Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-01 20:08

Londono garsieji raudonieji taksofonai bus žali

Garsiosios raudonosios Londono telefonų būdelės virsta žaliomis – trečiadienį buvo pristatyta nauja saulės energiją naudojanti būdelė, kurioje žmonės galės pasikrauti savo mobiliuosius įrenginius.


2014-10-01 14:34

Indija švenčia gėrio pergalę prieš blogį

1|17

Milijonai hinduistų visoje Šiaurės Indijoje su tradicinio teatro pasirodymais ir didžiulių atvaizdų deginimu švenčia religinį festivalį, kuris simbolizuoja gėrio pergalę prieš blogį. Prie įspūdingų Indijos sostinės Delio Raudonojo forto sienų kas vakarą rodomi vaidinimai atkartojant hinduistų dievo Ramos kovą ir demono Ravanos nužudymą.


2014-10-01 12:46

Amsterdame – pirmasis pasaulyje mikroorganizmų zoologijos sodas

5

Pirmasis pasaulyje „interaktyvus mikrobų zoologijos sodas“ antradienį atvėrė duris Amsterdame, suteikdamas galimybę artimiau susipažinti su mažyčiais organizmais, sudarančiais iki dviejų trečdalių visos gyvosios medžiagos ir gyvybiškai svarbiais mūsų planetos ateičiai.


2014-09-30 15:40

Londone bus galima paragauti žmogienos mėsainių

97|2

Jeigu esate linkęs į kulinarinius nuotykius, šis patiekalas bus kaip tik jums. Užkandinė Londone siūlys savo klientams išbandyti „žmogienos“ skonio mėsainius. Tačiau neskubėkite panikuoti – šiame patiekale tikro žmogaus audinių nerasite, juos pakeičia kiaulienos, veršienos, kaulų čiulpų ir vištienos kepenėlių mišinys, kuris labai primena žmogienos skonį bei tekstūrą.


2014-09-30 15:01

Paprastiems kinams uždraudė, tačiau žmonai leido

2

Socialinis tinklas „Instagram“ draudžiamas Kinijoje dėl protestų Honkonge, tačiau tai nesutrukdė Kinijos lyderio žmonai publikuoti naujausių savo nuotraukų. Pirmoji Kinijos ponia Peng Liyuan, dar vadinama Tautos Motina, įkėlė nuotraukas iš renginio, kuriame dalyvavo su savo vyru, Kinijos vadovu Xi Jinpingu.


2014-09-30 15:00

Mergaitė, vardu ISIS, ragina kovoti su ISIS

Isis (liet. Izidė) – egiptiečių deivė, motinystės simbolis, gamtos globėja. Tačiau tokį vardą gavusios merginos šiandien girdi ne komplimentus, o patyčias. Visam pasauliui sužinojus apie žiaurią „Islamo valstybę“, kurios viena angliškų santrumpų yra būtent ISIS, tūkstančiai merginų ir moterų yra priverstos ginti savo vardą, skelbia „The Daily Mail“.


2014-09-30 12:33

Australus gąsdina į namus besibraunančios gyvatės

6|4

Pagalvojus apie susidūrimą su gyvate, nukrečia šiurpas? Australams tokios situacijos gresia kasdien. Pavyzdžiui, praėjusią savaitę Australijoje veikianti gyvačių gaudytojų komanda sulaukė skambučio iš išsigandusio žmogaus, kurį gyvatė užklupo jo namų vonioje, Kvinslendo valstijoje, skelbia „The Daily Mail“.


2014-09-29 22:17

Avinėlių aukojimo šventė. Taip švenčia Marokas

20|51

Šios savaitės pabaigoje daugumoje musulmoniškų šalių bus švenčiama avinėlių aukojimo šventė. Arabiškai kalbančiose šalyse ji vadinama „Eid al-Adha“, turkiškai - „Kurban Bayram“. Ji švenčiama praėjus 40 čiai dienų po Ramadano pabaigos. Avinėlio aukojimo šventė, suburianti šeimas, gimines, kaimynus kiek primena krikščioniškąsias Kalėdas. Jų metu daug ir skaniai valgoma, dalijamos dovanos, padedama neturtingiems.


2014-09-29 20:03

Dingusio Malaizijos lėktuvo paieškas lydi įdomūs atradimai

1

Tęsiant dingusio Malaizijos oro linijų lėktuvo paiešką Indijos vandenyno dugno žemėlapį sudarinėjantys ekspertai jame atrado lig šiol nežinotų ugnikalnių liekanų, aukštų kalnagūbrių ir gilių tarpeklių. Australijos pareigūnų penktadienį paskelbti trijų matmenų vaizdai pirmą kartą leidžia detaliai susipažinti su jūros dugno paviršiumi toje vietoje, kur, kaip manoma, nukrito kovo 8 dieną dingęs lėktuvas.


2014-09-29 16:12

Trikrūtė amerikietė įkvėpė Helovino kostiumų gamintojus

7

Daugiau nei prieš savaitę internete išplatintos trikrūtės moters nuotraukos vieniems pasirodė siaubingos, o kitus vertė juoktis. Praėjus vos keletui dienų po pasaulį apskriejusio skandalo, besiruošiantys Helovinui gudrūs verslininkai sugalvojo būdą iš jo pasipelnyti, skelbia „Daily Mirror“.


Populiariausi per 24 val.