Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-10-02 15:34

Kulinarinės šventės metu visų akys krypo į A. Macijausko dukrytę

70|36

Trečiadienio vakarą per rudeniškomis sodo gėrybėmis kvepiantį vakarėlį kulinarinis loftas „Čiop Čiop“ atidarė naują sezoną ir pristatė rudenišką meniu. Tarp svečių buvo galima išvysti ir jau karjerą baigusio Arvydo Macijausko žmoną Viktoriją. Moteris į šventę atvyko su vienerių metukų dukra Gabriele ant rankų.


2014-10-02 15:30

Rolandas Skaisgirys: „Zoologijos sodą iš Kauno reikia atimti“

230|2

Prodiuseris Rolandas Skaisgirys šiuo metu intensyviai dirba, kad padėtų Kauno zoologijos sode gyvenantiems gyvūnams. Tad natūralu, kad vyrą papiktino politikų abejingumas prastomis sąlygomis gyvenantiems gyvūnams. Savo mintis apie Kauno miesto savivaldybės santykį su zoologijos sodu R.Skaisgirys išdėstė itin atvirame laiške, kurį atsiuntė naujienų portalo lrytas.lt redakcijai.


2014-10-02 12:50

Egidijus Dragūnas nori būti Vilniaus meru

80

Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas ketvirtadienį prabilo apie savo politines ambicijas. Ne kartą sostinės merą Artūrą Zuoką viešai kritikavęs atlikėjas užsiminė, kad mielai užimtų jo vietą.


2014-10-02 12:31

Savo laidą vesiantis Algis Ramanauskas: „Eteryje muštynių nebus“

15|2

Principingas ir aštrus Algis Ramanauskas nusprendė: viešoje erdvėje turi būti matomi ne tik jo kuriami personažai bet ir jis pats. Nuo šio ketvirtadienio humoristas tampa „Žinių radijo“ laidos „Greiti pietūs“ šefu. Kartą per savaitę žinomas veidas provokuos politikus, tačiau muštynių eteryje nežada: „Aš tikrai nebūsiu tas, pas kurį nenorės vėl ateiti į laidą. Stengiuosi būti draugiškas, bet nepatogių klausimų bus, tik juos pateiksiu elegantiškai.“


2014-10-02 10:07

Žinomi žmonės sugužėjo į kino salėje surengtą mados šventę

49|68

Kauno „Akropolio“ trečiame aukšte trečiadienio vakarą netrūko žinomų veidų. Kviestiniai svečiai, tarp kurių buvo daugybė pramogų pasaulio atstovų, aktorių, verslininkų ir mados žinovų, gausiai susirinko į renginį „Madų šou su 3D projekcija“.


2014-10-01 17:51

Juozas Statkevičius savo gerbėjus šokiruoja ir šou plakatu

65|5

Lapkričio 13-ąją savo naujausią kolekciją pristatysiantis dizaineris Juozas Statkevičius išplatino jo šou pristatantį plakatą. Estetika garsėjantis dizaineris šį kartą nusprendė šokiruoti. Plakate - trys apsimuturiavę žmonės, o už nugaros - baltos žvaigždutės bei ryškios spalvos. Paprastai subtiliai kviečiantis jo šou stebėti dizaineris, regis, šį kartą pasitelkė kičo meną.


2014-10-01 17:49

Prieš K. Brazauskienės sūnaus vestuves - nurodymai žiniasklaidai

123

Šį savaitgalį savo išrinktąją prie altoriaus ves Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas. Verslininkas su ilgamete mylimąja Jurgita Alsyte aukso žiedus sumainys sostinėje. Pora supranta, kad svarbiausiąją dieną jie neišvengs viešumo. Tačiau jie pasirūpino, kad paparacų blykstės neblaškytų garsios poros – artėjant vestuvėms sužadėtiniai išplatino tam tikrą instrukciją žurnalistams. Vestuvių svečius ir jaunuosius leidžiama fotografuoti tik prie bažnyčios. Į šventas mišias nei fotografai, nei žurnalistai nebus įleisti.


2014-10-01 16:47

E. Santos debiutas - įtakingosios O. Winfrey televizijos kanale

42

Šešių vaikų mama, drabužių ir avalynės „Bellux Fashion“ tinklo įkūrėja Erika Santos už Atlanto tampa vis garsesnė. Netrukus reportažas apie lietuvę bus parodytas per vieną iš įtakingosios Oprah Winfrey televizijos kanalų. Erika nusifilmavo televizijos projektui „Suddenly Single“. Per jį atskleidžiamos moterų, tapusių vienišų vienomis ar kitomis aplinkybėmis, istorijos (vienos iš laidos herojų vyras žuvo aviakatastrofoje).


2014-10-01 14:29

Arūnas Valinskas pradėjo bare vesti protų mūšius

4

Ruduo sukviečia ir suburia draugėn vasaros išblaškytus draugus ir kompanijas – daugėja vakarėlių namuose, pildosi kavinės ir barai. Įvairiausiuose Lietuvos miestuose vis labiau populiarėjantys „gyvi” promūšiai į kavines pritraukia daugybę intelektinių kovų gerbėjų.


2014-10-01 14:08

Linas Adomaitis: „Žmoną pamilau iš pirmo žvilgsnio“

20

Profesionalus, nepataikaujantis masėms ir kuriantis bei dainuojantis tik tai, kas pačiam patinka. Nepaisant to, populiarus ir mylimas. Visos šios savybės byloja, kad Linas Adomaitis neabejotinai priklauso Lietuvos populiariosios muzikos elitui. Ne veltui su juo vienoje scenoje dainuoja Stasys Povilaitis, Gytis Paškevičius, Giedrė Kilčiauskienė, Donatas Montvydas ir kitos ryškiausios žvaigždės.


Populiariausi per 24 val.