Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-29 12:50

Prezidentė D. Grybauskaitė siūlo tvenkti propagandos upę

120

Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo įtvirtinti, kad ne mažiau kaip 90 proc. Lietuvoje retransliuojamų televizijos programų kiekio būtų oficialiomis Europos Sąjungos kalbomis, o už karo kurstymą, kėsinimąsi į nepriklausomybę būtų galima skirti baudas.


2014-08-29 12:40

Ukrainos mėsmalė lietuviui baisesnė už visus kitus regėtus karus

257|29|

Algirdas pamatė, kad už kilometro esančiame daugiabutyje žybtelėjo stiklas, todėl greitai krito į pievą ir laukė, kaip keisis situacija. Tai nutiko šių metų balandį prie Slovjansko miesto, kurį tuo metu kontroliavo prorusiški teroristai. Svarbiausiuose pastarojo dešimtmečio kariniuose konfliktuose dalyvavęs lietuvis žurnalistas įtarė, kad tame daugiabutyje pamatė snaiperio optinį taikiklį. „Tai - pats pavojingiausias karas, kuriame man teko dalyvauti. Kitur nebuvo tokio chaoso ir taip greitai nesikeitė situacija“, – sakė Algirdas, kuris dirba tarptautinėje naujienų agentūroje ir nuo 1989 metų regėjo mūšius Kalnų Karabache, Čečėnijoje, Bosnijoje, Pietų Osetijoje, Abchazijoje, Irake.


2014-08-29 12:26

ESBO pasveikino teismo sprendimus dėl BNS žurnalistų pokalbių

1

Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovė pasveikino Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kad naujienų agentūros BNS darbuotojų pokalbių buvo klausomasi neteisėtai.


2014-08-29 12:24

Kauno rajone – sentikių bendruomenės šventė

3

Ketvirtadienį Ibėnų kaimo (Kauno r.) sentikių bendruomenė paminėjo Švč. Dievo Motinos ėmimo į dangų cerkvės pastatymo 150-ąsias metines.


2014-08-29 11:56

Energetikos ministro ieško ne politikų lauke

33|

Kandidatų į Energetikos ministrus dairomasi ir aukštosiose mokyklose, ir tyrimų institutuose. Naujas energetikos ministras greičiausiai bus iš akademinio pasaulio, nepartinis, bet artimai susijęs su energetika. Neoficialiai jau rikiuojami kandidatai į šį svarbų postą. Naujajam ministrui gali tekti garbė nugriebti grietinėlę nuo visų svarbiausių energetinių projektų - perkirpti juostelę Suskystintų dujų terminale, paskelbti elektros kabelio į Švediją statybos pabaigą, pasveikinti elektros tilto į Lenkiją tiesėjus.


2014-08-29 11:33

Apie karą Ukrainoje prabilo ir A. Butkevičius

37|

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį surengė ministrų pasitarimą, kuriame buvo aptarti galimi iššūkiai Lietuvos saugumui Rusijos ginkluotųjų pajėgų invazijos į Ukrainą akivaizdoje, Lietuvos strategiškai svarbių objektų apsaugos būklė. Išvakarėse Lietuvos iniciatyva buvo sušauktas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis dėl Rusijos veiksmų, šiurkščiai pažeidžiančių tarptautines teisės normas, pasiektus susitarimus ir keliančių grėsmę viso regiono saugumui.


2014-08-29 10:30

Aplinkos viceministro pareigos teko A. Genevičiui

Penktadienį aplinkos viceministro pareigas pradėjęs eiti Algirdas Genevičius ministerijoje kuruos atliekų, taršos prevencijos, vandenų ir ES paramos administravimo sektorius. Pastaruoju metu jis dirbo Būsto energijos taupymo agentūros direktoriaus pavaduotoju.


2014-08-29 10:24

Karo istorikas lietuviams pataria pasirūpinti konservais

533|

Karo istorikas Valdas Rakutis Europai ir Lietuvai piešia liūdną scenarijų: esą nepraeis net metai, kai savo teritorijos vientisumą teks ginti ir Lietuvai, todėl ragina rimtai ruoštis tiek šalies valdžią, tiek gyventojus. Tai praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Pusmetį Ukrainoje trunkantis karas įgauna naujas formas: paslaptingus karius, pramintus „žaliaisiais žmogeliukais“, keičia Rusijos kariai.


2014-08-29 08:54

Po nakties Kaune iškilo keista vėliava

12|2

Kauniečiai svarsto, kas naktį į penktadienį iškėlė vėliavą virš apleisto viešbučio „Britanika“ pačiame Kauno centre. Pilkos spalvos audeklo atraiža pritvirtinta prie ilgo koto ir pritvirtinta daugiaaukščio statinio kampe. Neseniai paskelbta, kad dar sovietiniais metais iškilusį betoninį monstrą planuojama nugriauti ir jo vietoje pastatyti gerokai mažesnį šiuolaikišką statinį.


2014-08-29 08:43

Andriaus Ūso šeima šmeižikus užpils ieškiniais

124

Kol prokurorai toliau trypčioja ir nesiima veiksmų pargabenti iš Lietuvos pabėgusią Neringą Venckienę, mįslingai mirusio Andriaus Ūso artimieji patys kyla prieš jų šeimos šmeižikus. Teismų po mirties visiškai reabilituoto A.Ūso tėvai ir našlė pradeda įgyvendinti tai, ką žadėjo iškart po pirmo išteisinamojo teismo sprendimo, – patraukti baudžiamojon atsakomybėn asmenis, kurie kelerius metus šmeižė ir vis dar tebešmeižia jų artimąjį. Pradėti Ūsai nusprendė nuo pagrindinių veikėjų – N.Venckienės ir jos tėvų Vytauto ir Laimutės Kedžių.


Populiariausi per 24 val.