Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 14:39

Kėdainių meras iš žiniasklaidos užsigeidė pinigų

Naujasis Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius užsimojo kontroliuoti spaudą. Politikas kreipėsi į teismą dėl to, kad Kėdainių rajono laikraštis „Rinkos aikštė“ prieš rinkimus publikacijose paminėjo jo pavardę prieš tai neparodęs jam visų ruošiamų straipsnių ir jų su tuometiniu kandidatu į merus nesuderinęs.


2015-05-28 14:08

Patikrinimo išvados: generolas Kęstutis Jucevičius – švarus

71|6|

Balerina pravardžiuojamas Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovas iš tiesų nepriekaištingos reputacijos pareigūnas, ar jo veiklą tikrinusios tarnybos kažko išsigando?


2015-05-28 14:06

Dėstytojo keiksmai ir pareiškimai apie prezidentę sukėlė įtūžį

316|6

Keiksmažodžių lavina ir nešvankios kalbos apie įvairius žmogaus organus. Tokias žinutes iš dėstytojo gavę jo auklėtiniai nebegalėjo nutylėti. Visuomenė dar labiau pakraupo, kai dėstytojo socialinėje paskyroje išvydo ir purvo pylimą ant Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės. Nepaisant to, ispanų kalbos dėstytojas toliau sėkmingai dirba su Lietuvos jaunimu.


2015-05-28 14:01

Rukloje griaudi Lenkijos priešlėktuvinės gynybos sistema „Grom“

5|18

„Ieškok taikinio! Lėčiau sukis! Šauk! Šaunuolis!“, – tokie patarimai skamba Rukloje (Jonavos r.), mokant karius naudotis Lenkijoje pagaminta artimojo nuotolio nešiojama priešlėktuvinės gynybos sistema „Grom“. Šią savaitę Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre prasidėję kursai su pertraukomis per metus vyks pusantro mėnesio.


2015-05-28 13:41

Olandai baiminasi dėl lėktuve įkalintų pilotų kūnų

39|22|

Nufilmuos nuskendusį lėktuvą An-2, įvertins, ar gali jį iškelti, ir jei gali, pakels iki vandens paviršiaus, kad narai iš lėktuvo ištrauktų piloto ar abiejų kūnus. Esant tobulam orui, tai atliks iki kitos savaitės pabaigos. Tokius planus ketvirtadienį Klaipėdoje dėstė Nyderlandų kompanijos „Mammoet Salvage“ atstovai. Jie neatskleidė, kiek Lietuvai šie darbai kainuos. „Mūsų pagrindinis rūpestis yra iškelti kūnus. Kad tai padarytume, ketiname iškelti lėktuvą į kelių metrų atstumą nuo vandens paviršiaus. Tada kriminalistams stebint narai iškels kūną ar kūnus“, – aiškino kompanijos vadybininkas Bartas Lorijnenas.


2015-05-28 13:38

Pradeda šėlti paskutinį skambutį atšventę abiturientai

Šiomis dienomis šalies mokyklose abiturientams skamba paskutinis skambutis. Ketvirtadienį po pietų, atšventę mokyklose, abiturientai pradeda šėlti miestų gatvėse.


2015-05-28 13:36

Rusai dėl Romo Zamolskio laiško Lietuvai: „Pas mus ne kurortas“

26|2|

Lrytas.lt ketvirtadienį sulaukė laiško Rusijoje šiuo metu kalinčio nusikaltėlio Romo Zamolskio vardu. Jo turinys intriguoja – laiške dėstomos iki šiol neviešintos rezonansinės bylos detalės ir pateikiamos pretenzijos Lietuvai dėl neva prievarta suteiktos pilietybės. Laiškas neva adresuotas Lietuvos Vyriausybei, tačiau pastaroji neigia, kad tokį laišką gavo. Apie tokio turinio laiką išgirdę rusai taip pat stebisi ir tikina, kad R.Zamolskis kalėjime rašyti laiškų neturi galimybės.


2015-05-28 13:22

Smūgis neįgaliai abiturientei: „Egzaminų nelaikysi, gausi baudą“

36| 

19-metės Erikos Kašalytės gyvenimas prieš metus pasikeitė iš esmės – mergina pateko į avariją, kurios metu jai buvo sulaužyti abiejų kojų kaulai. Po metų mokyklą turėjusi baigti moksleivė daugybę laiko praleido ligoninėse ir reabilitacijos įstaigose, bet rankų nenuleido – ruošėsi egzaminams.


2015-05-28 13:22

Tėvų išmonė: tarp rečiausių vardų – Lkineta, Enzas, Maokstas

27|2

Šiaurė, Enzas, Lkineta, Minalda, Gilė, Maokstas, Džinetasita – tai tik keli rečiausi Lietuvos vardai, kuriuos surinko ir paskelbė Lietuvos policijos Migracijos padalinių darbuotojai. Lietuvių išmonė nesiliauja stebinti, o specialistai įspėja tėvus apie tai, kad reti ir sunkiai ištariami vardai vaikams gali sukelti nemažai problemų. Vilniaus universiteto Baltistikos katedros docentė Daiva Sinkevičiūtė teigė, kad priklausomai nuo vardo, vaikui gali vėliau kilti problemų.


2015-05-28 13:12

Nauja ekspertizė nepaneigė DP „juodosios buhalterijos“

1

Naujai atlikta finansinė ekspertizė nepaneigia Darbo partijoje egzistavusios vadinamosios „juodosios buhalterijos“, sako valstybės kaltintojas Generalinės prokuratūros prokuroras Saulius Verseckas.


Populiariausi per 24 val.