Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-09-26 20:03

Aktorius Rolandas Boravskis: „Esu lyg pomirtiniame pasaulyje“

54|28| |389

Po beveik metus trukusios tylos žinomas aktorius ir režisierius Rolandas Boravskis pagaliau pravėrė žurnalistams savo namų duris. 2015-ųjų spalio 10 dieną Vilniuje iš penktojo aukšto balkono iškritęs vyras vis dar gydosi savo kūno ir sielos žaizdas. Tragiška naktis pakeitė jo gyvenimą. 45 metų R.Boravskis gyvena Vilniaus rajone esančioje tėvų sodyboje. Kambaryje prie lubų kabo sportinės virvės. Mus įžengus pro duris, vyras jas pačiupo, kad parodytų, kaip gydytojai išmokė jį treniruotis namie. Vėliau lėtai nužingsniavome į jo suręstą medinę pavėsinę. Aktorius saugodamas gyjančias kūno vietas lėtai atsisėdo ant hamako


2016-09-26 20:03

Bėglio bankininko ramstimi Rusijoje tapo žmona ir Dievas

7|4

Maskvoje priverstas gyventi 2011-ųjų lapkričio 16 dieną uždaryto banko „Snoras“ prezidentas Raimondas Baranauskas pripažįsta, kad šiandien jo vardas yra sutryptas. „Aš netekau ir tėvynės. Skaudžiausia, kad iš manęs ir mano šeimos – žmonos, sūnaus, dukters buvo atimti penkeri gyvenimo metai. Kas tiems piktadariams suteikė teisę tai padaryti?“ – klausė buvęs bankininkas.


2016-09-26 19:55

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima

12

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.


2016-09-26 19:37

Klaipėdoje žvejai grasina teismais: nusausino užtvanką – žuvį paliko

 |60

Klaipėdos rajono žvejai mėgėjai skambina pavojaus varpais. Remontuojant Laukžemės tvenkinio užtvanką, nuleidžiamas vanduo, o žuvis paliekama likimo valiai. Mažėjant vandeniui ir jau didžiąją dalį tvenkinio nusausinus, žuvį nuo žūties dumble gelbėja žvejai – mėgėjai. Mat taip, kaip buvo suplanuota, kad nusausinus vandenį, žuvis išplauks į Danės upę, neatsitiko. Meškeriotojai grasina teismais dėl gamtai padarytų nuostolių. Mat esą visiškai išleidus vandenį, žuvis pradės dusti. Tam pritaria ir aplinkosaugininkai. Tačiau darbus atliekanti įmonė tikina, kad pasirinktas pats pigiausias būdas.


2016-09-26 19:19

„Nota Bene“ atsisako grąžinti 174 tūkst. eurų Lietuvos kariuomenei

23|2| |59

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.


2016-09-26 17:18

B. Jelcino bendražygis Vilniuje įvardijo didžiausią Rusijos bėdą

45|2

„Puikiai suprantu šių dienų režimo silpnumą ir laikinumą“, – apie situaciją Rusijoje kalbėjo į Lietuvą atvykęs Genadijus Burbulis. Buvęs Rusijos Federacijos prezidento Boriso Jelcino bendražygis pagerbtas apdovanojimu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“. Taip įvertintas jos asmeninis indėlis ir parama Lietuvai pripažįstant mūsų valstybės nepriklausomybę ir išvedant Rusijos kariuomenę. Paklaustas apie tai, kokią Rusijos ateitį jis mato, G.Burbulis atsakė: „Šiandien mano tėvynė Rusija išgyvena labai sunkų laikotarpį. Formuojasi tam tikra sovietinės sistemos restauracija.


2016-09-26 16:50

Bankininkas kraupsta nuo „Snoro“ turto grobstymo mastų

274|3||277

Maskvoje priverstas gyventi 2011-ųjų lapkričio 16 dieną uždaryto banko „Snoras“ prezidentas Raimondas Baranauskas pripažįsta, kad šiandien jo vardas yra sutryptas. „Aš netekau ir tėvynės. Skaudžiausia, kad iš manęs ir mano šeimos – žmonos, sūnaus, dukters buvo atimti penkeri gyvenimo metai. Kas tiems piktadariams suteikė teisę tai padaryti?“ – klausė buvęs bankininkas. Jį „Lietuvos ryto“ žurnalistė aplankė Maskvoje.


2016-09-26 16:50

Šiauliai pasižadėjo kovoti prieš balsų papirkinėjimą

4|7

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasižadėjo visomis išgalėmis kovoti prieš rinkėjų papirkinėjimą. Miesto vadovas pasirašė teisingumo ministro Juozo Bernatonio atvežtą memorandumą dėl bendradarbiavimo kovojant prieš balsų pirkimą. Iš sostinės atvykęs svečias pažymėjo, kad tik bendromis pastangomis galima užtikrinti skaidrius ir sąžiningus Seimo, Prezidento, Europos Parlamento ar savivaldos rinkimus: „Kartu galime užtikrinti, kad rinkimų nebedrebintų mūsų šaliai gėdą darantys balsų papirkinėjimo skandalai, todėl džiaugiuosi, kad savivaldybės aktyviai reiškia norą prisijungti prie kovos“. Šį memorandumą inicijavo birželį teisingumo ministras J.Bertonis, vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas ir Vyriausiosios rinkimų pirmininkas Zenonas Vaigauskas.


2016-09-26 16:40

Viceministras R. Zuoza: mokyklose turime plėsti kalbų pasiūlos įvairovę

Rugsėjo 26 d. Seime vykusioje 10-ojoje tarptautinėje Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos konferencijoje „Kalbos mokyklose, kultūrose, valstybėse: kūrybiškumas, verslumas, socialinė įtrauktis“ dalyvavęs švietimo ir mokslo viceministras Rolandas Zuoza pabrėžė, kad ir vidurinio ugdymo programoje turime motyvuoti mokinius tęsti dviejų kalbų mokymąsi ir plėsti kalbų pasiūlos įvairovę mokyklose. Mokytis dvi užsienio kalbas privaloma mokiniams, kurie ugdomi pagal pagrindinio ugdymo programą.


2016-09-26 16:03

Kodėl vilkinama atleisti Joną Milių?

1| 

Politologai tvirtina, kad neatleisdami Jono Miliaus politikai gali siekti naudos sau ar savo giminėms. Vyriausybėje stringa Maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus Jono Miliaus atleidimo klausimas. Ministrų kabinetas, turėjęs balsuoti dėl koldūnų skandale minimo Miliaus nušalinimo, nusprendė klausimą atidėti – esą ne visi ministrai yra susipažinę su jo veiklos ataskaita ir STT išvadomis. Iki šiol savo noru trauktis nenorintis Milius situaciją pavadino pašvinkusia.


Populiariausi per 24 val.