Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-05-29 15:51

Apie „Euroviziją“ – psichiatro žvilgsniu

17|2

Mūsų jaunuoliai Monika ir Vaidas, iškovoję garbę minėti ir garsinti Lietuvą Europoje, mums visiems parvežė aštuonioliktą vietą. Už tai pirmiausiai turėtume būti dėkingi jauniems dainininkams.


2015-05-28 18:44

Prancūzų psichiatras F. Lelord'as knygomis keičia gyvenimus

2

Knygos „Kaip Hektoras laimės ieškojo“ (iš prancūzų k. vertė Virginijus Baranauskas, išleido „Tyto alba“) autorius Francois Lelord'as – garsus prancūzų psichiatras, sulaukęs sėkmės ne tik gimtojoje Prancūzijoje, bet visoje Europoje bei JAV, kur stažavosi po doktorantūros studijų. Daugelio populiarių savigalbos knygų bendraautoris konsultuoja bendroves, kurioms rūpi, kaip sumažinti darbuotojų stresą.


2015-05-28 15:45

Klastingas triukas kaip lengvai išmokti anglų kalbos!

2

„Šis būdas yra kažkas naujo – kaip įdomus žaidimas, kurį pažaidus per dvi savaites pradėjau lengvai bendrauti angliškai“ – pasakoja Aneta Simonovič (49 m.) iš Vilniaus. Perskaityk interviu su Aneta, kuri balandžio mėnesį išmoko anglų kalbos, ir sužinok, kaip tu gali lengvai išmokti anglų kalbos. Tik šiandien, gegužės 28 d., gauk 55 % nuolaidą anglų kalbos programai!


2015-05-28 13:30

Jogos trenerė patarė, kaip nebijoti savo nuogumo

6

Dažnai moterys viena kitą matydamos nuogas jaučiasi nepatogiai. Bet ar verta baimintis nuogumo? Interneto portalo „MindBodyGreen“ autorė ir jogos mokytoja Samantha Rose teigia, kad ne. Ji neseniai pati atsikratė savo nuogo kūno baimės ir dabar skatina kitas moteris nepabijoti dažniau nusimesti drabužių ir nesigėdyti to, kuo apdovanojo motina gamta.


2015-05-26 15:14

Norite paguosti? Sužinokite, kokių frazių nevartoti

1

Kai artimas žmogus kenčia, mes norime jam padėti – tai natūralu. Ir visai nesvarbu, ar kenčia dėl skyrybų, ar dėl kito artimo žmogaus netekties. Mes bandome parinkti tinkamus žodžius, kurie nuramintų. Tačiau, ką iš tiesų mes darome? Neretai – kenkiame dar labiau. Reikėtų atskirti, kas yra tikroji pagalba, o kas – tušti pažadai, kurie kenčiantį gali erzinti.


2015-05-25 12:00

Ketvirtoko sąsiuvinyje – siaubą kelianti žinutė

54|2

„Kitais metais nenoriu eiti į šią mokyklą. Jei reikės, aš nusišausiu! Bet aš noriu, kad tu mane mokytum. Aš tave myliu.“ Ketvirtoko anūko sąsiuvinyje pastebėjusi šiuos sakinius močiutė išsigando, kad vaikas mąsto apie savižudybę.


2015-05-24 19:00

Į kokio filmo heroję esate labiausiai panaši?

3

Apie kiekvienos moters gyvenimą būtų galima sukurti filmą, kuriame kiekvienas siužetas būtų unikalus. Ko daugiau būtų filme apie jus – romantikos, nuotykių, apmąstymų?


2015-05-24 18:46

Psichologės: abitūros egzaminai – pernelyg sureikšminami

7

Egzaminai yra natūrali tam tikro gyvenimo etapo pabaiga, jiems ruoštasi ne vienus metus, todėl, norint moksleivius motyvuoti, įtampą galima kelti iki tam tikro lygio, kitaip rezultatas gali būti atvirkščias, LRT Radijui sakė Vilniaus psichologinės pedagoginės tarnybos direktorė Roma Vida Pivorienė.


2015-05-22 18:07

6 dalykai, apie kuriuos vyras jums niekada nepasakys tiesos

18

Meluoja dažnas. Mokslininkų duomenimis, apie 60 procentų žmonių negali palaikyti 10 minučių dialogo nors kartą nesumelavę. Juolab vyrai meluoja dukart dažniau negu moterys kalbėdami rimtomis temomis ir smulkmeniškomis. Bet į kokias melagystes jie vis dėl to linkę labiau?


2015-05-21 07:07

Tarp rutinos ir azarto: ar jaučiate nuotykių troškulį

1

Gyvenimas spalvingas tiek, kiek jį nuspalviname. Ar jūs siekiate to, ar tik stebite aplinkinių nuotykius iš šalies? Situacijos, kurios labiausiai apibūdina žmogaus temperamentą ir norą ką nors keisti, gali būti kaip kasdienybės komedija arba drama. Žvelkite giliau į savo vidų.


Populiariausi per 24 val.