Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-01-31 12:18

Estijoje gerų ketinimų paminklas – falo formos

17

Nedidelis būrelis žiūrovų, kurie Viljandyje dalyvavo atidengiant paminklą, buvo ištikti šoko, praneša mixnews.lt. Kai nuo geriems ketinimams skirto paminklo nukrito brezentas, prieš netekusius žado pietų Estijos miesto gyventojus išdygo kūrinys, primenantis didžiulį medinį falą.


2015-01-30 18:32

Venesuelos sostinėje – madingų zombių sambrūzdis

16|8| 

Galbūt jie nelabai panašūs į mus, bet tai vis dėlto – žmonės. Ir, beje, labai madingi. Venesuelos sostinėje Karakase vykstanti ekstremalių kūno modifikacijų paroda sutraukė keistuolių minias iš viso pasaulio. Daugelis jų neapsiriboja tatuiruotėmis ir auskarais. Pakeisti dantys, akių rainelės, net kaukolės formos.


2015-01-30 17:13

Rusijos keistenybės: pažinčių ieško ir tokiomis nuotraukomis

347|65

Kartais bandymas atrodyti seksualiai baigiasi žymiai blogiau nei planuota. „Victoria's Secret“ ir kitų žymių prekinių ženklų modeliai sugeba seksualiai atrodyti bet kokiomis sąlygomis, tačiau tai pavyksta ne visiems ir ne visada. Rusija dažnai mėgsta pasišaipyti iš savo keistenybių: nuo originalaus stiliaus supratimo iki ekscentriško elgesio turistinėse kelionėse. Šioje nuotraukų galerijoje surinktos keisčiausios nuotraukos, rastos rusiškuose pažinčių portaluose.


2015-01-30 16:25

Filipiniečiai net pritūpė pamatę, ką į krantą išmetė bangos

7

Ypatingai retos ryklių rūšies atstovas – plačiaburnis ryklys šią savaitę buvo išplautas vienoje Filipinų paplūdimio pakrančių. Tokį radinį aptikę vietos gyventojai buvo suglumę, rašo independent.co.uk. Neįprastas padaras rastas trečiadienio rytą viename Centrinės Filipinų dalies miestų paplūdimių.


2015-01-30 08:47

J.Kerry – 50 dolerių bauda už nenuvalytą sniegą prie jo namų

7

Masačusetso valstijos Bostono miesto valdžia ketvirtadienį paskyrė JAV valstybės sekretoriui Johnas Kerry baudą už tai, kad prie jo namų buvo nenuvalytas sniegas.


2015-01-29 18:47

Kuklus valdininkas žmonai padovanojo briliantinį telefono dėklą

8

Rusijoje valdininkai mėgsta prabangias dovanas. Štai Jakutijos provincijos valstybės tarnautojas padovanojo savo žmonai briliantinį išmaniojo telefono „iPhone“ dėklą. Jakutijos informacijos agentūra pranešė, kad viena šalies juvelyrinių dirbinių bendrovių pagal kliento užsakymą pagamino išmaniojo telefono dėklą iš aukso, nusagstyto briliantais.


2015-01-29 09:26

Nelaimė: per gražuolių konkursą nusprūdo liemenėlė

15|12

„Mis Kalifornija“ gražuolių konkursą JAV netikėtai nuspalvino linksmas incidentas renginio dalyvėms demonstruojant savuosius bikinius. „Mis Beverli Hilsas“ Chanelle Riggan ant scenos staiga atsisegė liemenėlė, skelbia TMZ.


2015-01-28 18:44

Musulmonų dvasininkas grūmoja: „Asmenukės yra nuodėmė“

10

Musulmonų dvasininkas iš Indonezijos Felixas Siauwas pareiškė, kad asmenukės (angl. „selfie“) yra nuodėmingas pomėgis, o tie, kurie taip fotografuojasi, pasiduoda išdidumui, puikavimuisi ir arogancijai. Dvasininkas socialiniame tinkle „Twitter“ paviešino ne vieną pareiškimą, kuriame aiškina, kodėl žmonės turėtų vengti tokių nuotraukų. Daugiausia kritikos susilaukė moterys, kurias dvasininkas dėl tokio pomėgio išvadino „bėgėdėmis“, praneša „Daily Mail“.


2015-01-28 17:54

Atrasta 200 metų senumo medituojančio vienuolio mumija

7|2

Mongolijoje aptiktas pribloškiantis radinys – vienuolio mumija. Ekspertų teigimu, šiam vienuoliui, kuris buvo rastas sustingęs tarsi medituotų, ne mažiau kaip 200 metų. Manoma, kad jo kūnas tokia poza prabuvo maždaug nuo 1800 metų, rašo mirror.co.uk.


2015-01-28 16:50

Nepridengti M.Obamos plaukai Saudo Arabijoje sukėlė triukšmą

30|4

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį apsilankė Saudo Arabijos sostinėje Rijade norėdamas pagerbti velionio šalies karaliaus Abdullah atminimą. Tačiau labiau nei jau kurį laiką puoselėjami diplomatiniai ryšiai tarp šių šalių, visiems rūpėjo nepridengti prezidento žmonos plaukai, rašo „The Washington Post“.


Populiariausi per 24 val.