Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-01-29 09:26

Nelaimė: per gražuolių konkursą nusprūdo liemenėlė

9|12

„Mis Kalifornija“ gražuolių konkursą JAV netikėtai nuspalvino linksmas incidentas renginio dalyvėms demonstruojant savuosius bikinius. „Mis Beverli Hilsas“ Chanelle Riggan ant scenos staiga atsisegė liemenėlė, skelbia TMZ.


2015-01-28 18:44

Musulmonų dvasininkas grūmoja: „Asmenukės yra nuodėmė“

7

Musulmonų dvasininkas iš Indonezijos Felixas Siauwas pareiškė, kad asmenukės (angl. „selfie“) yra nuodėmingas pomėgis, o tie, kurie taip fotografuojasi, pasiduoda išdidumui, puikavimuisi ir arogancijai. Dvasininkas socialiniame tinkle „Twitter“ paviešino ne vieną pareiškimą, kuriame aiškina, kodėl žmonės turėtų vengti tokių nuotraukų. Daugiausia kritikos susilaukė moterys, kurias dvasininkas dėl tokio pomėgio išvadino „bėgėdėmis“, praneša „Daily Mail“.


2015-01-28 17:54

Atrasta 200 metų senumo medituojančio vienuolio mumija

4|2

Mongolijoje aptiktas pribloškiantis radinys – vienuolio mumija. Ekspertų teigimu, šiam vienuoliui, kuris buvo rastas sustingęs tarsi medituotų, ne mažiau kaip 200 metų. Manoma, kad jo kūnas tokia poza prabuvo maždaug nuo 1800 metų, rašo mirror.co.uk.


2015-01-28 16:50

Nepridengti M.Obamos plaukai Saudo Arabijoje sukėlė triukšmą

27|4

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį apsilankė Saudo Arabijos sostinėje Rijade norėdamas pagerbti velionio šalies karaliaus Abdullah atminimą. Tačiau labiau nei jau kurį laiką puoselėjami diplomatiniai ryšiai tarp šių šalių, visiems rūpėjo nepridengti prezidento žmonos plaukai, rašo „The Washington Post“.


2015-01-28 09:20

Zoologijos sodas siūlo pasimėgauti pitonų masažu

7| 

Zoologijos sodas, įsikūręs Sebu mieste, Filipinuose, siūlo išskirtinę galimybę pasilepinti neįprastu masažu, kurį atlieka ne profesionalus masažistas, bet apsiviję aplink kūną keturi didžiuliai pitonai. Toks atpalaiduojantis masažas siūlomas kiekvienam lankytojui, kuris ketina paremti organizaciją ir kuriam nestinga drąsos išbandyti ką nors nauja, rašo „Daily Mail“.


2015-01-27 13:05

Tėvams neleido dukrą pavadinti riešutų kremo vardu

5

Prancūzijos teismas uždraudė tėvams pavadinti savo dukrą Nutella, nes tai primintų populiarų šokoladinį riešutų kremą. Teismo sprendimu, toks vardas sukeltų pasityčiojimą ir nedraugiškas kitų vaikų replikas, rašo „The Guardian“.


2015-01-24 09:48

Britų moterys susižavėjo daniška sperma

52

Juos vadina vikingų kūdikiais, o tokių mažylių Jungtinėje Karalystėje – jau mažiausiai keli tūkstančiai. Regis, danų spermos bankas išpildė kai kurių bričių ir vaikų negalinčių susilaukti porų svajones. Neseniai Jungtinės Karalystės transliuotojas BBC apie naują fenomeną šalyje sukūrė dokumentinį filmą. Kasmet šimtai bričių keliauja į Danijos spermos bankus, ypač į patį didžiausią pasaulyje „Cryos“ Orhuse, ir perka danų donorų sėklą, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-01-23 19:54

Tutanchamono auksinė kaukė negrįžtamai sugadinta

11|2

Žymiojo Egipto faraono Tutanchamono auksinė kaukė buvo gerokai sugadinta, kai muziejaus darbuotojai, ją bevalydami, užkliudė. Norėdami atitaisyti padarytą žalą, muziejaus prižiūrėtojai pridarė jos dar daugiau – bandydami priklijuoti nuskilusią Tutanchamono bardzą dėl neapdairumo panaudojo ne tuos klijus, rašo Daily Mail“.


2015-01-23 15:11

Išpuolių bijantiems žydams kirpėjas siūlo „nematomą jarmulką“

7|4

Vis garsiau prabylama apie Europoje augantį antisemitizmą. Norėdamas apsaugoti žydus nuo priešiškai nusiteikusių žmonių išpuolių, vienas Izraelio kirpėjas sugalvojo, kuo pakeisti jų skiriamąjį ženklą – ant viršugalvio nešiojamą jarmulką, rašo „Daily Mail“.


2015-01-23 13:39

Kinijos metro keleivius įbaugino žmogus su arbūzo galva

1

Kinijos metro pastebėtas vyriškis, ant galvos užsimaukšlinęs išskobtą arbūzą. Vyras arbūzo šalmu tapo interneto sensacija, o jo keista išvaizda išgąsdino daugelį metro keleivių, skelbia „Daily Mail“.


Populiariausi per 24 val.