Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2015-10-08 17:11

Pasaulį užkariavo kūdikį glaudžiančio policininko nuotrauka

13|2

Internete didelio dėmesio ir daugybės gerų žodžių sulaukė policininko, raminančio rausva suknele vilkinčią kelių mėnesių mergytę, nuotrauka. Herojumi tapo amerikietis iš Alabamos valstijos šerifo pavaduotojas Ricas Lindley.


2015-10-08 09:27

Tėvų viešinamos vaikų nuotraukos – lengvas grobis pedofilams

10

Ar kada susimąstėte, kad jūsų vaikų nuotraukos, kurias visiškai nekaltai keliate į internetą, gali tapti puikiu grobiu pedofilams? Pats laikas apie tai pagalvoti, mat Australijoje užfiksuoti realūs ir patys tikriausi faktai, kurie priverčia aikčioti kiekvieną tėvą!


2015-10-07 14:13

Didžiojo brolio gėda: norėjo parodyti, kaip keičia sauskelnes

2

Vienuolikmetis amerikietis Loganas Fairbanksas iš Mičigano valstijos, besistengiantis tapti „Youtube“ žvaigžde, tikėjosi pademonstruoti, kaip puikiai moka pakeisti mažajam broliukui sauskelnes. Tačiau viskas pavyko kur kas prasčiau, nei jis tikėjosi.


2015-10-05 17:36

Didele premija įvertinta pedagogė jau žino, kur dės pinigus

5|6

Šiandien visoje Lietuvoje švenčiama tarptautinė mokytojų diena. Ta proga valdžios atstovai pagerbiami labiausiai nusipelnę pedagogai, jiems įteikiamos premijos. Viena tokių – Meilės Lukšienės vardo premija – šiandien buvo įteikta Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei Kristinai Stankutei-Matei.


2015-10-05 16:39

Stulbinanti mažylės reakcija: žino, kaip elgtis prieš kamerą

Didelio dėmesio internete sulaukė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota nepatenkinta verkšlenanti mergaitė. Pastebėjusi, kad yra filmuojama, mažylė bematant nustoja zirzti ir atsistoja raudonojo kilimo žvaigždės poza.


2015-10-04 08:33

Dėl smurto ir patyčių visuomenė turi keisti nuostatas

7

Pedagogai sutinka, kad mokyklose vykdomos patyčių ir smurto prevencijos programos yra naudingos, tačiau problema apima visą šalį ir ne tik vaikus. „Jei viešoje erdvėje vieni suaugę žemins kitus suaugusiuosius, tokie elgesio pavyzdžiai menkins prevencinių programų efektą mokyklose“,– sako pagalbos tarnybos vaikams ir paaugliams „Vaikų linija“ vadovas, psichologas dr.Robertas Povilaitis.


2015-10-03 08:30

Tėvai turėtų aktyviau imtis spręsti vaikų problemas

5|2

Mokyklos bendruomenės visuomet siekia darnos. Deja, ne visada pavyksta. Tačiau Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla įrodė, kad kai labai nori – viskas įmanoma. Mokykloje vykdyta ne dažnai ugdymo įstaigų pasirenkama konfliktų prevencijos programą „Taiki mokykla“ leido visai mokyklos bendruomenei suvaldyti ir sumažinti mokinių konfliktų skaičių. Tiesa, mokyklos programos vadovė socialinė pedagogė Vaida Jakuitienė pastebi, kad visoje šalyje tėvai galėtų būti aktyvesni, sprendžiant vaikų problemas.


2015-10-02 15:14

Pikta pūstažandė mergaitė su pelėda rankoje užkariauja pasaulį

1|12

Išradingumo internautams netrūksta. Jie sugeba kurti tokius įspūdingus memus, kad vėliau kone visas pasaulis leipsta juokais.


2015-10-02 13:33

Žaliojo tušinuko metodas – revoliucija pedagogikoje?

17

Esame įpratę klaidas žymėti raudona spalva. Na, prisiminkite mokyklą ir mokytojos lieptas parašyti raideles ar kokius nors ženklus. Jei nepavykdavo jų atvaizduoti gražiai, reikėdavo perrašyti po kelias eilutes iki idealaus rezultato.


2015-10-02 11:01

Jaudinantis nuotakos tėvo gestas išspaudė ašaras net fotografei

28|5

Vestuvių fotografė Delia Blackburn įamžino širdį virpinantį momentą, kai prie altoriaus dukrą vedęs tėvas nusprendė, jog ši garbė turėtų atitekti ne jam vienam.


Populiariausi per 24 val.