Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-27 23:00

Remigijus Šimašius į valdžią atėjo be skambių pažadų

13|2

Baigėsi inauguracija, sveikinimai ir miesto vadovui Remigijui Šimašiui laikas kibti į darbus. „Sostinės“ pokalbis su meru sukosi vis apie pinigus. Kartais jis atrodė priekabus it pensininkas, tačiau dažniau skambėjo žodis „skaičiuoti“, o ne „taupyti“. Kodėl gatvių lopymas toks brangus? Kodėl už Žaliojo tilto skulptūrų remontą miestas buvo pasiryžęs sumokėti tiek daug? Kodėl naujų vaikų darželių statyboms leidžiami milijonai, jei galima pasirinkti kitą problemos sprendimo būdą?


2015-04-27 22:25

Arvydas Stašaitis: „Lenktynės paskui milijonus – įdomios“

17|5| 

„Esminis principas: mažiau emocijų – daugiau pinigų. Vadovaudamasis jausmais neuždirbsi, turi šaltai skaičiuoti ir dėlioti. Bet tai nereiškia, kad visada elgiuosi tik taip, kaip apsimoka“, – prieš kelerius metus žurnalui „Playboy“ sakė vienas kapitalizmo pradininkų ir propaguotojų Lietuvoje Arvydas Stašaitis.


2015-04-27 20:14

Nusprendė patikrinti pašalpų gavėjų blaivumą – fiksavo rekordus

79|2

Praėjus dviem dienoms po socialinių pašalpų išmokų, komisija Šeštokų seniūnijoje (Lazdijų r.) aplankė dvidešimt tris šeimas ir iš jų septyniolikoje rado neblaivių paramos gavėjų. Rekordininkas penkiasdešimtmetis į alkoholio matuoklį pripūtė 5,99 promilės, o trijų girčiausių vidurkis siekė 5 promilės.


2015-04-27 19:15

Lietuvos pasieniečiai neįleido rusų baikerių

345|

Iš Baltarusijos į Lietuvą pirmadienį po pietų bandė patekti trys motociklininkai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai atkreipė dėmesį į rusiškus transporto priemonių numerius ir motociklininkus patikrino itin atidžiai. Lietuvos pasieniečių kolegos Lenkijoje pirmadienį neįleido į šalį 10 rusų baikerių nacionalistų, savaitgalį pradėjusių žygį Raudonosios armijos pergalės prieš nacių Vokietiją 70-mečiui paminėti.


2015-04-27 18:41

Žurnalistų klausymasis kelia grėsmę jų šaltinių konfidencialumui

2

Slaptas žurnalistų pasiklausymas jų šaltinių konfidencialumui kelia dar didesnę grėsmę nei reikalavimas atskleisti šaltinį teisme, teigia žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė.


2015-04-27 18:38

Lietuviai laimingesni nei kaimyninių šalių gyventojai

16

Lietuviai yra laimingesni nei kaimyninių šalių gyventojai lenkai, latviai, estai, rusai ir lenkai, rodo neseniai paskelbta Pasaulinė laimės ataskaita. Sąraše 158 pasaulio šalys išrikiuotos atsižvelgiant į tokius rodiklius kaip bendrasis vidaus produktas vienam gyventojui, socialinė parama, sveiko gyvenimo trukmė, korupcijos suvokimas, laisvė apsispręsti dėl gyvenimo pasirinkimų.


2015-04-27 18:35

Juodoji skylė teismo kasoje: kas pradangino 246 tūkst. eurų?

61|3

Mokslininkai daug metų bando įminti viską praryjančių juodųjų kosmoso skylių paslaptį. Panašius galvosūkius tenka spręsti ir Vilniaus apygardos teismui. Gali būti, kad šios įstaigos buhalterijoje atsivėrė viena tokia skylė. Iš teismo depozitinės sąskaitos ji išsiurbė daugiau nei 200 tūkst eurų. Šiuo metu teismas baudžiamojoje byloje dėl galimo didelės vertės turto pasisavinimo yra pateikęs 851 tūkst. litų (246 tūkst. eurų) ieškinį. Kas padėjo ištirpti pinigams iš teismo kasos?


2015-04-27 17:41

Vilniuje daugės privačių vaikų darželių?

38|34|

Naujoji Vilniaus valdžia kibo gliaudyti darželių problemą. Jie pranešė, kad keisis darželių eilių sudarymo principas ir bus siūlomas „darželio krepšelis“. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasišovė vietos valstybiniame darželyje negavusiems vilniečiams skirti 100 eurų kompensaciją, kuri padėtų tėvams leisti mažylį į privatų darželį. Lankydamasis Vilniaus „Žilvinėlio“ lopšelyje-darželyje ir pabendravęs su vaikais Vilniaus miesto vairą parėmęs meras sakė, kad jų tikslas – geresnė darželių kokybė ir įvairovė. Jis akcentavo, kad labai aiškios įsisenėjusios problemos. Viena – elementarus darželio vietų trūkumas. Kita – nelogiška registracijos tvarka.


2015-04-27 17:08

Į Šiaulius atvyko Norvegijos naikintuvai

7

Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose pirmadienį nusileido du Norvegijos naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“, vykdysiantys NATO oro policijos misiją.


2015-04-27 16:09

Prezidentė nesmerkia D. Pavalkio, o baksnoja į A. Pabedinskienę

34|

Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje šiandien yra daugiau problemų nei Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM). Taip Darbo partijos sprendimą atšaukti Dainių Pavalkį iš švietimo ministro pareigų pakomentavo Dalia Grybauskaitė.


Populiariausi per 24 val.