Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-10-01 18:11

„Maxima Group“ keičia pavadinimą

16

Lietuvos bendrovė „Maxima Group“ nuo šiol vadinsis kitaip. Apie permainas „Maxima Group“ paskelbė savo paskyroje profesinių kontaktų tinkle „LinkedIn“. Pavadinimas keičiamas nuo šių metų spalio mėnesio. Nuo šiol „Maxima Group“ pavadinimas keičiamas į „Franmax“. Anot bendrovės atstovų, „Maxima Group“ pavadinimo keitimas yra nuoseklios ilgalaikės strategijos dalis. „Ir toliau siekiame išgryninti bendrovės „Maxima Group“ funkcijas, todėl manome, kad siekiant šio tikslo pasitarnautų ir pavadinimas, geriau atspindintis bendrovės veiklos specifiką.


2014-10-01 17:45

Turizmo departamento vadovei atsirūgo „Go Planet“ bankrotas

5

Ūkio ministras Evaldas Gustas dėl „Go Planet Travel“ bankroto nusprendė nebepratęsti Valstybinio turizmo departamento direktorės Raimondos Balnienės kadencijos. Ministras R.Balnienei dėl aplaidaus darbo prižiūrint kelionių rengėją „Go Planet Travel“ rugsėjį buvo skyręs papeikimą, Generalinė prokuratūra buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo įmonės vadovų sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.


2014-10-01 17:17

Į sankcijų šalį sugrįžo sovietiniai tuščių lentynų laikai

258|2

Prekybos centruose nebėra parmezano, kainos šoktelėjo iki debesų, taikomos sankcijos smogia oligarchams – Vladimiro Putino draugams, rašo Nicola Lombardozzi laikraštyje „La Repubblica“. „Kitaj Gorodo kvartale yra toks tipas, kuris parduos tau visko, ko tik pageidausi: ir parmezano, ir ispaniško kumpio. Bet pirma jam reikia paskambinti. Pirkinys tau atsieis dvigubai brangiau negu prieš porą mėnesių, bet tai bus gera prekė.


2014-10-01 15:28

Lenkai neskuba į euro zoną - laukia, kol ji bus stipresnė

10

Kad Lenkija prisijungtų prie euro zonos, jai reikalinga stipresnė euro zona ir jos pačios ekonomikos stabilumas, trečiadienį pareiškė naujoji Lenkijos premjerė Eva Kopač (Ewa Kopacz). Apie tai informuoja „EUbusiness“.


2014-10-01 14:57

Rusijos embargo prispaustiems ūkininkams - gera žinia

2

Europos Komisija patvirtino naują papildomą priemonių programą, kuri skirta teikti paramą vaisių ir daržovių augintojams. Atitinkamai pagal produkcijos eksporto kiekį į Rusiją, kiekvienai valstybei nustatytas tam tikras leistinas remti vaisių ir daržovių kiekis. Lietuva gali skirti paramą iš viso 7 tūkst. tonų vaisių ir daržovių, iš jų 4 tūkst. tonų – vien daržovių sektoriui.


2014-10-01 14:37

„Valio“ atleis darbuotojų, tarp priežasčių - Rusijos embargas

Suomijos pieno perdirbimo bendrovės „Valio“ planuoja atleisti dalį pagrindinio bendrovės biuro Helsinkyje personalo, informuoja Suomijos portalas YLE.


2014-10-01 14:24

Rudenį - turto areštų banga: ryškėja Maskvos sankcijų pėdsakas

7

Net 892 Lietuvos įmonės rudenį pasitinka su areštuotu turtu. Joms pritaikyti 1092 turto valdymo apribojimai. Tai daugiau nei buvo prieš mėnesį ir pernai metų rugsėjį. Daugiausiai nuo areštų nukentėjo žemės ūkio produkcijos gamintojai ir transportininkai, į kuriuos ir buvo nutaikytos Rusijos sankcijos.


2014-10-01 14:22

Savivaldybių skolos: kiekvienas esame skolingas 680 litų

44|3

Lietuvos savivaldos skola jau perkopė 2 mlrd. litų ribą ir toliau tebeauga, o kas antrai savivaldybei šiandien yra apribota teisė skolintis. Suskaičiuota, kad tokiu atveju kiekvienas šalies gyventojas yra įsiskolinęs 680 litų. Labiausiai įsiskolinusi – Vilniaus savivaldybė. Jos skola siekia 859 mln. litų.


2014-10-01 13:26

Palangos oro uostas pasitiko šimtatūkstąjį keleivį

Paskutinę rugsėjo dieną Palangos oro uostas pasitiko šimtatūkstąjį keleivį, kuriuo tapo į gimtąją Šilutę iš Norvegijos sostinės parskridęs Marius Ežerskas. Jubiliejinis keleivis į Palangą atskrido aviakompanijos „Norwegian Air Shuttle“ lėktuvu.


2014-10-01 11:23

Kovos su „Islamo valstybe“ gali kirsti per Pentagono biudžetą

JAV prezidento Barackas Obama vykdomi antskrydžiai Artimuosiuose Rytuose kelia naują įtampą Pentagono biudžeto skirstytojams, tikėjusiems, kad brangių karinių operacijų dienos jau praeityje. Apie tai praneša „Dow Jones“.


Populiariausi per 24 val.