Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-09-16 12:04

Pensininkas politinį ginčą išsprendė granata

15

Keturi Rusijos piliečiai, sekmadienį gatvėje apsižodžiavę su senyvo amžiaus vyru, nė neįtarė, kad po ginčo jie atsidurs ligoninėje. Netekęs kantrybės ir savo tiesą norėjęs įrodyti pensininkas į juos metė tiesiog iš kišenės ištrauktą granatą, skelbia portalas „Moscov Times“. Granatos sprogimas sužalojo tris iš keturių vyrų ir patį nelaimės kaltininką. Jie išvežti į ligoninę, o ketvirtas ginče dalyvavęs vyras patyrė šoką.


2014-09-16 07:25

Australijos premjeras T. Abbottas gyvena palapinėje

2

Australijos ministras pirmininkas Tony Abbottas nutarė atiduoti pagarbą šios šalies čiabuviams gyventojams. Jis savo biurą savaitei perkėlė į palapinę atokiai įsikūrusioje aborigenų bendruomenėje. Taip jis ištesėjo pažadą, duotą vos pradėjus eiti pareigas. 56 metų politikas prieš rinkimus pažadėjo, kad kiekvienais savo kadencijos metais mažiausiai savaitę praleis aborigenų kaimelyje.


2014-09-15 18:49

Vaikinas užgrobė traukinį apsimetęs CŽV agentu

Notingamo miesto centre keleivinis traukinys buvo „užgrobtas“ žmogaus, tikinusio, kad yra iš CŽV (JAV Centrinės žvalgybos valdybos). Vaikinas įšoko į vairuotojo kabiną, kai traukinys stovėjo centrinėje miesto stotyje, rašo „Daily Mail“.


2014-09-15 14:34

Kinijoje įrengtas atskiras takas telefonų maniakams

2

Kinijoje nuspręsta pasirūpinti nuo telefonų priklausomų žmonių saugumu ir įrengti atskirą taką, panašų į tokius, kokius turi dviratininkai. Dabar į telefonus įkniubę pėstieji galės eiti savo taku, nerizikuodami pakliūti po ratais ir netrukdydami kitiems, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-15 09:53

„Pomidorinis“ olandų protestas prieš Rusijos suvaržymus

14|4

Mėtydamiesi pomidorais, šimtai olandų sekmadienį Amsterdame protestavo prieš Rusijos draudimą importuoti žemės ūkio produkciją iš Vakarų šalių. Proteste netoli karališkųjų rūmų dalyvavo apie 1500 žmonių. Jie svaidėsi 200 000 pomidorų.


2014-09-14 16:55

Policijos pareigūnai Holivudo aktorę palaikė prostitute

23|5

Aktorei Daniele Watts vaidinusiai filme „Ištrūkęs Džango“ teko išgyventi išties žeminantį įvykį. Policijos pareigūnai juodaodę moterį sulaikė ir surakino antrankiais, nes pamatę, kaip ji gatvėje pabučiavo savo baltąjį vyrą, palaikė ją prostitute, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-14 12:41

Bakingamo rūmų sargybinis surengė netikėtą šou

26

Vienas Bakingamo rūmų sargybinis tarnybos metu, rodos, nusprendė pasilinksminti ir visiems jį stebintiems pademonstravo šokio judesius. Šio šokančio sargybinio vaizdo įrašas netrukus išplito internete ir prajuokino žmones visame pasaulyje. Bėda tik ta, kad dabar griežtas taisykles sulaužusiam vaikinui gresia teismo bausmė, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-14 11:24

„Miss Amerika“ kandidatės demonstravo įmantrius batelius

20

Savaitgalį Atlantik Sityje (JAV) vyko jau tradiciniu tapęs paradas „Parodyk savo batus". Jame itin įmantrią avalynę demonstravo 53 kandidatės svajojančios laimėti „Miss Amerika" titulą. Merginas miesto gatvėmis vežė kabrioletai, iš kurių gražuolės parado stebėtojams rodė pagal savo valstijos simboliką dekoruotą avalynę. Kas taps naująja „Miss Amerika" šalyje paaiškės rugsėjo 14 d.


2014-09-13 16:37

Cheopso piramidėje rastas slaptas kambarys

16

Robotas, pasiųstas tyrinėti Didžiosios Gizos piramidės Egipte, dar vadinamos Cheopso piramide, atsiuntė nuotraukas iš slapto kambarėlio, kuriame niekas nesilankė jau 4,5 tūkst. metų, rašo „worldbulletin.net“.


2014-09-13 13:55

Olandė meistriškai suvaidino savo atostogas

34|4

Kai olandė socialiniuose tinkluose ėmė skelbti savo nuotraukas iš egzotiškų kraštų – niekas nė neįtarė, kad ji visus vedžioja už nosies. Pasirodo, mergina visą tą laiką buvo savo namuose ir nuotraukas tiesiog suklastojo. Grafikos studentė iš Olandijos penkias savaites apgaudinėjo savo draugus ir šeimą į socialinį tinklą „Facebook“ dėdama vaizdus iš tariamos kelionės po Aziją. Tokia savo apgaulė mergina norėjo įrodyti, kad iškreipti realybę ir virtualioje erdvėje apmauti kitus nėra taip sunku.


Populiariausi per 24 val.