Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2015-01-19 11:57

Ką daryti, kad naujų darbo vietų neištiktų skalūnų dujų likimas?

11

Tą patį, ką ir su euru – žodžius paversti kūnu. O konkrečiau – įgyvendinti prieš keletą mėnesių premjero skambiai duotą pažadą dėl radikalių darbo rinkos reguliavimo pokyčių. Tuo labiau, kad ir konkretus bei pažangus, darbuotojų teises apsaugantis pasiūlymų paketas dėl darbo kodekso keitimo jau yra paruoštas.


2015-01-18 12:46

Apie teroristus, islamą ir šventąja inkviziciją

4

Visą civilizuotą pasaulį sukrėtė teroristų, prisidengusių islamo vardu išpuolis Paryžiuje. Civilizuoto Vakarų pasaulio nebesukrečia kasdieninės žmonių aukos Kenijoje ar Ruandoje, Sirijoje ar Irake. Šios šalys yra labai toli nuo mūsų. Deja, vis mažiau sukrečia ir kasdienės žmonių mirtys pas netolimus kaimynus - ukrainiečius. Prie šitų mirčių mes jau pripratome, esą vyksta karas ir tarsi būtų natūralu, kad kiekvieną dieną kažkas turėtų žūti šiame baisiame ir niekam nereikalingame kare.


2015-01-16 16:00

Nesame nesvarbūs globalių įvykių akivaizdoje

2

Šią savaitę Belgijos rytuose aidėjo šūviai ir griaudėjo granatos. Ketvirtadienio vakarą policija vykdė antiteroristinę operaciją, per kurią žuvo du žmonės, vienas suimtas. Visi jie įtariami planavę surengti didelį teroristinį išpuolį.


2015-01-10 13:24

Neperkelkime terorizmo į savo kiemą

6|2

Teroristinis išpuolis prieš savaitraščio „Charlie Hebdo“ redakciją šią savaitę suvienijo Prancūziją ir didelę dalį Europos. Bet ar ilgam (ir kaip) suvienys europiečius? Ar tapsime solidaresni, ar galbūt atvirkščiai – įtaresni, dar labiau susiskaldę? Gerai žinome, kad pagrindinis teroristų tikslas – pasėti baimę ir neapykantą, padalinti mus į priešiškas stovyklas. Laisvas žodis yra ir bus daug kam nepatogus, bet kiekvienas turėtų likti laisvas nepritarti skleidžiamoms idėjoms ar mintims. Ir tai viešai išsakyti. Neabejokime – tokia yra mūsų visų laisvės kaina.


2015-01-05 13:33

Kas pila vandenį ant svetimos šalies propagandistų malūno?

Diskusijai dėl Antano Kraujelio rolės partizanų kovose su okupantu besitęsiant ir LGGRTC ( Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras toliau - centras) besilaikant savo nors ir abejotinų sprendimų verta glaustai pateikti skaitytojui Centro veiklos teisinius pagrindus, o po to pademonstruoti kaip Centras jais vadovaujasi. Kitaip sakant padaryti akistatą tarp teorinių Centro postulatų ir praktinių jo veiksmų


2014-12-29 10:43

Rolandas Paksas: Į ką nukreiptas taikiklis?

Tai nebus jausmai, kuriais norėčiau su jumis pasidalinti patekant Kalėdų žvaigždei. Tai nebus apmąstymai prabėgusio laiko, kurį kiekvienas ypatingai jaučiame nueinančių ir naujųjų metų sandūroje.


2014-12-19 13:12

Rolandas Paksas: Lietuva turėtų inicijuoti bylą Hagos tribunole

„Lietuva turėtų inicijuoti bylą tarptautiniame Hagos tribunole dėl pamatinių žmogaus teisių paniekinimo ir neteisėtos CŽV veiklos Europos Sąjungos šalyse,“– pareiškė Europos Parlamento narys, frakcijos Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa vicepirmininkas Rolandas Paksas.


2014-12-12 09:31

Lietuva – teisingų pokyčių kelyje

ES ir JAV sutartis dėl laisvosios prekybos gali būti naudinga ir Lietuvai, tačiau ginčas dėl genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) gali tik stiprėti.


2014-12-11 17:05

Konservatoriai su liberalais ir toliau norėtų skurdinti žmones

Politinės įtampos, svarstant 2015 metų biudžeto priėmimą, kaip įprastai, netrūko. Diskusijos virė aštriai ir kovingai. Tai politinėje arenoje nieko nestebina. Bet kad priimant tokius svarbius sprendimus, kai kuriems Seimo nariams pritrūktų sveiko proto ir logikos, jau kelia nerimą. Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime nariai siūlė nuo 2015 metų spalio 1 dienos visoje šalyje įdiegti neformaliojo ugdymo krepšelį, kiekvienam mokiniui skiriant po 15 eurų per mėnesį.


2014-12-10 16:12

Nol Koma Du: politikų kalbos kultūra

Pavadinime turbūt kažko nesupratote?.. Na ir kaip gali suprasti, jei frazė NOL KOMA DU yra trijų kalbų mišinys. Šiaip čia užšifruotas paprasčiausias skaičius – 0,2. Bet vienas politikas įsigudrino lietuvišką žodį „nulis“ tarti rusiškai „nol“, vietoje kablelio sakyti vokišką žodį „koma“, na o du – tai jau lietuviškai. Bent tiek.


Populiariausi per 24 val.