Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-03-04 12:13

TV operatoriai – tik vaizdų fiksuotojai ar ir kūrėjai?

24

Niekad nedirbau televizijoje. Jokioje. Taigi, jei pasitaikys netikslumų ar kokių klaidelių – nekreipkite dėmesio ir nesijaudinkite. Nors, manau, jaudinsitės. Tačiau gal perskaitysite ir reaguosite. Pyksite. Rašau, turėdamas galvoje visų pirma televizijos darbuotojus.


2015-03-04 12:12

Sniego valymo mašina lyjant lietui

77

Sniego valymo mašina, išvažiavusi ant Didžiojo akmeninio tilto Maskvoje, užstojo čia įtaisytas stebėjimo kameras ir sutrukdė nufilmuoti B.Nemcovo žudynių seką, paslėpė didelę dalį tyrimui svarbių nusikaltimo aplinkybių. Akcija buvo suplanuota juvelyriškai tiksliai, sekundės ar net mikrosekundžių tikslumu, paleidžiant šūvius į nugarą, užgriozdinant aukšta mašina vaizdą, sprunkant iš nusikaltimo vietos.


2015-03-04 10:08

Blondinėms karo nebūna

62

Išvengti karo paprasta – tereikia nusipirkti naują paltą. Sužinojau apie tai šeštadienio rytą, kai interneto žiniasklaida jau skelbė apie Boriso Nemcovo nužudymą. Kavinėje varčiau solidų, ant gero popieriaus išspausdintą žurnalą inteligentams, kurio dauguma tekstų išversti iš anglų kalbos. Jame buvo lietuviškas raginimas nesinervinti dėl karo, verčiau kurti elegantišką įvaizdį, tuomet gal ir džentelmenai pamirš niūrias mintis.


2015-03-04 06:46

Čia dar ne Rusija, ji toli. Ar tikrai?

68

Prieš kelias dienas Vilniuje 9 tūkstančiai žmonių klausėsi Rusijos estrados karaliumi tituluojamo I.Krutojaus ir jo bičiulių koncerto. Už bilietus sunešė šešiaženklę sumą mūsų šalyje uždirbtų eurų. Nesukdami sau galvos dėl to, kad daugelį į Lietuvą atvykstančių Vakarų žvaigždžių galima pamatyti pigiau.


2015-03-04 06:45

Opozicijai nesiseka grąžinti politinę švytuoklę į savo pusę

11

Rinkimai baigėsi, rinkimai prasideda. Juk savivaldos rinkimai visuomet buvo savotiškas būsimųjų Seimo rinkimų barometras, leidžiantis spėti bent pačias bendriausias politines tendencijas.


2015-03-03 15:45

Neblėstantis viešų kartuvių ilgesys

28

Ar Lietuvoje egzistuoja teisingumas? Didelį atgarsį sukėlusių bylų nuosprendžiai pagyvenusiam aktoriui, garsiam televizijos laidų vedėjui, 19-metei studentei, buvusio policininko paleidimas ankščiau laiko. Žmonių nuomonės išsiskyrė, nes daugelis skirtingai supranta bausmės.


2015-03-03 12:21

Visuomeniniai komitetai: oligarchų ar piliečių balsas?

58

Per savivaldybių tarybos ir merų rinkimus ketvirtąją poziciją pagal rinkėjų balsus iškovojo visuomeniniai rinkimų komitetai. Pajutę naują konkurentą Lietuvos politiniame gyvenime, kai kurių partijų atstovai, pavyzdžiui, konservatoriai, pareiškė, kad dalis šių komitetų tėra tik oligarchų įrankis. Tuo metu daugybė piliečių, susibūrusių į šiuos komitetus, matyt, tam prieštarautų. Taigi, kieno balsas yra šis naujas darinys Lietuvos politikoje: oligarchų ar aktyvių piliečių?


2015-03-03 12:17

Konservatoriai paslydo ir Panevėžyje. Mielai prašome į jų vietas

37| 

Savivaldybių rinkimai Panevėžyje pateikė staigmeną: po daugiau nei 20 metų konservatoriai nebebus didžiausia frakcija miesto taryboje. Tai dar vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąjungos pralaimėjimas.


2015-03-03 07:20

Dabar galite išspirti nuotaką

23|

Jie niekada nepuola aklai, o savo aukų mintis ir jausmus supranta geriau nei už jas pačios. Kerta ten, kur skurstančios jaunos moterys niekam nerūpi, o joms dingus niekas net nepastebi. Todėl Lietuva – ideali vieta netikrų nuotakų medžioklei su varovais.


2015-03-03 07:07

Rinkimai: visiems pagal nuopelnus

53| 

Lietuva pabalsavo, ir dabar tikrai ne laikas daryti išvadas apie tai, kurlink pasuko Lietuva. Nei į kairę, nei į dešinę, nei protingiau, nei kvailiau. Kai kurios prognozės pasitvirtino, kai kurios šovė pro šoną. Kai kur suveikė gera reklama ir viešieji ryšiai, kai kur – lyg jų nebūtų buvę visai.


Populiariausi per 24 val.