Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-03 07:17

Teisės aktai – negerk ir paleistuvauk tik kartais

7

Negerk ir nepaleistuvauk (tik kartais) – su tokiais teisės aktais susiduria Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro puslapį anglų kalba aplankę žmonės.


2016-05-03 07:04

Purvu apipiltas Vydas Gedvilas netyli

18

Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas tyrimas dėl paslaptingų pažymų, užkirtusių jam kelią į švietimo ir mokslo ministro postą. V.Gedvilas siekia, kad prokurorai imtųsi tyrimo net pagal kelis Baudžiamojo kodekso straipsnius, tokius kaip neteisėtas informacijos apie privatų asmenį rinkimas kriminalinės žvalgybos būdu, riboto naudojimo informacijos atskleidimas, šmeižtas.


2016-05-03 06:01

Dėl pelningų postų Vilniuje – užkulisinė kova

10|3

Sostinės meras Remigijus Šimašius, daugiau kaip prieš metus tapęs sostinės vadovu tvirtai pažadėjo, kad jis nutrauks nerašytą taisyklę savivaldybės administracijos ir municipalinių įmonių vadovus ir valdybos pirmininkus skirstyti rinkimus laimėjusių partijų atstovus. Šį pažadą merui ir jo komandai vykdyti sekasi sunkiai. Iš tiesų žengtas pirmasis ryžtingas žingsnis, kai administracijos direktore buvo išrinkta nepartinė finansininkė Alma Vaitkunskienė. Bet pastaruoju metu „išpolitizuoti“ pelningas savivaldybės įmones tampa vis sudėtingiau. Skaidrumas skaidrumu, o savi marškiniai vis tiek arčiau kūno: tai matyti, stebint miesto komunalinį ūkį valdančios įmonės „Grinda“ ir strategiškai svarbios „Vilniaus vystymo kompanijos“ vadovų kaitą.


2016-05-02 22:30

Prezidentės planus statyti namą jaukia netikėtumas

41| 

50 tūkst. eurų už sklypą sumokėjusios prezidentės Dalios Grybauskaitės planus jaukia netikėtumas. Pasirodo, Vyriausybės nutarimas draudžia statyti namą, jeigu sklypas yra naudingųjų iškasenų telkinio plote. Naujasis prezidentės pirkinys Pašilių kaime patenka į prieš dešimtmetį išžvalgytą žvyro telkinio plotą. Dokumentai rodo, kad žvyro telkinys įregistruotas anksčiau negu prezidentės sklypas. Anot Geologijos tarnybos, tai reiškia, kad pirmiausia turėtų būti iškastas žvyras, o tik vėliau statomas namas. Sklypą prezidentei pardavusi bendrovė tikina apie apribojimus nieko nežinanti, nes apie tai nebuvo jokios teisinės informacijos.


2016-05-02 22:21

Dvarininke tapusi Gudkaimio bendruomenė kuria ir grožį, ir naudą

1|26

Pačiame Lietuvos pakraštyje, prie pat sienos su Rusija įsikūrusio Gudkaimio kaimo (Vilkaviškio raj.) bendruomenės pirmininkas Ramūnas Žemaitis tiksliai nebesuskaičiuoja, kiek per keturiolika jo vadovavimo bendruomenei metų buvo įgyvendinta projektų. „Gal apie 20? Kur tik matome, kad bus visiems naudinga, ten ir rašome projektus“, – šypsosi Ramūnas.


2016-05-02 22:19

Kauniečiai su netvarka dažnai kovoja tik rašikliais

4

Kaune nestinga netvarkomų ir apleistų teritorijų. Itin reiklūs kauniečiai pastebi net ir nedidelę netvarką ir reikalauja ją pašalinti, tačiau patys nė piršto pajudinti nebando.


2016-05-02 17:15

Darbo grupių akiratis: nuo laidotuvių iki branduolinio saugumo

2|2

Pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybė išsiaiškino, kad kainos Lietuvoje didėja ne dėl euro įvedimo: kalti prekybininkų. antkainiai. Nors prieš šį posėdį buvo pusiau rimtai kalbama, kad viskas baigsis dar vienos darbo grupės suformavimu, taip nenutiko. tačiau net ir nesukūrus tos grupės šioje srityje ministrų kabineto įdirbis – įspūdingas. Ir iš tiesų: kiek per nepilnus ketverius metus buvo sukurta darbo grupių.


2016-05-02 17:01

Kauniečių žaislai virto žaismingu paminklu

1|9

Kauniečiai stebisi: pavasaris, tačiau senamiestyje išdygo į Kalėdų eglę panašus obeliskas iš vaikiškų žaislų. Tai – menininkės Jolantos Šmidtienės sumanymas, kuriuo ji skatina kurti švarų, gamtai nekenksmingą dizainą.


2016-05-02 16:22

KGB įspėjo Maskvą – Sovietų armijos veiksmai piktina lietuvius

3

Nepriklausomos Lietuvos valdžia planuoja užimti visas žiniasklaidos priemones ir valstybinius pastatus“, – tokia informacija 1991 metų sausį pasiekė Lietuvos KGB darbuotojus. Likus porai dienų iki Sausio 13- osios KGB vadovai įvedė ypatingąją padėtį.


2016-05-02 16:21

Po „Lietuvos ryto“ reportažo – tyrimas dėl sąlygų neįgaliesiems

6|2| 

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė pradėjo tyrimą dėl Panevėžio darbo biržos pastato nepritaikymo asmenims su judėjimo negalia.


Populiariausi per 24 val.