Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-21 09:08

Psichiatrė: seksualiniai nusikaltėliai linkę vėl nusikalsti

5| 

Draudimą seksualiniams nusikaltėliams dirbti su vaikais būtina įgyvendinti kuo greičiau, ragina Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinikos Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centro docentė Sigita Lesinskienė. „Kelia nuostabą, kad tokio draudimo iki šiol nėra. Jau seniai jis turėtų būti veikiantis praktikoje“, – LRT televizijos laidoje „Teisė žinoti" tvirtino dr. S.Lesinskienė.


2015-04-21 08:11

Po rašinio apie įtartiną labdarą – grasinimai redakcijai

56|6| 

Kai portalas lrytas.lt paskelbė, kaip sostinėje, Vilniaus gatvėje neteisėtai aukas Ukrainai renkantys apsimetėliai įkliuvo policijai, organizacijos „Vilties upė“ vadovas perėjo į puolimą. Jis ėmė neigti paskirtas nuobaudas, aiškinti apie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus darbuotojų klaidas ir netgi prabilo apie redakcijos laukiantį košmarą.


2015-04-21 08:08

Partijos pirmininko posto negana, kad paliktų kėdę Briuselyje

22|

Dešiniųjų patriarcho Vytauto Landsbergio anūkas 33 metų G.Landsbergis, savaitgalį per plauką nelaimėjęs konservatorių vadovo rinkimų jau pirmajame ture, pergalės atveju neatsisakys europarlamentaro mandato dar maždaug metus – iki Seimo rinkimų kampanijos pradžios.


2015-04-21 06:48

A. M. Brazauskui suteiks Vilniaus garbės piliečio vardą

38

Antradienį Vilniaus rotušėje prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui po mirties bus suteiktas Vilniaus garbės piliečio vardas. Šiais metais sukanka M.A.Brazausko mirties penktosios metinės. A.M.Brazauskas – pirmasis Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos prezidentas. Ypač didelis jo indėlis Lietuvai tampant NATO nare, taip pat – ES nare.


2015-04-21 06:47

Kas tie juodieji, kurių bijojo Vilniaus brigados banditai?

302|23

Ankštame žiguliuke sėdėjo keli vyrai ir nenuleido akių nuo pastato Žvėryne. Neramiomis Sąjūdžio naktimis budėję vyrai negailėjo savęs. Į žigulį jie buvo įsimetę metalinių strypų ir kitokių ginklų. Greitai juos imta vadinti juodaisiais. Kas šie paslaptingi vyrai? Profesorius Vytautas Landsbergis iš pradžių net nežinojo, kad jo namai kiekvieną naktį stebimi keleto jaunuolių. Jis galėjo tik įtarti, kad priešais jo namą stovinčiame žigulyje – ne priešai, o gynėjai.


2015-04-21 06:46

A. Zuokas paliko R. Šimašiui saldainių ir prezidentės portretą

134|19

Prezidentės portretas Vilniaus mero kabinete ir turi likti pagal protokolą. Juolab kad paskutinę dieną šiame kabinete praleidęs ilgametis Vilniaus meras Artūras Zuokas šiltų jausmų prezidentei Daliai Grybauskaitei ir nepuoselėjo. Kaip ir prezidentė jam. O svečiams pavaišinti skirtų saldainių sklidiną taurę A.Zuokas naujajam merui R.Šimašiui palieka pasisaldinti, jei nelengvos sostinės vadovo pareigos apkarstų. „Nemėgstu saldainių, tegul Remigijus pasivaišina“, – juokavo negausų asmeninį turtą susikrovęs A.Zuokas.


2015-04-21 06:08

Gavo paramą verslui – nusipirko visureigį žuvims vežioti

78|3

Prabangus visureigis, kurio odiniame salone turėjo keliauti žuvų mailius į žuvininkystės ūkį; vidury pelkės turėjęs išdygti konteinerių turistinei įrangai kompleksas, kurio net tik turistai, bet pelkės varlės neregėjo nė akyse; laivas lietuvių poilsiautojams, „netyčia“ nuklydęs iki Švedijos krantų – tai tik keli pavyzdžiai, kam verslininkai leidžia iš Europos Sąjungos gautas paramos lėšas.


2015-04-20 20:46

Į Ukrainos gynybos ministeriją – Lietuvos ekspertai

29

Lietuva ketina siųsti savo ekspertų į Ukrainos gynybos ministeriją, pirmadienį pranešė Kijeve viešintis krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. „Sutarėme, kad patikslinsime mūsų ekspertų siuntimą – ne tik į kariuomenės padalinius, bet ir į pačią ministeriją, kad pasidalintume ta patirtimi, kurią sukaupėme būdami NATO nariais“, – BNS telefonu iš Ukrainos sakė J.Olekas po susitikimo su Ukrainos gynybos ministru.


2015-04-20 19:14

Neįgaliąją šokiravo stoties kasininkės aptikta valdininkų klaida

34|2

Neįgali 43 metų marijampolietė Renata prieš dvejus metus gavo naują neįgalumo pažymėjimą ir net neįtarė, kad jis yra negaliojantis. Dokumente parašyta: išduotas 2013 metų liepos 9-ąją, galioja iki 2015 liepos 8-osios; yra reikiami parašai bei antspaudas. Renata neįgalia yra pripažinta mažiausiai dėl septynių ligų.


2015-04-20 18:36

A. Abromavičiaus pilietybę išsaugojo sena istorija Brazilijoje

110|

Migracijos departamentas nusprendė, kad Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius gali likti Lietuvos piliečiu, nors ir gavo Ukrainos pasą.


Populiariausi per 24 val.