Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-09-18 12:34

P.Baršauskas: „Kokybinis studijų šuolis – reikia imti ir daryti“

2

KTU rektorius prof. Petras Baršauskas trečiadienį dalyvavo interaktyvioje diskusijoje „Lietuva, quo vadis? Mūsų universitetai“. Ar Lietuvos universitetai geba išugdyti lyderius? Svarbiausia čia – tikėjimas, kad tai galime padaryti. Be šio tikėjimo tikrai nieko nebus.


2014-09-16 15:17

Minimalus balas į universitetus gali būti įvestas kitąmet

9| 

Minimalus balas, be kurio asmenys nebūtų priimami į universitetus, gali būti įvestas jau kitąmet. Tai sako švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.


2014-09-16 11:28

Keliaujant svarbiausia – sveikas protas

Studijos – puikus metas pamatyti naujas šalis, ypač dabar, kai pigių skrydžių bendrovės sudaro galimybę išmaišyti kone pusę pasaulio. Tačiau ką daryti, kad pigus būtų ne tik skrydis, bet ir visa kelionė?


2014-09-14 11:29

Pirmakursiai patikrino, ar kauniečiai labai santūrūs

3

Praėjusį šeštadienį šurmuliuojančiame miesto centre miestiečiai stebėjosi keistu studentų elgesiu – vieni braidė po Laisvės alėjos fontaną, kiti kalbino praeivius ir siūlė apsikabinti, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Laikinoji sostinė“. Miestiečius stebinusio renginio – ekskursijos po miesto centrą „City Rally: Pažink Kauną KITAIP’14“ dalyviai teigia patys buvę nustebinti kauniečių atvirumo ir draugiškumo.


2014-09-11 15:55

L. Donskis tapo ISM universiteto mokslo prorektoriumi

9

Mokslininkas ir buvęs europarlamentaras profesorius Leonidas Donskis tapo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslo prorektoriumi.


2014-09-08 11:19

Signalas moksleiviams ir studentams: mokykitės užsienio kalbų!

8

Kalbų mokėjimo svarba darbo rinkoje seniai žinoma. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad vienos užsienio kalbos šiuo metu ieškant darbo jau nepakanka. Teigiama, kad ir ateityje dvi ar daugiau kalbų mokantys specialistai turės puikias galimybes įsidarbinti.


2014-09-05 13:12

Ydinga laikysena: vaikas nėra sutvertas vien sėdėti

Pastaruoju metu be regos sutrikimų vaikams vis dažniau nustatoma ydinga laikysena. Kadangi vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio, yra beveik aiški tokio negalavimo priežastis. Tad šį kartą plačiau – apie taisyklingos sėdėsenos svarbą ir darbo prie kompiuterio ypatumus. Vaikus auginantys tėvai turėtų žinoti, kad ilgainiui prasta laikysena gali lemti nugaros skausmus ir kitus negalavimus.


2014-09-05 11:35

Į mokyklą... STOP! Iš pradžių – apie saugų eismą!

Atėjus rugsėjui aktuali tampa saugumo kelyje tema. Moksleiviams itin svarbu paaiškinti, kaip ir kodėl reikia elgtis einant per gatvę. Žinoma, geriausias pavyzdys – pačių suaugusiųjų tinkamas elgesys.


2014-09-04 10:48

Jūsų mokinukas irzlus? Leiskite išsimiegoti!

2

Tyrimai šalyje rodo, kad kūdikiai miega tik iki 13 val., nors turėtų miegoti 14–15 val. per parą. Dvylikamečiai, tyrimų duomenimis, miega iki 7 val., nors tokio amžiaus vaikai turėtų miegoti po 9 val. per parą. Miego trūkumas turi didelės įtakos vaiko raidai ir jo elgsenai. Ypač miegas aktualus intensyviai besimokantiems mokyklinukams. Tad ką turėtų žinoti tėveliai apie savo atžalų miegą?


2014-09-04 09:10

Kaip neprakiurdyti studentiškos kišenės?

4

Lietuvos didmiesčių gatves jau pildo universitetų ir kolegijų studentai, atvykstantys čia ir iš mažesnių miestelių, ir iš didesnių miestų. Čia jie pradeda naują gyvenimo etapą, kur susiduria ir su iššūkiais naujoje mokymo įstaigoje, ir pradėdami savarankiškai tvarkyti asmeninius finansus.


Populiariausi per 24 val.