Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-11-29 21:59

Mantas Žmuidinavičius – Wizard pradėjo šventinį darbų sezoną

12| 

Iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard ir profesionali floristė Inesa Borkovska pradėjo šventinį darbų sezoną.


2015-11-27 21:36

Raudondvaryje ryškiomis spalvomis sužibo gražuolė Kalėdų eglė

28

Raudondvario dvaro prieigos penktadienio vakarą sužibo ryškiomis šviesomis. Gausiai susirinkusios minios akivaizdoje įžiebta pagrindinė Kauno rajono Kalėdų eglė. Danguje pokšėjo įspūdingi fejerverkai.


2015-11-24 09:49

Eglutės įžiebimo šventėje meras Remigijus Šimašius seks pasakas

Penktadienį tiesiogiai iš Katedros aikštės LNK transliuos vieną gražiausių žiemos švenčių – Vilniaus kalėdinės eglės įžiebimą su ryškiausių Lietuvos žvaigždžių koncertu. Renginio vedėjai radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys kvies visus pasinerti į žiemos pradžios šventę, kuri bus pilna šilumos, jaukumo bei geros nuotaikos.


2015-11-23 08:57

Nemokate šokti? Jūs greičiausiai klystate

1|8

Kai kadaise sportinių šokių treneris Tomas Petreikis užsimojo populiarių pasaulyje šokių išmokyti kiekvieną panorėjusį, aplinkiniams ši mintis atrodė avantiūriška. Tačiau šį šeštadienį šokėjai jau rinkosi į 25 metų sukaktį švenčiančios studijos vakarą. Kažkada vyravo nuomonė, kad daugumai lemta linksmintis trypiant nebent liaudies šokius, o sudėtingesni, kaip tango ar džaivas, skirti tik nuo mažens pasirinkus sportininko kelią. T.Petreikiui, įkūrusiam žinomą sportinių šokių klubą „Sūkurys“, atrodė kitaip.


2015-11-16 09:51

Netikėtas reginys su užsienio atlikėjais – pirmadienį ir veltui

5

Pirmadienį, iškart pabaigus darbo dieną, su keturiais svečiais iš užsienio, dešimt lietuvių artistų, be bilietų – toks precedento neturintis vakarėlis bus surengtas klube „Opium“. Jo komanda kviečia visiems kartu, nepriklausomai nuo jokių įsitikinimų, pasirinkimų ar asmenybės bei išvaizdos bruožų, „atšokti“ Tarptautinę tolerancijos dieną, pasaulyje minimą nuo 1995-ųjų.


2015-11-11 10:00

Surinkti saugaus keliavimo patarimai keliaujantiems į užsienį

Europos Sąjunga ir kaimyninės valstybės yra populiariausios lietuvių kelionių kryptys vasarą. Žiemą dar prisideda slidinėjimo kurortai, tačiau nepriklausomai nuo sezono, daugiausiai draudiminių įvykių – apsinuodijimų, alerginių reakcijų ir kūno sužalojimų – registruojama lietuvių pamėgtuose kurortuose – Turkijoje ir Egipte.


2015-11-05 22:06

Nuo aklo klaidžiojimo po Ameriką išgelbėjo gvatemalietis

7

Meksika ir maištaujantys meksikiečiai mums atsibodo, todėl susirinkome visus daiktus ir kalnų serpantinais išskubėjome Gvatemalos sienos link. Meksikos pusėje atgavę užstatą už motociklus į kitą Pietų Amerikos šalį įvažiavome tarsi į turgų, kurio vidury – paprasta užkarda, ir viskas. Ar čia ir yra Gvatemalos siena? Taip dar neteko matyti.


2015-11-05 18:59

Šešios patyrusių keliautojų pamokos: ko reikia šiukštu nedaryti?

Kelionės – dažniausios atostogų palydovės. Išvykus poilsiauti, norisi rinkti nuotykius ir nerūpestingai jais mėgautis, tačiau ne visada pagalvojame apie smulkmenas, kurios gali apkartinti net ir puikiausią kelionę. Tad ko niekada nedaro patyrę keliautojai?


2015-11-04 15:55

Garsusis Romos Trevi fontanas vėl džiugina lankytojus

6

Vanduo vėl teka žymiajame Trevi fontane, Italijos sostinėje Romoje. Fontano renovacijos darbai truko 17 mėnesių ir atsėjo 2, 2 mln. eurų, skelbia BBC.


2015-11-01 15:39

Kaune – velniškas išbandymas

22

Didžiausia persirengėlių susibūrimo vieta tapusio naktinio klubo „Gargaras“ lankytojus praėjusią naktį kaitino išskirtiniai šokių muzikos ritmai. Velnišką puotą laikinosios sostinės publikai dovanojo President Bongo.


Populiariausi per 24 val.