Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-13 10:04

Prezidentė D. Grybauskaitė vėl premjerauja

2

Gal Lietuvos premjeras – tik simbolinė figūra, neturinti galios net parašą po svarbiu dokumentu suraityti? Toks klausimas gali kilti Estijos, Latvijos ir Lenkijos premjerams. Prezidentė Dalia Grybauskaitė toliau niekam neužleidžia šalies atstovavimo Europoje arenos ir be ceremonijų pastūmė dar toliau į šalį premjerą Algirdą Butkevičių. Būtent ji pasirašys svarbią strateginę sutartį dėl Lietuvos ir Lenkijos magistralinio dujotiekio finansavimo.


2015-10-13 09:50

Šarvuočio konkurse dalyviai ryškėja, o aiškumo – mažėja

36|3| 

Būsimosios pėstininkų kovinės mašinos (PKM) įsigijimo procesui pakibus nežinioje, daugėja duomenų apie šiame Krašto apsaugos ministerijos neskaidrumu apgaubtame konkurse norinčias dalyvauti tarptautines ginkluotės kompanijas ir jų siūlomus produktus. Prezidentūra anksčiau skelbė, kad politinis sprendimas dėl PKM pasirinkimo bus priimtas prezidentės vadovaujamos Valstybės gynimo tarybos posėdyje, kuris bus rengiamas spalio mėnesį.


2015-10-13 09:29

A. Butkevičius Baltarusijoje mato teigiamus pokyčius

Baltarusijoje yra teigiamų pokyčių, kurių negalima nepastebėti, tačiau Lietuva laukia ir kitų šios šalies žingsnių link demokratijos, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


2015-10-13 09:14

Vokietijoje įkalinta ukmergiškė seka pasakas advokatui

25|2

23 metų Ukmergės gyventoja Rita Aleksandravičiūtė pakliuvo į Viurzbergo kalėjimą Vokietijoje už tai, kad dirbo nusikaltėlių iš Lietuvos pasiuntine. Moteris reikalavo pinigų iš senelių už nesamas jų anūkų operacijas. Naivus Vokietijos kalėjime sėdinčios lietuvės R.Aleksandravičiūtės laiškas pasiekė mūsų redakciją. Ji įspėja tautiečius: „Būkite atsargūs, nepakliūkite į nusikaltėlių spąstus. Nesutikite paimti iš vokiečių namų tai, ką jūsų prašys parvežti į Lietuvą. Dabar sėdžiu kalėjime už tai, kad sutikau paimti tai, ką man liepė“.


2015-10-13 06:17

Brangioje dešroje – netikėtas radinys. Bet blogiausia – ne tai

111|11| 

Skilandinėje ekologiškoje dešroje – guminės pirštinės gabalėlis. Tokį radinį pirkinyje aptiko klaipėdietis Sergejus. Pirmadienį jis kreipėsi į Klaipėdos valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą. Bus pradėtas gamintojo patikrinimas. Bet blogiausia – ne pats radinys. Dėl dešros aiškintis atėjęs pirkėjas sulaukė šalto dušo: „Juk ne plaukus, ne žiurkę radote.“


2015-10-12 18:13

Turniškėse Kristina Brazauskienė jau gyvena nelegaliai

55| 

Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė rezidencijoje Turniškėse gyvena nelegaliai, sako Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus.


2015-10-12 16:48

Siūloma nutraukti Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkursą

7

Vyriausybės komisija siūlo nutraukti jau metus trunkančias derybas dėl Lukiškių kalėjimo iškeldinimo, nes potencialių partnerių pasiūlymai yra gerokai per brangūs nei numatyta suma – 30 mln. eurų. Tokį siūlymą Kalėjimų departamentui praėjusią savaitę pateikė Vyriausybės Viešojo ir privataus kapitalo projektų vertinimo komisija, BNS patvirtino Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis.


2015-10-12 16:42

Lietuva skyrė humanitarinę pagalbą Ukrainai ir Jemenui

6

Užsienio reikalų ministerija (URM) pirmadienį pranešė skyrusi 50 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą Ukrainai ir 10 tūkst. eurų – Jemenui.


2015-10-12 15:51

Lietuvos komunistų partija taps nusikalstama organizacija?

96

Siūloma paskelbti Sovietų sąjungos komunistų partiją (SSKP) ir jos padalinį Lietuvoje – LKP – „nusikalstama organizacija, Lietuvos gyventojų genocido organizatore ir vykdytoja, atsakinga už Lietuvos gyventojų naikinimo, trėmimo ir kitų represijų organizavimą bei įgyvendinimą“.


2015-10-12 15:49

Žiauri akcija išblėso: Vilniaus tabore naudos kitą taktiką

10|4

Praėjusi vasara Vilniaus romų tabore buvo tragiška. Perdozavusi heroino šalia taboro krito viena auka po kitos. Jų amžiaus vidurkis – vos trisdešimt metų. Rugpjūtį policija krėtė nelegaliai suręstus čigonų būstus ir sulaikė platintojus. Teisėsauga planuoja kitus žingsnius. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis teigė, kad būtina surasti problemų sprendimus. „Taboras ne tik juoda kriminalinė skylė, tame tarpe žymiai platesnės problemos ir socialinis reiškinys. Mūsų išteklių naudojimas niekur neveda, kadangi atleidus spaudimą, viskas vėl sugrįžta į savo vietas“, – kalbėjo ministras. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis teigė, kad būtina surasti problemų sprendimus. „Taboras ne tik juoda kriminalinė skylė, tame tarpe žymiai platesnės problemos ir socialinis reiškinys. Resursų naudojimas ilgalaikėje perspektyvoje veda nelabai kur, kadangi atleidus spaudimą, viskas vėl sugrįžta į savo vietas“, – kalbėjo ministras.


Populiariausi per 24 val.