Futbolas
2015-01-28 00:43

B.Ivanovičiaus įvartis pratęsime atvėrė „Chelsea“ duris į finalą

6|11

Antradienį Anglijos taurės turnyro pusfinalyje sužaistos vienerios atsakomosios rungtynės. Londono „Chelsea“ savo aikštėje tik po pratęsimo 1:0 nugalėjo „Liverpool“ komandą. Pergalingu tapo Branislavo Ivanovičiaus įvartis pratęsimo pradžioje. Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

2015-01-28 00:25

„San Siro“ kritusi „Milan“ pasitraukė iš Italijos taurės

8

Antradienį buvo sužaistas pirmasis Italijos futbolo taurės ketvirtfinalio mačas. „Milan“ komanda savo sirgalių akivaizdoje 0:1 (0:1) nusileido Romos „Lazio“ komandai ir iškrito iš turnyro. Pergalingu svečiams tapo L.Biglios 11 metrų baudinys pirmojo kėlinio pabaigoje.

2015-01-27 21:50

Samuelis Eto'o palieka Liverpulį ir keliasi į Italiją

Liverpulio „Everton“ klubas pranešė, kad puolėjas iš Kamerūno Samuelis Eto'o keliasi į Italijos čempionate rungtyniaujančią Genujos „Sampdoria“ komandą. Su „Seria A“ klubu 33 metų futbolininkas pasirašė dvejų su puse metų kontraktą. Su „Everton“ komanda kamerūnietis kontraktą pasirašė rugpjūtį. Per dvidešimt rungtynių jis pasižymėjo keturis kartus.

2015-01-27 16:51

Petras Auštrevičius ragina boikotuoti Rusijos sportą

30|2

Europarlamentaras Petras Auštrevičius ragina 2018-aisiais Rusijoje planuojamą pasaulio futbolo čempionatą perkelti į kitą valstybę, priešingu atveju – jį ignoruoti. Jis taip pat viliasi, kad po Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų susitikimo šį ketvirtadienį sankcijos Rusijai bus praplėstos ir dar labiau sugriežtintos, bet sako, jog sankcijų – nebepakanka.

2015-01-27 16:50

Darvydas Šernas rungtyniaus Škotijoje

1

Darvydas Šernas pasirašė sutartį su aukščiausioje Škotijos lygoje rungtyniaujančiu „Ross County“ klubu. Tai patvirtino komandos atstovai. 30-metis saugas prieš tai rungtyniavo Suvalkų „Wigry“ ekipoje.

2015-01-27 13:30

Dėl Azijos čempionų titulo susikaus Australija ir Pietų Korėja

1

Australijoje besibaigiančių šešiolikos komandų Azijos vyrų futbolo pirmenybių finale dėl čempionės titulo šeštadienį kovos 1956 ir 1960 metų čempionatų nugalėtoja Pietų Korėjos rinktinė bei turnyro šeimininkė Australijos vienuolikė.

2015-01-27 11:26

Lietuvoje vyks dar vienas Europos futbolo čempionatas

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) Lietuvos futbolo federacijai (LFF) patikėjo organizuoti dar vieno Europos jaunių čempionato finalinį etapą. 2018 metais Lietuvoje vyks Europos merginų (iki 17 metų arba U-17) futbolo čempionatas.

2015-01-27 07:19

Paaiškėjo pirmosios Afrikos nacijų taurės ketvirtfinalio poros

Pusiaujo Gvinėjoje vykstančiose šešiolikos rinktinių Afrikos futbolo pirmenybėse (African Cup of Nations) pirmadienį sužaisti trečiojo turo keturių komandų B grupės mačai, po kurių paaiškėjo pirmosios dvi ketvirtfinalio poros – sausio 31 dieną Kongas žais su Kongo Demokratinės Respublikos vienuolike, o Tuniso rinktinė susitiks su čempionato šeimininkais Pusiaujo Gvinėjos futbolininkais.

2015-01-26 22:54