Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-05-04 13:35

„Apple Watch“ kaina išpūsta kone 4 kartus

5| 

Bendrovės „IHS Technology“ specialistai išardė „Apple Watch Sport“ laikrodį ir nustatė galimą jo savikainą.


2015-05-01 16:44

„Microsoft“ leis telefonus paversti kompiuteriais

6

Kasmetinėje „Microsoft" technologijų konferencijoje „Build 2015“ bendrovė pristatė naujas „Windows 10“ funkcijas programuotojams, „Micosoft Edge“ interneto naršyklę bei „Continuum“ sprendimą, leisiantį išmanųjį telefoną paversti pilnaverčiu kompiuteriu.


2015-04-29 18:37

Ko išties verta naujojo LG G4 odinė nugarėlė ir ugninis ekranas

13|3

Kai internete pasirodė dar neoficialios išmaniųjų telefonų LG laivyno flagmano nuotraukos, kilo noras įsignybti. Atrodė neįtikėtina – laikais, kai gyvūnėlių mylėtojai pasirengę savo vaikus vietoj žiurkėnų atiduoti eksperimentams, kas nors gamins telefoną odine nugarėle? Dabar tai oficialu – naujų LG G4 nugarėlės bus ir keraminės, ir odinės, ekranų ryškumą didins technologija „Quantum Dot“, o bateriją taupys itin nestandartinis procesorius. Keista tik, kad pristatyme nepasirodė nė viena krauju apsipylusi nuoga moterėlė, siūlanti telefonams savo odą.


2015-04-28 20:42

Muziejuje – judėjų Biblija, kurią perskaitys vienetai laimingųjų

2

Izraelio muziejus Jeruzalėje turi naują lankytojų dėmesį traukiantį eksponatą – mažiausią judėjų Biblijos, Tanacho, kopiją pasaulyje.


2015-04-25 13:25

Neįtikėtina – „Nokia“ vėl gamins telefonus?.. (Papildyta)

27

Ir šį sykį be jokios „Microsoft“. Ir visai netrukus – planuojamas sugrįžimas jau kitais metais. Šį planą tyliai rengia mažiausias iš trijų po katastrofiškų nesėkmių ir beviltiško parsidavimo „Microsoft“ likusių „Nokia“ verslų – „Nokia Technologies“. Ši kompanija valdo milžinišką „Nokia“ patentų bazę ir jau inicijavo planšetinio kompiuterio su „Android“ operacine sistema „N1“ išleidimą. Bet ar yra šansų, kad pasisektų tiems, kurie pirmieji sukūrė išmanųjį telefoną, bet taip ir nesuprato, kad juo ne vinis reikia kalti. Ir ne SMS rašyti…


2015-04-24 16:48

„Apple“ laikrodis jau išardytas, o jo gerbėjai pavydi australams

37|5| 

Balandžio 24 d. „Apple“ maniakams visame pasaulyje prasidėjo tikrai penktadienio ryto karštine. Iš anksto užsakytų ir išpirktų „Apple Watch“ pristatymas prasidėjo prieš devintą valandą ryto ir tai nemažą dalį amerikiečių privertė pirmą kartą gyvenime pasigailėti, kad jie negyvena Australijoje. Pavyzdžiui, Sidnėjuje, kur įsikūrusi kūno rengybos instruktorė Melanie Ferbank tapo viena pirmųjų pasaulyje „Apple“ laikrodžio savininkių. O amerikiečiams dar reikėjo laukti visą naktį…


2015-04-23 11:14

Pigiausias iš geriausių telefonas „OnePlus One“ pasiekė Lietuvą

23|2

Laukę dviejų naujų „OnePlus One" telefono modelių pristatymo balandžio 20 d., šio unikalaus kinų įrenginio gerbėjai šiek tiek nusivylė. Tačiau visi svajoję jį turėti ir jau praradę viltį kada nors laimėti išsvajotąjį kvietimą į parduotuvę, patyrė tikrą palaimą. „OnePlus One“ kol kas naujo telefono nepristatė, tačiau atvėrė savo telefonų parduotuvę visiems. Maža to, kad mes galime ten nusipirkti telefoną be jokio kvietimo, telefonas bus atsiųstas į Lietuvą be jokio muito.


2015-04-21 08:33

Be fanfarų pristatytas „Sony Xperia Z4“ – išvargtas flagmanas

6|5

Prisiminus įmonę „Sony“, tenka pripažinti du dalykus. Pirmas, ji vis dar gamina puikios kokybės daiktus. Antras, jai labai nesiseka juos parduoti. Abu šie dalykai puikiai tinka ir išmaniųjų „Xperia Z“ šeimai. Nuo pirmo modelio žavėję visus, kuriems patekdavo į rankas, šie telefonai taip ir nepatenka į pakankamą tų rankų skaičių. Galbūt todėl „Sony“, kadaise su trenksmu, fanfaromis bei dovanomis žurnalistams pristatinėjusi „Xperia Z1“, 2014 m. parodos MWC metu visą Barseloną nuklojusi „Xperia Z2“ reklamomis, naujausią savo flagmaną „Xperia Z4“ Japonijoje pristatė taip, lyg trokštų, kad niekas jo nepastebėtų. Bet ar tikrai šis telefonas vertas tik gėdos?


2015-04-21 08:33

Snieguole, pasisaugok – lietuviai sukūrė išmanųjį veidrodį

1|2| 

Visi žino, kad pirmasis pasaulyje išmanusis daiktas buvo ne kažkoks laikrodis, telefonas ar batas, o veidrodis. Pamenate tą universalų vaizdinės informacijos paieškos įrankį, kuriuo noriai naudojosi piktoji karalienė iš pasakos apie Snieguolę ir septynis nykštukus? Tai, va – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos kūrėjams pavyko ne tik atkurti pasakoje aprašytą technologiją, bet ir suteikti veidrodėliui papildomų kamufliažo funkcijų. Lieka tikėtis, kad piktoji karalienė jo neįpirks…


2015-04-20 08:00

Lenktas monitorius – kaip rūtų darželis

1|9

Lenktų ekranų mada atkeliauja ir į kompiuterių rinką. Sulinkusių nešiojamųjų kompiuterių, berods, dar niekas negamina, užtat tokie prijungiami monitoriai jau siūlomi. Ir, kitaip nei lenkti telefonai ar televizoriai, jie nėra beprotiškai brangūs. Ar akys tai įvertins?


Populiariausi per 24 val.