Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-26 09:36

Prezidentūra apie šauktinius: „Tai parodė lūžius visuomenėje“

3|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigiamai vertina vykstantį šaukimą į privalomąją karo tarnybą savo noru ir tai sieja su pilietine visuomene bei nauda demokratijai.


2015-05-26 08:28

A.Butkevičius būsimo švietimo ministro pavardę nutyli

5| 

Atstatydinus iš švietimo ir mokslo ministro pareigų Dainių Pavalkį Darbo partijai nesiseka rasti kandidatų į šį postą. Premjeras Algirdas Butkevičius, paklaustas, kada pagaliau bus paskirtas naujasis švietimo ir mokslo ministras, sakė: „Artimiausiu metu turėsime švietimo ir mokslo ministrą. Praėjusią savaitę jau turėjome politinį sprendimą, bet vakar ryte kandidatas atsisakė užimti šias pareigas. Jo motyvai buvo tokie, kad tai labai svarbus baras ir, kad daug uždavinių reikia įgyvendinti per labai trumpą laikotarpį, suspėti iki kadencijos pabaigos“.


2015-05-26 07:01

Rusiją nuliu įvertinę komisijos nariai sulaukė net grasinimų

1351|4|

„Eurovizijos“ finalą stebėję ir savo balsus už favoritus atidavę žiūrovai – smarkiai susinervinę. Nors nemažai lietuvių balsavo už Rusijos atlikėją Poliną Gagariną, dainininkė iš mūsų šalies negavo nė vieno taško. Lietuvos žiūrovai Rusijos atlikėjai skyrė aukštą – trečiąją vietą. Tai būtų užtikrinę aštuonis balus iš Lietuvos. Tačiau susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, Rusija negavo nė vieno taško.


2015-05-26 07:00

Galvosūkis – iškelti pilotus, o lėktuvą palikti jūros dugne?

113|11|

Baltijoje nuskendusio lakūnų likimas toliau kaitina aistras. Jūros dugne aptiktas orlaivis An-2, kurio kabinoje pastebėtas vienas pilotas, jau apžiūrėtas ir nufilmuotas, tačiau kaip jį pakelti iš 124 metrų gilumos, kai Lietuva neturi specialios įrangos ir kvalifikuotų specialistų? Mūsų kariškiams tokios gelmės nepasiekiamos, todėl pagalbą jau žada viena Nyderlandų įmonė.


2015-05-26 06:59

Miglos dėl regėjimo politikei niekaip nepavyksta išsklaidyti

32|5

Menamos regėjimo negalios išgarsinta ir po skandalo politikos nuošalėje atsidūrusi 50 metų šiaulietė Virginija Račienė nesiliauja stebinti. Medikų dokumentuose itin sunkia ligone įvardyta moteris triūsia globos įstaigoje. Šiaulietės istoriją jau keli mėnesiai narplioja Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai, bet ikiteisminis tyrimas yra įstrigęs. V.Račienė iki šiol nenuvažiavo pas medikus, kad jie atliktų pakartotinį jos sveikatos būklės įvertinimą.


2015-05-26 06:57

„An-2“ iš jūros dugno trauks olandai. Kiek tai kainuos?

90|6|

Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo „An-2“ ištraukimą ketinama patikėti olandų kompanijai, pirmadienį pranešė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Anot jo, olandų pasiūlymas atsirinktas iš kitų galimų, esą įvertinta Olandijos kompanijos patirtis. Klausiamas, kiek kainuos orlaivio iškėlimas, ministras teigė, kad tai priklausys nuo darbų trukmės. Preliminariai operacijos kaina, vien apžiūra gali siekti 20-25 tūkst. eurų. Neatmetama, kad lėktuvas gali būti neištrauktas, o tik ištraukti žuvusiųjų palaikai. Be to, Vyriausybė iš lėktuvo savininko gali pareikalauti atlyginimo už operaciją.


2015-05-26 06:54

Dešinieji įžvelgė daug kairiųjų klastų

4

Kairiesiems arba trūksta politinės nuovokos, arba jie pernelyg įžūlūs. Tokios konservatorių reakcijos sulaukė socialdemokratų pasiūlymas pasirašyti parlamentinių partijų susitarimą dėl žmogaus teisių apsaugos.


2015-05-25 19:42

Aleksoto gyventojai gatvių klombas apsodino šimtais gėlių

5|6

Kaunas dar negali pasigirti daugelyje Europos miestų akį traukiančiais dideliais gėlynais. Tačiau kai viešąsias erdves gražina ne tik miesto gėlininkai, bet ir verslininkai bei gyventojai, jos tampa gerokai patrauklesnės. Šeštus metus iniciatyvos gražinti aplinką imasi ir Aleksoto bendruomenė.


2015-05-25 19:34

Rinkimus Lenkijoje laimėjusį A. Dudą pasveikino D. Grybauskaitė

6|

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pasveikino išrinktąjį Lenkijos prezidentą Andrzejų Dudą, sakydama, kad Lietuva yra pasirengusi toliau aktyviai bendradarbiauti su Lenkija sprendžiant regionui ir visai Europai aktualius klausimus.


2015-05-25 19:23

STT agentai stulbina – eurai dingsta lyg burtų lazdele pamojus

92|2|

Bandydami pričiupti prokurorę STT agentai liko kvailio vietoje. Už 5 tūkst. eurų, kuriuos turėjo pareigūnei perduoti kaip kyšį, vienas veikėjas nusipirko kelionę į Meksiką, o dar 5000 eurų išgaravo be pėdsakų. Kas atlygins žalą valstybei? Šis plačiai nuskambėjęs ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar praėjusių metų pabaigoje, kai į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) kreipėsi prieštaringai vertinamas verslininkas Igoris Vinogradovas.


Populiariausi per 24 val.