Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-07-29 10:24

„OnePlus One“ – telefonas žudikas, dėl kurio pešasi pirkėjai

20|3

Kiti gamintojai savo telefonams galvoja išradingus šūkius – „įkvėptas gamtos“, „paliesk tobulumą“ ir t.t. „OnePlus One“ svetainėje šūkis griežtas ir paprastas: „2014 Flagship Killer“. Taigi, kas įkvėpė lyg ir paprastą „Android“ įrenginį gaminančią komandą pavadinti jį „2014-ųjų flagmanų žudiku“?


2014-07-26 19:26

Keturios taisyklės, kaip saugoti savo nešiojamą įrenginį vasarą

13|2

Besidžiaugdami karštomis liepos dienomis gamtoje ar paplūdimyje net nesusimąstome, kad vasarą svarbu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo elektroniniais prietaisais. Netepsi jų kremu nuo įdegio ir neatgaivinsi jūroje, smėliukas iš jų atima grožį, o gaivus lietutis gali atimti ir garantiją. Tačiau pavojai ne tokie ir baisūs, jei žinai, kaip saugotis. „Samsung Electronics Baltics“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas tai žino ir štai ką pataria.


2014-07-23 10:15

Kvadratinis „BlackBerry“ gelbėjimo ratas, pavadinimu „Passport“

21|2

Jei kas nors mano, kad keistų formų telefonai pasiliko praeityje kartu su vyrų pomėgiu girtis, kas turi mažesnį ryšio įrenginį, labai klysta. Ne vieno jau palaidotas gamintojas „BlackBerry“ tvirtina, kad pristatęs naują kvadratinį išmanųjį telefoną su klaviatūra „BlackBerryPassport“ sulaukė nostalgiškai nusiteikusių klientų antplūdžio. Pasirodo, ne vienas „iPhone“ ir „Android“ savininkas pasiryžęs atsisakyti savo įrenginių ir grįžti prie „BlackBerry“. Tiesiog ligi šiol jiems trūko gana patrauklios priežasties.


2014-07-20 17:26

Senamadiškiems: vietoje klaviatūros – spausdinimo mašinėlė

3

Klaviatūrų yra įvairių, tačiau antros tokios, kaip „Qwerkywriter“, nerasite. Tai – spausdinimo mašinėlę primenanti mechaninė klaviatūra, veikianti visai kaip jos „močiutė“.


2014-07-17 22:53

„Sony Xperia Z2 Tablet“: planšetė su anoreksijos požymiais

8|19

Kaip gyvenime, taip ir technologijose: jei renkiesi liekną, teks susitaikyti, kad kažko bus mažiau. Vieniems tai svarbu, kitiems – nelabai. Ar dėl „Sony“ kompromisų planšetėje „Xperia Z2 Tablet“ neteks gailėtis?


2014-07-14 18:03

LG pristatė suvyniojamąjį televizoriaus ekraną

2

Atrodo, netrukus projektorius su ekranais pakeis tik ekranai, o susuktų brėžinių laikiklių gamintojai galės pritaikyti juos planšetiniams kompiuteriams. Nors sulenkiamieji ekranai nėra visiška naujovė, LG pirmą kartą pagamino 18 colių įstrižainės OLED ekraną, kurį galima suvynioti į 2,5 cm diametro vamzdelį.


2014-07-14 07:46

Siužetas apie technologijas ir meilę sujaudino milijonus žiūrovų

 

Naujajame pasaulyje, kuriame technologijos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, o išmanieji telefonai mūsų rankose - lyg priklijuoti, mes dažnai pamirštame tai, kas iš tikrųjų yra svarbiausia. Šeima, meilė ir bendravimas – štai pagrindiniai dalykai mūsų gyvenime. Tailando mobiliojo ryšio operatorius „DTAC“, kartu su „Young & Rubicam“ - tarptautine reklamos agentūra – sukūrė šią jausmingą reklamą, kuri primena žmonėms, kad meilė yra svarbesnė už bet kokį prietaisą.


2014-07-10 13:08

„Google“ planas – užkariauti jūsų namus

2

Artėjanti daiktų interneto era itin domina technologijų kompanijas. Jos tiki – ir investuoja – į produktus, kurie pakeis ir palengvins žmonių buitį, taps jų gyvenimo dalimi. Itin didelį dėmesį tam skiria „Google“, o jos didžiausia ambicija – valdyti žmonių namus.


2014-07-08 10:39

Žaislus spausdinantis lietuvių startuolis sulaukė investicijos

Norite turėti savo mėgstamo žaidimo herojaus figūrėlę? Prašom – susikurkite jo modelį telefone ar planšetėje, o „Toyze“ virtualų žaislą pagamins 3D spausdintuvu ir atsiųs paštu! Šis lietuvių startuolis sulaukė rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ dėmesio. Pirmąjame etape fondo investicija į startuolį sieks iki milijono litų.


2014-07-07 14:54

Kompiuteriai išeina iš mados: visi nori telefonų ir planšečių

Jungtinių Valstijų informacinių technologijų tyrimų ir konsultacijų bendrovė „Gartner“ pirmadienį pateikė savo ekspertų prognozes. Anot specialistų, pasaulinė kompiuterinės technikos ir mobiliųjų telefonų rinka 2014 metais ūgtelės 4,2 proc. Manoma, kad bus parduota iki 2,4 mlrd. naujų įrenginių, nors dar praėjusiais metais rinka smuko 9,5 proc.