Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-06-27 20:49

Mergaitei patinka princesės? Mokslininkė ragina sunerimti

6|4

„The Walt Disney“ animaciniusoe filmuose vaizduojamomis princesėmis žavisi tūkstančiai mergaičių. Tačiau pasirodo, kad tokios veikėjos, kaip Elsa iš „Ledo šalies“ (Frozen) gali sumenkinti mergaičių pasitikėjimą savo kūnu, rašo „The Daily Mail“.


2016-06-26 16:46

13-mečiui išpuoselėtų gėlynų gali pavydėti kiekvienas

9| 

13-mečiui Simui iš Pasvalio rajono, Vaškų miestelio nerūpi nei kompiuteris, nei televizorius. Vos radęs laisvą minutę berniukas skuba į savo puoselėjamus gėlynus. Jais per kelerius metus pasipuošė visa sodyba. Nuo ankstyvo pavasario vieni keisdami kitus berniuko gėlynuose pražysta šimtai žiedų. Šeštokas per vasaros atostogas žada dar plėsti gėlynus. Simas atviras, visos jo santaupos išleidžiamos naujam augalui ar išskirtinei gėlei.


2016-06-23 09:50

Didžiausi vasaros pavojai vaikams: kaip suteikti pirmąją pagalbą

2

Didžiausi vasaros pavojai vaikams ir gydytojos patarimai, kaip suteikti pirmąją pagalbą Vasara dovanoja vaikams saulę, taškymąsi vandenyje, pasivažinėjimus dviračiais, žygius į mišką ir daugybę kitų pramogų. Taip norisi atsipalaiduoti, kol mažyliai dūksta. Vis dėlto pediatrai įspėja, kad palikti vaikų be priežiūros ir apsaugos nevalia. Edukacinės platformos tėvams ir vaikams „Mažųjų ekspertų mokykla„ ambasadorė, gydytoja pediatrė doc. dr. Odeta Kinčinienė įvardija didžiausius pavojus, pataria, kaip užkirsti jiems kelią ir laiku suteikti reikiamą pagalbą.


2016-06-22 14:13

Mama pasibaisėjusi: sūnui diagnozę nustatė tik pakėlus balsą

134|16

Vilnietė Diana Kravčukienė augina ketverių Kajų. Jis autistas, tačiau dėl to moteris neketina slėptis ar užsidaryti tarp keturių sienų namuose su judriu berniuku. Atvirkščiai – moteris ryžtingai gina sūnaus teisę į laimingą ir nerūpestingą vaikystę.


2016-06-21 10:34

Sugadintos atostogos: 5 dažniausios vaikų traumų priežastys

Džiaugsmas sulaukus išsvajotos vasaros dažnai pasibaigia gydytojo kabinete – atostogų metu nelaimingų atsitikimų skaičius išauga trečdaliu. 80 proc. jų nutinka vaikams. Dažniausiai pasitaikančių traumų sąraše – patempimai, raiščių plyšimai, pirštų, dilbio kaulų lūžiai ir įvairūs minkštųjų audinių sužalojimai, pareikalaujantys vienos ar net keleto siūlių.


2016-06-20 13:51

Mokytojai papasakojo, iš ko sprendžia, kad auga nusikaltėlis

15

Visi, kurie aimanuoja, kad mokytojų darbas labai lengvas, turėtų pakeisti savo nuomonę. Mokytojai išties gali mėgautis gan ilgomis atostogomis, tačiau paskaičius šias istorijas, tampa aišku, kad jie tokių atostogų tikrai nusipelnė, rašo „The Sun“.


2016-06-19 12:17

Nauja interneto psichozė: tėvai linksminasi, kol vaikai miega

4|30

Nuobodu sėdėti šalia miegančio vaiko? Be abejo – tą žino daugybė tėvų. Tačiau net ir tyliai sėdint tarp keturių sienų su kūdikiu, galima laiką leisti linksmai.


2016-06-18 21:08

Unikalu: aštuonmetė kaunietė turi tris mamas, trūksta tik tėčio

8| 

Motina, kuri pagimdė, motina, kuri augina ir krikšto motina. Tokia turtinga yra aštuonmetė Laura iš Kauno, kurią augina įmotė Daiva Šidiškytė. Labai gaila, bet tėčiu mergaitė kol kas neturi ko vadinti. Nebent atsirastų koks rimtai nusiteikęs vyras, kuris mylėtų ir ją, ir dabartinę jos mamą.


2016-06-18 08:46

Guziukas ant vaiko rankos šeimos gyvenimą pavertė košmaru

23

Penkerių Jonuką pavasarį pakirto kaulų vėžys. Viskas įvyko taip staiga ir netikėtai, kad šeima iki šiol negali susitaikyti su pasikeitusiu gyvenimu. Jonuko mama Inga Kvietkauskaitė Skystimienė tvirtino net baisiausiame košmare nesapnavusi, kad tokia liga galėjo užklupti jų šeimą – juk sūnelis iki pat diagnozės buvo itin sveikas, guvus ir žvalus vaikas.


2016-06-18 08:46

Eksperimentas: uždraustąjį „Iron Maiden“ plakatą įvertino vaikai

36|14| 

Birželio 23-iąją Lietuvoje įvyks britų sunkiojo metalo grupės „Iron Maiden“ koncertas. Birželio pradžioje paaiškėjo, kad Lietuvoje koncertuosianti grupė nebegali naudoti savo reklaminio plakato, koks kabo Vakarų Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos miestų gatvėse.


Populiariausi per 24 val.