Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-12-01 21:28

Kas iš tiesų vyko Viešojo saugumo tarnyboje?

12|

Susidaro įspūdis, kad buvęs Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadovas, čečėnų kilmės karininkas Sergejus Madalovas tarnybą buvo pavertęs sovietine armija šalies viduje. Dabartinis vadovas Ričardas Pocius neslepia, kad dalis viešąjį saugumą užtikrinti turinčių pareigūnų yra nelojalūs Lietuvos valstybei, maža to, tarnybos viduje gausu nepotizmo, lėšų bei resursų švaistymo požymių. Valdžia taip pat sukluso – premjeras jau pavedė Valstybės saugumo departamentui (VSD) ištirti padėtį VST.


2015-12-01 20:23

VSD atleido girtą vairavusį Marijampolės padalinio vadovą

 

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis iš pareigų atleido girtą prie vairo įkliuvusį Marijampolės padalinio vadovą.


2015-12-01 18:46

Apie girtą prie vairo įkliuvusį VSD vadą buvo bandoma slėpti?

 

Per savaitę Marijampolėje girti prie vairo įkliuvo ir pareigų neteko dviejų vietos teisėsaugos institucijų vadovai. Vakar girtas prie vairo sustabdytas Marijampolės pataisos namų vadovas Tadas Klusevičius. Teisingumo ministerija nedelsiant informavo, kad Klusevičius bus atleistas. „Lietuvos ryto“ televizija išsiaiškino, kad prieš savaitę girtas prie vairo įliuvo ir Valstybės saugumo departamento Marijampolės padalinio vadovas Dainius Masionis. Apie šį incidentą nuo visuomenės buvo bandoma slėpti.


2015-12-01 17:51

Gedulo diena Eišiškėse: palaidotas nuo kulkų žuvęs D.Masiulis

93|12| 

Eišiškėse atsisveikinta su tragiškomis aplinkybėmis žuvusiu Dariumi Masiuliu. Į paskutinį atsisveikinimą su 38-erių vyru eišiškiečiai, nešini baltomis gėlėmis, ėjo nuo ankstyvo ryto. Pareikšti paskutinės pagarbos susirinko daugybė žmonių – D.Masiulio artimieji, draugai, kaimynai, jo nepažinoję paprasti gyventojai.


2015-12-01 17:49

Lietuva didina planuojamą karių skaičių Malyje

16

Lietuva didina planuojamą karių skaičių Malyje ir svarsto galimybę siųsti vidaus reikalų sistemos instruktorių į Iraką, antradienį pranešė Lietuvos valdžios atstovai.


2015-12-01 17:02

Dembaviškės žudikas pasiskundė negalintis tenkintis lytiškai

 

Per mažai privatumo nepilnametės dembaviškės žudikui suteikęs Lukiškių kalėjimas pažeidė jo garbę ir orumą. Taip konstatavo teismas, išnagrinėjęs iki gyvos galvos nuteisto Deivido Antanaičio skundą. Jis buvo nepatenkintas, kad kalėjime negali privačiai tenkinti savo lytinės aistros. Negana to, nepilnametę išžaginęs ir bagažinėje sudeginęs D.Antanaitis patirtą psichologinę žalą įvertino penkiais tūkstančiais eurų. Jo aukos mama sako – toks įžūlumas šokiruoja, bet nestebina.


2015-12-01 16:37

Švietimo ir mokslo ministrė A.Pitrėnienė: „Mokytojų algos augs“

9

Nuo sausio 1 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų atlyginimai augs iki 7 proc., pradėjusių dirbti mokytojų – iki 5 proc., visų bendrojo ugdymo pedagogų – iki 3 proc. Apie tai švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė informavo švietimo profesinių sąjungų atstovus ministerijoje vykusiame Taikinimo komisijos posėdyje.


2015-12-01 16:20

B.Vėsaitė bijo: turėdami savo ginklus, šauliai pradės žudytis

17

Dar šį mėnesį Seimas gali duoti palaiminimą šauliams įsigyti ir namuose laikyti pusiau automatinius ginklus. Antradienį Seimas pritarė Ginklų ir šaudmenų įstatymo pataisų projektui, kuris šauliams ir kariams savanoriams numato teisę įsigyti ir namuose laikyti B ir C kategorijų ginklus. Už projektą balsavo 57 Seimo nariai, prieš – šeši, o susilaikė 16 parlamentarų.


2015-12-01 16:17

Kaune bausmės laukiantiems nepilnamečiams – moderni mokykla

2|25

Pagalbos iškvietimo mygtukai mokytojo stale ir prie kabineto raktų. Klasėse – filmavimo kameros. Koridoriuje – prižiūrėtojas. Tokios mokytojų apsaugos priemonės bus taikomos naujoje Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus mokykloje.


2015-12-01 15:30

Trizniams universitetuose ir akademijose – ne vieta

30

Yra tokių dėmesio maniakų, kurie patiktukų ir anoniminių komentarų apie save pačius gausą trokšta ir, reikia pripažinti, puikiai geba išauginti prisisegę svetimą skausmą. Jie turi talento ir įžūlumo savo vardą pūsti net iš svetimų sukrečiančių netekčių.


Populiariausi per 24 val.