Krepšinis
2015-02-01 14:41

Rezultatyvus Donatas Motiejūnas neišgelbėjo „Rockets“

11|9|

Dar vienos rezultatyvios Donato Motiejūno rungtynės „Houston Rockets“ (33/15) komandai baigėsi pralaimėjimu. „Rockets“ išvykoje 101:114 (27:32, 19:27, 23:27, 32:28) nusileido „Detroit Pistons“ (18/30) ekipai. Be traumuoto Dwighto Howardo priverstos rungtyniauti „Rockets“ komandos treneris gerokai sunerimo, kai antrajame kėlinyje puldamas varžovų krepšį kelį susižeidė Jamesas Hardenas.

2015-02-01 14:40

Mantas Kalnietis grįžta į aikštę

Beveik pusmetį dėl raktikaulio traumos nežaidęs Mantas Kalnietis jau šiandien žengs į aikštę. Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas pranešė, kad įžaidėjas žais Jungtinės lygos rungtynėse su Maskvos CSKA klubu. 28-erių 195 cm ūgio krepšininkas buvo patyręs sunkią peties traumą dar 2014-ųjų rugjūtį Zagrebe per paskutiniąsias Lietuvos rinktinės kontrolines rungtynes su Kroatija prieš 2014 metų pasaulio pirmenybes.

2015-02-01 13:50

Išsibaudavęs Jonas Valančiūnas pratęsimą stebėjo nuo suolo

14|12

„Toronto Raptors“ (33/15) komanda NBA čempionate iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Ji išvykoje po pratęsimo 120:116 (33:30, 32:20, 29:28, 15:31, 11:7) nugalėjo „Washington Wizards“ (31/17) klubą. Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ prarado turėtą 18 taškų pranašumą, o varžovai išlygino rezultatą. Pratęsimo metu iniciatyvos ėmėsi K.Lowry. Jis pelnė 7 iš 11 „Raptors" taškų.

2015-02-01 11:56

D. Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dviženkliu

1|7

NCAA čempionate pergalingai žygiuoja „Gonzaga Bulldogs“ krepšininkai. Jie savo aikštėje 82:64 (43:25, 39:39) nugalėjo „Memphis Tigers“ ekipą. Nugalėtojams Domantas Sabonis per 25 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 11 kamuoliu, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

2015-02-01 10:44

„Hawks“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, neklumpa ir „Cavs“

16

NBA čempionate „Atlanta Hawks“ (40/8) komanda pratęsė ispūdingą pergalių seriją. Ji savo aikštėje 91:85 (22:10, 27:24, 22:32, 20:19) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (10/38) ekipą. Tai buvo jau 19 „Hawks“ pergalė iš eilės. Atlantos klubas nepralaimi nuo gruodžio 27 dienos.

2015-01-31 23:21

LKL: Mažeikiuose – pirmoji pergalė, Pasvalyje – du pratęsimai

8|44|

Po 25 eilės juodų dienų šventė atėjo ir į „Mažeikių“ kiemą. Lietuvos krepšinio lygos autsaideriai šeštadienį iškovojo pirmąją pergalę, po puikaus ketvirtojo kėlinio namuose 76:75 palaužę priešpaskutinę vietą užimantį Kėdainių „Nevėžį“.

2015-01-31 19:51

R. Kurtinaičio treniruojama ekipa sutriuškinta Saratove

1

Jungtinės krepšinio lygos rungtynėse šeštadienį Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda svečiuose 76:101 (16:19, 25:31, 23:24, 12:27) pralaimėjo Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipai.

2015-01-31 14:29

„Pieno žvaigždžių“ ekipą papildė įžaidėjas J. Gintvainis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa prieš antrąją sezono dalį savo sudėtį papildė dar vienu gynėju. Iš Vokietijos grįžo ir prie klubo prisijungė 20 metų 191 cm ūgio įžaidėjas Jokūbas Gintvainis.

2015-01-31 13:40

Bostone įspūdingai rungtyniavęs D.Motiejūnas išgelbėjo „Rockets“

29|9|

Donatas Motiejūnas penktadienio vakarą tapo „Houston Rockets“ (33/14) gelbėtoju. Lietuvio vedamas Teksaso klubas, kuris vertėsi be traumuoto D.Howardo, išvykoje 93:87 (29:21, 31:21, 9:22, 24:23) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą. Per paskutinįjį ketvirtį lietuvis demonstravo šaltus nervus ir aukšto lygio krepšinį, pelnydamas 10 taškų.

2015-01-31 13:36

Eurolygos savaitė: latvių rekordai ir visų lietuvių nesėkmės

1

Maskvos CSKA laimėjo antrą pratęsimą „Top 16“ etape, Tel Avivo „Maccabi“ buvo stipresnis praėjusio sezono finalo pakartojime, Davis Bertanas savo komandai iškovojo pergalę per pusę kėlinio, „Barcelona“ liko be Ispanijos krepšininkų, Dušanas Ivkovičius nugalėjo komandą, su kuria dukart tapo Eurolygos čempionu, o Saša Obradovičius iš savo pirmojo klubo gimtadienio proga gavo pralaimėjimą.