Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-25 09:31

Konkurencijos taryba tyrimų strėlę paleido ir į „Rimi“

Konkurencijos taryba, įtarusi, kad bendrovė „Rimi Lietuva“ galėjo piktnaudžiauti rinkos galia, pradėjo tyrimą dėl įmonės veiksmų, galimai prieštaraujančių sąžiningai ūkinės veiklos praktikai. Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.


2015-05-24 17:19

Estai Lietuvai stato žmonėms gelbėti skirtą laivą

17|3

Lietuva netrukus turės dar vieną laivą, skirtą žmonėms ieškoti ir gelbėti, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba. 3,4 milijono eurų kainuosiantis patrulinis laivas reaguos į pažeidimus jūroje, persekios ir sulaikys pažeidėjus. Juo bus galima ne tik vykdyti žmonių paiešką ir gelbėjimą, bet ir užtikrinti apsaugą.


2015-05-24 14:25

Graikijos ministras: pinigų nepervesime, nes jų nėra

22

Graikija, pasak vidaus reikalų ministro Niko Voutsio, kitą mėnesį negalės pervesti Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) grąžintinos skolos dalies.


2015-05-24 13:21

Europos šalys užsimojo prieš prekybos tinklų galią

8

Čekija ir dar šešios valstybės – Lenkija, Vengrija, Slovakija, Bulgarija, Rumunija ir Slovėnija – gegužės 19 d. pasirašė bendrą kreipimąsi į Europos Komisiją, ragindamos parengti naujas taisykles, kurios Europos Sąjungos mastu apribotų mažmeninių prekybos tinklų vyraujančią ūkinę galią rinkoje, praneša LRT Radijas apžvelgdamas Čekijos verslo naujienas.


2015-05-24 13:21

Medikams ir ligoniams skirtoje svetainėje – alkoholio reklama

29|11

Lietuvoje alkoholizmo problemos nėra, nebuvo ir niekada nebus, o alus, degtinė, viskis, brendis, šampanas – gydomųjų savybių turintys produktai. Toks įspūdis susidaro atsivertus interneto svetainę lsveikata.lt – medikų bendruomenei, ligoniams, sveikos gyvensenos patarimų ieškantiems žmonėms skirtas tinklapis perpildytas alkoholinių gėrimų reklamų. Surinkus tinklapio adresą ir paspaudus rubriką „Iš gyvenimo“ , pirmiausia nustebino per visą kompiuterio ekraną iššokusi viskio reklama.


2015-05-24 13:21

Lenkija skelbia karą statybinių medžiagų brokdariams

20

Kaip Lietuvoje, taip ir kaimyninėje Lenkijoje, naujos statybos butus įsigiję žmonės dažnai patiria šoką dėl drėgstančių lubų, skilinėjančių sienų ir kitokio statybinio broko. Nors dėl tokių „staigmenų“ dažniausiai yra kaltinami neva aplaidžiai dirbantys statybininkai, tačiau dažnai problemos kyla ir dėl nekokybiškų statybinių medžiagų.


2015-05-24 11:15

V. Putinas perėmė išvogtą gintaro kasyklą Kaliningrade

120|3

Didžiausioje pasaulyje gintaro kasykloje – permainos. Ilgai Kaliningrado gintaro kasybos kombinatas tiesiog merdėjo, o prie valdymo stojusios įvairios grupuotės gintaro kombinatą nustekeno. Galbūt dėl to, kad jis buvo valdomas federaliniu lygiu. Tačiau Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsaku gintaro kasybos karjeras perduotas valstybinei gynybos korporacijai „Rostech“, kuriai vadovauja artimas prezidento bičiulis dar nuo KGB laikų Sergejus Čemezovas, rašo „Vedomosti“.


2015-05-23 18:21

Į „Akropolį“ skubantys baltarusiai užkimšo pasienį

31

Pirkėjai iš Baltarusijos įdienojus plūstelėjo į Lietuvą. Todėl Baltarusijos pusėje ties Lavoriškių postu susidarė didelė eilė automobilių. Pasieniečiai teigia dirbantys įprastu režimu, tačiau automobilių srautas yra milžiniškas. Eilės padidėjo ir dėl sugriežtėjusios degalų įvežimo tvarkos.


2015-05-23 14:21

Pirkėjai jau atsikando nuolaidų akcijų?

55|9

Saulėtą šeštadienio rytą Vilniaus „Akropolis“ ruošėsi apgulčiai. Prekybos ir pramogų centro parduotuvės buvo atidarytos netgi anksčiau, nei įprasta, – 8 valandą. Juk čia prasidėjo pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija, kuri, kaip skelbia organizatoriai, truks iš viso 15 valandų.


2015-05-23 14:21

A. Zuokas: „Air Lituanica“ galėjo veikti ir toliau“

157|13|

Vilnietis Giedrius vasario viduryje už 118 eurų nusipirko bilietus į Berlyną. Vyras ketino birželio 5 dieną ketino skristi į šį miestą stebėti UEFA Čempionų lygos finalų rungtynių. Giedriui puikiai tiko laikas, kada turėjo išskristi į Berlyną ir kada turėjo iš jo grįžti birželio 7-ąją. Kadangi „Air Lituanica“ penktadienį, gegužės 22-ąją, galėjo garantuoti keliones tik tiems keleiviams, kurie į lėktuvus turėjo sėsti iki gegužės 29-osios, Giedrius nežino, ar jo kelionė į Berlyną įvyks.


Populiariausi per 24 val.