Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-02 17:09

Buvęs graikų ministras: Ispanija matuojasi Graikijos drabužį

3

Ispanijos padėtis gali tapti panaši į didžiulių skolų prislėgtos Graikijos, jeigu šaliai bus primesta tokia pati griežto taupymo politika, sekmadienį paskelbtame interviu pareiškė buvęs Atėnų finansų ministras Yanis Varoufakis.


2015-08-02 16:40

Girto šėlsmas lėktuve. Kokia bausmė laukia?

13| 

Kaip pasakoja orlaivių palydovai, kartais prisireikia agresyvų keleivį net surišti. Girtavusiems lietuviams yra tekę ir areštinėje Airijoje pasėdėti, ir patirti, ką reiškia dieną praleisti arabiškame kalėjime. Britų įgulai teko tramdyti įsisiautėjusį keleivį, kuriam pabodo skristi, tad jis nutarė atidaryti lėktuvo duris, o kitas nebesuspėjo į tualetą ir apšlapino greta sėdinčiuosius.


2015-08-02 16:27

Prezidentas rimčiau užsimojo prieš taršą

3

JAV prezidentas Barackas Obama nustatys dar griežtesnes negu prognozuota leistinas atmosferos taršos šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis normas šalies elektrinėms, sekmadienį nurodė Baltųjų rūmų pareigūnai, o šalies vadovas šį žingsnį vadina reikšmingiausiu, kurį Jungtinės Valstijos kada nors atliko kovodamos su pasaulinio klimato atšilimu.


2015-08-02 14:49

Girtų keleivių muštynės orlaivyje – galvos skausmas pilotams

9| 

Kai lėktuvo pilotas dėl girtų keleivių konflikto nusprendžia grįžti atgal, Lietuvoje retas atvejis. Kur kas dažniau įgula leisdamasi paskirties oro uoste, išsikviečia į pagalbą policijos pareigūnus, kad šie sutramdytų įsismarkavusius keleivius. O kai kada palydovams tenka juos netgi surišti.


2015-08-02 14:01

Palanga nebesuskaičiuoja mašinų

12|3

Po šiemet baigtos Vydmantų viaduko rekonstrukcijos ir nutiesus aplinkkelį įvažiavimo į Palangą kelyje dingo ten buvęs eismo intensyvumo skaitiklis, todėl kurortas nebežino, kiek sulaukia poilsiautojų. Kelyje Šiauliai–Palanga į didžiausią Lietuvos pajūrio kurortą įvažiuojančios transporto priemonės buvo skaičiuojamos nuo 2008 metų.


2015-08-02 11:51

Ministerija nenori leisti ilgiau degalinėse pardavinėti alkoholį

23

Ūkio ministerija siūlo Vyriausybei nepritarti Seime svarstomai idėjai leisti degalinėse prekiauti alkoholiu iki 2019 metų – trejais metais ilgiau negu dabar numato įstatymas. Ministerija teigia, kad termino pratęsimas prieštarautų Alkoholio kontrolės įstatymo principams, nes šio įstatymo tikslas yra mažinti bendrąjį alkoholio suvartojimą, jo prieinamumą ir piktnaudžiavimą.


2015-08-02 11:35

Konkursus prapylę kelininkai ieškiniais mosikuoja lyg kardais

25|3

Keliems mėnesiams, pusmečiui ar dar ilgiau didžiuliai tarptautiniai transporto projektai įstringa tik dėl to, kad konkursų dalyviai nenori taikytis su pralaimėjimu. Kelininkų įmonės vilkina laiką, teismams teikdamos ieškinį po ieškinio, nors pergalės taip ir nepasiekia.


2015-08-02 11:18

Rusai dėjo viltis į Kiniją, o ši atsuko nugarą?

152

Atgręžusi nugarą Vakarams ir pradėjusi glaudžiau bendradarbiauti su Kinija Maskva giriasi tapusi lygiaverte šios ekonominės milžinės partnere. Tačiau Pekinas apie tai dar vengia garsiai kalbėti. Kinija apsiperka visame pasaulyje: Prancūzijoje šios šalies piliečiai įsigyja vynuogynus ir vyno daryklas, Londone – nekilnojamąjį turtą, kitose šalyse į šios valstybės įmonių rankas pereina stambios kompanijos ir jūrų uostai.


2015-08-01 17:27

Paaiškino, kodėl rusai degins sūrius iš Europos

101

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos „Rospotrebnadzor“ vadovė Ana Popova pasakė, kad Rusijos žemės ūkio ministro siūlymas naikinti maisto produktus, kuriems šalis pritaikiusi sankcijas, yra visiškai logiškas.


2015-08-01 17:06

Armėnija: protestai nesutramdė elektros kainų

6

Armėnijoje nuo rugpjūčio 1 dienos įsigaliojo nauji padidinti elektros energijos tarifai, būtent prieš jų didinimą pastaruoju metu Jerevane vyko masinės protesto akcijos. Apie tai informuoja BBC.


Populiariausi per 24 val.