Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 15:50

A. Kubilius siūlo B. Bradauskui trauktis iš Seimo komiteto

2| 

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius iš parlamentinio Finansų ir biudžeto komiteto (BFK) pirmininko posto prašo atšaukti socialdemokratą Bronių Bradauską, kurio sūnus Dainoras laimėjo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovo konkursą.


2015-04-01 15:22

Rektorius A. Žukauskas garsins Vilniaus universitetą

7|7

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje trečiadienį iškilmingai inauguruotas naujasis rektorius profesorius 58 metų Artūras Žukauskas. Jis tapo 85-uoju VU rektoriumi. A.Žukauskas prisiekė universitetui ir pasižadėjo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją bei akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.


2015-04-01 15:12

Pinigai klajokliai Panevėžyje netikėtai grįžo pas šeimininkus

40|2| 

Panevėžiečių pensininkų pora, per užmaršumą išmetusi juodai dienai laikytus 2000 litų, stebuklingai juos atgavo po trijų mėnesių. Kur pinigai buvo visą tą laiką – mįslė, kuri vargu ar bus įminta. Į aštuntą dešimtį įkopę sutuoktiniai buvo sukaupę santaupų litais. Dalį tų pinigų jie paskolino, o 2000 litų sudėjo į spalvotą polietileninį maišelį ir paslėpė sekcijoje tarp drabužių. Artėjant Naujiesiems metams šeima nutarė išsivalyti namus – į konteinerius išmetė nemažai namuose kauptų nereikalingų daiktų, tarp jų buvo ir senų drabužių.


2015-04-01 13:40

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

269|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


2015-04-01 13:34

Apvogtai moteriai kirtėjų „klaida“ kainavo brangiai

49

Jei atvykote į nuosavą mišką ir jame matote besidarbuojančius kirtėjus, nors tokių paslaugų ir neprašėte, tai nebūtinai bus vagystė. Panašu, kad pasikirsti medžių svetimuose sklypuose labai paprasta, nes paskui viską galima pavadinti „klaida“. Darbininkai sako, kad jiems liepė kirsti juos pasamdęs verslininkas, šis teigia, kad medkirčiai blogai suprato jo nurodymus ir taip nušniojo svetimus medžius. O tuo metu jūsų puoselėti medžiai guli po kojomis supjauti trinkomis malkoms. Būtent į tokią padėtį pateko alytiškė Marytė Šarkuvienė, savo miške radusi besidarbuojančius medkirčius.


2015-04-01 12:44

Darbo partijos kraują atšviežins legionieriai

69

„Darbiečiams“ vadovauti laikinai sugrįžęs Viktoras Uspaskichas būsimojo naujo vedlio dairosi ne tik savo partijoje. Politikas norėtų atrasti ką nors panašaus į liberalų žvaigždę Antaną Guogą. Kas galėtų pakeisti iš Darbo partijos pirmininko posto pasitraukusią Loretą Graužinienę? To savo bendražygių pastarosiomis dienomis klausinėjo V.Uspaskichas.


2015-04-01 12:14

Lietuvos vatniko svajonė – išsivanoti su Vladimiru Putinu

213|2

Susipažinkite – Laurynas Ragelskis, žmogus besididžiuojantis esąs vatnikas. Jo tikslas – nuvaryta, prasigėrusi Lietuva, kurią kontroliuoja Rusijos vadovo Vladimiro Putino šutvė. L.Ragelskis – vienas iš tų, apie kuriuos pirmadienį savo ataskaitoje skelbė Saugumo departamentas. Šio veikėjo įsteigtas internetinis portalas drabsto mėšlu Lietuvą, o pats L.Ragelskis džiaugiasi, kad jo niekas nesuima.


2015-04-01 11:54

Lrytas.lt redakciją aplankė iš Springfildo atvykę Simpsonai

1|3

Trečiadienio popietę „Lietuvos ryto“ redakcijoje apsilankė netikėti svečiai. Iš kiemo į redakcijos patalpas sugužėjo Simpsonų šeimynėlė. Užklupę gerokai nustebusius redakcijos žurnalistus Houmeris, Bartas ir Mardžė vaišino savo mėgstamiausiomis spurgomis. Jiems iš paskos ėjo animacinį serialą įgarsinantis Džiugas Siaurusaitis. „Ar taip būna tik Melagių dieną?“, – juokaudami klausė žurnalistai ir skubėjo darytis asmenukių su Bartu ir kitais.


2015-04-01 11:52

Panevėžyje susitarta dėl valdančiosios koalicijos

5

Panevėžio miesto tarybos nariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos – joje ketina dirbti visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą Kartu“, socialdemokratai, Darbo partija ir rinkimų komitetas „Mums svarbu“.


2015-04-01 11:33

Vilnius balandžio 1-ąją

1|32

Balandžio pirmoji Vilniaus gatvėse buvo niūroka, neatrodė, kad žmones pralinksmino pokštai. Greičiau, priešingai, kai kurie miestiečiai atrodė labai susirūpinę ir nuvilti dėl apgaulės.


Populiariausi per 24 val.