Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Naujienos
2015-10-13 17:05

Planuoja naujovę, kuri šiurpina dyzelinių automobilių savininkus

123|3

Didžiausia baimė, kamuojanti dyzelinių automobilių vairuotojus žiemą – kad tik neužšaltų bake esantis dyzelinas ir neužkimštų degalų tiekimo sistemos. Tačiau jau netrukus ši baimė gali išsipildyti su kaupu. Energetikos ministerijoje praeitą savaitę susitikę valdžios ir degalų verslo atstovai diskutavo apie galimybę Lietuvoje parduodamą žieminį dyzeliną papildyti aplinką tausojančiu, bet šalčiui neatspariu priedu – riebalų rūgščių metilo esteriu (RRME). Jų dalis žieminiuose dyzeliniuose degaluose galėtų siekti 5 proc.


2015-10-13 16:27

Būsimiesiems vairuotojams ruošia didelį palengvinimą

Seimo narys socialdemokratas Juras Požela siūlo panaikinti, jo nuomone, diskriminacinę įstatymo nuostatą, pagal kurią siekiančius įgyti teisę vairuoti B kategorijos motorines transporto priemones nustatyta tvarka mokyti praktinio vairavimo įgūdžių išimtinai gali tik tie šeimos nariai, kurie patenka į šeimos nario sąvoką.


2015-10-13 14:51

Seimas susigriebė dar kartą keisti automobilių pardavimo tvarką

17|5

Artėjant lapkričiui, kuomet įsigalios nauja automobilių pardavimo tvarka, Seimas nusprendė ją skubiai koreguoti. Birželio pabaigoje priimtose Civilinio kodekso pataisose buvo numatyta, kad nuo lapkričio 1-osios parduodant automobilį ar kitą transporto priemonę pardavėjas pirkimo-pardavimo sutartyje privalės ne tik deklaruoti ridos duomenis, bet ir visus eismo ar kitus įvykius, kuriuose per penkerius metus dalyvavo transporto priemonė.


2015-10-12 12:48

Sugalvojo, kaip išgąsdinti lenkti sumaniusius vairuotojus

89|8

Netoli Alytaus, link sostinės vedančiame kelyje priešpriešinio eismo juostas neseniai atskyrė plati kelių šimtų metrų ilgio ryškiai raudona juosta. Tokių juostų galima išvysti ir kitose vietovėse, tačiau ši – grublėta. Kam ji skirta?


2015-10-12 11:42

Rudeniniame ekonomiškumo ralyje triumfavo prancūziški modeliai

31

Pakili nuotaika, puikus rudeniškas oras, tiksli kelio knyga pagal kruopščiai suplanuotą maršrutą vis rečiau lankomais, gražios gamtos supamais Pietryčių Lietuvos keliais, garuojanti sriubos lėkštė Dieveniškių miestelio aikštėje, pažintinė ekskursija po legendomis apipintą Medininkų pilį ir vėl besidriekiančio kelio kaspinas iki degalinės Elektrėnuose. Tokie pagrindiniai savaitgalį finišavusio „Statoil“ ekonominio žygio epizodai bene labiausiai įsirėžė į atmintį bemaž šešioms dešimtims jo dalyvių.


2015-10-11 11:05

Klaipėdiečiai grožėjosi klasikiniais automobiliais

2|33

Žvarbią šeštadienio dieną uostamiesčio gyventojai, nepabūgę šalčio, traukė apžiūrėti klasikinių automobilių parodos.


2015-10-10 08:44

Su įžūliais vairuotojais kauniečiai kovoja savitais būdais

21

Kaip sudrausminti kelio ženklų nepaisančius vairuotojus? Išradingi verslininkai ant gatvės prie pastato, kur automobilių negalima palikti, pristatė kėdžių.


2015-10-09 12:59

Palanga pasiryžo – įvažiavimas į ją pasikeis neatpažįstamai

6

Netrukus nauja praplatinta gatve į Palangos kurortą važiuojančius automobilius pasitiks žiedinės sankryžos ir keturios eismo juostos, kuriomis bus leidžiama važiuoti greičiau. Palanga pasiryžusi per dvejus metus iš esmės pakeisti pagrindinį įvažiavimą į kurortą.


2015-10-08 18:56

Naktį numatomas pirmasis plikledis

Penktadienio naktį ant Lietuvos kelių gali susidaryti plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija.


2015-10-08 17:57

Perspėjimas vairuotojams: naktį bus pirmasis plikledis

6

Vairuotojų informavimo sistema eismoinfo.lt praneš, kad ateinančią naktį hidrometeorologijos tarnybos duomenimis didžiojoje šalies dalyje prognozuojama iki laipsnių šalčio temperatūra, todėl kelių dangos šalia vandens telkinių, tiltai ir viadukai gali būti slidūs.


Populiariausi per 24 val.