Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2015-02-26 14:36

V.Baltraitienė: įsipareigojimai – ir ministerijai, ir ūkininkams

3

- Kaip pristatytumėte Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą, kokia jos esmė?


2015-02-17 14:12

Kas iš tikrųjų užtikrina mūsų saugumą?

9

Per įpusėjusią A.Butkevičiaus Vyriausybės kadenciją Lietuvai pavyko sustiprinti savo saugumą bent keliais aspektais. Pirmiausia energetinio saugumo, ir šiuo atveju ne tik dėl sėkmingai užbaigto Suskystintų dujų terminalo projekto, tačiau ir sumažintų elektros bei šilumos kainų, realiai pradėtos namų renovacijos. Šiemet bus užbaigta elektros jungtis su Švedija ir Lietuva įgis realią galimybę prisijungti prie Šiaurės šalių elektros rinkos.


2015-02-14 08:16

Socialinis verslas: galimybė mažinti nelygybę ir atskirtį

2

Prieš dešimtmetį viena Prancūzijos įmonė ėmėsi veiklos – ėmė teikti automobilio plovimo be vandens paslaugas panaudodama mikroorganizmų suskaidomus produktus.


2015-02-11 15:00

Kas vilniečiams siūlo „diržų veržimo“ politiką

2

Per pastaruosius ketvertą metų Vilnius daug pasiekė. Miesto ekonomika sparčiai augo, nedarbas sumažėjo dvigubai, didėjo vidutinis atlyginimas ir buvo sukurta daugiau nei 13000 gerai apmokamų naujų darbo vietų. Nors problemų yra, tačiau Vilniaus progresas – įspūdingas, o tai reiškia, kad dabartinė Savivaldybės kryptis yra teisinga . Panašu, kad šis augimas nepatinka kai kuriems kandidatams į merus.


2015-02-02 16:18

Atimto vaiko drama – šaltas dušas diplomatinėms tarnyboms

Ne kartą jau girdėjome apie Norvegijoje iš lietuvių atimamus vaikus. Skausminga, pikta, bet ir nedrąsu buvo apie tai šnekėti arba tiesiog nesureikšmindavome to. Gal net skubėdavome „nurašyti“ vaikų netekusius tėvus, kaip asocialius ar dar blogiau. Tačiau paskutiniai įvykiai, rodos, išjudins šitą problemą, nes į tokius dalykus jau nebegalima žiūrėti pro pirštus ir visą kaltę versti ant tėvų.


2015-01-30 16:43

Geriausia vieta: mirti ar gimti?

Artėjant savivaldos rinkimams Lietuvoje, demokratijos puota tęsiasi. Partijos ir komitetai, gerai, kad dar ne liaudies tarybos, išrikiavo savo sąrašus ir parinko geriausius kandidatus į merus. Šiuo metu lankstinukus, plakatus ir visokius laikraštukus kepa, gal netgi numerius išsidalino.


2015-01-27 16:48

Sankcijų jau nepakanka – reikalingas Rusijos boikotas

Tikiuosi, jog po užsienio reikalų ministrų susitikimo šį ketvirtadienį sankcijos bus praplėstos ir dar labiau sugriežtintos. Sankcijos neabejotinai veikia, tačiau to nebepakanka. Nebelieka kitos išeities, kaip pereiti prie visapusiško Rusijos boikotavimo veiksmų.


2015-01-19 11:57

Ką daryti, kad naujų darbo vietų neištiktų skalūnų dujų likimas?

Tą patį, ką ir su euru – žodžius paversti kūnu. O konkrečiau – įgyvendinti prieš keletą mėnesių premjero skambiai duotą pažadą dėl radikalių darbo rinkos reguliavimo pokyčių. Tuo labiau, kad ir konkretus bei pažangus, darbuotojų teises apsaugantis pasiūlymų paketas dėl darbo kodekso keitimo jau yra paruoštas.


2015-01-18 12:46

Apie teroristus, islamą ir šventąja inkviziciją

Visą civilizuotą pasaulį sukrėtė teroristų, prisidengusių islamo vardu išpuolis Paryžiuje. Civilizuoto Vakarų pasaulio nebesukrečia kasdieninės žmonių aukos Kenijoje ar Ruandoje, Sirijoje ar Irake. Šios šalys yra labai toli nuo mūsų. Deja, vis mažiau sukrečia ir kasdienės žmonių mirtys pas netolimus kaimynus - ukrainiečius. Prie šitų mirčių mes jau pripratome, esą vyksta karas ir tarsi būtų natūralu, kad kiekvieną dieną kažkas turėtų žūti šiame baisiame ir niekam nereikalingame kare.


2015-01-16 16:00

Nesame nesvarbūs globalių įvykių akivaizdoje

Šią savaitę Belgijos rytuose aidėjo šūviai ir griaudėjo granatos. Ketvirtadienio vakarą policija vykdė antiteroristinę operaciją, per kurią žuvo du žmonės, vienas suimtas. Visi jie įtariami planavę surengti didelį teroristinį išpuolį.


Populiariausi per 24 val.