Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-21 14:56

Vaikams siūlo žaisti su Ebolos virusu

Baisiomis komplikacijomis ir mirtimi grasinantis Ebolos virusas, kurio proveržis neramina ne tik Pasaulio Sveikatos Organizacijos specialistus, bet ir visą pasaulio bendruomenę, gali tapti itin populiariu žaislu, skelbia bbc.co.uk. JAV žaislų kompanija „Giant Microbes“ („Milžiniški mikrobai“) pardavinėja žaislus, kurie, sakoma, sulaukė milžiniško populiarumo vaikų tarpe. „Mes jau kurį laiką pardavinėjome Ebolos žaislą, bet pastaruoju metu jie sukėlė tokį susidomėjimą, kad išperka visus iki vieno“, – pasakojo kompanijos atstovė Jungtinėje Karalystėje Carol Allam.


2014-10-21 06:25

Į Ukrainos parlamentą eina ir bedarbės gražuolės

15|4

Politologus suglumino gilesnė Ukrainos Radikalų partijos, vadovaujamas Olego Liaško, sąrašo analizė. Pasirodė, kad vieną vietą parlamente šiuo metu turinti neįtakinga partija savo sąraše turi, bent jau fizine prasme, įspūdingų asmenybių, skelbia portalas antikor.com.ua. 13 numeriu radikalų sąraše įrašyta Aliona Košeliova nustebino politika besidominčius ukrainiečius savo nuotraukomis, kurios, beje, vienintelės reprezentuoja kandidatės pažiūas. 24 metų ukrainietė nepasistengė rinkėjams pateikti daugiau duomenų kaip tik savo nuotraukas ir įrašą, kuriame skelbia „šiuo metu nedirbanti“.


2014-10-20 20:59

Šių metų rugsėjis buvo šilčiausias Žemėje nuo 1880 metų

1

Praėjęs mėnuo buvo karščiausias rugsėjis visoje planetoje pagal sausumos ir vandenyno paviršiaus temperatūrų vidurkį nuo 1880 metų, kai buvo pradėta registruoti šiuos rodiklius, pranešė pirmadienį JAV vyriausybė. „Tai dar ir 38-tas iš eilės rugsėjis, kai pasaulinė temperatūra viršija XX amžiaus vidurkį“, – informuoja Nacionalinė vandenynų ir atmosferos tyrimų administracija (NOAA).


2014-10-20 16:36

Rusai skelbia kovojantys prieš fašizmą, bet renka „Mis Hitler“

44|3

Jei jums netikėtai šovė į galvą klausimas, kaip atrodytų gražiausia pasaulio antisemitė, Rusijoje ir Ukrainoje veikianti interneto grupė pasiruošusi padėti sužinoti, skelbia portalas mirror.co.uk. Nacių tematiką garbinanti grupė kviečia visas A.Hitlerio asmenybei neabejingas merginas dalyvauti internetiniame grožio konkurse „Mis Hitler 2014“. Rusiškame socialiniame tinkle „Vkontakte“ šios merginos gali publikuoti nuotraukas, iš kurių bus išrinkta konkurso nugalėtoja.


2014-10-20 14:38

Miestelis gavo baudą už per daug triukšmingą krioklį

1

Vieno Lombardijos miestelio Italijos šiaurėje valdžiai paskirta bauda už pernelyg triukšmingą krioklį, kuris drumsčia gyventojų ramybę. Ekspertai nustatė, kad vaizdinga vandens kaskada viršija leistinas triukšmo normas. Belano miestelio valdžia turės sumokėti 1032 eurų baudą, paskirtą po to, kai vienas iš jo gyventojų pasiskundė dėl triukšmingo Orido krioklio, kuriuo grožėtis atvyksta tūkstančiai turistų, taip pat ir iš užsienio.


2014-10-19 07:49

Barackas Obama pratrūko: „Baikite isteriją dėl Ebolos“

42

JAV prezidentas Barackas Obama šeštadienį paragino amerikiečius „nepasiduoti isterijai arba baimei“ dėl mirtinai pavojingo Ebolos viruso protrūkio, ragindamas būti kantrius ir vadovautis blaiviu protu.


2014-10-19 00:27

Vagišius autobuse pateko į spąstus ir neišvengė lazdos smūgių

24

Vyras, autobuse mėginęs pavogti moters rankinę, buvo nubaustas su kaupu. Kai vagišius jau ruošėsi bėgti, jo ranką vairuotojas prispaudė durimis ir šis liko įkalintas viduje. Tuomet autobuso vairuotojas išsitraukė lazdą ir vyrą gerokai apkūlė, pasakoja „Sky News".


2014-10-18 22:50

Milžiniškas „sekso žaislas“ įsiutino prancūzus

17|3| 

Didžiulė pripučiamoji žalia meno instaliacija šeštadienį virto subliūškusio plastiko blynu vienoje iš elegantiškiausių Paryžiaus aikščių, vandalams nuniokojus kūrinį, išprovokavusį pasipiktinimą dėl panašumo į sekso žaisliuką.


2014-10-18 16:00

Valytoja samdomo žudiko savo broliui ieškojo internete

8|2

Nesutarimai šeimose gali būti baisūs. Viena rusė pasamdė žudiką, kad jis susidorotų su jos broliu. Bet į pinkles įkliuvo ji pati – samdomas žudikas pasirodė esąs policijos pareigūnas, pagal „Daily Mail“ informaciją rašo „Lietuvos rytas“. Prieš dvejus metus Larisa Kazakova su savo trimis vaikais ir 29 metų broliu Muchtarbeku atsikėlė gyventi į Rusijos miestą Surgutą. 32 metų moteris tikėjosi, kad jie su broliu susiras darbą ir galės pinigais paremti Kirgizijoje likusius savo šeimos narius.


2014-10-18 13:58

Reta liga: vyras kenčia nuo alergijos elektrai

7

Kardifo mieste, Velse, gyvenantis Peteris Lloydas yra įkalintas savo namuose. Jų vyras nepalieka bijodamas atsidurti belaidžio interneto zonoje ar net sutikti žmogų su mobiliuoju telefonu kišenėje. 42-ejų vyras kenčia nuo itin reto sutrikimo – elektromagnetinio jautrumo. Šio brito kambaryje nėra nei televizoriaus, nei elektros lempučių.


Populiariausi per 24 val.