Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-19 18:24

Rusai sukasi kaip išmano – spaudžia ir savo žemdirbius

1

Rusijos federalinės statistikos tarnybos („Rosstat“) duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalyje daugiau nei pernai prieš metus pagaminta mėsos, pieno, kiaušinių.


2015-04-19 18:24

Deryboms įšalus, Graikija prakalbo apie pirmalaikius rinkimus

10

Graikijos tikslas yra pasiekti susitarimą su kreditoriais dėl reformų paketo. Bet, anot šalies ministro pirmininko pavaduotojo Yannio Dragasakio, deryboms su Europos Sąjunga ir Tarptautiniu valiutos fondu (TVF) atsidūrus visiškoje aklavietėje, Graikijoje galėtų būti surengtas referendumas ar pirmalaikiai rinkimai.


2015-04-19 17:48

Seklių užduotis – numinti visą ekologiškų gaminių kelią

1|4

Pirkėjai neabejoja – jei jau ištiesė ranką link ekologiškų produktų, tai juose tikrai nėra jokių teršalų. Lietuvoje ekologiniai ūkiai yra atidžiai stebimi. Patys ūkininkai kartais neištveria ir ima niurnėti, kad yra tikrinami kone be perstojo.


2015-04-19 13:21

Kinai langu į Europą pasirinko Kauno rajoną

6|5

Pasirašyta sutartis tarp Kinijos Dziašano apskrities ir Kauno rajono savivaldybės paskatins investicijas ir kultūrinius mainus, o A.Stulginskio universitetas atvers duris kinų studentams. Bendradarbiavimo sutartį Raudondvario pilyje šeštadienį pasirašė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Dziašano apskrities vicemeras He Quangenas. Čia pat buvo pasirašytas dar vienas dokumentas – bendradarbiavimo sutartis tarp Dziašano ir Kauno laisvųjų zonų.


2015-04-19 12:34

Kokybė: kaip tvarko atliekas statybų aikštelėse, taip ir stato

9

Sostinės statybininkai spjaudosi: pernai nebeliko „Bionovus“ statybos atliekų surinkimo aikštelės, tad surūšiuoti viską tenka patiems. Tai sąnaudas padidino kone tris kartus. Aplinkosaugininkai negailestingi – už nerūšiuotas ar išmėtytas statybos atliekas įmonėms kerta baudomis. Pernai rudenį pasisukioję „MG valdos“ užsakymu kylančiame „Pušų terasų“ daugiabučių kvartale, trims rangovams jie atseikėjo baudų – po 145 eurus kiekvienam. Pakartotinai įkliuvus baudos gali būti ir triskart didesnės. Bet gal statybininkai pasimokė?


2015-04-19 12:29

Sporto rūmams jau matuojami pardavimo sutarčių drabužiai

5

Vyriausybė rengia projektus, atversiančius kelią deryboms dėl Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pirkimo-pardavimo – jos galėtų prasidėti ne anksčiau nei gegužės viduryje. Pasak premjero patarėjos Jūratės Juozaitienės, Sporto rūmus bus siūloma pripažinti valstybei svarbiu ekonominiu projektu.


2015-04-19 12:15

Priminimas iš Vašingtono – Lietuva jau tarp ekonomikos lyderių

114

Globaliame pasaulyje šalių ar net regionų ūkiai yra vienas su kitu susiję. Todėl labai svarbu, kad jų plėtrą vyktų tolygiai ir nuosekliai. Todėl ir šiuo metu vykstantis pavasarinis Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo susitikimas skleidžia aiškią žinią – būtina užtikrinti ilgalaikį globalų ekonomikos augimą ir tvarumą.


2015-04-19 11:54

Merdinčią ligoninę atgaivino vadybos abėcėlę išmokęs gydytojas

48

Ar įmanoma įprastoje ligoninėje pritaikyti šiuolaikinius vadybos principus, kad ji neskendėtų nuostolių liūne, kaip yra daugeliu atvejų? Pasirodo, taip. Ukmergės ligoninėje – maža šventė. Nuolat nuostolingai dirbusi įstaiga pernai gavo nedidelį pelną, o besivelkančios skolos sumažėjo daugiau nei milijonu litų. Maža to, pavyko prisivilioti 11 jaunų gydytojų, atnaujinti medicinos įrangą ir pagerinti ligoninės įvaizdį – pagaliau jos tualetuose atsirado tualetinio popieriaus, muilo ir popierinių rankšluosčių.


2015-04-18 19:09

Susikrovė lagaminus, bet „Wizz Air“ pradangino bilietus?

18|2

„Turiu naktį iš šeštadienio į sekmadienį išskristi į Gruziją, bet negaliu“, – sako skrydžiui į Kutaisį lagaminus jau susidėjusi vilnietė Joana. Moterį ištiko šokas, kai šeštadienio rytą, bandydama internetu užsiregistruoti skrydžiui, niekaip neįstengė gauti registracijos patvirtinimo. Bilietai dingo, kartu – ir sumokėti pinigai?


2015-04-18 17:38

Graikija toliau derasi su skolintojais, nors pačiai – riesta

8

Graikija ir jos tarptautiniai skolintojai šeštadienio vakare susitiks Paryžiuje. Jie tarsis dėl didžiulės Atėnų finansinio gelbėjimo programos ir reformų, kurias ši šalis turi vykdyti mainais į labai reikalingas lėšas. Iki šiol šiose derybose didesnės pažangos nebuvo pasiekta.


Populiariausi per 24 val.