Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-23 20:12

Rolandas Skaisgirys pateikė savo įvykių versiją

89|29|

Ketvirtadienio rytą iš areštinės paleistas populiarusis prodiuseris Rolandas Skaisgirys „Lietuvos ryto“ televizijai sutiko duoti išskirtinį interviu apie dvi dienas praleistas areštinėje. Antradienį žymų vyrą sulaikė STT kartu su kitais keturiais asmenimis, susijusiais su partija „Tvarka ir teisingumas“ ir jos kuruojama Vidaus reikalų ministerija.


2014-10-23 19:58

„Sterilius“ vaikus kankina mokslo įveiktos ligos

1|3| 

Paradoksas: mokslo ir technologijų amžiuje vis daugiau tėvų ryžtasi mesti iššūkį skiepams ir yra tvirtai įsitikinę, kad siaučiančių ligų jų atžaloms padės išvengti sveikas gyvenimo būdas ir natūralioji medicina. Specialistai, klausydami tokių argumentų, tik linguoja galvomis, mat neskiepyti vaikai itin rizikuoja susirgti ir platinti užkratą tų ligų, kurias mokslas jau pripažino įveiktomis.


2014-10-23 19:57

Kedžiai rėžė: „Anūkė sugniuždyta, jos psichinė būklė - kritinė“

328| 

Prokurorams leidus suimti buvusią Seimo narę Neringą Venckienę jos tėvai tėškė mergaitės kortą. Kedžiai kreipėsi į Seimo narius prašydami pagalbos dėl Laimutės Stankūnaitės dukters. Mažametės tvirkinimu įtariami Kedžiai tvirtina, kad pamatę per „Skype“ programą anūkę sunerimo dėl jos psichinės būklės. Neva, ji verkė ir nesiorientavo aplinkoje.


2014-10-23 19:54

Iš L. Linkevičiaus lūpų - rimti perspėjimai Gruzijai

11

Gruzijoje viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad siūlydama pasirašyti specialią sutartį nuo Gruzijos atskilusiai Abchazijai Rusija mėgina faktiškai aneksuoti šį regioną, ir tai primena Krymo scenarijų.


2014-10-23 19:32

Lietuviai žudosi, o politikai juos gelbėja atbulomis rankomis

19|3| 

Tūkstantis. Tiek ir dar daugiau lietuvių nusižudo per vienus metus. Šis skaičius toks didelis, kad net sunku jį suvokti: tai reiškia, kad kiekvieną dieną nusižudo trys mūsų valstybėje gyvenantys piliečiai. Šis skaičius toks didelis, kad apie jį kalba ne tik mūsų politikai ir psichologai, bet ir užsienio šalys. O kur nešnekės, kai pagal šį rodiklį Lietuva pirmauja Europoje.


2014-10-23 19:01

„Lituanicos“ kopija persikels į „Žalgirio“ areną

Laisvės alėjoje prie Kauno savivaldybės pusantrų metų pastatyta lėktuvo „Lituanica“ kopija bus perkelta į „Žalgirio“ areną, ketvirtadienį pranešė Kauno miesto savivaldybė.


2014-10-23 18:15

Rolandas Skaisgirys papasakojo, ką veikė uždarytas į areštinę

247|16|

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Tikrovė, kūrėjui atsivėrusi Vilniaus policijos areštinėje T.Kosciuškos gatvėje, pasirodė klaikesnė, nei gali sugalvoti lakiausia vaizduotė. Gamtinius reikalus teko atlikti į „parašą“ (kibirą), naktį klausytis kampus garsiai graužiančių žiurkių. Pelėsiu aptrauktos sienos, dvokas – neįtikėtina, kad žmonės nelaisvėje tokiomis sąlygomis laikomi ES šalyje.


2014-10-23 17:12

Siūloma apmokėti daugiau darbuotojų nedarbingumo dienų

2

Siekiant iš dalies subalansuoti „Sodros“ biudžetą, būtina didinti darbdavių apmokamą darbuotojo ligos laiką, teigia „Sodros“ vadovas Mindaugas Sinkevičius. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė šią idėją vertina skeptiškai - anot jos, tai neskatins verslumo ir naujų darbo vietų steigimo.


2014-10-23 17:05

Rolandas Skaisgirys išleistas į laisvę

23

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Ketvirtadienio rytą R.Skaisgirys buvo išleistas į laisvę. Po pietų prodiuseris apsilankė „Lietuvos ryto“ redakciją.


2014-10-23 15:16

A. Juocevičius ir E. Raistenskis kol kas nuo pareigų nenušalinti

10|

Tyrime dėl Vidaus reikalų ministerijos (VRM) galbūt neskaidrių pirkimų įtariami du buvę politinio pasitikėjimo pareigūnai, šiuo metu einantys aukštas pareigas valstybės įmonėje „Regitra“ ir Turto valdymo ir ūkio departamente prie VRM, nėra nušalinti nuo darbo.


Populiariausi per 24 val.