Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2014-09-15 18:03

„Cat S50“ – telefonų „bobcatas“ tiks net slidinėjimo imtynėms

10|3

Jei per pasaulį eini baltais sportbačiais ar lakuotais pusbačiais, viskas aišku – gali laukti „iPhone 6“ ar pirkti „HTC One“. O kuo pakeisti seną ir tvirtą kaip laužtuvas „Nokia 5110“ tiems, kas per gyvenimą ropščiasi alpinisto batais, žygiuoja apsiavęs „Dr. Martens“, leidžiasi speleologo virve ar stumia jį „Bobcato“ kaušu? Į Lietuvą atvažiuojantis naujas kompanijos „Cat Phones“ flagmanas „Cat S50“ pasišovė įrodyti: tvirtas nebūtinai turi būti bukas, o išmanus inteligentas irgi gali apsiauti ekstremalo batus.


2014-09-15 11:50

Į pašto ženklo dydžio kortelę sugrūdo 512 GB

3

SD atminties kortelė yra tik pašto ženklo dydžio, tačiau kompanija „SanDisk“ skelbia į ją sutalpinusi net 512 gigabaitų (GB) atminties. Tokia rekordinės talpos kortelė netrukus pasirodys prekyboje ir kainuos apie 800 dolerių (2,1 tūkst. Lt).


2014-09-13 12:11

Stebuklingas puodas ir bulvytes skrudina, ir jogurtą ruošia

14

Vokietijos buitinės technikos kompanija „Gastroback“ parodoje „IFA 2014“ pristatė kol kas, matyt, patį išmaniausią kada nors pagamintą puodą. „Multicoock Plus“ gali kepti, virti, troškinti, garinti, skrudinti ir net ruošti jogurtą. Nemoka nebent pyktis su virtuvėje besisukiojančia uošve ir irzliu balsu rėkti, kad metas prie stalo.


2014-09-13 08:09

Siaubą konkurentams įvarę kinai atveža savo telefonus į Lietuvą

93|6

Dar prieš kelerius metus „kino“ bijojo visi – keistais vardais pavadinti Kinijoje rinkti gaminiai pagrįstai kėlė nepasitikėjimą norintiems kokybiškos prekės. Atėjo laikai, kai bijoti „kino“ turi nebe pirkėjai, o konkurentai. „Oppo“, „One Plus One“, „Xiaomi“, „Meizu“ išmanieji telefonai savo kokybe, dizainu ir parametrais dažnai net lenkia kur kas brangiau kainuojančius „Samsung“, „Sony“, „HTC“ ar „LG“ flagmanus. Jau šiais metais vienas šių „naujosios kinų bangos“ telefonų – „Meizu MX4“ – pasieks ir Lietuvos pirkėjus.


2014-09-13 08:09

VGTU studentai parodė, ką geriausio sukūrė

6|19| 

Aštuonsraigtė skraidyklė, 3D spausdintuvas, robotinė ranka, putplasčio rutuliukus kilnojantis muzikos „ekvalaizeris“ – tai yra tik keletas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų sukurtų įrenginių, kurie penktadienį buvo pademonstruoti visuomenei.


2014-09-10 19:18

„Apple“ nutylėjo daugiau negu pasakė

101|3

„Apple“ laikosi savo tradicijų, tad ir pristatydama „iPhone 6“ bei „Apple Watch“ nutylėjo daugiau, negu pasakė. Kadaise šį Steve'o Jobso talentą „Apple“ vadybininkas Budas Tribble'as pavadino iškreiptos realybės lauku. Dabar matome, kad ir Timas Cookas puikiai įvaldė realybės iškreipimo meną. Viskas paprasta – tereikia ryžtingai girtis minint tik teigiamus faktus, spinduliuoti įsitikinimu, kad sukūrei kai ką unikalaus, „užmiršti“ paminėti bent kiek nepalankius faktus ir auditorija su ašaromis akyse plos, o paplojusi bėgs pirkti.


2014-09-10 00:57

„Apple“ taikosi prie rinkos: pristatė planšetofoną ir laikrodį

39|7| 

JAV kompanija „Apple“ antradienį pristatė naujienas, kurių jos gerbėjai su nekantrumu laukė jau kelerius metus: į planšetofonus galintį lygiuotis išmanųjį telefoną „iPhone 6 Plus“ ir išmanųjį laikrodį „Apple Watch“. Pastarasis įrenginys yra pirmas naujos kategorijos produktas nuo tada, kai buvo pristatytas planšetinis kompiuteris „iPad“.


2014-09-05 14:27

Nori prisijungti – parodyk pirštą

13|3

Slaptažodžių, PIN, PUK ir kitokių kodų laikais dažnas pasiklysta skaičių ir raidžių jūroje. „Barclays“ teigia, kad ateityje tokia problema taps neaktuali ir jau pradėjo testuoti naują įrenginį, kuris nuskaito piršto kapiliarus. Taigi norint prisijungti prie sąskaitos ar pasirašyti dokumentą tereikia parodyti pirštą.


2014-09-05 11:37

„Sharp Ultra HD“ televizorius „UD20“ išjungtas virsta… paveikslu

4|2

„Sharp UD20“ serijos modeliai – tai pirmieji Europos rinkoje parduodami 4K raiškos „Sharp“ televizoriai. Modeliai 60 ir 70 colių įstrižainės ekranais pasižymi ir tuo, kad juos išjungus ekranas nevirs juodu kvadratu, o galės dirbti „tapetų“ režimu ir beveik neeikvodamas energijos rodyti mūsų parinktus vaizdus ar paveikslus. Vieninteliai rinkoje 4K raiškos televizoriai, įvertinti prestižiniu kompanijos THX vaizdo ir garso kokybės sertifikatu, Lietuvos parduotuvėse pasirodys jau rugsėjį.


2014-09-04 18:28

Kokybiškos muzikos gerbėjai sulaukė – grįžta „Technics“

15|3

Berlyne vykstančioje parodoje IFA „Panasonic Corporation“ pranešė, kad į Europos rinką grįžta legendinis garso įrangos prekės ženklas „Technics“. Tie, kuriems muzikos klausymas yra kažkas daugiau negu pypsėjimas per telefono ar nešiojamojo kompiuterio garsiakalbį, šį vardą tikrai girdėjo. O dabar net negirdėję vardo turės galimybę išgirsti skambesį.


Populiariausi per 24 val.