Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-08 14:08

Medikai suglumę: už ką nukirsdinta Rimantė Šalaševičiūtė?

1|3

Pašalinus iš posto sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę, gydytojai liausis ėmę, o pacientai davę kyšius. Į apytuštes regionų ligonines prigužės jaunų, principingų medikų, pasirengusių naktimis triūsti už minimalų atlygį, net be saldainių ar brendžio dovanų. R.Šalaševičiūtė tiesiog buvo neskaidri ir nekompetentinga, todėl nepadarė stebuklų – tuo tikima Prezidentūroje. Bet ne valdžios kabinetuose, o ligoninėse prakaituojantys medikai mano kitaip: dažna ministrų kaita parklupdys ant kojų pradėjusią stotis sveikatos apsaugos sistemą. Jau mažai abejonių, kad apie praeityje 100 litų (29 eurų) duotą kyšį prasitarusi R.Šalaševičiūtė vasario 9 dieną iš atostogų grįžusiam premjerui Algirdui Butkevičiui įteiks atsistatydinimo pareiškimą.


2016-02-08 13:22

Algirdo Butkevičiaus atostogų finišą apkartino nesklandumai

39|2

Premjero Algirdo Butkevičiaus atostogas Karibuose veikiausiai apkartino Sveiktos apsaugos ministrės atsistatydinimo skandalas ir ir Specialiųjų tyrimų tarnybos ketinimai jį apklausti teisėsaugos atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų panaikinimo, po kurio teismas įteisino Vijūnėlės dvarą. Dar vieną staigmeną premjerui pateikė oro linijos, kurios atidėjo jo skrydį namo.


2016-02-08 12:44

Ričardas Malinauskas prieš STT apklausą: „Neturiu problemų“

70|10

Druskininkų merui socialdemokratui Ričardui Malinauskui pirmadienio rytą teko ne itin maloni procedūra – Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdyboje jis atsakinėjo į tyrėjų klausimus byloje dėl galbūt darytos įtakos Vyriausybės sprendimams.


2016-02-08 12:01

Generalinė prokuratūra tiria maisto skurstantiems pirkimą

6

Generalinė prokuratūra tirs maisto skurstantiems pirkimą, kai maisto produktai buvo pirkti labai brangiai.


2016-02-08 11:53

Emigrantė: „Jei taip gyvenčiau Lietuvoje, šypsočiausi daugiau“

112|2

Anglijoje gyvenanti Sandra Tamkuvienė sako nepažįstanti nė vieno žmogaus, kuriam emigracija būtų lengva. Ji su šeima nuomojasi gražų namą tarp Liverpulio ir Mančesterio esančiame Boltono mieste. Moteris „Emigrantams“ sako, kad yra laiminga, nes užtenka ir pinigų, ir artimųjų meilės. Tačiau, jeigu viskas, ką turi, būtų ne Anglijoje, o gimtojoje Ariogaloje, šypsotųsi daug dažniau.


2016-02-08 11:27

Sausio 13-osios byloje pagarsintas kaltinamasis aktas

1

Vilniaus apygardos teismas po pertraukos toliau nagrinėja vadinamąją Sausio 13-osios bylą. Teisme prokurorai pirmadienį baigė skaityti kaltinamąjį aktą.


2016-02-08 10:30

Nulis tolerancijos švogerizmui. Misija įmanoma.

10

Ne kartą ir ne du teigiau, kad pasitikėjimas partija, bet kuriai partijai apsimoka dvigubai. Taip pat teigiau ir teigsiu, kad kai partija gina ne ją vienijančią ideologiją, bet atskirus susimovusius jos narius, tokia partija tampa savanaudiškų interesų siekiančiųjų sambūriu.


2016-02-08 10:01

Su mūsų lenkais trūksta nuoširdžių pokalbių

XX amžiuje buvę Lietuvos, Lenkijos ir gretimų valstybių teritorijų karpymai, klijavimai, dar yra Lenkijos sugalvotas terminas „sienų formavimai“ (čia apie Vilniaus krašto okupaciją), dažniausiai vyko be tose šalyse gyvenusių žmonių perkėlinėjimo į naujų sienų valstybes (vėlgi išskyrus Lenkiją, kurioje milijonai vokiečių buvo perkelti į „naujai suformuotą“ Vokietijos teritoriją, o į jos buvusią perkelti ne tik milijonai lenkų, bet kažkodėl ir dalis Punsko lietuvių, amžius gyvenusių to miestelio apylinkėse).


2016-02-08 07:33

Žodžių apie kyšį kaina – skirtinga

6|2| 

Apie duotus kyšius yra atviravęs ne vienas garsus Lietuvos žmogus, bet tai mažai ką sudomino. Tik sveikatos apsaugos ministrei Rimantei Šalaševičiūtei tokio prisipažinimo kaina gali būti didžiulė – postas.


2016-02-08 07:11

Krematoriumą miesto centre vadina kvailyste

8|2

Planai Olandų gatvėje įrengti krematoriumą po truputį skinasi kelią, nepaisant gyventojų protestų. O jau 5 metus veikiančio Kėdainių krematoriumo vadovai perspėja: senamiestį gali nukloti ir pelenai.


Populiariausi per 24 val.