Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-09-25 15:17

Seimo pasakos, naujas leidimas

7

Šią savaitę Seime stebiu, kaip įstatymų kūrimą keičia pasakų sekimas. Tos pasakos vis kažkaip susijusios su dviem politikais, kurie šiandien Europos Parlamente dirba ir daug gerų darbų Lietuvai yra prisižadėję.


2014-09-25 11:55

Apie paranoją ir naują politinę realybę

4

Portale lrytas.lt pasirodęs mano interviu, duoto rusiško naujienų apie Baltijos šalis tinklapiui, vertimas buvo skambiai sulygintas su guodimusi rusams dėl Lietuvą užgriuvusių ekonominių sankcijų. Neišsižadu nė vieno savo žodžio, pasakyto šiame interviu, juolab, kad žiniasklaida mirga nuo faktų apie žemdirbių bei transporto sektoriaus atstovų patiriamus nuostolius.


2014-09-24 16:27

Dėl GMO Lietuvoje turime spręsti patys

3

Genetiškai modifikuotų organizmų poveikis žmogui ir aplinkai, ypač ilguoju laikotarpiu, nėra iki galo ištirtas, todėl mūsų pozicija turėtų būti konservatyvi ir atsargi. Nereikia skubėti ir eksperimentuoti su mūsų vaikų sveikata, bioįvairovės vystymusi, nes GMO sukelti procesai yra negrįžtami.


2014-09-20 06:42

ES ir Ukraina: ką reiškia atidėtas medaus mėnuo?

12| 

Aukšti lūkesčiai, euforijos laukimas ir ilgi aplodismentai. Tai vyko vienu metu, šią savaitę Briuselyje ir Kijeve sulaukus Europos Sąjungos (ES) ir Ukrainos Asociacijos sutarties pasirašymo. Istorinis momentas, tačiau verta pridurti – fasadas gražus, bet konstrukcijos netvirtos.


2014-09-18 17:20

Ko reikia Lietuvos politikų rinktinei?

4

Vos per žingsnį nuo apdovanojimų pakilos buvę Lietuvos krepšininkai įrodė, kad nors ir esame maža tauta, tačiau krepšinio kovose už mus galingesniais gali save laikyti tik retas.


2014-09-18 16:55

Kova, kurią pralaimime

167

Pastaruoju metu Lietuvos politikai ir žiniasklaida didžiausią dėmesį skiria Rusijos ir Ukrainos karui ir Lietuvos gynybinių pajėgumų stiprinimui. Tačiau iš tiesų svarbiausias karas vyksta šalies viduje ir Lietuvos žmonės tą karą akivaizdžiai pralaimi.


2014-09-18 10:59

Karo kurstytojams Lietuvoje nepavyks

5

Kas galėtų sugalvoti tokią nesąmonę, kad Klaipėdoje rusų kilmės žmonės taip engiami, jog po poros metų Lietuvoje ims ir prasidės pilietinis karas?


2014-09-16 11:30

Ritualinis skerdimas: pritarti ar uždrausti?

14

Prabėgus vasarai Lietuvos Respublikos seimas grįžta prie diskusijos apie gyvulių skerdimą neapsvaiginus. Toks skerdimo būdas gali būti leidžiamas tik ritualinių skerdimų atvejais jeigu šalyje yra tokia religinė bendruomenė, kuriai reikia „halal“ mėsos. Lietuva prieš keletą metų priėmė Gyvūnų gerovės įstatymą, kuriuo uždrausta skersti gyvūnus prieš tai juos neapsvaiginus.


2014-09-15 16:53

Kol žaibas netrenks į didžiąsias ekonomikas

Europos ūkininkai ir verslas netruko pajusti Rusijos taikomų ES maisto produktų importo apribojimų poveikį. Lietuvai, remiantis Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko prognozėmis, Rusijos sankcijos kirs labiausiai iš visų ES valstybių.


2014-09-14 11:26

Kurio Napoleono reikia Kaunui?

Nors truputį pasimokę istorijos žino apie Napoleono Bonaparto karinius žygius, apie jo karvedžio talentą. Kaune stūkso Napoleono kalva, maždaug numanoma, kurioje miesto vietoje jo kariniai daliniai kėlėsi per Nemuną ir kur girdė savo žirgus. Kur kas mažiau žinome apie jo sūnėną Napoleoną III-ąjį, o dar mažiau – apie to meto architektą baroną Georgą Eugene'ą Haussmaną, kuriam Napoleonas III patikėjo sutvarkyti Paryžiaus miesto infrastruktūrą.


Populiariausi per 24 val.