Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-28 01:08

S.Skvernelis: „Prezidentės kritika buvo iš tiesų lemiama“

18

Atsistatydinantis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis prezidentės Dalios Grybauskaitės kritiką įvardijo pagrindine pasitraukimo priežastimi. Visgi jis tuo pačiu sako, jog jo likimo pareigose klausimas paaiškės po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Tos visos aplinkybės pačio įvykio, eilinio įvykio, kuris išvirto į tokią pakankamai didelę operaciją ir įvairiapusius vertinimus, prezidentės kritika išsakyta, kiekvienas ministras, manau, turi reaguoti“, – penktadienį TV3 žinių klausiamas apie atsistatydinimo priežastis sakė S.Skvernelis.


2015-11-28 01:07

G.Grušas: „Pasitikime kruviniausių nusikaltėlių žodžiais“

2|27

Ar religija gali sukelti konfliktus ir karus? Ar galima rasti ryšį tarp tikėjimo ir teroro, kai šventuosiuose raštuose kalbama apie kovą? Tokia diskusija Valdovų rūmuose penktadienį vyko tarp įvairių religijų atstovų ir visuomenininkų. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sakė, kad pasaulis turi susitelkti prieš blogį ir vadovautis religija ir tikrosiomis vertybėmis.


2015-11-27 20:51

Pareigūnę likimas suvedė su į bėdą patekusiu klasės draugu

2|3

Po Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai probacijos įskaitoje buvęs kražiškis 57 metų Rimantas Bekintis nužudė keturias moteris, kilo klausimų, ką veikia Probacijos tarnybos pareigūnai. Tai pamėgino išsiaiškinti vieną darbo dieną su Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Pakruojo rajono skyriaus vyresniąja inspektore 44 metų Erika Maslauskiene ir jos kolega 43 metų Vygandu Derviniu praleidęs lrytas.lt žurnalistas. Šiandien tęsiamas pasakojimas apie šių pareigūnų darbą.


2015-11-27 20:41

Viktoras Uspaskichas teisme tarė baigiamąją kalbą

22|15|

Lietuvos apeliaciniame teisme europarlamentarą Viktorą Uspaskichą atėjo palaikyti kelios dešimtys žmonių. Į salę įžengus jų lyderiui nuaidėjo plojimai ir skambios eilės iš senolės atviruko Viktorui. Penktadienį buvo surengtas vienas paskutiniųjų posėdžių Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ baudžiamojoje byloje. Proceso dalyviai išklausė kalėti nuteisto europarlamentaro Viktoro Uspaskicho paskutinįjį žodį.


2015-11-27 17:07

Terorizmo grėsmė privertė Lietuvą įvertinti kraujo atsargas

Teroro atakų Paryžiuje atgarsiai atsirito iki Lietuvos. Ne tik šalies gyventojai, bet ir medikai ėmė diskutuoti apie tai, ar įvykus tokiam išpuoliui nepritrūktų Lietuvoje donorų kraujo atsargų, ar gydymo įstaigos ir medikai pasirengę dirbti ekstremaliomis sąlygomis.


2015-11-27 16:51

KAM ir kariuomenės vadovybė susitarė dėl pėstininkų kovos mašinų

6

Gynybos resursų taryba penktadienį susitarė, kokias pėstininkų kovos mašinas turėtų įsigyti Lietuva, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. „Posėdžiavime, radome sutarimą, su kuriuo einame į Valstybės gynimo tarybą“, – BNS penktadienį sakė J.Olekas.


2015-11-27 16:49

Vilniečiai siūlo apmauti žvalgybą ir sunaikinti Putlerį

8| 

Lietuviams siūloma pasijusti tikrais slaptųjų tarnybų agentais ir įvykdyti slaptą misiją, padėsiančią susidoroti su priešiška Putlerio imperija. Neįprasto žaidimo kūrėjai sako nieko nei įžeisti, nei supriešinti nenorėję. Siekia tik į pasaulį neraminančius įvykius žiūrėti per humoro prizmę.


2015-11-27 16:02

Lietuva oro erdvę stebės nebe rusiškais radarais

 

Lietuva atsisako senų rusiškų oro erdvės stebėjimo radiolokatorių ir keičia juos moderniais, NATO standartus atitinkančiais ispaniškais radarais. Šiandien Prienų rajone įkasta pirmojo radaro bokšto statybų pradžią žyminti kapsulė. Planuojama, kad per keletą metų Lietuvoje atsiras 3 tokie nauji radiolokatoriai, jų įsigijimui ir infrastruktūros statybai teks išleisti 60 milijonų eurų. Dabar šalies kariuomenė naudoja 6 ilgojo nuotolio mobilius radarus, kurie gaminti dar Sovietų Sąjungoje ir jau yra pasenę.


2015-11-27 14:14

Nuogąstavimai dėl provokacijų Klaipėdoje nepasitvirtino

10

Penktadienį pasklido žinia, kad prie Rusijos generalinio konsulato pastato rinksis prorusiškai nusiteikę klaipėdiečiai, kurie reikš paramą Kremliui ir ragins Lietuvą išstoti iš Nato ir Europos Sąjungos.


2015-11-27 13:30

Dalia Grybauskaitė apie S. Skvernelio likimą kalbėti nenori

14|2| 

Premjeras Algirdas Butkevičius su apie atsistatydinimą paskelbusiu vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu susitiks pirmadienį. Tai pranešė ministro pirmininko patarėja vidaus politikai ir viešiesiems ryšiams Rita Grumadaitė.


Populiariausi per 24 val.