Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2016-02-09 20:21

10 lemtingų klaidų, kurias daro įsimylėjusios moterys

11

Kartais moterys lieka nesupratusios, kodėl vyrai staiga dingsta iš jų horizonto, nors dar vakar prisiekinėjo amžiną meilę. Pasirodo, dažnai būna kaltos pačių moterų klaidos: dalykai, kurias jos laiko didžiausiomis meilės ir rūpesčio apraiškomis, tuo tarpu vyrai jų bijo lyg velnias kryžiaus.


2016-02-09 15:10

Kai akys sumeluoja: juokingiausi vaizdai iš interneto

9|36

Tai, kas atrodo esantis iš pirmo žvilgsnio, ne visada būna tiesa. Mus gali apgauti tiek akys, tiek ausys – klaidingai apdorojęs informaciją, protas sukuria neįtikėčiausių chimerų.


2016-02-08 10:28

Psichologas pataria: ar trečias asmuo gali sutaikyti šeimą?

2| 

Jaučiate, kad visiškai nutolote nuo savo mylimojo, o gal pykčiai peraugo į neapykantą ir jūsų namuose tvyro žudanti tyla. „Kai partneriai nebegali net pasikalbėti – situacija pasiekia savo pavojingiausią tašką. Tuomet laukia arba skyrybos, arba trečio žmogaus įsikišimas. Aš kalbu ne apie meilužius, o apie mediatorius ar tarpininkus, kurie gali padėti spręsti problemas“, – dėsto psichologas Tomas Lagūnavičius.


2016-02-08 10:08

Knygoje „Tikras Timas“ – apsinuoginęs psichologas

2

Vasario pabaigoje pasirodys psichologo psichoterapeuto Timo Petraičio knyga „Tikras Timas“. Debiutuojantis autorius provokuoja jau pačiame viršelyje. Apsinuoginęs iki pusės, su šypsena veide klausia – ar psichologas tikrai be paslapčių?


2016-02-07 20:07

Nebijokite įsileisti baimę: svarbiausi bailių žmonių pranašumai

Milijonus šiuolaikinių žmonių kamuoja nerimas, kad nauji metai – tai tik nauji iššūkiai. Tau, šeimai ir pasauliui. Ką daryti, jei nuolat kamuoja baimė dėl karjeros, vaikų ir net, atrodytų, tavęs neliečiančių tokių dalykų kaip pabėgėlių antplūdis?


2016-02-07 11:53

Tatuiruotės jų mėgėjams – tarsi terapija

1

Pas Vilniuje dirbantį tatuiruočių meistrą Egidijų Perminovą neretai užsuka žmonės, trokštantys paslėpti įvairių ligų paliktas žymes ar randus po traumų. „Eddy Tattoo“ salono įkūrėjas įsitikinęs, kad tatuiruotės ne vienam padėjo susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir atgauti vidinę ramybę.


2016-02-05 17:35

Apie tikėjimą iš esmės. Kas tave sukūrė?

102

Ko gero, tu pats jau seniai žinojai atsakymą į šį klausimą – kaip jį žinojo kiekvienas vaikas, besiruošiantis pirma komunijai ir susipažįstantis su katekizmo pradmenimis. Šis klausimas komunijos metu buvo užduodamas pats pirmasis – ir atsakymas į jį buvo aiškus, nes kas gali skambėti tyriau už atsakymą iš vaiko lūpų! – „Dievas“.


2016-02-05 14:34

Kur auga lotosai: kuo džiaugsmas skiriasi nuo laimės

Kad būtume laimingi, nereikia laukti, kol pasibaigs visos kančios. Laimė mums pasiekiama tiesiog čia šią akimirką. Tačiau mums gali tekti pakeisti savąją laimės sampratą. Ji gali būti pagrindinė kliūtis, neleidžianti mums pasiekti tikrosios laimės.


2016-02-04 17:20

Minutės testas damoms: kas jumyse dominuoja – vyras ar moteris?

6

Kiekviena moteris – unikali ir išskirtinė. Tačiau, sutikite, vienai moteriai būdingas rafinuotas moteriškumas, elegancija, seksualumas, o kitos dažnai elgiasi vyriškai, mėgsta vyriško stiliaus aprangą.


2016-02-02 16:03

Žvejo žmona: Gelbėkit, vyras pakvaišęs dėl žvejybos ant ledo

12|

Praėjusį sekmadienį daugybė žvejų įsimins ilgam. Dėl skilinėjančio ledo nuo Kuršių marių jie buvo varomi į krantą. Ir nors gelbėtojai žvejus sodino į valtis, vis dėlto užkietėję žvejai jau po kelių akimirkų vėl traukė meškeres ir ėjo laukti laimikio.


Populiariausi per 24 val.