Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-06-30 10:50

Vengras užsieniečiams padeda susikalbėti su lietuviais

9

Pirmadienį Kaune, Vytauto Didžiojo universitete (VDU), susirinko 30 studentų iš įvairių užsienio šalių. Jaunuoliai iki rugpjūčio 7 dienos dalyvaus vasaros stažuotėse ir pažins Lietuvą. Pirmieji jų įspūdžiai netikėti.


2015-06-30 10:40

Prisiekė naujas Seimo narys socialdemokratas Vidas Mikalauskas

2|8

Antradienį Seimo plenariniame posėdyje iškilmingai prisiekė naujas Seimo narys Vidas Mikalauskas. Parlamentaro priesaiką priėmė Konstitucinio Teismo teisėjas, pavaduojantis Konstitucinio Teismo pirmininką, Algirdas Taminskas, kuris, prieš priimdamas Seimo narės priesaiką, paaiškino Konstitucijoje ir Seimo statute įtvirtiną teisinį reguliavimą, susijusį su Seimo nario priesaikos davimu.


2015-06-30 10:11

Protestuotojai reikalavo patraukti rankas nuo lietuvių kalbos

26|10| 

Giedamas Lietuvos himnas ir skaitomos Bernardo Brazdžionio eilės. Taip prasidėjo po Seimo langais tautininkų ir visuomeninių organizacijų surengtas mitingas. Apie pusšimtis protestuotojų surengė įspėjamąjį mitingą „Šalin rankas nuo lietuvių kalbos ir nuo valstybės pamatų“. Tarp mitingo dalyvių buvo galima matyti ir tautininkų sąjungos lyderį Julių Panką su savo mažamečiu sūnumi.


2015-06-30 09:40

Loreta Graužinienė: „Seimo nariai turi dirbti be atostogų“

10|3

Baigiantis Seimo pavasario sesijai Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė surengė spaudos konferenciją, kurioje apžvelgė pagrindinius Seimo pavasario sesijos darbus. „Šiandien paskutinė pavasario sesijos diena, tikiuosi, kad visi klausimai bus užbaigti sklandžiai ir galėsime ruoštis rudens sesijai. Laikotarpis tarp sesijų nėra Seimo narių atostogų laikas. Šiuo laikotarpiu Seimo nariai gali susitikti su rinkėjais, dalyvauti renginiuose ir bus Seime atskiru grafiku rengiami komitetų posėdžiai“, – kalbėjo L. Gražinienė.


2015-06-30 09:00

B. Komorowskį pasitiks A. Butkevičius, prezidentė parašys laišką

16

Antradienį į Kauną atvykstantį Lenkijos prezidentą Bronislawą Komorowskį pasveikins ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, prezidentės sveikinimas Lenkijos vadovui bus įteiktas raštu.


2015-06-29 23:40

Švedijoje suimto lietuvio žmona: „Įrodys, kad jie nekalti“

61|3|

Jaunos švedės nužudymo slėpimu įtariama lietuvė vos grįžusi Į Lietuvą atsitvėrė tylos siena. Moteris dar neatsigauna po patirto šoko, kai tiriant nepilnametės švedės nužudymą, ji, jos sutuoktinis ir jo brolis prieš kelias savaites atsidūrė už grotų. Lietuvės vyras su broliu vis dar nelaisvėje, o Lietuvoje likę artimieji skundžiasi nesulaukiantys jokios oficialios informacijos apie brolius.


2015-06-29 20:52

Ukmergės centrinėje aikštėje – proga pažaisti šachmatais

3|7

Jau trečią savaitgalį Ukmergės centre, Kęstučio aikštėje, visų dėmesį patraukia surikiuoti didžiuliai šachmatai. Siekdama populiarinti šachmatų sportą, 32 iš plastiko pagamintas 64 centimetrų aukščio šachmatų figūras miestui padovanojo Vilniuje įsikūrusi „Gigant Chess“ asociacija


2015-06-29 18:28

Jonaviečių žygyje dalyviams teko įveikti 204 kilometrus upėmis

2|8

Septynios upės. Septynios paros. Ir 204 kilometrai. Dar – išgyvenimas gamtos sąlygomis. „Septynias paras išgyventi gamtoje nėra lengva“, – sakė Jonavos keliautojų klubo „Vedlys“ vadovas Vydas Verbilis. Jonaviečių klubas „Vedlys“ surengė istorinį žygį septyniomis upėmis. Be jonaviečių ekspedicijoje dalyvavo trys Klaipėdos mokyklų mokiniai ir vienas – tauragiškis.


2015-06-29 16:40

Mokytis lietuvių kalbos šiemet atvyks 93 užsieniečiai

5

Nuo pirmadienio iki rugpjūčio 30-osios penkiuose Lietuvos universitetuose lietuvių kalbos mokysis 76 užsienio valstybių studentai.


2015-06-29 15:45

Socialdemokratai kritikuoja siūlymą didinti VSD finansavimą

5

Socialdemokratų partijos atstovas Algirdas Sysas kritiškai vertina Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Artūro Paulausko siūlymą didinti finansavimą Valstybės saugumo departamentui (VSD), tuo metu „tvarkiečiai“, „darbiečiai“ ir konservatoriai ir liberalai linkę tam pritarti.


Populiariausi per 24 val.