Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-05 17:28

Aleksandro Sacharuko byloje – dviejų mėnesių pertrauka

Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.


2015-03-05 17:07

Užduotis Kauno studentams: dingti per 30 sekundžių

8

Ketvirtadienį į Kauno technologijos universiteto (KTU) miestelį skubėjo gausios policijos pareigūnų, gelbėtojų bei greitosios pagalbos medikų pajėgos. Vyko pratybos, kurių metu modeliuota situacija, kuri gali nutikti bendrabutyje kilus gaisrui. Studentai privalėjo per kuo trumpesnį laiką evakuotis iš bendrabučio.


2015-03-05 16:09

Kauno policija atvėrė duris moksleiviams

1|13

Kauno moksleiviai ketvirtadienį turėjo unikalią progą iš arti susipažinti su policijos pareigūnais, jų darbo specifika, pačia policijos sistema, galimybėmis ir reikalavimais norint tapti policijos pareigūnu bei, žinoma, su tarnybos policijoje privalumais.


2015-03-05 15:20

Į Vilniaus valdžią patekęs britas paaiškino, kodėl vilki suknelę

129|4

Dalyvauti kasdienėje visuomeninėje veikloje – vienas dalykas, o eiti į politiką – visai kas kita. Ten gali skaudžiai gauti per galvą ar kitaip nukentėti. Tai savo kailiu jau patyrė britas Markas Adamas Haroldas, savaitgalį išrinktas į Vilniaus miesto tarybą. Šią savaitę pradėta platinti ir aptarinėti M.A.Haroldo nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas apsivilkęs trumpa suknele ir atkišęs didįjį pirštą. Atseit – štai ką vilniečiai išsirinko į valdžią. Pirmą kartą Lietuvoje į savivaldybės tarybą išrinktas užsienietis nustebo dėl tokių metodų. Jis pasakojo, kad nuotrauka yra visai ne nuotrauka, o kadras iš režisieriaus Romo Zabarausko filmo „Streikas“ (angl. „We Will Riot“).


2015-03-05 15:13

Lenkijos kariuomenės vadas įvertino Lietuvos sprendimą

21

Lietuvoje viešintis Lenkijos kariuomenės vadas ketvirtadienį sakė, kad abi šalys yra pasirengusios atremti vadinamojo „hibridinio karo“ grėsmes, netiesiogiai paminėdamas Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją.


2015-03-05 15:07

Vilniuje liberalai teigia susitarę dėl koalicijos

8

Daugiausia mandatų Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gavęs Liberalų sąjūdis ketvirtadienį preliminariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos sudarymo su dar trimis partijomis – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir „Lietuvos sąrašu“.


2015-03-05 14:33

Trišalė taryba dėl MMA didinimo turėtų apsispręsti balandį

1

Trišalė taryba balandį turėtų priimti sprendimą dėl minimalios mėnesio algos (MMA) didinimo nuo šių metų liepos, o iki to laiko laukiama taryboje suformuotos darbo grupės vertinimų ir pasiūlymų.


2015-03-05 14:15

Bėgliui S. Rachinšteinui – prastos žinios iš Lietuvos

70| 

Pagrindinė bendrovė bankrutuoja, iš rankų išslydo už sklypus gauti milijonai. Tokios žinios pasiekia kalėjimo išsigandusį ir iš Lietuvos sprukusį Sergejų Rachinšteiną. Ar persigalvos ir pagal jo muziką šokę teisėjai? Jei aferų meistru vadinamas 48 metų S.Rachinšteinas grįžtų į Lietuvą, patektų už grotų ir nebeturėtų jokių vilčių atgauti 7 milijonų litų už Rusijoje įsigytus sklypus.


2015-03-05 13:59

S.Skvernelis paaiškino, kodėl VSAT vadovu pasirinko R.Požėlą

59

Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovu skiriamas policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, ketvirtadienį pranešė Vyriausybė. „Galiu patvirtinti, kad kandidatūrą vidaus reikalų ministras suderino su premjeru“, – BNS sakė premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė, patvirtindama naujienų portalo alfa.lt paskelbtą informaciją.


2015-03-05 12:48

Švenčionyse 7-metei diagnozuota meningokokinė infekcija

5|2|

Švenčionių regione per savaitę – antrasis meningokoko infekcijos atvejis. Trečiadienio paryčiais į Švenčionių ligoninę buvo atvežta 7-erių mergaitė. Serganti mažametė medikams pristatyta 5 val. 18 minučių. Švenčionių ligoninės Vaikų skyriaus vedėja Vitalija Lukšienė sakė, kad medikai greitai nustatė, jog septynmetė užsikrėtusi meningokokine infekcija. Trečiadienį priešpiet mergaitė buvo pervežta į Santariškių klinikų Vaikų ligoninę.


Populiariausi per 24 val.