Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-16 15:36

Baltijos šalys koordinuos veiksmus dėl grėsmių saugumui

1

Trijų Baltijos valstybių vidaus reikalų ministrai sutarė steigti bendrą komitetą, kuris koordinuos vidaus saugumo ir viešosios tvarkos klausimus. Tai numatantį susitarimą antradienį Rygoje su Latvijos vidaus reikalų ministru Rihardu Kozlovskiu pasirašė Lietuvos vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas. Trečiadienį jis susitarimą planuoja pasirašyti ir Taline su Estijos vidaus ir regionų ministru Hanno Pevkuru.


2014-09-16 15:29

Opozicija inicijuoja interpeliaciją Kauno merui A. Kupčinskui

14

Kauno miesto merui konservatoriui Andriui Kupčinskui reiškiamas nepasitikėjimas. Opozicija po interpeliacijos tekstu surinko 17 parašų, BNS antradienį sakė savivaldybės tarybos narys Arvydas Garbaravičius. Pasak politiko, tarybos narius papiktino mero atsisakymas surengti neeilinį posėdį.


2014-09-16 15:02

Atliekų rūšiavimas šiaulietiškai – viskas į vieną priekabą

48|12

Šalyje plintant atliekų rūšiavimo vajui, nuo kitų miestų stengiasi neatsilikti ir Šiauliai. Mieste kabo didžiuliai plakatai, kviečiantys gyventojus rūšiuoti atliekas: stiklą, plastiką bei popierių mesti tik į jiems skirtus konteinerius. Kai kuriuos tai daryti jau ėmusius šiauliečius galima nuliūdinti – jų triūsas eina perniek, nes išrūšiuotas atliekas surenkančios bendrovės „Švarinta“ darbuotojai jas pila į to paties automobilio priekabą, o po to iš naujo rūšiuoja.


2014-09-16 14:25

L. Dmitrijeva: „Lietuvos rusų situacija kitokia“

97

Lietuvos rusų situacija kitokia nei Latvijoje ir Estijoje, komentuodama Rusijos pareiškimą dėl Baltijos valstybėse esą pažeidžiamų rusakalbių teisių sako Lietuvos rusų sąjungos atstovė parlamente Larisa Dmitrijeva.


2014-09-16 12:27

Prie banko - Lietuvos gyventojų piketas

5|15

Vilniuje antradienį skvere tarp K.Kalinausko ir J.Basanavičiaus gatvių vyko nuo DNB banko platintų obligacijų nukentėjusių Lietuvos gyventojų piketas.


2014-09-16 12:21

Valdantieji niekaip neapsisprendžia dėl energetikos ministro

12| 

Darbo partijai nerandant tinkamo kandidato į energetikos ministrus, premjeras Algirdas Butkevičius abejoja, ar įmanomas postų persiskirstymas. „Šiandien (antradienį - BNS) kalbėjausi su Seimo pirmininke, ji sakė per šitą savaitę dar ieškos kandidatūros, nes buvo toks pokalbis, kad galbūt būtų galima sukeisti ministerijas, be tas, manau, vargu, ar yra įmanoma, nes kiekvienas ministras jau įsidirbęs - beveik jau dveji metai yra prabėgę ir vėl eiti į kitą ministeriją, nors ji ir yra žinoma...“, - BNS teigė A.Butkevičius.


2014-09-16 12:06

Seimo narys su spec. poreikiais galės turėti daugiau padėjėjų

3

Seimo narys su specialiaisiais poreikiais galės turėti daugiau padėjėjų.


2014-09-16 12:01

NATO naikintuvų skrydis virš Šiaulių

12|18

Krašto apsaugos ministerija socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino fantastiško grožio kadrais iš bendro NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse vykdančių Portugalijos ir juos sustiprinusių Kanados naikintuvų skrydžio virš Šiaulių. Šiuo metu NATO oro policijos misiją vykdo Portugalijos karinių oro pajėgų kariai su šešiais naikintuvais F-16 „Fighting Falcon“, juos misijoje sustiprina Kanados karališkųjų oro pajėgų kariai su keturiais naikintuvais F-18 „Hornet“.


2014-09-16 11:37

D. Grybauskaitė maištininkus išpėrė ir paleido

37|

Prezidentė griežtai auklėjo, o pagrindiniai sistemos maištininkai nedrįso pasakyti aštresnio žodžio. Taip vakar vyko prokuratūros profesinės sąjungos atstovų susitikimas su Dalia Grybauskaite. Prezidentės pokalbį su prokurorų profsąjungos, kuriai vadovauja Alytaus prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, atstovais galima vertinti kaip išskirtinį įvykį.


2014-09-16 10:26

Į Seimo vicepirmininkus opozicija siūlo E. Gentvilą

12

Opozicijoje dirbančios Seimo Liberalų sąjūdžio ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos kandidatu į Seimo vicepirmininko pareigas siūlo liberalą Eugenijų Gentvilą. Antradienį tai numatantį teikimą Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei pasirašė Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis ir TS-LKD frakcijos vadovas Andrius Kubilius.


Populiariausi per 24 val.