Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-04 06:17

Skandalai politikus skandino, o buvusius komisarus – kėlė

38|5|

Savivaldybių ir merų rinkimai gali būti gardus kąsnis sąmokslo teorijų mėgėjams. Stebėtinas sutapimas: Alytuje ir Anykščiuose šį kartą sužibo anksčiau aukštus teisėsaugos postus užėmę veikėjai. Jie paguldė ant menčių patyrusius vietos politikos vilkus. Abiem atvejais senbuvių reputaciją pakirto neaiškūs skandalai. Kaip pasakytų viena konservatorė, minčių kyla įvairių.


2015-03-04 06:16

Vilniaus oro uoste galima keliauti ir laiku

23|48

Nors Vilniaus oro uostas, palyginti su Vakarų šalių milžinais, nedidelis, nuo šių metų įvedus eurą keleivių srautai sparčiai pradėjo didėti, paaštrėjo dėmesys ir saugumo problemoms. Žurnalistą Andrių Tapiną pašiurpino vaizdas, kai įkaušęs rusakalbis keleivis mėtė į oro uosto apsaugininkus įvairius daiktus, plūdosi, o šie stovėjo per pagarbų atstumą nesiimdami veiksmų.


2015-03-04 06:14

Pinigai už skandalingą puotą – tiktai miražas

2| 

Turtingiausio Kaišiadorių verslininko Algimanto Radvilos pramogų centre puotavę garbūs teisėjai klimpsta toliau. Nors viešai dievagotasi, kad už triukšmą sukėlusias vaišes sumokėta, tik neišsaugota čekio, aiškėja, kad pinigai neįmokėti į kasą. Puotoje, kurią aprašė „Lietuvos rytas“, kartu su dešimčia teisėjų dalyvavęs Apeliacinio teismo pirmininkas Egidijus Žironas tikino, kad už vaišes sumokėjo tuometis šio teismo kancleris Juozas Akstinas. Jis tai patvirtino, bet iškart pasitraukė iš pareigų. Ar tik todėl, kad, kaip pats sakė, neišsaugojo čekio? Juk ar buvo atsiskaityta, galima išsiaiškinti patikrinus pramogų centro kasą.


2015-03-03 22:02

Norvegas: „Mano bailūs tautiečiai nesustabdys prekybos vaikais“

119|2

Kuo Norvegijoje užsiima vaiko teisių gerovės tarnyba „Barnevernet“? Kaip elgtis su jos veikla susidūrusiems žmonėms? Tai – ne šūkiai iš mitingo Vilniuje dėl atimtų mažamečių. Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų ieško patys norvegai, žmogaus teisių gynėjai, kuriuos į Bergeną sukvietė savanoriška organizacija „Menneskerettighet“ Į renginį balandžio viduryje kviečiami žmogaus teisių aktyvistai, politikai, taip pat ir „Barnevernet“ darbuotojai. Laukiami žurnalistai, ypač iš valstybių, kurių piliečiai nukentėjo nuo šios tarnybos veiksmų.


2015-03-03 21:30

Privalomosios karo tarnybos neišvengs ir Seimo nariai?

26| 

Šiuo metu galiojantys apribojimai, kuomet į privalomąją karo tarnybą negalima šaukti Seimo ar savivaldybių tarybų narių, galėtų būti ir panaikinti, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-03-03 21:22

Vilkikai privačių namų savininkų gyvenimą pavertė košmaru

27

Dalies Aleksoto gatvių gyventojai pamiršo, ką reiškia ramybė. Ją drumsčia vilkikų variklių gausmas ir besiplūstantys vairuotojai. Draudžiamųjų ženklų paiso ne visi triukšmadariai. Jau ketvirtą mėnesį Lazdijų, Balbieriškio, Pilviškių ir kitose gretimose gatvėse įsikūrusių privačių namų savininkų gyvenimas primena košmarą.


2015-03-03 21:20

KGB kalėjime – verkiantys japonai ir pramogų ištroškę lietuviai

13|26

Turistai iš užsienio atvyksta į Lietuvą ieškoti ne tik pigaus alaus ar poilsio gamtoje, bet ir sovietmečio šmėklų. Kai randa, vieni nejaukiai susigūžia, kiti pasitelkia ironiją, o treti negali patikėti tuo, ką pamato.


2015-03-03 20:00

Kaune grėsmę kelia trupanti apžvalgos aikštelė

9|4

Šilainiuose ant Milikonių kalno įrengta apžvalgos aikštelė pamažu ima kelti grėsmę. Specialiai supilto pylimo žemė vis labiau smunka, todėl aikštelė trupa. Statybininkai tikino, kad ją remontuos atšilus. Šilainiuose ant Milikonių kalno esanti apžvalgos aikštelė – mėgstama kauniečių poilsio vieta. Tačiau sniegui ištirpus matyti, kad šlaitas, ant kurio ji įkurta, pajudėjo iš vietos.


2015-03-03 19:57

Vyskupas: „Dėl celibato kunigas S. Matusevičius nesiskundė“

19| 

Didelio atgarsio sulaukusi Šakių klebono Sigito Matusevičiaus tragedija – dar vienas skaudus smūgis Vilkaviškio vyskupijai. Mat čia iš gyvenimo savo noru jau yra pasitraukę trys kunigai. Ar S.Matusevičiaus vadovai žinojo apie jo problemas ir slaptąjį testamentą, kuriuo visas turtas paliktas jaunai klebonijos šeimininkei? To paklausiau vyskupo Rimanto Norvilos.


2015-03-03 18:42

Dviratininkus stabtelėti ir prisėsti vilios neįprasti suolai

3|2

Kauno rajone palei Nemuną besidriekiantis dviračių takas jau šį pavasarį vilios ir pėsčiuosius. Gamtos apsuptyje atsiras originalūs suolai ir augalai. Jais bus apsodinti ir kuriami paminklai savanoriams. Artėjant pavasariui kauniečio skulptoriaus Danieliaus Sodeikos dirbtuvėse įsibėgėjo neįprasti darbai. Pradėti kurti originalūs suolai, kurie papuoš dviračių tako tarp Kačerginės ir Zapyškio prieigas. Tuo pat metu kuriami ir atminimo ženklai Kauno rajono savanoriams. Ant jų taip pat bus galima prisėsti.


Populiariausi per 24 val.