Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-09 07:16

Atgaila – ne gėdos ženklas

Į kiek prigesusią R.Vanagaitės knygos „Mūsiškiai“ išprovokuotą diskusiją apie lietuvių atsakomybę už nacių išžudytą mūsų bendrapiliečių žydų bendruomenę vėl liepsnų įplieskė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) pranešimas, kad rengiamasi išleisti studiją apie žudynėse galimai dalyvavusius policijos dalinius.


2016-02-09 07:10

Dėl visko kalti liberalai

Iš anksto perspėju – šiame komentare terminas „liberalai“ vartojamas apibūdinti ne Lietuvoje veikiantį Lietuvos liberalų sąjūdį bei jo narius, o šiaip visą pasaulį prie katastrofos slenksčio atvedusius minkštastuburius politkorektiškus naujojo totalitarizmo apologetus.


2016-02-08 22:28

Mistinis girtumas: meluoja alkotesteris ar vairuotojas?

29

Vilniečio Žilvino R. istorija nustebino net ir patyrusius vairuotojus. Kas meluoja: 1,38 promilės „įpūtęs“ vairuotojas ar policijos pareigūnų alkotesteris? „Patekau į labai keistą situaciją. Buvau sustabdytas policijos pareigūnų reido metu. Pats žinojau, kad alkoholio net neragavau. Paskutinį kartą alaus šiek tiek išgėriau vakarienės metu prieš tris dienas. Patikrinimo metu į alkoholio matuoklį „įpūčiau“ 1,38 promilės“, – pasakojo vilnietis Žilvinas R. (redakcijai vairuotojo pavardė žinoma – aut. past.).


2016-02-08 21:04

Vilniečio sėkmė: loterijoje laimėjo 307 tūkst. eurų

32

Praėjusio ketvirtadienio rytas vilniečiui buvo kitoks nei įprastai. Vietoj išvykos į baseiną ir pirtį jis išvyko kitur – į loterijos būstinę atsiimti daugiau kaip 307 tūkst. eurų, laimėtų loterijoje „Vikingų loto“.


2016-02-08 20:41

Po skandalo pasitraukė žemės ūkio viceministras V.Martusevičius

18

Po brangių produktų skurstantiems skandalo atsistatydina žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius, pirmadienį pranešė Lietuvos televizijos laida „Šiandien“. 


2016-02-08 20:40

K. Trečiokas: „Aš tikrai nieko dėtas, nes nesu suinteresuotas“

15

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vieną po kito tardo politikus, galimai susijusius su skandalinguoju Vyriausybės nutarimu ir Druskininkų Vijūnėlės dvaru. Šiandien apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, o penktadienį STT aplankė aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką. Ministro pozicija aiški – jis niekuo dėtas, nieko nežinojo ir jokio spaudimo nesulaukė.


2016-02-08 19:58

Nelygybė: Lietuva amerikiečių karius maitina geriau nei savus

28| 

Į Lietuvą atvykstantys NATO kariai poligonuose su lietuviais treniruojasi petys petin atremti galimus priešų puolimus, tačiau panašu, kad sąjungininkai laikomi gerokai pranašesniais kariais. Tiesa, nebūtinai mūšio lauke. Atėjus pietų metui, valgykloje sąjungininkai skyla į dvi dalis – užsieniečiai sėda prie vieno, gerokai gausesnio stalo, o lietuviai tenkinasi kuklesniu. Krašto apsaugos ministras tame nieko blogo nemato, nors kritikai tvirtina, kad taip krinta mūsų karių moralė.


2016-02-08 17:06

Ar moksleiviams dar reikia popierinių pratybų?

3

„Technologijų amžiuje popierinės pratybos yra atgyvena“, „pratybos yra tik būdas leidykloms pasipelnyti“ arba „pratybos skirtos tik palengvinti mokytojų darbą“. Panašios mintys aplanko tėvus, kai ateina laikas atverti pinigines ir pirkti dar vieną mokinių pratybų dalį.


2016-02-08 16:35

Medikai suglumę: už ką nukirsdinta Rimantė Šalaševičiūtė?

37|3

Pašalinus iš posto sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę, gydytojai liausis ėmę, o pacientai davę kyšius. Į apytuštes regionų ligonines prigužės jaunų, principingų medikų, pasirengusių naktimis triūsti už minimalų atlygį, net be saldainių ar brendžio dovanų. R.Šalaševičiūtė tiesiog buvo neskaidri ir nekompetentinga, todėl nepadarė stebuklų – tuo tikima Prezidentūroje. Bet ne valdžios kabinetuose, o ligoninėse prakaituojantys medikai mano kitaip: dažna ministrų kaita parklupdys ant kojų pradėjusią stotis sveikatos apsaugos sistemą. Jau mažai abejonių, kad apie praeityje 100 litų (29 eurų) duotą kyšį prasitarusi R.Šalaševičiūtė vasario 9 dieną iš atostogų grįžusiam premjerui Algirdui Butkevičiui įteiks atsistatydinimo pareiškimą.


2016-02-08 14:32

Vilniečiai sukruto protestuoti prieš krematoriumą Olandų gatvėje

6|2

Politikė, buvusi Seimo narė Agnė Zuokienė internete registravo peticiją, raginančią užkirsti kelią kremavimo įrangos statybai Olandų gatvėje, Vilniaus laidojimo namų teritorijoje. Buvusio Vilniaus mero A.Zuoko žmona vilniečius paragino pasirašyti peticiją portale netylėk.lt. Čia Vilniaus gyventojų vardu paskelbtas kreipimasis į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, Aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką ir Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių. Pradėti registruoti parašai gyventojų, nepritariančių bendrovės „Ritualas“ sumanymui Olandų gatvėje, Pavilnių parko ir arti gyvenamųjų kvartalų esančioje teritorijoje deginti palaikus. Per metus manoma sudeginti apie 2 tūkst. palaikų.


Populiariausi per 24 val.