Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-10 17:06

Parodė, kaip iš šulinio ištraukė kūdikį

 

Nelaimė Šakių rajone, kai jauna motina įmetė vienturtį pusės metų sūnų, galėjo baigtis tragedija. Laimei, kaimynystėje gyvenantis 60-metis Algimantas Brazaitis nė akimirką nesudvejojo. Išgirdęs motinos raudą nulėkė prie šulinio, ištraukė jame plūduriuojantį berniuką ir jį atgaivino. Atvykusiems medikams beliko saugoti jau išgelbėtą vaiko gyvybę.


2016-02-10 17:04

Psichoterapeutas: kodėl vaikai atsiduria šuliniuose?

14| 

Pusės metų mažylį, motinos įmestą į šulinį, išgelbėjo kaimynai, o medikai kovoja dėl mergaitės gyvybės – tokia žinia apskriejo Lietuvą. Kas paskatino kūdikio motiną taip pasielgti? Psichoterapuetas Raimundas Alekna įsitikinęs, kad tragedijai neabejotinai turėjo įtakos tai, jog visuomenėje buvo daug kalbama apie tragediją Saviečių kaime, kur tėvas įtariamas įmetęs du savo mažamečius vaikus į šulinį.


2016-02-10 16:38

Vilniuje – užrašas islandų kalba, padėka už drąsą

18

Buvęs Islandijos užsienio reikalų ministras Jonas Baldvinas Hannibalssonas, kuriam einant pareigas Islandija pirmoji pripažino Lietuvos nepriklausomybę, ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius sostinės Islandijos gatvėje atidengė islandiškai parašytą gatvės lentelę, skirtą Islandijos parlamento prieš 25 metus priimtam sprendimui pripažinti Lietuvos nepriklausomybę.


2016-02-10 16:19

Skandalas dėl Druskininkų vandens parko bliūkšta

2

Keturi Druskininkų socialdemokratai, savivaldybės taryboje priimdami sprendimus dėl vandens parko, kuriame dirbo jų artimieji, interesų nesupainiojo, konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


2016-02-10 15:58

A. Butkevičius: „Jokių kaltinimų iš prezidentės neišgirdau“

13| 

Premjeras Algirdas Butkevičius po Vyriausybės posėdžio iš tiesų atrodė prastai – balsas užkimęs ir tylus, akys paraudusios. Premjeras patikino, kad iš prezidentės trečiadienio rytą jis neišgirdo jokių kaltinimų ir raginimų prisiimti politinę atsakomybę.


2016-02-10 15:38

Faina Kukliansky: „Krematoriumas žydų kapinėse? Tai nežmoniška!“

10|3

Kol sostinės politikai tikina, jog kremavimo įranga sostinės centre, Olandų gatvėje nebus statoma negavus bendruomenės pritarimo, projektas deginti palaikus miesto parko ir draustinio zonoje patyliukais juda į priekį. Šiais metais Aplinkos apsagos agentūra (AAA) pradėjo poveikio aplinkai vertinimo (PAV) procesą. Praėjusią savaitę miesto taryba valdančiosios koalicijos balsų dauguma atmetė bandymą sustabdyti POV procedūrą. Prieš projektą statyti krematoriumą Olandų gatvėje pasisakė ne tik aplinkiniai gyventojai ir gamtosaugininkai – nuostabos neslėpė ir Lietuvos žydų bendruomenė. Jos pirmininkė Faina Kukliansky sakė, kad Vilniaus laidojimo namai, kuriuose ketinama deginti palaikus, faktiškai stovi pačiame senųjų žydų kapinių centre.


2016-02-10 15:20

Iš šulinio ištrauktam vaikui jau ieško globėjų

1|3|

Į šulinį Šakių rajone trečiadienį motinos, įtariama, įmestas vaikas jaučiasi „gana gerai“, sako Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius.


2016-02-10 15:00

Po prezidentės pareiškimų pasipylė ministrų atsisakymai trauktis

52|2| 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, atleidusi neskaidrių maisto nepasiturintiesiems pirkimų nekontroliavusį viceministrą Vilių Martusevičių, pareiškė neketinanti trauktis iš pareigų.


2016-02-10 14:52

Nebūtos garbės beieškant nyksta sveikas protas

2

Šiauliečiai pradėjo įnirtingas varžytuves, kas labiau pagerbs buvusį įstaigos vadovą.


2016-02-10 14:51

Premjeras susirgo: atšaukta planuota kelionė į Indiją

85

Skandalų purtomos Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius nusprendė atšaukti planuotą vizitą į Indiją. Premjeras ir jį lydinti delegacija į šią šalį turėjo išvykti ketvirtadienį.


Populiariausi per 24 val.