Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-30 06:12

Palanga išsigando: ar ją valdys kaip turgų?

25|2

Visuomeniniai komitetai kelią į valdžią gali atverti ne tik politiškai aktyviems gyventojams. Į Palangos savivaldybę braunasi anksčiau už reketą teisto ir šiuo metu su teisėsauga problemų turinčio asmens suburta marga kompanija. Palangoje visuomeninį komitetą į savivaldos rinkimus vedantis ir į mero postą kandidatuojantis Eimutis Židanavičius turi bendrauti ne tik su rinkėjais, bet ir su jo ankstesne veikla miesto turguje susidomėjusiais prokurorais.


2015-01-29 20:06

Regėjimo negalios išgarsintą politikę bendrapartiečiai gina mūru

208|3|

Tyliai laukti ir nieko nedaryti. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių sociademokratai, svarstę, kaip elgtis dėl skandalo sūkuryje atsidūrusio Virginijos Račienės. Ši mažai kam žinoma 50-metė šiaulietė išgarsėjo visoje šalyje praėjusią savaitę, kai pasirodė dienraščio „Lietuvos ryto“ publikacija apie menamą politikės regėjimo negalią. Kilus skandalui, Šiaulių socialdemokratai buvo ištikti šoko, nes V.Račienė yra penkta jų kandidatų į Šiaulių miesto tarybą sąraše.


2015-01-29 19:13

Šiaulių politikai posėdyje spėjo rungtis ir socialiniame tinkle

9|4

Ketvirtadienį popiet Šiaulių miesto politikai triūsė išsijuosę – patvirtino 2015 m. biudžetą, eilę kitų klausimų. Bet kai kurie tarybos nariai rado laiko per posėdį naršyti ir po socialinius tinklus. Aktyviai juose besireiškiantis konservatorius Jonas Bartkus dar prieš posėdį suspėjo trūktelti per dantį valdančiuosius – brūkštelėjo apie planus ant pjedestalo užkelti sovietinį naikintuvą Su-7B (kalba netaisyta): „Einu į tarybos posėdį. Baigiantis kadencijai socialdemokratai kartu su Darbo ir TT partijomis nusprendė pasistatyti paminklą – SU-7B. Prisimenat SKYWAY ir Avia Solutions projektus, tai labai simboliška. Jiems. O kaip šiauliečiams?“


2015-01-29 19:13

Sostinės ligoninių skurdas – neišsprendžiamas

26|3| 

Jau tampa tradicija, kai viduržiemį Vilniaus ligoninės sulaukia prezidentės dėmesio. Ketvirtadienį Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus vaiko raidos centre. Praėjusiais metais prezidentė tuo pat metu nagrinėjo Vilniaus infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninės problemas. Be to, jos taip ir liko neišspręstos. Ar ta pati situacija pasikartos ir šiemet?


2015-01-29 18:04

Siūloma atsisakyti mokinio krepšelio

12

Siekiant spręsti bendrojo ugdymo finansavimo klausimus, siūloma iš esmės keisti finansavimo metodiką, atsisakyti mokinio krepšelio ir finansavimą ugdymui skaičiuoti klasei. Tikimasi, kad šis siūlymas leis užtikrinti didesnį finansavimo skaidrumą ir stabilesnį ugdymo proceso aprūpinimą. Naujos metodikos taikymui planuojama pasirengti per 2015 metus, o naują tvarką pradėti įgyvendinti nuo 2016 m.


2015-01-29 18:03

Kažkur girdėta. Kuriasi „Vilniaus Liaudies Respublika“?

273|2| 

Socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado puslapis pavadinimu „Vilniaus Liaudies Respublika“, kuriame skelbiama informacija kelia dviprasmiškas mintis. Arba tai yra provokacija, arba Lietuvoje iš tiesų kai kuriems veikėjams kyla mintys kurti atskiras „liaudies respublikas“, pavyzdžiui, kaip Donecke ir Luhanske.


2015-01-29 17:44

Prezidentė: „Ir politikai dalyvavo Švėkšnos baliuose su ikrais“

85|5|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Švėkšnos specialioji ugdymo mokykla negali egzistuoti dabartinėmis sąlygomis, ir jos ateitį siūlo spręsti radikaliomis priemonėmis. Apsilankiusi Vilniaus vaiko raidos centre D.Grybauskaitė patikino ketinanti lankytis tokiuose centruose kaip pastaruoju metu minima Švėkšnos specialioji ugdymo mokykla.


2015-01-29 17:08

NATO oro policijai vadovaujančių italų kasdienybės akimirkos

3|26

NATO oro policijos misijai Baltijos šalyse šiuo metu vadovauja Aviacijos bazėje Zokniuose greta Šiaulių dislokuoti Italijos karo pilotai su naikintuvais „Eurofighter Typhoon“. Italų karo pilotai Lietuvoje dislokuoti pirmą kartą. Italų misiją sustiprina Lenkijos karo pilotai su naikintuvais MiG-29. Emario bazėje Estijoje dislokuoti ispanai su naikintuvais „Eurofighter Typhoon“. O Lenkijoje prie Marlborko – belgai su F-16. Jūsų dėmesiui – lrytas.lt fotografo Mindaugo Kulbio užfiksuotos Oro policijos misijai vadovaujančių Italijos karo pilotų kasdienybės akimirkos.


2015-01-29 16:51

D. Grybauskaitė: „V. Andriukaičio pavaldinių veiksmai skaldo ES“

77|5| 

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad žiniasklaidoje paviešinti eurokomisaro Vytenio Andriukaičio pavaldinių laiškai negali būti interpretuojami kitaip, kaip pasiūlymas Rusijai derėtis su atskiromis Europos Sąjungos (ES) šalimis dėl maisto produktų embargo panaikinimo.


2015-01-29 16:38

L. Linkevičius: „Rusiją galime paveikti tik sankcijomis“

32

Atvykęs į neeilinę ES užsienio ministrų tarybą (URT), Lietuvos diplomatijos vadovas Linas Linkevičius neprognozavo susitikimo baigties, tačiau pabrėžė, kad papildomos sankcijos Rusijai gali pakeisti Kremliaus elgesį. Šią savaitę Ukrainoje lankęsis L.Linkevičius teigė, kad Kijevas iš Bendrijos tikisi nuoseklios užsienio politikos ir sankcijų išplėtimo Rusijos atžvilgiu. URT ketvirtadienį į neeilinį posėdį renkasi aptarti padėties Rytų Ukrainoje po Donecko oro uosto sunaikinimo ir Mariupolio miesto apšaudymo, pareikalavusio 30 civilių aukų.


Populiariausi per 24 val.