Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-11-20 20:18

Lietuvos įmones išrikiavo ant geriausiųjų pakylos

1|23

Metams einant į pabaigą, verslo sėkmės pasiekusios įmonės įvertintos už pastangas, padėjusias joms tapti rinkos lyderėmis. Už indėlį kuriant šalies ekonomiką Ūkio ministerija jau dešimtą kartą įteikė apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“ tiems, kurie nenuleidžia rankų ir tampa lyderiais.


2014-11-20 18:21

Rusijoje netrukus ir makaronai taps ne visiems įperkami

93

Makaronų kainos Rusijoje per ateinančius 1,5 mėnesio kils 20-25 proc. Tokią prognozę pateikia tiek gamintojai, tiek ir rinkos ekspertai. Bendrovėms teks kainas kelti brangstant grūdams – tai paveiks kainas parduotuvėse, vos baigsis dabartinės grūdų atsargos.


2014-11-20 15:00

Inspektoriai aptiko ir alkoholio padauginusių darbuotojų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir Valstybinė darbo inspekcija (VDI), ketvirtadienį lankančios statybų ir viešojo maitinimo sektorių objektus, dar tik vertina rezultatus, jau dabar tiksliai žinoma, kad rimtų nemalonumų įmonės turės dėl 7 nelegalų, 1 neblaivaus asmens.


2014-11-20 14:03

Renovacija įsibėgėjo, tik ar pakaks jai pinigų?

2

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pripažino, kad pagaliau pajudėjusiai daugiabučių namų renovacijai gali pristigti paramos lėšų.


2014-11-20 11:07

Musulmonų apetitas auga: ar užteks galvijų?

11

Nuo kitų metų Lietuvoje bus įteisintas ritualinis gyvulių skerdimas. Tačiau augintojai ir anksčiau nesėdėjo nuleidę rankų: mėsiniai galvijai keliaudavo į „Halal“ sertifikatą turinčią Latvijos skerdyklą. Ar galima į dešrą, gaminamą iš halalinės jautienos, įmaišyti šiek tiek kiaulienos? Ar būtina prieš skerdžiant gyvulius pašerti?


2014-11-20 09:33

Turizmo rinkos prievaizdams - ženklas krautis lagaminus

12

Per paskutinius metus bankrutavus keliems kelionių organizatoriams, atsakomybę už tai turėtų prisiimti atsakingi Valstybės turizmo departamento (VTD) tarnautojai. Taip sakė premjeras Algirdas Butkevičius, manantis, kad jie turėtų trauktis.


2014-11-20 07:06

Maskvoje vėl veikia garsiausias „McDonald's“ restoranas

9

Po keturių mėnesių pertraukos Maskvoje vėl veikia garsiausias „McDonald's“ restoranas. Jį uždaryti buvo nurodžiusios žinybos. Sveikatos tarnyba dabar leido vėl atidaryti filialą Puškino aikštėje, sakė JAV greito maisto tinklo Rusijoje atstovė, kuria remiasi agentūra AFP.


2014-11-20 07:05

Gudrioji parduotuvė: prie kokių naujovių pratinsimės?

5|3

Kai kuriose šalyse pardavėjai bando pirkinių spintas-šaldytuvus. Į juos sudedamos prekės, kurias pirkėjas užsisakė internetu ir jam patogiu laiku važiuodamas pro šalį pasiima. Pas mus dar neįprasta, tačiau užsienyje jau yra parduotuvių, kuriose visos kasos – savitarnos. Kada prie tokių ar dar įdomesnių naujovių teks pratintis parduotuvių klientams Lietuvoje?


2014-11-20 07:05

Mokesčių inspektoriai užsimojo pažaboti pramogų žvaigždes

25|2

Girtis honorarais, naujais kailiniais ar automobiliu viešai – neapdairu. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI), įgyvendindama projektą „Šou be šešėlių“, stebi žiniasklaidoje skelbiamą informaciją apie kai kurių Lietuvos atlikėjų pajamas bei koncertų honorarus, o ši prasilenkia su jų oficialiai deklaruojamomis pajamomis. Daugiau nei 20 proc. atlikėjų oficialiai deklaruojamos pajamos yra netgi mažesnės nei statistinis šalies vidurkis.


2014-11-19 21:16

TVF įspėja: mažėja pasaulinės prekybos augimo greitis

6

Pasaulinės prekybos apimčių augimo greitis mažėja. Per pastaruosius dvejus metus rodiklis kyla lėčiau nei auga globalioji ekonomika. Tokią informaciją rodo Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ir Pasaulio banko atliktas tyrimas - jis pateikiamas TVF leidžiamo žurnalo „Finance and Development“ gruodžio numeryje. Pareigūnai dėl nuosmukio kaltina ne cikliškumu, o susidariusiomis struktūrinėmis problemomis, t.y. silpnas augimas išliks ir kelerius artimiausius metus.


Populiariausi per 24 val.