Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-03-05 18:18

Ką turi žinoti besilaukiančios moterys

10

Valstybinė ligonių kasa priminė, kad vaikelio besilaukiantys tėvai turi rūpintis vaiko sveikata dar iki jo gimimo – lankytis reguliariai pas gydytojus, atlikti reikiamus tyrimus. Jei nėščia moteris yra drausta privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), už paslaugas gydymo įstaigoje jai mokėti nereikia, nes už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.


2015-03-05 18:18

Žmonos liga gali būti rimta priežastis pradėti skyrybas

7

Kada santuoka gali iširti? Šį klausimą nagrinėjantys mokslininkai rado atsakymą. Pripažinta, kad didesnis pavojus skyryboms yra tada, jei žmona rimtai suserga. Tai rodo paskelbti JAV atlikto tyrimo duomenys.


2015-03-05 18:16

Joanos Bartaškienės vyrui su ramesne moterimi būtų nuobodu

106|5

Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė (65 m.) garsėja kaip vietoje nenustygstanti ir net pašėlusi moteris. Dažnam kyla klausimas, koks vyras gali gyventi po vienu stogu su tokiu energijos užtaisu? Kaunietės sutuoktinis inžinierius Albinas Bartaška (74 m.) tikino, kad Joana – jo svajonių moteris, o su ramia ir rambia gyvenimo palydove jam būtų nuobodu gyventi. Tylia vaga tekantis pensininkų gyvenimas – ne jiems. Pora keliasi anksti ir papusryčiavę vienas skuba į darbą, kita užsiima mėgstama veikla, rašo „Lietuvos ryto“ šeštadienio priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-04 17:41

Gyvenimo kryžkelėje jogos instruktorė pasirinko rankines

9|9

Jei ne vėlyvos motinystės suteiktas jėgų atplūdis, netoli Anykščių, Latavos kaime gyvenanti Nijolė Davainienė (55 m.) galbūt niekada nesiūtų rankinių. Originalių odos rankinių kūrėja tikino, kad rankinė – pagrindinis moters aksesuaras. Būdama 46 metų, kai vyresni vaikai jau savarankiškai gyveno, ji su vyru susilaukė jaunėlio sūnaus Beno, kuris dabar yra didžiausias pagalbininkas.


2015-03-04 12:51

Motinystės avantiūra – gimdymas užsienyje

8

Laukiatės kūdikio ir trokštate, kad jis pasaulį išvystų kuo geresnėmis sąlygomis ir iš anksto jam linkite gražaus gyvenimo. Ar tai įmanoma padaryti? Portalas „elle.ru“ moterims siūlo gimdymą planuoti užsienio klinikose. Štai ką papasakojo Maskvoje gyvenanti dviejų vaikų motina Jelena (34 m.), jauniausiojo sūnaus susilaukusi Jungtinėse Amerikos Valstijose:


2015-03-03 09:14

Dvarininkas M.Šventoraitis su žmona rytą pradeda svarbiu ritualu

33|5

Babtyno-Žemaitkiemio dvaro savininkas Mindaugas Šventoraitis (55 m.) dieną pradeda saulės pasveikinimu ir atlieka tam tikrus kvėpavimo pratimus. Ši Tibeto vienuolių mankšta šių laikų dvarininkui tapo ritualu, pagerinančiu savijautą ir suteikiančiu daugiau energijos. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-02 16:57

Rūbų dizainerei D.Paukštytei – drastiški vyro draudimai

42|3

Drabužių dizainerės Dianos Paukštytės (32 m.) ir jos sutuoktinio alpinisto Dainiaus Andrijausko (42 m.) namuose niekada nekvepia mėsos kepsniais. Prekybos centruose vilniečių pora taip pat nesidairo į mėsos skyrių. O kam ją pirkti, jeigu net ir duktė Adriana (5 m.) auga nevalgiusi mėsiškų patiekalų, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-01 10:33

5 patarimai, kaip padėti vaikui apsispręsti, ką studijuoti

8| 

Ar manote, jog 19 metų amžiaus jaunas žmogus jau gali nuspręsti, ką veiks ateityje? Kartais toks sprendimas būna priimtas jau paauglystėje, tačiau kuo toliau, tuo labiau pastebime, jog jokia profesija negarantuoja gero darbo bei atlyginimo. Todėl jaunimui vis sudėtingiau yra pasirinkti kelią, kuriuo eis visą likusį gyvenimą. Kaip tėvai gali jam padėti?


2015-03-01 10:29

Aktorius S.Siparis atskleidė, kodėl negrįžta į žmonos namus

94|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų. Juk jam nepasisekė jau du kartus – senokai iširus pirmai santuokai, skyrybomis pakvipo ir antroji.


2015-02-28 08:09

S. Sipario žmona atskleidė priežastis, kodėl vyras išėjo iš namų

205|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų.


Populiariausi per 24 val.