Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2014-09-16 09:18

Iš „Real“ trofėjų nugvelbė paskutinę akimirką mestas tritaškis

Madrido „Real“ krepšininkams prieš sezono startą nepavyko iškovoti draugiško turnyro trofėjaus, nors iki jo trūko labai nedaug. Finale „Real“ stojo į kovą su kita sostinės ekipa „Estudiantes“ ir pralaimėjo 74:76 (17:16, 18:17, 17:17, 21:26).

2014-09-15 09:06

Kas laukia Lietuvos rinktinės ateityje?

74|

Pasibaigus pasaulio čempionatui Ispanijoje, mūsų šalies krepšininkų dėmesys pamažu kryps į keturiose valstybėse vyksiančias 2015 metų Europos pirmenybes, kur lietuviai turės galimybę kovoti dėl olimpinių kelialapių.

2014-09-14 22:01

Panevėžio „Lietkabelis“ susirado įžaidėją

1

Sudėtį naujajam sezonui buriančioje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoje – ketvirtasis naujokas. Panevėžio klubas pasirašė sutartį su Jawanu Carteriu.

2014-09-14 18:03

Klaipėdos „Neptūnas“ laukia neeilinio sezono

3

Stiprių krepšininkų įsigijęs Klaipėdos klubas šį sezoną debiutuos Eurolygoje. Tačiau klaipėdiečių prioritetas - Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas, kur jie vėl turi auktų ambicijų.

2014-09-14 13:45

„Šiauliai“ pasiekė pergalę, bet žaidimas kelia nerimą

1

Naujajam krepšinio sezonui besiruošiantys „Šiaulių“ krepšininkai šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose 79:61 (22:11, 23:19, 14:22, 20:9) įveikė antrojoje pagal pajėgumą Rusijos lygoje žaidžiančią Samaros SGEU ekipą.

2014-09-14 13:40

Kai rinktinė žaidė dėl bronzos, L. Kleiza mėtė į rusų krepšį

3

Naujajam Italijos krepšinio elito sezonui besirengiantis Milano „Emporio Armani“ klubas su puolėju Linu Kleiza šeštadienį kontrolinėse rungtynėse 87:65 (22:19, 24:21, 16:11, 25:14) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipą.

2014-09-13 17:57

S. Butauto turnyre - „Žalgirio“ triumfas

4

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai laimėjo trečiąjį Stepo Butauto taurės turnyrą. Šeštadienį Kauno sporto halėje vykusiame finale žalgiriečiai nugalėjo Minsko „Cmoki“ komandą 72:64 (14:14, 18:11, 16:29, 24:10). Naudingiausiu turnyro žaidėjų buvo pripažintas žalgirietis Jamesas Andersonas.

2014-09-13 15:37

D. Dulkys per pasirengimą sezonui pelnė 13 taškų

Italijos krepšinio pirmenybėms besirengiantis Deivido Dulkio Venecijos „Umana Reyer“ klubas penktadienį keturių šios šalies komandų turnyro Vjadanoje pusfinalyje 82:87 (20:9, 23:29, 18:17, 21:32) nusileido Romos „Acea“ ekipai ir šeštadienį kovos dėl trečiosios vietos.

2014-09-13 11:01

„Mercury“ krepšininkės tapo moterų NBA čempionėmis

5

Trečiosiose 2014 metų sezono Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) finalo rungtynėse Finikso „Mercury“ klubas penktadienį svečiuose daugiau nei 7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 87:82 (22:22, 23:21, 16:20, 26:19) nugalėjo Čikagos „Sky“ ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3-0, po penkerių metų trečią kartą iškovojo čempiono titulą.

2014-09-13 10:24

S. Butauto taurės pusfinalyje – triuškinanti „Žalgirio“ pergalė

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neturėjo vargo Stepo Butauto taurės pusfinalyje. Kauno sporto halėje žalgiriečiai įveikė Volgogrado „Krasny Oktyabr“ komandą 84:65 (26:9, 15:23, 26:16, 17:17). Šeštadienį finale „Žalgiris“ susitiks su Minsko „Tsmoki“ komanda.