Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-08-28 18:02

Kelintas vaikas šeimoje esate? Mokslininkai nustatė įdomų faktą

4

Kuris vaikas esate? Pirmagimis, vidurinysis ar jauniausias? Iš šio straipsnio sužinosite, kaip gimimo eiliškumas formuoja asmenybę. Visi tėvai pastebi skirtumus ne tik tarp vaikų išvaizdos, pomėgių, įpročių, bet ir asmenybių.


2016-08-28 11:55

Įtarus vyras namuose įrengė kamerą ir nufilmavo baisų dalyką

9| 

Vyras Indijoje įtarė, kad jo žmona muša jų sūnų, bet neturėjo jokių įrodymų, todėl, kad įsitikintų, namuose įrengė slaptą kamerą.


2016-08-26 19:24

Policininkai kriauklėje prausė girtos motinos apvemtą mažylį

17|3

JAV Vakarų Virdžinijos policija pasidalino nuotraukomis, kuriose matyti, kaip raumeningas pareigūnas komisariato virtuvėlės kriauklėje prausia beišypsantį mažylį. Tačiau linksmų nuotraukų priešistorė – visai nelinksma ir šokiruojanti.


2016-08-26 18:31

Mokytojos kolekcija šiandieniniams moksleiviams nereikalinga

11

Buvusi anglų kalbos mokytoja Margarita Jankauskienė (64 m.) kasdien namuose grožisi unikalia kolekcija, kurios eksponatai dabarties moksleiviams visai nereikalingi. Tai – rašalinės, kurios dar vadinamos indeliais rašalui laikyti.


2016-08-26 13:04

Tėvų košmaras: būtiniems pirmoko reikmenims – mėnesio alga

54|8

Nors vasaros liko dar visa savaitė, ir patys vaikai dar vargu ar pradėjo gyventi mokyklos nuotaikomis, dauguma tėvų jaučiasi kitaip. Ypač būsimų pirmaklasių tėvai. Tikras galvos skausmas, kaip suplanuoti šeimos biudžetą – vien pačioms būtiniausioms mokyklinėms prekėms reikia išleisti triženkles eurų sumas. Būtiniausių pirmoko reikmenų sąrašai pateikiami bemaž kiekvienos mokyklos interneto tinklalapyje. Vidutiniame sąraše yra įtrauktos 25 skirtingos priemonės, kuriuos rekomenduojamos kiekvienam pirmokui. Dviženklės – triženklės sumos reikia vien joms, o kur dar tokios prekės, kaip mokyklinė uniforma, sportinė apranga, rašomasis stalas?


2016-08-26 12:19

Ką turėtų žinoti tėvai, pirkdami vaikui naują kompiuterį

Tėvai nepaliauja stebėtis, kokie imlūs naujosioms technologijoms yra jų vaikai – vos kelių mėnesių mažyliai jau suvokia planšetinio kompiuterio valdymą, o kiek paaugę moka parsisiųsti ir įsidiegti telefone žaidimus bei pasileisti mėgstamus animacinius filmukus.


2016-08-26 11:17

Kokio mokytojo savo vaikams linki garsios mamos?

Rugsėjo pirmajai beldžiant į duris, tėveliai savo vaikus pradeda ruošti į mokyklą. Artėjantis ruduo daugumai suaugusiųjų primena ir jų pačių patirtį mokyklos suole bei ryškiausius mokytojus, ne tik suteikusius svarbių žinių, bet ir formavusius vertybines nuostatas. Skaitmeninių mokymų pedagogams programos „Samsung Mokykla ateičiai“ organizatoriai pasidomėjo, kokiam mokytojui savo vaikus mielai patikėtų žinomos Lietuvos mamos. Kokios pedagogų savybės, jų nuomone, yra svarbiausios?


2016-08-25 18:45

Du genijus užauginusi motina atskleidė, kaip jai pavyko

2

Jane Andraka užaugino du išskirtinius sūnus. 20-ies Luke'as studijuoja elektros inžineriją Virdžinijos technikos universitete. Jis visada mėgo ardyti daiktus ir svarstė, kaip jie veikia ir kaip galėtų veikti geriau.


2016-08-25 14:08

Vaikus rengiate šiltai? Ateityje jie kentės nuo nemalonaus kvapo

Visi žmonės gimsta su maždaug vienodu prakaito liaukų kiekiu, bet pradžioje jos neveikia. Per pirmuosius keletą gyvenimo metų dalis jų pradeda funkcionuoti priklausomai nuo temperatūros, kurią jaučia vaikas.


2016-08-25 12:39

Neįgalaus mažylio vargai: gavai basutes – žiemą vaikščiok basas

7

Vilnietė Sandra Subotovska, kuri su vyru Miroslavu augina neįgalų ketverių metų sūnelį, nori atkreipti kitų tėvų dėmesį į itin nemalonią situaciją, susijusią su ortopedinės avalynės įsigijimu.


Populiariausi per 24 val.