Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-31 18:10

Rusijoje suimtas lietuvis sąlygomis nesiskundžia

Su Rusijoje suimtu, valstybės išdavyste kaltinamu Lietuvos ir Rusijos piliečiu Jevgenijumi Mataičiu susitikusi jo motina Lietuvos diplomatams sakė, kad nusiskundimų dėl sūnaus suėmimo sąlygų neturi.


2015-07-31 17:26

Rusija galėtų daryti įtaką Lietuvai per „Achemos grupę“?

2|

Kremlius galėtų daryti įtaką Lietuvai ir bandyti destabilizuoti šalį, jei Rusijos chemijos koncernas „EuroChem Group“ įsigytų vieną didžiausių koncernų Lietuvoje „Achemos grupė“, kuris valdo didelę azoto trąšų gamyklą Jonavoje bei didžiausią Klaipėdos uosto krovos įmonę, sako politologas.


2015-07-31 17:10

Druskininkiečių pora pasaldino gausių šeimų gyvenimą

2

Jauna druskininkiečių šeima pakvietė gausias šeimas į savo sodą nusiskinti juodųjų ir raudonųjų serbentų nuo pusantro šimto krūmų. Šeimininkai priminė, kad talkininkų ir vėl lauks rudenį, kai subręs vynuogių ir obuolių derlius. Mažą dukrą auginantys Karolina ir Simas Brusokai nutarė pasidalinti uogomis su šeimomis, kurios pritrūksta pinigų šioms gerokai šiemet pabrangusioms gėrybėms turguose ar patys neturi galimybių užsiauginti.


2015-07-31 16:50

Tėvas pašėlo sužinojęs, kad darželis dirba be higienos paso

31|34|

Rytą vaiką į vieną iš sostinės darželių atvedęs tėvas sužinojo, kad sveika atžala turės žaisti grupėje, kurioje paskelbtas karantinas dėl vėjaraupių. Darželio vadovė tvirtina, kad įvyko klaida ir personalas tiesiog nenuėmė seno skelbimo. Tačiau vadovė neneigė, kad jos vadovaujamas darželis jau pusantrų metų veikia be higienos paso.


2015-07-31 16:00

Kirgizijoje žuvusios lietuvės kūnas jau nukeltas nuo kalno

Lietuvos ambasados Astanoje ir generalinio konsulato Almatoje duomenimis, vykdant gelbėjimo operaciją, Tian Šanio kalnuose žuvusios lietuvės kūnas sraigtasparniu nukeltas nuo kalno. Iš kompetentingų Kirgizijos institucijų gavę atitinkamus dokumentus, Lietuvos diplomatai Kazachstane išduos leidimą mirusiojo palaikus parvežti į Lietuvą.


2015-07-31 14:53

Nori savo sklype kemperio – privalai įsirengti kempingą

54|3

„Kempingą įsirengti galite, bet vieną kemperį savo šeimos poilsiui statyti griežtai draudžiama“, – tokį valdininkų verdiktą išgirdo Danielius Dubrovnikas. Savo turimame sklype Molėtų rajone, prie Stirnių ežero, rengti jokio kempingo vyras niekada neketino, tačiau baudą už paežerėje stovintį kemperį jau gavo.


2015-07-31 14:52

Prezidentė apie Rusiją: „Šiai šaliai yra ką slėpti“

121

Rusijai šią savaitę vetavus siūlymą įsteigti tribunolą dėl civilinio orlaivio MH17 katastrofos Rytų Ukrainoje, prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Rusija turi ką slėpti. „Aš manau, kad tai labai aiškus signalas, kad Rusija mėgina išvengti tyrimo, ir tai rodo, jog šiai šaliai yra ką slėpti“, – penktadienį žurnalistams Vilniuje sakė D.Grybauskaitė.


2015-07-31 13:53

Į Japoniją nuvykę klaipėdiečiai parsivežė neįkainojamą dovaną

Grupė moksleivių iš Lietuvos dalyvavo „Yazaki Co, Ltd“ surengtoje 26-oje vasaros mokykloje Japonijoje. Aplankyti Japoniją pakviestų vaikų iš Lietuvos tėvai dirba „UAB Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, Klaipėdoje.


2015-07-31 13:47

Daina „Šėtone, prašau“ ir iškėlė, ir nubloškė į teisiamųjų suolą

112|2|

Keiksmažodžių kupina daina, kurioje siūloma smurtauti prieš vaikus, – menas ar ne? Toks klausimas svarstytas Anykščių teisme, kur teisiamas interneto įžymybe tapęs atlikėjas Whydotas. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila. Prokuroras įsitikinęs, kad tokia daina niekina vaikus, iš jų tyčiojasi ir skatina smurtą. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila.


2015-07-31 13:19

Paminėtos Medininkų žudynių 24-osios metinės

34|49

Penktadienį sukanka 24 metai nuo tragiškų įvykių Medininkų pasienio poste, kai buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai. Ta proga Vilniaus arkikatedroje bazilikoje buvo aukojamos Šv. Mišios už žuvusius pareigūnus, prie Medininkų memorialo vyko žuvusiųjų pagerbimas ir iškilminga ceremonija Vilniaus Antakalnio kapinėse.


Populiariausi per 24 val.