Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-09 22:15

Atsistatydinanti R. Šalaševičiūtė prisiminė pažadą A. Brazauskui

14|3|

Premjero spaudos konferencijos metu Vyriausybės koridoriuje sutikta atsistatydinanti sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė atrodė liūdna, kalbėdama su spauda moteris pastebimai nervinosi. „Palikau savo prašymą, kuriame nurodžiau, kad palieku šį postą vykdydama partijos politinę valią“, – sakė R.Šalaševičiūtė. Paklausta, ką į tai atsakė premjeras, teigė: „Premjeras man nieko neatsakė. Jau užpraeitą penktadienį sakiau, kad tokia partijos politinė valia, ir taip nurodžiau prašyme. Yra premjeras ir prezidentė. Kai jie nuspręs, jūs pirmi sužinosite, nes šiandien apie mano atvykimo laiką žurnalistai žinojo anksčiau nei aš“, – ironijos neslėpė ministrė.


2016-02-09 22:08

Gripo auka Kaune: klinikose mirė slaugytoja

39|2| 

Kaune mirė 56 metų medikė – įtariama, kad moterį pakirto gripas. Ji dirbo vienoje šio miesto gydymo įstaigų. Tai – pirmoji gripo auka šią žiemą Kauno regione. Medikės širdis sustojo sekmadienį Kauno klinikose.


2016-02-09 22:00

A. Butkevičius: „Planas mane nuversti parengtas jau seniai“

42

Po dviejų savaičių atostogų į darbą grįžęs premjeras A. Butkevičius suskubo malšinti valdančiąją koaliciją sudrebinusių skandalų. Premjero teigimu, politinės kovos prieš artėjančius Seimo rinkimus šįkart prasidėjo labai anksti, o planas nuversti jį iš posto – parengtas jau seniai. Apie visa tai laidoje „Dėmesio centre“ ministrą pirmininką kalbina žurnalistas Edmundas Jakilaitis.


2016-02-09 21:09

Teisme – pensininkės ir „Sodros“ ginčas dėl pensijos dydžio

15

Vilniaus apygardos administracinis teismas atnaujino iš esmės administracinės bylos pagal pensininkės O. R. skundą Valstybinei socialinio draudimo fondo valdybos Užsienio išmokų tarnybai nagrinėjimą ir įpareigojo pareiškėją pateikti teismui dokumentus, pagrindžiančius jos turtinę padėtį.


2016-02-09 19:46

L. Bielinis „Verčia iš koto tą, kuris kažką daro ne taip“

1

Regis, sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės dienos ministerijoje suskaičiuotos. Po atostogų grįžęs premjeras Algirdas Butkevičius šiandien pareiškė, jog tenkins ministrės atsistatydinimo pareiškimą, mat Vyriausybei taiko labai aukštus standartus.


2016-02-09 18:59

Algirdas Butkevičius: „Tokių atostogų nelinkėčiau niekam“

111|15| 

Po šiltų atostogų po Karibų saule – įtemptas darbo maratonas Lietuvoje. Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį surengė spaudos konferenciją, kurioje aptarė politines aktualijas ir atsakė į žurnalistų klausimus dėl pastaruoju metu šalį purtančių politinių skandalų.


2016-02-09 18:59

Nesustabdė R. Malinausko narystės partijoje

17

Specialiuoju liudytoju su Vijūnėlės dvaro statybomis susijusioje byloje apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas toliau lieka socialdemokratų partijos nariu. Partijos valdyba nusprendė nestabdyti jo narystės.


2016-02-09 18:31

Širvintų merė Ž. Pinskuvienė atleido poliklinikos vadovę

30

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė atleido iš pareigų Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovę Nijolę Dimšienę ir į jos vietą skyrė partietę Liudmilą Braškienę, praneša krastozinios.lt.


2016-02-09 17:50

Užgavėnėms – dar vienas skanus šiauliečių rekordas

8

Šiaulių profesinio rengimo centras (ŠPRC) per Užgavėnes užfiksavo dar vieną, jau penkioliktąjį, Lietuvos rekordą. Šįsyk šiauliečiai konditeriai iškepė ilgiausią – net 66,6 metro – lietinį blyną. ŠPRC ketvirtojo aukšto koridoriuje ant stalo nusidriekusį lietinį blyną išmatavo kviestinė komisija, tarp kurių buvo ir keletas ugniagesių. Jų parašais patvirtinta medžiaga bus išsiųsta rekordus fiksuojančiai agentūrai „Faktum“. ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus vedėja Renata Veršinskienė sakė, kad rekordinis blynas bus išdalintas bendruomenės nariams per antradienio vakarą surengtą Užgavėnių vakarėlį. „Bus pavaišinti visi“, – sakė vedėja.


2016-02-09 17:44

Trečiadienį nebus teikiama naujo sveikatos ministro kandidatūra

1

Lietuvos socialdemokratų partija kol kas neapsisprendė, kas pakeis iš pareigų besitraukiančią jos deleguotą sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę.


Populiariausi per 24 val.