Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-12-19 14:19

Rublis smigo, dovanų liko seksas

36| 

Kokios Naujųjų metų šventės laukia Rusijos, kai vietos valiuta pastarąją savaitę smarkiai atpigo? Vieniems – liūdnos, o kitiems galbūt ir visai malonios. Rusijoje įprasta rengti prabangius šventinius vakarėlius ir pasikviesti į juos aukščiausio lygio žvaigždes. Bet šie metai bus išimtis. Mat smarkiai pingant rubliui ir stojant šalies ūkiui, vakarėlių šeimininkai nusprendė smarkiai pataupyti.


2014-12-19 14:18

Kurie lietuviški gaminiai įvertinti aukso ir sidabro medaliais?

4|30

Mėsos gaminiai, sudėtingos technologijos audiniai ar gamybos įrenginiai – tokie Lietuvos gamintojų kūriniai tampa konkurso „Lietuvos metų gaminys“ nugalėtojais, kurie galės savo produktus papuošti aukso ar sidabro medaliais. Šiemet tokiu titulu įvertinta ir Kristijono Donelaičio „Metų“ faksimilė, už kurią aukso medalis atiteko bendrovei „Petro ofsetas“.


2014-12-19 14:18

Virtų dešrelių etiketėse vietoj paršelių atsirado jautukai

4|17

Lietuviai – ir taupūs, ir išrankūs. Pirkdami mėsą, jie žvalgosi jos arba pačios pigiausios, arba perka maistingiausius jos gaminius, nepaisydami kainos. Vis dėlto jautienos ir jos gaminių pasiūla mūsų šalies prekybos centruose yra labai menka. Juk nusibosta skaityti etiketes ant rūkytų ar vytintų dešrų, kol akys aptinka gaminį iš jautienos? Ar bent jau su jautiena?


2014-12-19 14:08

Turizmo departamentas turės naują vadovę

1|2

Gruodžio 19 dieną įvyko konkursas Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (VTD) direktoriaus pareigoms užimti. Konkurso nugalėtoja prie įstaigos vairo turėtų stoti sausį. Pastaruoju metu departamentui vadovavo direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas, pakeitęs vadovo poste Raimondą Balnienę.


2014-12-19 13:41

Drabužių pardavėjai į Rusiją nebeveža savo prekių

3

Didžiausi drabužių, avalynės ir aksesuarų pardavėjai sustabdė prekių tiekimą į Rusijos parduotuves. Kaip rašo „Vedomosti“, prekybos santykius įšaldė rinkos lyderis Ispanijos koncernas Inditeks, kuriam priklauso „Zara“ ir „Bershka“, taip pat „BNS group“, Rusijoje valdanti „Calvin Klein“, „Armani Jeans“ ir „Top Shop“ tinklus.


2014-12-19 13:26

Kaunas džiūgauja – baigtas dar vienas svarbus projektas

35|18

Prieškario metais Kaune, Savanorių prospekto pradžioje įrengtos estakados nebebaugins vairuotojų – ši atkarpa jau suremontuota ir leista važiuoti visiems automobiliams. Tiesiant gatvę ant kalvos šlaito buvo įrengtos dvi 20 ir 29 metrų ilgio estakados, tačiau betoninės konstrukcijos aptrupėjo, o metalinės - pažeistos korozijos. Naujos plačios gatvės Kauno centre prireikė 1930 metais pastačius Vytauto Didžiojo tiltą.


2014-12-19 12:55

Šalys – rekordininkės, kuriose kainos įvarydavo infarktą

6

Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas penktadienį pasakė, kad rublis neabejotinai sustiprės kitų metų pradžioje, informuoja „Reuters“. Jis taip pat patvirtino, kad ministerija pardavinėja užsienio valiutą ir kitų metų pradžioje gali nusipirkti tam tikrą jos kiekį savo reikmėms. Sunku pasakyti, ar tai padės išvengti rublio lyties keitimo operacijos ir pavirtimo kapeika, tačiau visos centrinio banko pastangos sustabdyti jo ritimąsi žemyn vaisių nedavė. Kol dar rublis nepasiekė užfiksuotų hiperinfliacijos rekordų, prisiminkime, kokius sukrėtimus šioje srityje patyrė kitos šalys, tarp jų ir Lietuva, per praėjusį šimtmetį.


2014-12-19 11:33

Dėl smunkančio rublio Ventspilyje padaugės bedarbių

5

Latvijoje Ventspilio žuvies konservų kombinatas nuo sausio laikinai sumažins gamybą ir atleis 400 darbuotojų. Toks sprendimas priimtas, nes smukęs Rusijos rublio kursas ir panašūs procesai kitose NVS šalyse verčia įmonę taikytis prie naujų rinkos sąlygų.


2014-12-19 10:42

Prancūzų turistai nusisuka nuo Rusijos. Ar atsigręš į Lietuvą?

10

Dėl geopolitinės padėties mažėjant prancūzų turistų srautams į Rusiją, atsiveria daugiau galimybių juos nukreipti į Baltijos šalis. Lietuvos ambasada, norėdama sudominti prancūzus, Prancūzijoje organizuoja specialius renginius. Drauge su kelionių operatoriumi „Alliance du Monde“ gruodžio pradžioje Lietuvos turizmo potencialas buvo pristatytas Akvitanijos regione, anksčiau – Marselyje ir Lione.


2014-12-19 09:58

Minskas iš Rusijos reikalauja nebe rublių, o dolerių

44

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareikalavo savo vyriausybės, kad atsiskaitymai už Rusijai tiekiamas prekes būtų vykdomi doleriais. Vargu ar galima abejoti, kad tokių žingsnių imtis privertė svyruojantis rublio kursas


Populiariausi per 24 val.