Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-30 14:59

„Nuodėmingo kunigo“ mįslę įminė išniekintos bažnyčios klebonas

256|13|

Jaunas dvasininkas bažnyčioje švęstu vandeniu šlaksto žmones, skaito Šventąjį Raštą, guodžia močiutę. Kitame kadre tas pats vyras pusnuogis sėdi vonioje su jauna mergina, ją bučiuoja, vėliau prabangiai įrengtame kambaryje su dviem vyrais lošia ir rūko cigarą. Toks vaizdo įrašas penktadienį buvo paskelbtas interneto svetainėje „You Tube". Į redakciją rašę laiškus ir komentaruose po rašiniu žmonės spėliojo, kas tai galėtų būti. Vieni manė, kad tai – naujo serialo reklama, kiti piktinosi kunigais – esą bažnyčia jau seniai ritasi žemyn, ir tokie vaizdo įrašai – nieko keista.


2014-08-30 14:59

Stebės, ar generalinis prokuroras nedaro nusikaltimų

56

Generalinei prokuratūrai nuo šiol vadovaus žmogus, kuris metus bus stebimas, ar nedaro nusikaltimų. Taip atsitiko po to, kai vakar prezidentė į pareigas grąžino generalinį prokurorą Darių Valį. Galimybė grįžti į generalinio prokuroro postą D.Valiui atsivėrė, kai Panevėžio apylinkės teismas patvirtino sprendimą nutraukti jo atžvilgiu pradėtą ikiteisminį tyrimą.


2014-08-30 14:25

Vilniuje bėgikai buvo nutaškyti spalvotais dažais

15

Šeštadienį Vilniaus gatvėse buvo galima išvysti dažais išsitepliojusių žmonių. Ryškiomis spalvomis nutaškyti veidai traukė iš neeilinio „The color run“ renginio prie „Siemens“ arenos.


2014-08-30 14:24

Spalvingas vaizdelis: Vilniuje bėgikai buvo nutaškyti dažais

3|32

Šeštadienį Vilniaus gatvėse buvo galima išvysti dažais išsitepliojusių žmonių. Ryškiomis spalvomis nutaškyti veidai traukė iš neeilinio renginio prie „Siemens“ arenos. Čia visi bėgimo entuziastai įveikė 5 kilometrų trasą, kuri buvo ne tokia jau ir paprasta.


2014-08-30 14:07

Šokėjos gatvėje nustebino vairuotojus

2|14

Šeštadienį po vidurdienio Kauno centre žmonės išvydo neįprastą reginį. Karaliaus Mindaugo prospekte, prie prekybos ir pramogų centro „Kauno Akropolis“ esančioje perėjoje pasirodė 12 šokių grupės „Fresko“ merginų.


2014-08-30 12:32

V. Romanovo advokatas: „Jo liudijimai kai kam būtų neparankūs“

80

Rusijai suteikus prieglobstį buvusiam Ūkio banko savininkui V.Romanovui mūsų teisėsaugininkai prabilo, kad jie darys viską, kad užtikrintų bėglio dalyvavimą teismo procese, kuris dar neaišku kada įvyks. V.Romanovo advokatas Adomas Liutvinskas sako, kad tokie prokuratūros pareiškimai yra daugiau paguoda patiems sau, nei realus žingsnis.


2014-08-30 09:14

Didmiesčių gyventojai toliau aprauda pjaunamus medžius

16

Vasaros pradžioje dėl sostinės centre kertamų medžių ašaras liejo vilniečiai, o dabar atėjo eilė Kaunui. Šįkart sunerimo Aleksoto gyventojai, pastebėję retinamus želdinius prie Muzikos akademijos. Jos atstovai ramina, kad gyventojų baimės akys per didelės.


2014-08-30 08:42

Lietuviai kovojantiems Ukrainos kariams neša šokoladus „Pergalė“

176|7|

Pergalė. Tokio pavadinimo šokoladą lietuviai dėžėmis neša į centrus, kur renkama humanitarė pagalba Ukrainai. Organizatoriai praneša, kad per dvi dienas lietuviai surinko tiek reikalingų daiktų Ukrainos kariams ir jų žmonėms, kad greičiausiai visa humanitarinė pagalba netilps į Lietuvos kariškių lėktuvą „Spartan“. Čia buvo likę vietos dviem tonoms krovinio, tačiau tampa akivaizdu, kad lietuviai sunešė kur kas daugiau. Parama buvo renkama dvi dienas, tačiau ji pratęsta ir penktadienį.


2014-08-29 22:20

Vyresnių klasių moksleivių palydovai – stresas, baimė ir įtampa

5|5

„Aš irgi galiu kurti!“ – po haiku kūrimo pamokos stebėjosi aktorius ir režisierius Darius Petkevičius. Su vienuoliktokais jie turėjo skaityti Kristijono Donelaičio „Metus“, tačiau pamoka pasuko kitu keliu.


2014-08-29 21:39

Šiauliuose nusileido ir Portugalijos naikintuvai

44|23

Penktadienio popietę Šiaulių padangėje pasirodė Portugalijos karinių oro pajėgų naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“. Iš pradžių kariniame Šiaulių aerodrome nusileido trys naikintuvai. Kol jie nuriedėjo į stovėjimo vietas, spėjo atskristi ir likę trys naikintuvai. Prieš nusileisdami šie naikintuvai dar apsuko ratą aplink aerodromą, o pilotai ore dar spėjo pademonstruoti kelis viražus.


Populiariausi per 24 val.