Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-11-25 11:35

Kristina Brazauskienė debiutavo kaip modelis

10|6

Ponia Kristina Brazauskienė – visada pasitempusi ir elegantiška. Vargu ar K.Brazauskienė gali nustebinti radikaliais stiliaus pokyčiais, – visi įpratę matyti ją dailiai sušukuotomis garbanėlėmis, vilkinčią klasikinius kostiumėlius ar sukneles, taip pat – kailinius. Tačiau drąsi moteris pasiryžo eksperimentams. Į televizijos studiją K.Brazauskienė atvyko pasipuošusi odinėmis kelnėmis.


2015-11-25 11:21

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės karjeroje – svarbūs pokyčiai

2

Jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. „Lietuvos ryto“ TV eteryje startuoja nauja laida „Karalius nuogas“ – projektas už kurio vairo stoja Rūta Mazurevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas pasakos apie didžiulį informacinį katilą, į kurį įtraukti šimtai tūkstančių Lietuvos televizijų žiūrovų.


2015-11-25 11:14

Daina Bilevičiūtė susigrūmė pyragaičių valgymo lenktynėse

6|6

Muzikos padangėje neseniai pasigirdo skambi naujiena – debiutuojanti grupė „XL Plius“ skelbią karą lieknoms atlikėjoms. Dainos Bilevičiūtės, Donatos Virbilaitės ir Aušrinės Gerikienės, geriau žinomos „Tikrosios išdykėlės“ vardu, suburta grupė pasirodė laidoje „Svogūnų Lietuva“. Putlutėmis save vadinančios grupės lyderė D.Bilevičiūtė šmaikštavo: „Dabar madoje tik putlutės!“


2015-11-25 11:10

Tarologas apie I. Molotkovą: „Jis gali pabėgti net iš kalėjimo“

7|2|

Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė laimingai pasibaigusi neįtikėtina kriminalinė drama, kuomet sulaikytasis Igoris Molotkovas iš policijos pareigūnų automobilio pavogė šaunamąjį ginklą „Kalašnikov“ ir pabėgo. Po kelių valandų įtemptų paieškų jis buvo rastas Vilniaus Naujininkų rajone esančiame bendrabutyje. Tris tūkstančius pareigūnų ant kojų sukėlęs nusikaltėlis jau yra baustas net 128 kartus. Ką apie jo asmenybę pasakė žymusis tarologas ir veidotyrininkas Leopoldas Malinauskas?


2015-11-25 10:18

„Tobulos kopijos“ žvaigždutė Evita Malaškevičiūtė – su pilvuku

13|5

Aštuoniolikmetė serialo „Tobula kopija“ aktorė Evita Malaškevičiūtė pastebėta su gerokai suapvalėjusiu pilvuku. Tačiau jaunosios žvaigždutės gerbėjai gali nusiraminti – Evita nesilaukia. Tai tik scena iš populiaraus serialo „Tobula kopija“ tęsinio, kuriame E. Malaškevičiūtės įkūnijama Joana laukiasi kūdikio.


2015-11-24 20:59

Ingrida Kazlauskaitė gelbėti vargšų atvyko su aukštakulniais

56|4

Iššūkį pagyventi taip, kaip paprasti Lietuvos žmonės, laidoje „Išgyvenk, jei gali“ priimė viena iš labiausiai išlepintų šou verslo žvaigždžių – garsiųjų scenos vilkų Livetos ir Petro Kazlauskų dukra Ingrida. Jau vos atvykusi į užmiestį garsi moteris pribloškė visus: ji, kaip tikra princesė, mūvėjo aukštakulnius ir tempėsi drabužių pilną rožinį lagaminą.


2015-11-24 19:30

„Auksiniame prote“ – žydų prakeiksmas

4|8

Šįkart „Auksiniame prote“ – susirinko tikri intelektų kovų asai. Daugiausiai TV ekranuose matytas – 55 metų IT specialistas iš Marijampolės Rimantas Šmigelskas. „Auksinio proto“ vedėjų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino paklaustas, ar yra praleidęs nors vieną intelektinį TV žaidimą, pakraipęs galvą Rimantas atsakė tokio atvejo nepamenantis.


2015-11-24 19:05

Monika Šedžiuvienė: „Nėštumas po daugybės nesėkmių – stebuklas“

83|3

„Po daugybės nesėkmių trūksta žodžių nusakyti, ką man reiškia būsimas šeimos pagausėjimas. Tai – stebuklas“, – apie tai Monika Šedžiuvienė – pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „ Nuo... Iki...“.


2015-11-24 16:07

Fabijoniškių mokykla įsirengs dušus už 300 tūkst. eurų

10

Dar vienas lėšų švaistymo skandalas Vilniuje – Fabijoniškių pagrindinėje mokykloje prasidėjo grandioziniai rekonstrukcijos darbai, kurių vertė net 300 tūkst. eurų. Šie pinigai skirti mokyklos rūsyje esančioms rūbinėms ir dušams įrengti.


2015-11-24 13:59

Dirigentas Vytautas Lukošius atskleidė, kur traukia po koncertų

2|3

Žodžio kišenėje neieškantis dirigentas Vytautas Lukočius savo keturiasdešimties metų jubiliejų šį trečiadienį švęs ne bet kur, o nuotaikingoje laidoje „Svogūnų Lietuva“


Populiariausi per 24 val.