškas!


Populiariausi per 24 val.