Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2014-10-30 14:57

10 kūno kalbos ženklų, rodančių, kad vyras jumis susižavėjęs

Kaip sugriebti laimę, kai ji yra šalia, kaip neleisti jai praeiti pro šalį nepastebėtai? Neretai vyrai būna pernelyg drovūs ir bijantys nesėkmės, kad atvirai parodytų moteriai savo susižavėjimą. Tačiau yra ne vienas būdas įsitikinti, ar vyras su tavim iš tikųjų flirtuoja, rašo womanitely.com. Nors suprasti kūno kalbą kartais sudėtinga, pradėti sunku nėra. Šiame straipsnyje – 10 būdų, kuriais vyrai pasąmoningai parodo, kad yra susižavėję.


2014-10-30 10:09

Kas nutinka, kai emocijas malšinate maistu?

2

Net 30 proc. į depresiją linkusių žmonių susiduria su padidėjusio svorio problema – tokia statistika apie neigiamų emocijų malšinimą maistu dalinasi psichologai. Sveika mityba besidominti psichologė Asta Petrulienė teigia, kad didžiausia su neigiamomis emocijomis susidūrusio žmogaus problema – bandymas nuotaiką pakelti dideliu nesveiko maisto kiekiu.


2014-10-29 13:35

Psichologė: išrinkti dovaną padės temperamento tipo nustatymas

Visi yra susidūrę su sunkumais, norint išrinkti dovaną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų artimą žmogų. Medicinos psichologė Lina Štaupienė teigia, kad ieškodami dovanos žmonės dažnai daro mąstymo klaidą – nesąmoningai pirmiausia viską vertina pagal save ir svarsto, kas patiktų jiems patiems. Psichologė pabrėžia, kad būtina aiškiai suvokti, jog dovaną renkame ne sau, o kitam žmogui, ir suprasti, kas tinka ir patinka jam ar jai.


2014-10-28 11:07

5 būdai, kaip pasikelti motyvaciją darbe

4|2

Ar dažnai pirmadienį ryte suskambus žadintuvui galvojame: „Ir vėl pirmadienis, ir vėl į darbą. kaip norėčiau pakeisti darbą“? Jeigu jūsų galvoje sukasi tokios mintys, jūs paprastai prarandate bet kokią motyvaciją dirbti ir gerinti savo rezultatus. Jeigu pradėsite savaitę mintimis „Štai, nauja savaitė, nauja pradžia – šiomis dienomis daug nuveiksiu!“, neabejotinai pasieksite žymiai geresnių rezultatų.


2014-10-27 11:41

Atviras interviu: angliškai išmokau kalbėti per 14 dienų

40

Šveicarijos kalbų institutas spalio 27 d. siūlo pasinaudoti rudens akcija ir išmokti anglų, vokiečių, prancūzų ar kitos naujos užsienio kalbos su 55 % nuolaida. Pagal šią programą Tu gali išmokti užsienio kalbos internetu per 14 dienų. Kadangi daug norinčiųjų, kiekis ribotas – nuolaidą gaus tik pirmieji 100 pirkėjų. Perskaityk interviu ir sužinok, kaip Tu šiandien gali gauti 55 % nuolaidą. Interviu su buhaltere Laura Kaupiene (46 m.) iš Vilniaus, kuri spalio mėnesį išmoko anglų kalbos.


2014-10-26 15:33

Kodėl verta kalbėtis apie tai, ką norisi užmiršti

2

Praeities traumos, patirti slogūs išgyvenimai – tikrai ne tas dalykas, kurį norime prisiminti, o juo labiau – dalintis su tais, kuriuos mylime. Porų santykių specialistė Sue Johnson įspėja – toks elgesys neteisingas, nes narve uždaryta pabaisa anksčiau ar vėliau vis tiek ištrūks. Kad ir kaip nemalonu, psichologė pataria atverti mylimiesiems juodžiausius savo sielos kampelius.


2014-10-26 11:25

Keturi patarimai, kaip nepanikuoti prieš skrydį lėktuvu

5|2

Kai kurie nuolat ieško būdų ir galimybių ją įveikti. Jei žmogus net nebando su ja kovoti, nerimo ir baimės jausmai gali visai užvaldyti ir neleisti net ramiai gyventi. Tyrimai rodo, kad apie 80 procentų keleivių jaučia nerimą prieš skrydį, bet retas akivaizdžiai demonstruoja savo baimę lėktuve. Patyręs orlaivio palydovas iš keleivio elgesio dažniausiai mato, kad jis bijo.


2014-10-25 13:41

Krizės ištiktam žmogui būtina medikų pagalba

3|3

Respublikinėje Kauno ligoninėje metų pradžioje veiklą pradėjusio Krizių intervencijos centro specialistai įveikti staiga užgriuvusių rūpesčių padarinius pacientams padeda ne tik medikamentais, bet ir psichoterapija. Tokia galimybe jau pasinaudojo beveik 400 žmonių. Krizių intervencijos centras nėra aukšta tvora apjuosta psichiatrijos ligoninė. „Žmonės čia gali laisvai judėti, bendrauti, o specialistai padeda išvengti gerokai sunkesnių ligų“, – kalbėjo šio padalinio vedėja gydytoja Aušra Andriuškevičienė.


2014-10-24 18:39

Kaip įveikti drovumą ir išmokti pasitikėti savimi?

1

Pasitikėjimas savimi yra labai sudėtingas dalykas. Tačiau tai ne nepasiekiama svajonė - kiekvienas gali puikiai jaustis savo kailyje. Taip lengva viską suversti kitiems, nors viskas priklauso tik nuo tavęs. Gera naujiena yra ta, kad tu pats vairuoji šį pasitikėjimo savimi traukinį, ir jis yra pasirengęs išvykti iš stoties. Pradedam kelionę!


2014-10-24 13:19

Kodėl sunku apsiginti nuo patyčių virtualioje erdvėje?

1

Naujausių tyrimų duomenys atskleidė, kad beveik kas penktas Lietuvos paauglys yra patyręs elektronines patyčias. Patyčių prevencijos srityje dirbantys ekspertai atkreipia dėmesį, kad ši paauglių gyvenime vis aktualesnė problema suaugusiems dar yra menkai pažįstama ir todėl beveik nesprendžiama.


Populiariausi per 24 val.