Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-08-04 23:00

Šokiuose „Kam per 40“ viltis miršta paskutinė

46|4

„Čia galima susitvarkyti gyvenimą“, – linksmai mirktelėjo pusamžis vyras Kretingos kultūros namuose, šokiuose, skirtuose tiems, kuriems per keturiasdešimt. Juoko ir pokštų sekmadienio vakarą čia daug, tačiau jis atskiestas šiokiu tokiu liūdesiu. Gal todėl, kad čia – sudužusių širdžių klubas, kaip pavadino ne vienas šokių lankytojas. Kultūros centro prieigos žavingos: šalia – bažnyčia, tvenkinys su vandenį šukuojančiais gluosniais. Puiku pasivaikščioti, jei atvykai į šokius per anksti.


2015-08-04 16:03

Nepagražinta motinystė: kokios baimės užvaldo gimus kūdikiui

4

„Su karjera galima atsisveikinti“ Nustebsite, bet yra nemažai darbdavių, kurie priimtų į darbą vaikų turinčias moteris. Jos turi galimybę tapti branginamomis darbuotojomis. Logika paprasta: motinystė – geriausia laiko planavimo mokykla.


2015-08-04 10:46

Kodėl kietuoliai trylikamečiai, suaugę plaukia pasroviui

1

Kai jiems buvo 13 metų, bendraklasiai į juos žiūrėdavo su pavydu, susižavėjimu ir baiminga pagarba. Tai buvo mergaitės, kurios tuo metu jau naudojo kosmetiką ir lankydavosi vyresnių moksleivių vakarėliuose bei berniukai, kurie girdavosi sugebėję įsigyti alaus ir nugvelbti prezervatyvų iš vietinio prekybos centro. Jie buvo kieti. Jie gerai atrodė. Jie buvo visai nepanašūs į tave. Bet kas su jais nutinka vėliau?


2015-08-03 16:50

Tiek vyrai, tiek moterys turi natūralų polinkį būti neištikimi

12

Santykių ir šeimos griovimas mažiau turtingoje visuomenėje, ypač agrarinėje, kokia buvo Lietuva tarpukariu ar pokariu, abiem pusėms reiškė labai didelį materialinės gerovės sumažėjimą. Dėl to skurdesnė visuomenė neištikimybės netoleruodavo. Kai visuomenė tampa turtinga, neištikimybė nebeturi tokių didelių griaunančių ekonominių pasekmių. Tai LRT RADIJUI primena Vytauto Didžiojo universiteto docentas Visvaldas Legkauskas.


2015-08-02 14:13

Gyvenimo audras įveikusi pora svajoja apie meilės priesaiką

24|2

Net jeigu kartą ir nusvilai, nusivylei šeiminiu gyvenimu, neprarask tikėjimo, kad sulauksi laimingo bilieto. Kad tai tiesa, įrodė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Edžio Urbanavičiaus (44 m.) ir jo draugės lietuvių kalbos redaktorės Editos Banionytės (44 m.) meilės istorija. Nors praeityje subyrėjo abiejų šeimos, Edis ir Edita neprarado tikėjimo gražiais santykiais.


2015-08-02 11:56

R. Skaisgirys: „Mano žmona – taupi moteris. Indų nedaužo“

43|2| 

Tereikia Vaidai Skaisgirei (25 m.) panorėti, ir jos vyras televizijos laidų prodiuseris Rolandas Skaisgirys (46 m.) padės jai tapti aktore ar laidos vedėja. Visai kitaip jis pasielgė po pirmosios jų pažinties. Pasijutęs atstumtu kavalieriumi Rolandas pasistengė, kad Vaida negautų laidos vedėjos darbo. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-08-02 10:25

Kaip du vandens lašai: stulbinantys skirtingų kartų panašumai

21|30

Iš pageltusios senovinės ir iš naujos skaitmeninės nuotraukos žvelgia tokios pat akys, šypsosi vienodos šypsenos, lygiai taip pat sukasi garbanos. Unikalioje kolekcijoje atsiskleidžia, kad laikas prieš genus bejėgis.


2015-08-01 11:49

Kuo baigiasi audringi barniai Skaisgirių namuose

39|5|

Aikštingi, nesugyvenami, bet tai tik pirmas įspūdis, kuris gali suklaidinti susitikus su Vaida ir Rolandu Skaisgiriais. Tereikia Vaidai Skaisgirei (25 m.) panorėti, ir jos vyras televizijos laidų prodiuseris Rolandas Skaisgirys (46 m.) padės jai tapti aktore ar laidos vedėja. Visai kitaip jis pasielgė po pirmosios jų pažinties. Pasijutęs atstumtu kavalieriumi Rolandas pasistengė, kad Vaida negautų laidos vedėjos darbo. Šeimą sukūrę ir kartu dirbantys Vaida ir Rolandas – tarsi iš vieno molio. Jie negalėtų apsiriboti ta pačia veikla – jiems reikia vis naujų tolių.


2015-07-31 15:17

Kremlius ruošiasi ledo žvaigždės ir V. Putino tarno vestuvėms

66|4

Ar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atvyks į vestuves? Šis klausimas dabar jaudina garsiausią Rusijos dailiojo čiuožimo meistrę, dviejų dukterų motiną Tatjaną Navką (40 m.). Jos jaunikis – V.Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas (48 m.), penkių vaikų tėvas. Į iškilmes pakviesti ne tik draugai, bet ir sporto, televizijos žvaigždės, Kremliaus valdininkai. V.Putinui taip pat nusiųstas kvietimas.


2015-07-30 14:05

7 situacijos, kai moteris turėtų vyrui sakyti komplimentus

2

Moterims atrodo savaime suprantama, kad vyrai joms visur ir visada turi sakyti komplimentus. O kada moterys turėtų girti stipriosios lyties atstovus? Faktiškai tose pačiose situacijose, kai vyrai liaupsina moteris.


Populiariausi per 24 val.