Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-06 12:07

Remigijus Žiogas: „Vieša paslaptis, ko 40-metės lekia į Egiptą“

10|3

Turkijoje ir Egipte gide dirbusi Sigita Samoškaitė LNK laidoje „Yra kaip yra“ atviravo, kad į šias šalis moterys traukia išsiilgusios vyrų dėmesio, o kai grįžta – žydi ir yra atsigavusios. Sigita sako, kad ji žino ne vieną moterį, kuri metai iš metų važiuoja į tą patį viešbutį, tą pačią vietą. Moteris sako, kad kartais net vyrai apmoka savo žmonoms keliones, kad tik jos grįžtų geresnės nuotaikos.


2015-05-06 11:46

G. Liaudanskas -Svaras: „Kokie mes esame, tokia ir Lietuva“

3

„Kokie mes esame, kaip mes šnekame, galvojame, kokie mūsų darbai – tai ir yra Lietuva. Jeigu mes blogi, pikti, vagiantys, žudantys, smurtaujantys, tyčiojantys tai ir Lietuva tokia. Jeigu mes geri, kūrybingi, einantys į priekį, esame stiprūs, saugome savo vertybes, tai ir Lietuva tokia yra. Tik štai klausimas kiek žmonių bus toje geroje pusėje?


2015-05-06 09:50

„Kalbos grynuolė“ – „Labas rytas, Lietuva“ vedėja E. Daugėlaitė

10

Aštuntą pavasarį visuomenė ir kalbininkų komisija rinko „Kalbos grynuolį“. Šiemet buvo klausomasi jaunųjų žurnalistų ir laidų vedėjų (iki 30 metų) kalbos. Buvo siekiama pasižiūrėti, ar neveikia jaunimo žinučių rašymas be diakritinių ženklų, ar nepereina į eterį bendravimas neaiškia, suvelta kalba, kokią įtaką daro anglų kalbos intonacijos.


2015-05-05 23:34

Goda Alijeva atsikratė 30 kilogramų, jos išmatavimai – idealūs

88

Du vaikus auginanti gražuolė Goda Alijeva savo grožiu stebina aplinkinius, nors šiandien Goda nesureikšmina savo grožio ir kūno formų, tačiau mergina pripažįsta, kad ji dabar atrodo taip pat, kaip prieš susilaukiant pirmojo vaikelio.


2015-05-05 19:15

Nauja atlikėjos Irenos Starošaitės veikla pribloškė daugelį

12

„Namiškiai, išgirdę mano užmojį laikyti laivo teises, ėmė juoktis, nes netikėjo, kad sugebėsiu“, – prisipažįsta dainininkė Irena Starošaitė, visai neseniai baigusi laivavedybos kursus ir išmokusi valdyti laivus. Kas privertė žinomą moterį ryžtis laikyti laivavedybos teises? Ir kaip per ilgus santuokos metus pasikeitė Žvagulių santykiai?


2015-05-05 17:53

Raisa Šarkienė išpranašavo Viltės Stankutės-Butkienės mirtį?

55|3|

Šį vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakojo apie mistiškus žvaigždžių gyvenimo įvykius ir įspūdžius. Estrados dainininkė, laidos „TV pagalba“ komandos narė Liveta Kazlauskienė prisipažino tikinti Dievu ir angelais sargais.


2015-05-05 13:31

I. Aksionovo mama prabilo apie Dauno sindromu sergančią dukrytę

35

Antradienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ aidėjo skaudūs ir sukrečiantys moterų išgyvenimai apie persileidimus bei neįgalius vaikus.


2015-05-05 13:12

Seksualioji „Pinup Girls“ Viktorija – „Auksinio proto“ finale

2

Kaip Viktorija pateko tarp protingiausiųjų – ketvirtojo „Auksinio proto“ finalo šešeto? Ši nuostabi Pelenės istorija įvyko per Naujuosius metus, šventinio žaidimo „Auksinis protas“ vakarą. Viktorija nugalėjo kolegas muzikantus ir prie finišo linijos stojo kartu su žaviąja Katažina Zvonkuviene. Ir kas sako, kad blondinės kvailesnės už brunetes? Viktorijai sėkmę lėmė ne tik jos vardas, reiškiantis pergalę, bet ir pasitikėjimas savimi, drąsa bei žinios.


2015-05-05 11:02

Kam parlamentarei V. Vonžutaitei BMW X6 už valstybės pinigus?

139| 

Per praėjusį ketvirtį Seimo nariai savo automobiliams bei tušinukams išleido kosminę sumą – 250 tūkst. eurų. Neapsikentusi tokio valstybės lėšų švaistymo, naujoji Vilniaus miesto tarybos narė Aušra Maldeikienė nutarė pasidomėti, kur yra išleidžiami mokesčių mokėtojų pinigai.


2015-05-04 23:42

Kinomanams – vienetinė filmo „Sangailės vasara“ peržiūra

Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ patiems tikriausiems kinomanams surengė ypatingą staigmeną. Jau šį trečiadienį rengiama šešiose kategorijose nominuoto ir Metų geriausiu filmu pretenduojančio tapti „Sangailės vasarą“ peržiūrą.


Populiariausi per 24 val.