Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Eko
2016-07-25 16:54

Vaizdelis virš namų stogų Vilniuje privertė nerimauti gyventojus

7|7

Šiltai oro masei atslinkus į Lietuvą, didmiesčių gyventojai sunerimo – oras tapo sudrumstas. Į redakciją kreipėsi žmonės, norėdami išsiaiškinti, ar būti lauke yra saugu, mat vaizdas mieste kelia nerimą – virš namų stogų tvyro smogas. Vis tik oro užterštumas nėra toks didelis, kaip gali pasirodyti pažvelgus aukščiau pastatų.


2016-07-17 15:42

Maudynių sezonas įsibėgėjo: ar Kauno mariose pliuškentis saugu?

1|6

Kauno mariose nugaišusios žuvys ir juodi dumbliai išgąsdino kauniečius. Specialistai ramino, kad tai žmonių sveikatai nepavojinga, bet problemą reikia spręsti kuo greičiau. Maudytis maloniau būtų Nemune ar Neryje.


2016-07-17 09:31

S.Paltanavičius: gamtoje negalim tikėtis tik to, kas miela akims

2

Lietuvoje – vasaros vidurys. Dėl to kai kas siūlo ginčytis, bet ar verta? Mes ir taip žinome, kad gamtoje vasara šiemet prasidėjo apie gegužės 22 dieną, todėl vasaros vidurys galėjo būti anksčiau. Arba bus vėliau, nes rugsėjo pirmąją ruduo dar tikrai neprasidės.


2016-07-06 20:53

Mokslininkas rėžė nepatogią tiesą: vegetarams tai labai nepatiks

5

Viešojoje erdvėje įprasta skatinti ir ginti vegetarišką ar veganišką mitybos būdą, nors daugelis žmonių ir toliau lieka visavalgiais. Tačiau nešališkumas reikalauja atkreipti dėmesį ir į kitas nuomones, kurios įžvelgia ne taip ir mažai vegetarystės trūkumų.


2016-06-23 08:52

„Geridarbai.lt“: aplinkosaugai galime skirti daugiau dėmesio

Paramos projektas „Geridarbai.lt“ iš bendruomenių, norinčių gauti paramą savo idėjų įgyvendinimui, sulaukia paraiškų, susijusių su įvairiomis sritimis – edukacija, aplinkos apsauga, sportu, švietimu ir kultūra. Visgi projekto organizatoriai pastebi, kad mažiausiai dėmesio sulaukia aplinkos apsaugos temos, nors erdvės pasireikšti čia labai daug.


2016-06-16 19:02

Šlapinatės besiprausdami duše? Tai labai gerai!

4

Aiškėja, kad šlapinimasis maudantis duše – nieko smerktino ir blogo. Ne tik fiziologiškai (atsikratoma įtampos šlapimo pūslėje). Anot IFLscience.com, tai netgi sveikintina. Ekologiniu požiūriu.


2016-06-13 12:10

Po ekologinės avarijos – skaičiuojama padaryta žala gamtai

Aplinkosaugininkai aiškinasi, kokią žalą gamtai padarė komunalinių nuotekų trasoje Kaune penktadienį įvykusi avarija, dėl kurios į Neries upę ištekėjo nevalytos nuotekos.


2016-06-12 09:00

Lietuva leis naują Raudonąją knygą

Lietuva leis naują Raudonąją knygą, joje gali būti mažiau saugomų rūšių nei dabartinėje.


2016-05-31 11:32

Kaune pirmasis prekybos centras, kurio fasado plytelės valys orą

2

Sparčiai vykdant Kaune įsikūrusi prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros darbus, pastato pagrindinis fasadas bus uždengtas aplinkai draugiškomis inovatyviomis plytelėmis, kurios mažina oro taršą, veikdamos panašiai kaip žaliuojantys medžiai.


2016-05-27 17:59

Prieš pliūkštelint į vandenį – atkreipkite dėmesį į pavojus

 

Oficialiai vasaros sezonas neatidarytas, bet ežerų pliažuose gelbėtojai jau dirba ir prižiūri dar į ganėtinai vėsų vandenį šokančius žmones. Anot gelbėtojų, kasmet didžiausia problema – poilsiautojų kaitrioje saulėje geriamas alkoholis ir iš akiračio dingstančios atžalos. Nors prie vandens telkinių savaitgalį leisti laiką turbūt ruošiasi nemenkas būrys poilsiautojų, kur švaru, o kur geriau kojos nekišti, specialistai vis dar neištyrė.


Populiariausi per 24 val.