Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-09-30 15:40

Londone bus galima paragauti žmogienos mėsainių

95|2

Jeigu esate linkęs į kulinarinius nuotykius, šis patiekalas bus kaip tik jums. Užkandinė Londone siūlys savo klientams išbandyti „žmogienos“ skonio mėsainius. Tačiau neskubėkite panikuoti – šiame patiekale tikro žmogaus audinių nerasite, juos pakeičia kiaulienos, veršienos, kaulų čiulpų ir vištienos kepenėlių mišinys, kuris labai primena žmogienos skonį bei tekstūrą.


2014-09-30 15:01

Paprastiems kinams uždraudė, tačiau žmonai leido

2

Socialinis tinklas „Instagram“ draudžiamas Kinijoje dėl protestų Honkonge, tačiau tai nesutrukdė Kinijos lyderio žmonai publikuoti naujausių savo nuotraukų. Pirmoji Kinijos ponia Peng Liyuan, dar vadinama Tautos Motina, įkėlė nuotraukas iš renginio, kuriame dalyvavo su savo vyru, Kinijos vadovu Xi Jinpingu.


2014-09-30 15:00

Mergaitė, vardu ISIS, ragina kovoti su ISIS

Isis (liet. Izidė) – egiptiečių deivė, motinystės simbolis, gamtos globėja. Tačiau tokį vardą gavusios merginos šiandien girdi ne komplimentus, o patyčias. Visam pasauliui sužinojus apie žiaurią „Islamo valstybę“, kurios viena angliškų santrumpų yra būtent ISIS, tūkstančiai merginų ir moterų yra priverstos ginti savo vardą, skelbia „The Daily Mail“.


2014-09-30 12:33

Australus gąsdina į namus besibraunančios gyvatės

6|4

Pagalvojus apie susidūrimą su gyvate, nukrečia šiurpas? Australams tokios situacijos gresia kasdien. Pavyzdžiui, praėjusią savaitę Australijoje veikianti gyvačių gaudytojų komanda sulaukė skambučio iš išsigandusio žmogaus, kurį gyvatė užklupo jo namų vonioje, Kvinslendo valstijoje, skelbia „The Daily Mail“.


2014-09-29 22:17

Avinėlių aukojimo šventė. Taip švenčia Marokas

19|51

Šios savaitės pabaigoje daugumoje musulmoniškų šalių bus švenčiama avinėlių aukojimo šventė. Arabiškai kalbančiose šalyse ji vadinama „Eid al-Adha“, turkiškai - „Kurban Bayram“. Ji švenčiama praėjus 40 čiai dienų po Ramadano pabaigos. Avinėlio aukojimo šventė, suburianti šeimas, gimines, kaimynus kiek primena krikščioniškąsias Kalėdas. Jų metu daug ir skaniai valgoma, dalijamos dovanos, padedama neturtingiems.


2014-09-29 20:03

Dingusio Malaizijos lėktuvo paieškas lydi įdomūs atradimai

1

Tęsiant dingusio Malaizijos oro linijų lėktuvo paiešką Indijos vandenyno dugno žemėlapį sudarinėjantys ekspertai jame atrado lig šiol nežinotų ugnikalnių liekanų, aukštų kalnagūbrių ir gilių tarpeklių. Australijos pareigūnų penktadienį paskelbti trijų matmenų vaizdai pirmą kartą leidžia detaliai susipažinti su jūros dugno paviršiumi toje vietoje, kur, kaip manoma, nukrito kovo 8 dieną dingęs lėktuvas.


2014-09-29 16:12

Trikrūtė amerikietė įkvėpė Helovino kostiumų gamintojus

7

Daugiau nei prieš savaitę internete išplatintos trikrūtės moters nuotraukos vieniems pasirodė siaubingos, o kitus vertė juoktis. Praėjus vos keletui dienų po pasaulį apskriejusio skandalo, besiruošiantys Helovinui gudrūs verslininkai sugalvojo būdą iš jo pasipelnyti, skelbia „Daily Mirror“.


2014-09-29 15:06

Peru urve įstrigęs ispanas nesulaukia gimtosios šalies pagalbos

8

Ketvirtadienį vakare urvų tyrinėtojų grupelė Ispanijoje, Madride sulaukė skubaus pagalbos prašymo iš Pietų Amerikos. Pasiryžę padėti savo bendražygiui, 47 vyrai paaukojo savo santaupas kelionei ir gelbėjimo operacijai. Tačiau iš Peru valdžios pagalbos sulaukiančius gelbėtojus nuvylė jų gimtoji šalis – neva pritrūkusi pinigų, Ispanija nuleido rankas, skelbia „The Spain Report“.


2014-09-28 16:15

Žemėlapiai atskleidė stulbinančius faktus apie pasaulį

8|9

Ar žinote, kurioje pasaulio dalyje žmonės emocingiausi? Kiek dabar valandų Antarktidoje? Kur pasaulyje nenaudojama metrinė sistema? Tinklalapio vox.com surinkti žemėlapiai atskleidžia atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daug įdomių faktų apie mus supantį pasaulį.


2014-09-27 16:27

Šuoliai nuo bokšto Malaizijoje

1|8

Ekstremalaus sporto – vadinamojo „base“ šokinėjimo – entuziastai rinkosi Malaizijoje, Kvala Lumpūro mieste. Čia adrenalino fanatikai šokinėjo nuo vieno iš miesto bokštų.


Populiariausi per 24 val.