Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-10-24 11:30

Eutanazija – žmogiškumui numarinti

11| 

„Geriau blogai gyventi, nei ištaigingai mirt“. Tai frazė iš Euripido tragedijomis paremto spektaklio „Mano tėvas – Agamemnonas“. Tegul tie žodžiai būna epigrafu. Bet tai – tik tarp kitko. Tik dėl grožio. Tuo metu, kai vieni kovoja už savo ar svetimą gyvybę, tarp kitų bunda eutanazijos klausimas.


2014-10-24 07:44

Ligos pašalpų dydžio atkūrimą stabdo ir simuliuojantys ligoniai

4

Dabartinė šalies valdžia mėgina vykdyti rinkimų pažadus, pamažu atkurdama A.Kubiliaus Vyriausybės per krizę apkarpytas socialines išmokas – rengiamasi padvigubinti nuo trečios iki septintos ligos dienos „Sodros“ mokamas pašalpas.


2014-10-24 06:52

Pamario namai varo siaubą Seimui

3

Juodkrantėje, ant marių kranto, stovi keli neteisėtai pastatyti namai. Jie jau seniai pasmerkti nugriauti, tačiau gyventojai taip išgąsdino politikus, kad pastatai greitai taps teisėtais. Seimūnai išsigando, kad valstybei pernelyg brangiai kainuos bylinėtis su ten gyvenančiais žmonėmis. Ir jau kainuoja.


2014-10-23 15:20

STT siautėja. Derėtų suklusti ir konservatoriams

38

Jeigu gerai pagalvojus, tai D.A.Barakauskas turėtų trauktis ne tik iš vidaus reikalų ministro pareigų, bet ir iš tvarką bei teisingumą esą įkūnijančios partijos. Iš pastarosios vien jau dėl itin didelio kontrasto tarp pavadinimo ir realios kai kurių jam artimų partijos veikėjų veiklos.


2014-10-23 13:03

Guggenheimo šmėkla vėl sugrįžo į Vilnių

19

Žiniasklaidoje vėl šmėkštelėjo Guggenheimo, tiksliau Guggenheimo muziejaus vardas. Tiesa, Vilniaus valdžia kol kas aiškina, kad tokiam projetui neturi pinigų, bet “suradus finansavimo šaltinių, projektas bus įgyvendintas”. Kas ieško, tas randa, o jei neranda, tai skolinasi.


2014-10-23 07:30

Dievobaimingi žiniasklaidos prievaizdai – pasiklydę praeityje

17

Regis, neįmanoma nuginčyti, kad laisvas žodis – viena didžiausių jaunos mūsų valstybės pergalių, pasiektų per ketvirtį amžiaus.


2014-10-23 07:26

Sutvarkei reikalus ir lėk pas arabus

8

Prieškalėdiniai valdžios ritualai – kitų metų biudžeto tvirtinimas – šiemet išskirtiniai. Tas šventasis raštas, pirmą kartą surašytas eurais, – jau Seime, bet valdantieji dėl jo tebediskutuoja kaip šunys su katėmis. Pragarą užkūrė PVM lengvata šildymui: palikti ją ar naikinti?


2014-10-23 00:24

Kaip Obama Grybauskaitei Putino galvą nešė

68

Nuo pat krizės Ukrainoje pradžios, Lietuvoje tapo gero tono ženklu reikšti nepasitenkinimą JAV prezidento B.Obamos vykdoma užsienio politika, ypač tarp mūsų šalies politologų. Dažniausiai Obamai klijuojama etiketė – neva JAV vadovas yra silpnas palyginus su Rusijos prezidentu.


2014-10-22 14:10

Žinia apie lietuviško siaubo filmo gimimą – gerokai paankstinta

8

Lietuvos kino teatrų ekranuose pradedamas rodyti filmas „Rūsys“, kaip rašoma anotacijoje, – pirmasis mūsų kino istorijoje psichologinis siaubo filmas. 


2014-10-22 13:55

Norime atsispirti Maskvai? Grąžinkime į mokyklas rusų kalbą

76

Rusofobija jau peržengė sveiko proto ribas. Atvejis, kai Anykščių rajono miestelio seniūnas sulaukė kaltinimų esantis vos ne Kremliaus agentas todėl, kad parke pasodinu du putino medelius, net be specialių tyrimų parodo, jog mūsų tautiečių makaulės suminkštėjimo koeficientas vienas didžiausių Europos Sąjungoje. Aišku, gal neverta šaipytis iš politika tik apčiuopomis besidominčių žmonių. Jie nuolat girdi žinias, kad rusai kariauja informacinį karą prieš Lietuvą, pasitelkdami ne tik istorijos klastotes, bet ir Olego Gazmanovo dainas, senas sovietines komedijas „su Šuriku“ ir šlapios dešros prekės ženklą („Tarybinė dešra“).


Populiariausi per 24 val.