Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 10:46

Smūgis neįgaliai abiturientei: „Egzaminų nelaikysi, gausi baudą“

1| 

19-metės Erikos Kašalytės gyvenimas prieš metus pasikeitė iš esmės – mergina pateko į avariją, kurios metu jai buvo sulaužyti abiejų kojų kaulai. Po metų mokyklą turėjusi baigti moksleivė daugybę laiko praleido ligoninėse ir reabilitacijos įstaigose, bet rankų nenuleido – ruošėsi egzaminams.


2015-05-28 10:44

Patikrinimo išvados: generolas Kęstutis Jucevičius – švarus

46|6|

Balerina pravardžiuojamas Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovas iš tiesų nepriekaištingos reputacijos pareigūnas, ar jo veiklą tikrinusios tarnybos kažko išsigando?


2015-05-28 10:04

Žudynių vietą mėgina padovanoti valstybei

37|4

Aršiomis kovomis dėl kiekvieno žemės lopinėlio garsėjantys lietuviai turėtų apstulbti išgirdę, kiek daug pastangų gali kainuoti ir jos atsikratyti. Tai patiria vilnietė, ne savo valia tapusi kapinių savininke. Buvusi medikė Veronika Lipeikienė kapinėmis vadina nedidelį žemės sklypą Akmenės rajono Papilės miestelio pakraštyje, kur karo metais naciai sušaudė daugiau kaip šimtą rusų belaisvių. Rajono žemėtvarkininkai 20 arų sklypą sunkiai prieinamoje vietovėje V.Lipeikienei įbruko mainais už jos senelių šalia turėtą žemę. Dabar joje šeimininkauja kiti, o daug metų dėl protėvių palikimo įamžinimo kovojusi moteris nuleido rankas.


2015-05-28 09:12

V. Adamkaus gydytojas: „Liga progresuoja, laukia operacija“

169|2| 

Trečiadienį Valdas Adamkus atvyko į Kauną. Prezidentas prisipažino, kad kelionė į renginį Pažaislyje, kur jam įteiktos Maltos ordino Garbės nario regalijos, buvo sunki ir pareikalavo daug jėgų. „Dėjau daug pastangų, kad būčiau čia“, – sakė 88 metų V.Adamkus. „Jeigu renginys būtų vykęs savaite vėliau, turbūt mane reikėtų su neštuvais iš operacinės atnešti“, – liūdnai Kaune kalbėjo su liga kovojantis ilgametis maltiečių renginių globėjas.


2015-05-28 08:38

Premjeras: „Turėtų būti atsižvelgta ir į pabėgėlių norus“

3|2|

Europos Komisija nusprendė su Lietuva pasidalinti pabėgėlių našta. Anksčiau siūliusi Lietuvai privalomai priimti per 200 Afrikos pabėgėlių iš tų, kurie dabar glaudžiasi Pietų Europoje, trečiadienį padidino šią kvotą iki 710. Premjeras guodžiasi, kad nesame tam pasirengę.


2015-05-28 07:48

Prezidentė: „Spektaklis dėl švietimo ministro – nereikalingas“

12|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad kandidatai į ministrus turėtų būti atsakingiau derinami iš anksto, o istorija su švietimo ir mokslo ministro postu parodė, kad tarp valdžios institucijų nėra nuoširdumo ir pasitikėjimo.


2015-05-28 07:13

„Lietuvos rytas“ stiprina jėgas – turės ir radijo stotį

33

Trečiadienį susumavusi balandžio 8 dieną skelbto konkurso transliuoti radijo programą 104,7 MHz dažniu Vilniuje rezultatus, jo nugalėtoju pripažino bendrovę „Lietuvos rytas“ su programa „Lietuvos ryto radijas“. Projekto autoriai teigia, kad radijo programa stiprins „Lietuvos ryto“ grupės vardą.


2015-05-28 06:54

Šauktinių sąraše atsidūręs gėjus: „Gavau labai daug sveikinimų“

92| 

Apie tai, kad 37 tūkst. potencialių šautinių sąraše yra ir netradicinės lytinės orientacijos asmenų, kalba ne tik žmogaus teisių gynimo aktyvistai. Apie tai, kas laukia gavus šaukimą į kariuomenę, įvairiuose forumuose diskutuoja ir patys homoseksualai. Vieni šią žinią sutiko labai ramiai, kiti teigia, kad pagrindo nerimauti vis dėlto esama.


2015-05-28 06:52

710 pabėgėlių Lietuvoje. Ar tai realu?

78|2|

Europos Komisija, anksčiau siūliusi Lietuvai privalomai priimti per 200 Afrikos pabėgėlių iš tų, kurie dabar glaudžiasi Pietų Europoje, trečiadienį padidino šią kvotą iki 710. Ar tai realu? Pabėgėlius mėginama paskirstyti visoms ES narėms, kad būtų palengvinta našta, dabar tenkanti Graikijai ir Italijai, todėl siūloma, kad vien iš pastarųjų valstybių Lietuva priimtų daugiau kaip pusę tūkstančio pabėgėlių.


2015-05-28 06:40

Po prezidentės palaiminimo – sąmokslo teorijos

41|

Ilgai trukusi geriausio kandidato į švietimo ir mokslo ministrus paieška baigėsi – prezidentė Dalia Grybauskaitė vakar pasirinko ant atsarginių suolelio atokiausioje vietoje sėdinčią Audronę Pitrėnienę. Nors Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pavardė tarp kandidatų į ministrus skambėjo anksčiau, rimta pretendente užimti šį postą 56 metų A.Pitrėnienė nebuvo laikoma. Ši pedagogė yra direktoriavusi įvairiose Skuodo rajono mokyklose, dirbusi savivaldybėje.


Populiariausi per 24 val.