Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-06 16:17

Naktinės Palangos linksmybės – su erotika ir konfliktais

20|31|

Paskutinę savaitgalio naktį Palangoje į pagrindinę miesto gatvę linksmintis išėjo daugybė žmonių. Policija paskutinei nakčiai sutelkė daug pėsčiųjų pareigūnų pajėgų. Jie iki šešių valandų ryto vaikščiojo pagrindine J.Basanavičiaus gatve ir stebėjo kaip laiką leidžia atvykę poilsiautojai. O poilsiautojai, kaip visada – įvairūs. Paskutinę ilgojo savaitgalio naktį akivaizdžiau daugiau buvo jaunų žmonių, o ne šeimų su vaikais.


2015-07-06 16:17

P. Gražulis pasinaudojo tuo, ką V. Galvonas jam sakė prieš žūtį

94|3|

Keli Seimo nariai, prisidengdami praėjusią savaitę žuvusiu pilotu Vytautu Galvonu, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Keli Seimo nariai, prisidengdami piloto Vytauto Galvono žūtimi, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Siūlymą atimti iš Kauno savivaldybės Aleksoto rajone esantį istorinį S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą parlamente pateikė Seimo narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Petras Gražulis.


2015-07-06 14:24

Virš Vilniaus – aštuonių naikintuvų parodomasis skrydis

5| 

Pirmadienį Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, minint Valstybės dieną prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino žmones iš naujo atrasti Lietuvą, o čia vykusią vėliavų pakėlimo ceremoniją lydėjo ne tik tradicinės patrankų salvės, bet ir aštuonių naikintuvų skrydis.


2015-07-06 14:05

Vilnius nusidažė istorinės vėliavos spalva

7|8

Valstybės dieną Vilniaus gynybinės miesto sienos perimetras nusidažė kraujo spalva. „Mūsų vėliavos“ organizuotame bėgime istorines Lietuvos vėliavas nešė saujelė karių savanorių, šalių, skautų ir politikų. Vėliavomis plevėsavo ir „Misija Sibiras“ dalyviai. Renginys buvo skirtas simboliškam sostinės ir šalies saugumo sureikšminimui Valstybės dienos proga. Herbinių vėliavų nešimu organizatoriai norėjo atkreipti dėmesį į pilietinę savimonę, patriotiškumą, pagarbą valstybei ir valstybingumui.


2015-07-06 14:05

Valstybės dieną – ypatingas įvykis kunigo E. Vitulskio gyvenime

1|43

Vidurdienį keli šimtai kauniečių susirinko į Valstybės dienai skirtą minėjimą Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Šventė prasidėjo Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija.


2015-07-06 12:29

Valstybės dienos šventėje Marijampolėje dalyvavo ir JAV kariai

5|16

Mindaugo karūnavimo dienos vidurdienį karščio alinamoje Marijampolės J.Basanavičiaus aikštėje negausiai į šventę susirinkę marijampoliečiai slapstėsi pastatų pavėsyje ir stebėjo paradą. Su pučiamųjų orkestru į aikštę atžygiavo kunigaikščio Vytenio bataliono ir Marijampolėje dislokuoti JAV kariai, ugniagesiai gelbėtojai bei policijos pareigūnai.


2015-07-06 12:19

D. Grybauskaitė per Valstybės dieną pasipuošė tautiniu kostiumu

74|40| 

Lietuvoje minima Valstybės diena – pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė. Vidudienį S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros per iškilmingą ceremoniją, skambant „Lietuvos“ ansamblio atliekamai „Tautiškai giesmei“, iškeltos valstybinė ir istorinė vėliavos.


2015-07-06 12:17

Gelbėtojai tramdė apgirtusius poilsiautojus ir ganė vaikus

3|11| 

Daugiau kaip 107 tūkst. žmonių karštąjį savaitgalį keltais kėlėsi per Kuršių marias – tokia daugybė keleivių buvo užregistruota tik bene prieš penkerius metus per Jūros šventę. Iš Klaipėdos į Smiltynę nuolat zujo ir automobilių pilni keltai.


2015-07-06 11:33

Į Kauno paplūdimius – ne tik paskrudinti kūną

1|19

Maudynės, alkoholis ir bulvių traškučiai, knyga, kryžiažodžiai, kortos ar kamuolys ir net mezgimas – taip kauniečiai karštąjį savaitgalį leido laiką miesto paplūdimiuose prie Nemuno ar Kauno marių. Tolygus įdegis, net ir bikinio srityje,  taip pat svarbus dažnai moteriai. „Kodėl turėčiau paisyti kažkieno asmeninės nuomonės. Juk nuoga ne krūtinė, o nugara“- apie deginimąsi be liemenėlės kalbėjo studentė Brigita.


2015-07-06 11:18

Bėgimo dalyvius ugniagesiai per karštį laistė vandeniu

2|59

Pirmadienį vyksta savo tradicijomis ir ypatinga dvasia pasižymintis, vienas seniausiai Lietuvoje organizuojamų bėgimų „Aplink Žaliuosius ežerus“, skirtas Valstybės dienai ir 605-osioms Žalgirio mūšio metinėms paminėti.


Populiariausi per 24 val.