Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-05-06 09:56

Valdžios spektakliai verčia piliečius spjaudyti krauju

23

Valdžios įstaigų darbo imitavimas vis dažniau tampa tragedijų priežastimi. Po Dembavos tragedijos praėjus pusantrų metų, niekas nepasikeitė – Bendrasis pagalbos centras vis dar nesugeba nustatyti pagalbos besišaukiančiųjų vietos. Alytaus rajone gyvenusi moteris ir trys jos vaikai prieš mėnesį žuvo liepsnose, nes BPC neišsiaiškino, iš kur skambina nevilties apimta motina.


2015-05-06 08:23

Vietoj kamuolio pakišo automobilį

12| 

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pamokė reklamos agentūras, kaip visus mikliai apvynioti ant piršto.


2015-05-06 07:16

Po sėkmingos šnipų medžioklės – Rusijos keršto grėsmė

22|

Valstybės saugumo departamentas (VSD) surengė dar vieną sėkmingą kontržvalgybos operaciją – perdavė prokuratūrai informaciją, kuria remiantis buvo sulaikytas Rusijos šnipas. Ir ne bet koks, o išskirtinis – etatinis šios šalies Federalinės saugumo tarnybos darbuotojas, mėginęs gauti tik Lietuvos vadovams žinomą informaciją.


2015-05-06 07:13

Vamzdis, kuris supurtė Lietuvą

17

Žmonėms nėra labai svarbu, ką veiki ar ką iš tiesų galvoji. Esmė – sukiotis prieš kameras ir nutaisius ryžtingą veidą įtaigiai kalbėti. Tada pastebės, susižavės ir, ko gero, vėl išrinks. Tai supranta bet kuris masių psichologiją išmanantis veikėjas. Tačiau šių gestų jau nepakanka pergalei užtikrinti, todėl jie jau pramoko įmantresnių politinio diskurso triukų. Ir tai mums visiems žada labai smagių akimirkų.


2015-05-05 18:00

Ką reiškia kairiųjų maištininko V. Andriukaičio užkeikimai?

28

LSDP suvažiavimas didesnį visuomenės susidomėjimą pritraukė gal net ne partijos pirmininko ir Vyriausybės vadovo A. Butkevičiaus pateikta suvažiavimui ataskaita kiek naujai iškepto partijos garbės pirmininko, eurokomisaro V.Andriukaičio pasakyta iš suvažiavimo tribūnos kritinių intonacijų kupina kalba, ypač aiškiai uždrožiant prezidentei D.Grybauskaitei dėl anosios ketinimų sutelkti valdžią į savo rankas neva pažeidžiant konstitucinį valdžių padalijimo principą.


2015-05-05 10:02

Ar geriau, jei taksistai ir dantistai nešneka apie V. Putiną?

52

Su dantistu karštai ginčijausi apie V. Putiną. Tada jis pradėjo gręžti. Staiga jo veidas virto paties V.Putino veidu. Pagaliau pavyko nustumti ranką su grąžtu, ištraukti iš burnos visus siurbtukus, išsivaduoti iš krėslo. Garsiai klykdama išbėgau iš kabineto. Lauke puoliau prie pirmo pasitaikiusio taksi. Tada taksistas pradėjo kalbėti apie demonišką Ameriką. Prabudau. Pro langą švietė pilnatis.


2015-05-05 07:15

Pabauginkime savo veltėdžius

206

Gėriau alų su vienu užsieniečiu verslininku, turinčiu restoranus Lietuvoje – pasakojo, kaip sunku rasti kvalifikuotų virtuvės darbuotojų. Kepėjui iki tūkstančio euro per mėnesį į rankas, tačiau jokio susidomėjimo: ten dar ir sunkus darbas, ką jūs, neįdomu.


2015-05-05 07:08

Vietoj krizės – pykčio žarijos

7

Jokių staigmenų iš socialdemokratų suvažiavimo niekas nė nelaukė, net ir vienintelis su A.Butkevičiumi konkuruoti ryžęsis A.Sysas sakė taip apsisprendęs tik dėl partinės demokratijos. Vis dėlto A.Sysas gal kiek gudravo. Jei jis rungėsi vien dėl grožio, pralaimėjimas jam nieko nekainavo, bet leido pasitikrinti savo pozicijas partijoje. Ir rinkimų rezultatai įgijo šiokios tokios intrigos atspalvį – už A.Sysą balsavo 151 suvažiavimo delegatas.


2015-05-04 08:45

Ar V. Andriukaičio trinktelėjimas pažadins A. Butkevičių?

107

Lyg ir nieko neturintis nustebinti LSDP suvažiavimas nustebino. Pirma, renkant partijos pirmininką, už LSDP pirmininko Algirdo Butkevičiaus pavaduotoją Algį Sysą balsavo 151 suvažiavimo narys iš 638. Tai vis kažkokia intriga, naudingą ir partijai, ir jos perrinktam pirmininkui. Vidinė partijos vadovų konkurencija yra geras vaistas nuo pasidavimo letargo miegui.


2015-05-04 08:14

Darbo partija: teisėti reikalavimai ir kelias į rekordą

26|

Artėjant Gegužės 1-ajai, Darbo žmonių šventei, politinio triukšmo epicentre atsidūrė Lietuvos partija turinti žodį „darbas“ savo pavadinime. Ne pirmą kartą ir, matyt, ilgam. Kokios priežastys šį kartą nulėmė, kad vėl imta linksniuoti Darbo partija?


Populiariausi per 24 val.