Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-18 14:30

Apie pilietinį karą prabilęs Klaipėdos politikas nėrė į krūmus

5|2| 

Ar Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas jau ruošia ginklus pilietiniam karui? Po jo pasisakymo „Lietuvos ryto“ televizijoje, esą uostamiestyje gali kilti neramumai kaip ir Ukrainoje, portalas lrytas.lt pasidomėjo, kiek realūs tokie politiko gąsdinimai. „Jokio karo nebus. Dabar 21 amžius. Lietuvoje gyvena normalūs žmonės“, - paklaustas, ar eitų į mūšį už rusų kalbą Klaipėdoje, atsakė Lietuvos rusų sąjungos pirmininkas Sergejus Dmitrijevas. Dėl pasisakymo išgarsėjęs Klaipėdos savivaldybės tarybos narys priklauso Lietuvos rusų sąjungai.


2014-09-18 14:25

Seimas susirūpino krašto apsauga

Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė įstatymų pataisų paketui, kad karo padėties atveju Lietuvos ginkluotosioms pajėgoms būtų priskiriami Viešojo saugumo tarnybos (VST) ir Vadovybės apsaugos departamento (VAD) pareigūnai.


2014-09-18 14:15

D. Valys prašo panaikinti „darbiečio“ D. Ulicko neliečiamybę

Generalinis prokuroras Darius Valys ketvirtadienį kreipėsi į Seimą su prašymu panaikinti Darbo partijos atstovo Dariaus Ulicko neliečiamybę dėl eismo įvykio. Kaip pranešė generalinis prokuroras Darius Valys, administracinėje byloje surinkta duomenų, kad šiemet vasario 20 dieną apie 17 val. 30 min. D.Ulickas važiuodamas atbuline eiga kliudė šalia stovėjusią kitą transporto priemonę ir ją apgadinęs pasišalino iš įvykio vietos.


2014-09-18 14:14

Istorinis vizitas: į Lietuvą atvyksta Ch. Sugiharos sūnus

5|4

Lietuvos žydų bendruomenės ir festivalio „NowJapan 2014” organizatorių kvietimu ketvirtadienį į Lietuvą atvyksta Nobuki Sugihara - vienintelis gyvas japonų diplomato Chiune Sugiharos palikuonis. Tai pirmasis N.Sugiharos oficialus vizitas Lietuvoje.


2014-09-18 13:23

Archeologinių vertybių Vilniuje ieško ekskavatoriai

8|4

Užupio respublika ūžia – bendruomenė pasipiktinusi, kad Vilniaus senamiesčio širdyje, Polocko g. 7A, vyksta parengiamieji statybos darbai be leidimų, o Statybų inspekcija į tai žiūri pro pirštus. Paaiškėjo, jog formaliai šioje Užupio vietoje tik atliekami archeologiniai kasinėjimai, nors nekilnojamojo turto portale buvo skelbiama apie parduodamus butus prabangiuose kotedžuose adresu Polocko g. 7A. Šį sklypą, registro duomenimis, nuomoja Arūno Savukyno vadovaujama firma „Baltic Vaccine". Žinomas asmuo tokia pavarde - verslininkas, buvęs gražuolės Giedrės Rusytės vyras.


2014-09-18 13:01

Vilniuje gydomas Ukrainos karys papasakojo apie baisumus

438|21

Jis buvo du kartus kontuzytas, veržiantis iš Ilovaisko katilo sunkiai sužeistas, pateko rusams į nelaisvę, atiduotas Raudonojo Kryžiaus darbuotojams, pervežtas į Dniepropetrovsko ligoninę ir dabar jau kelias dienas gydomas Lietuvoje. Iš jo kairės pėdos liko tik mėsos ir kaulų košė, gydytojai dar tariasi, kokią dalį jos teks amputuoti. Nepaisant to, Sergejus Šapošnikas sako, kad jam pasisekė, nes liko gyvas, turi abi rankas ir sveikas akis: „Dar gyvensiu.“


2014-09-18 12:26

Šaulių vadas tikina, kad Lietuva nekartotų 1940-ųjų klaidos

19

Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. Po susitikimo su prezidente Dalia Grybauskaite, sukarintos organizacijos vadas sukritikavo neseniai skelbtą apklausą, kurioje didelė dalis gyventojų teigė, kad prieš Rusiją Lietuva atsilaikytų tik kelias dienas.


2014-09-18 12:26

Nelegalus seklys pasėjo baimę tarp pareigūnų

222|4|

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovo Kęstučio Jucevičiaus karjera kybo ant plauko. Manoma, kad tokia padėtimi gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais, rašo „Lietuvos rytas“. Dėl šios publikacijos vidaus reikalų ministras skubiai pavedė atlikti tyrimą. Dailis Alfonsas Barakauskas, su darbo vizitu viešintis Estijoje, šiandien ryte pavedė VRM Teisės ir vidaus tyrimų departamento generalinei inspektorei skubiai atlikti tarnybinį patikrinimą dėl informacijos, paviešintos šiame rašinyje.


2014-09-18 11:55

Dar metus Seimo nariai nesišvaistys pinigais

3

Seimas ketvirtadienį dar metams pratęsė reprezentacinių ir parlamentinei veiklai skiriamų lėšų mažinimą.


2014-09-18 11:48

Kauniečiams – nemokamos meilės kalbos paskaitos

2

Kauniečiai ir vėl galės nemokamai pramokti meilės kalbos – Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M.Lanza kviečia į nemokamas interaktyvias italų kalbos paskaitas visuomenei.


Populiariausi per 24 val.