Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-31 08:02

Minimos Medininkų žudynių 24-osios metinės

Penktadienį sukanka 24 metai nuo tragiškų įvykių Medininkų pasienio poste, kai buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai. Ta proga Vilniaus arkikatedroje bazilikoje bus aukojamos Šv. Mišios už žuvusius pareigūnus, prie Medininkų memorialo vyks žuvusiųjų pagerbimas ir iškilminga ceremonija Vilniaus Antakalnio kapinėse.


2015-07-31 07:56

Daina „Šėtone, prašau“ ir iškėlė, ir nubloškė į teisiamųjų suolą

34|2

Keiksmažodžių kupina daina, kurioje siūloma smurtauti prieš vaikus, – menas ar ne? Toks klausimas svarstytas Anykščių teisme, kur teisiamas interneto įžymybe tapęs atlikėjas Whydotas. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila. Prokuroras įsitikinęs, kad tokia daina niekina vaikus, iš jų tyčiojasi ir skatina smurtą. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila.


2015-07-31 07:55

„Snoro“ turtai: pūdyk ir pusvelčiui parduok

3

Banko „Snoras“ veikla sustabdyta prieš pusketvirtų metų, o jam priklausiusio nekilnojamojo turto aukcionai skelbiami tiktai dabar, kai pastatai jau be stogų, langų ir durų. Ar tai ūkiška? Į banko „Snoras“ istoriją netrukus bus įrašytas dar vienas turto švaistymo pavyzdys. Banko, kuriam bankroto byla buvo iškelta dar 2011-ųjų gruodį, turtas parduodamas tiktai dabar. Bet tai turtas, kuris nėra saugiai padėtas kambaryje ir pirkėjo gali laukti metų metus.


2015-07-30 21:34

Taboro narkomanai į žinią apie mirtinas dozes reagavo savotiškai

54|3|

„Niekas jų nesustabdys, jiems niekas nesvarbu. Net matydamas, kad šalia kas nors mirė, narkomanas vis tiek eis į taborą. Jokia policija, ginklai, tėvai, vaikų ašaros jų nesustabdys. Jei narkomanui bloga, vienintelis tikslas – dozė“, – paklaustas, kaip sostinės narkomanai reaguoja į faktą, kad tabore įsigyti narkotikai vieną po kito žudo jų likimo draugus, atsakė 40-metis vilnietis Laurynas.


2015-07-30 21:04

Penkis egzaminus Ignui tobulai išlaikyti padėjo senolių išmintis

46|19| 

Penki egzaminai po 100 balų ir dar vienas – 99 balai. Tokie rezultatai padėjo Vunderkindu vadinamam marijampoliečiui be vargo įstoti į pasirinktą specialybę ir įgyvendinti svajones. Optimizmu trykštantis Ignas Kriaučiūnas sugebėjo ne tik puikiai išlaikyti egzaminus, bet ir susirasti darbą. Marijampolės marijonų gimnaziją baigęs abiturientas gavo penkis šimtukus: iš lietuvių ir anglų kalbų, biologijos, istorijos ir geografijos. 99 balus surinko iš chemijos egzamino. Vaikinas sielojosi dėl paskutinio rezultato.


2015-07-30 21:04

Klaipėdos apylinkės teisėja V. Balčiūnienė klumpa ne pirmą kartą

7|3

Klaipėdos teisėjai 52 metų Violetai Balčiūnienei vėl reikės aiškintis Teisėjų garbės teismui (TGT) dėl nusižengimo – viešai nepaskelbto bylos sprendimo. Kolegos ne pirmą kartą drausmina šią teisėją – V.Balčiūnienei anksčiau skirta nuobauda už kitus su profesine etika nesuderinamus nusižengimus.


2015-07-30 20:21

Apie lytinį ugdymą mokyklose – prieštaringai

12|3

Lietuvoje 2013 metais, moters pageidavimu, atlikta 5217 dirbtinių nėštumo nutraukimų, ypač padaugėjo mokyklinio amžiaus – 15–17 metų – merginų abortų. Šiaulių mieste šio amžiaus merginų abortų išaugo kone dvigubai. Lytinio auklėjimo spragos tampa pavojingos, tačiau Seime neprasimuša įstatymų pataisos dėl lytinio ugdymo mokyklose.


2015-07-30 20:11

Nykstantis Lietuvos kaimas iš arti: gyventojai nežino, ką veikti

23| 

Rudilių kaimas Kupiškio rajone taip ištuštėjo, kad tenka griauti nebegyvenamus daugiabučius, kadaise ūžusį laisvalaikio centrą. Vietiniai atviri, kaime liko tik senoliai, jaunimas su šeimomis išrūko į užsienį. Anot specialistų, Rudiliai – tuštėjančios Lietuvos pavyzdys. Naujausi duomenys skelbia, kad emigracijos mastai nemažėja, kasmet šalį palieka tūkstančiai.


2015-07-30 18:32

Neatsiprašinėjantis S. Skvernelis su šlepetėmis grįš namo?

122

„Išlindo Pilypas iš kanapių: matyt, Seimo pirmininkė neskaito nei laikraščių, nei portalų, nežiūri televizijos ir neklauso radijo. Jei Seimo pirmininkė neskaito šios informacijos, gal bent „Google“ jai padėtų?“ – neseniai apie Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę savo nuomonę per atstovus spaudai pareiškė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. 


2015-07-30 17:55

Palanga prieš A.Užkalnį: kurorto valdžia bylinėsis su žurnalistu

894

Andrius Užkalnis žemina didžiausią šalies kurortą ir už tai turi atsakyti. Taip nutarė Palangos valdžia, kurią papiktino žinomo autoriaus rašiniai internete. Miesto vadovai pradėjo konsultuotis su teisininkais: ketinama pareikalauti solidžios kompensacijos už, jų nuomone, patirtą neturtinę žalą.


Populiariausi per 24 val.