Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-24 13:31

Latviai išsirinko didžiausią moliūgą

3|2

Ketvirtadienį surengtame tradiciniame 9-ajame Latvijos moliūgų čempionate nugalėtoja buvo pripažinta 232 kilogramų svorio daržovė, kurią išaugino Dagdos miestelyje gyvenanti Ina Kozlovska. Tai - didžiausias iki šiol Latvijoje išaugintas moliūgas.


2014-10-23 14:03

Kanadiečiai namo rūsyje rado virš 100 gyvačių

2

Kanadoje namo rūsyje gyventojai aptiko 102 gyvates, kurios buvo sutalpintos į penkis pagalvių užvalkalus, skelbia AP.


2014-10-23 12:35

Rasta homoseksualius pingvinus nagrinėjusio mokslininko knyga

14

Po ištiso amžiaus, kai buvo įšalusi į ledą, rasta užrašų knygelė iš nesėkmingos Roberto Scotto ekspedicijos Antarktyje, paskelbė Naujosios Zelandijos nepriklausomas Antarkties paveldo fondas „Antarctic Heritage Trust“.


2014-10-23 09:40

Karščiausias planetos vyras - Ispanijos karys

13

Įvairūs apdovanojimai ir liaupsės gali lemti žvaigždžių ligą. Tačiau Ispanijos kariškis, išrinktas Misteriu visata, kalba kukliai ir žada toliau tarnauti kariuomenėje ir neieškoti laimės, pavyzdžiui, kine, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


2014-10-23 09:12

Pavydus vaikinas pareikalavo B. Obamos neliesti jo merginos

31|2

Čikagoje pavydus vyrukas paprašė JAV prezidentą Baraką Obamą „neliesti jo merginos“, praneša CNN. Balsuodamas per tarpinius rinkimus Čikagoje, B. Obama stovėjo šalia moters vardu Aja Kuper. Jos sužadėtinis Maikas Džonsas, eidamas pro juos, pareiškė: „Pone prezidente, prašom neliesti mano merginos“.


2014-10-22 21:00

Žymaus tinklo palaidines papuošė nacistine simbolika

8|2

Tarptautinis prekybos drabužiais ir avalyne tinklas „Mango“, išleidęs naują mados liniją, net nenujautė, jog už naujųjų rūbų dizainą vėliau teks atsiprašinėti. Tačiau pastabių pirkėjų dėmesį greitai patraukė palaidinė, ant kurios pavaizduoti žaibo simboliai jiems priminė nacistinės Vokietijos organizacijos narių skiriamuosius ženklus, skelbia „Daily Mail“.


2014-10-22 09:42

Dėl ligos ištisas dienas mieganti mergina: „Tai baisu“

1

Kol dalis mūsų dažnai pasvajoja apie kelias papildomas valandėles miego, viena mergina trokšta pagaliau pabusti. Dėl kankinančios ligos ji pramerkia akis tik kelioms valandoms. Stokporte, Jungtinėje Karalystėje, gyvenanti Beth Goodier turi itin retą ligą – Kleine-Levino sindromą (KLS), kitaip vadinamą Miegančiosios Gražuolės sindromu. Kai liga suaktyvėja, mergina miega ištisas dienas ir prabunda tik dviem valandoms per parą.


2014-10-21 14:56

Vaikams siūlo žaisti su Ebolos virusu

1|

Baisiomis komplikacijomis ir mirtimi grasinantis Ebolos virusas, kurio proveržis neramina ne tik Pasaulio Sveikatos Organizacijos specialistus, bet ir visą pasaulio bendruomenę, gali tapti itin populiariu žaislu, skelbia bbc.co.uk. JAV žaislų kompanija „Giant Microbes“ („Milžiniški mikrobai“) pardavinėja žaislus, kurie, sakoma, sulaukė milžiniško populiarumo vaikų tarpe. „Mes jau kurį laiką pardavinėjome Ebolos žaislą, bet pastaruoju metu jie sukėlė tokį susidomėjimą, kad išperka visus iki vieno“, – pasakojo kompanijos atstovė Jungtinėje Karalystėje Carol Allam.


2014-10-21 06:25

Į Ukrainos parlamentą eina ir bedarbės gražuolės

17|4

Politologus suglumino gilesnė Ukrainos Radikalų partijos, vadovaujamas Olego Liaško, sąrašo analizė. Pasirodė, kad vieną vietą parlamente šiuo metu turinti neįtakinga partija savo sąraše turi, bent jau fizine prasme, įspūdingų asmenybių, skelbia portalas antikor.com.ua. 13 numeriu radikalų sąraše įrašyta Aliona Košeliova nustebino politika besidominčius ukrainiečius savo nuotraukomis, kurios, beje, vienintelės reprezentuoja kandidatės pažiūas. 24 metų ukrainietė nepasistengė rinkėjams pateikti daugiau duomenų kaip tik savo nuotraukas ir įrašą, kuriame skelbia „šiuo metu nedirbanti“.


2014-10-20 20:59

Šių metų rugsėjis buvo šilčiausias Žemėje nuo 1880 metų

1

Praėjęs mėnuo buvo karščiausias rugsėjis visoje planetoje pagal sausumos ir vandenyno paviršiaus temperatūrų vidurkį nuo 1880 metų, kai buvo pradėta registruoti šiuos rodiklius, pranešė pirmadienį JAV vyriausybė. „Tai dar ir 38-tas iš eilės rugsėjis, kai pasaulinė temperatūra viršija XX amžiaus vidurkį“, – informuoja Nacionalinė vandenynų ir atmosferos tyrimų administracija (NOAA).


Populiariausi per 24 val.