Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-09-27 14:16

Kodėl keleiviai nenorėjo lipti iš autobuso

3

Kaunietis menininkas Vytenis Jakas nepaliauja stebinti. Įkūręs kiemo galeriją po atviru dangumi, vieną dieną jis nusprendė tapti gidu ir su bendraminčiais viešajame transporte surengė nemokamų ekskursijų. Keleivių reakcija buvo įvairiausia.


2016-09-27 14:10

Prezidentė ragina įvertinti policijos reformą

3|5

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina generalinį policijos komisarą Liną Pernavą įvertinti pirmuosius policijos pertvarkos rezultatus ir tęsti ją tik įsitikinus, kad tai pagerino policijos darbą ir padidino žmonių saugumą.


2016-09-27 13:57

Visi jaučiasi apgauti: Lietuva mulkina pabėgėlius ar jie – Lietuvą?

127|4||416

„Mums nesvarbu, kur ir kaip gyventi, kad tik būtume saugūs“, – tokius žodžius lyg maldą kartoja į mūsų šalį perkeliami pabėgėliai. Bet štai vos įkelia koją į Lietuvą tuoj pasidaro labai svarbu, kad išmokos mažos, sunku susirasti darbą, o patys lietuviai dažnai net angliški nekalbančių pabėgėlių į savo bendruomenes integruoti neskuba. Jau tampa įprasta, kad pakilią įkurtuvių nuotaiką keičia teismai ir pabaigos neturintis susirašinėjimas su tarptautinėmis institucijomis. Žinoma, visa tai vyksta Lietuvos, turinčios užtikrinti prieinamą teisinę pagalbą ir vertėjų paslaugas, lėšomis.


2016-09-27 13:51

Paskirtos K. Būgos stipendijos užsienio lituanistikos centrų studentams

Švietimo ir mokslo ministerija skiria Kazimiero Būgos stipendijas užsienyje veikiančių lituanistikos centrų studentams. 2016–2017 mokslo metais Lietuvos valstybines stipendijas gaus penki studentai, studijuojantys lietuvių kalbą Čekijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos universitetuose.


2016-09-27 13:48

Atidarytas naujas centras, elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams

Didelių elgesio ir emocijų sutrikimų turintys vaikai nuo šiol bus ugdomi naujo tipo centre Kaune. Antradienį oficialiai atidarytas Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro Žeimenos skyrius, kuriame gyvens ne daugiau kaip 20 vaikų – nuo 5 klasės ir vyresni. Jie įsikurs čia pastatytuose keturiuose namuose, lankys bendrojo ugdymo mokyklą. Pirmieji vaikai šiame centre apsigyvens jau kitą savaitę, jie atvyks iš įvairių šalies regionų.


2016-09-27 13:44

K. Trečiokas: Lietuvai siekiant įstoti į EBPO, urėdijų mažės

Lietuvai siekiant tapti Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, šalis ketina jau netrukus sumažinti urėdijų skaičių, sako aplinkos ministras. Kęstutis Trečiokas įspėja, kad Vyriausybė tai „anksčiau ar vėliau“ turės padaryti.


2016-09-27 13:30

Ekspertai: „Alkoholio prekybos kontrolė Lietuvoje – viena griežčiausių ES“

3

„Mes imame blogiausią pavyzdį iš Vakarų šalių, kai kaltę nustumiame nuo vartojančio žmogaus, ant visuomenės. Jei žmogus padaro blogą sprendimą, jis turi už tai atsakyti“, – sakė Žilvinas Šilėnas, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas.


2016-09-27 12:35

Ruduo pakeitė Šiaulių miesto rūbą

12

Pirmosios rudens šalnos nuspalvino Šiaulių miestą. Gyventojai džiaugiasi paskutine saulėta diena, nes trečiadienį jau  prognozuojamas lietus.


2016-09-27 11:43

STT visai suįžūlėjo – jau šokdina teisėjus

135|5|159

Lietuvoje įsisiautėję Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai pasijuto galintys komanduoti ir teisėjams. Jie įsakmiai nurodo, ką teisėjai turi daryti, o nepaklusniuosius baugina bausmėmis. Su dar neregėta STT savivale susidūrė Vilniaus apygardos teismo teisėja Leonarda Gurevičienė. Už atsisakymą pateikti dokumentus, esančius jos nagrinėjamoje byloje, buvo pagrasinta pinigine bauda. Dokumentas, pavadintas reikalavimu, iš STT būstinės buvo išsiųstas dar liepos mėnesį.


2016-09-27 11:43

Skęstanti „Nota bene“ griebiasi paskutinio šiaudo: atkirto kariuomenei

32|3|

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą ir pareiškė, kad kariuomenės pozicija yra nelogiška. Kariuomenės atstovai pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.


Populiariausi per 24 val.