Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-10-04 14:32

Už įspūdingą sumą parduotas paskutinis „Titaniko“ meniu

Internetiniame aukcione už 88 tūkst. JAV dolerių parduotas paskutinis „Titaniko“ pietų meniu, praneša upi.com.


2015-10-02 12:23

Mažametis Rusijoje vos neiškrito pro 8 aukšto langą

2| 

„Youtube“ pasirodė šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas mažametis vaikas, stovintis ant aštuntame aukšte praverto virtuvės lango palangės atbrailos. Vienas neatsargus žingsnelis galėjo baigtis tragedija.


2015-09-30 12:59

Neįprastas ūkininkavimas: visus darbus britė atlieka nuoga

 

Angie Cox yra nestandartinė ūkininkė, visus darbus ji atlieka nuoga. Kad yra nudistė ji suprato kai jai buvo 2 metukai. Angie kartu su tėvais ūkyje rengia įvairius pasisėdėjimus nudistams. Dažniausiai tokie pasisėdėjimai trunką savaitę. Nuogaliai kepa mėsą, užsiiminėja joga ir kitaip linksminasi.


2015-09-30 07:15

Moterų kaimas, į kurį vyrams įžengti draudžiama

9

Umojos kaime gyventi leidžiama tik moterims. Iš pradžių šis Kenijos kaimas buvo vieta, kurioje galėjo prisiglausti seksualinės prievartos aukos. Dabar ši vienos lyties bendruomenė tiesiog klesti, rašo „The Guardian“.


2015-09-28 23:44

Lenkai Airijos miškuose lietuviams paliko įspėjimą

22|5

Pastarosiomis dienomis socialinis tinklalapis „Facebook“ tapo tikra grybų galerija. Kol vieni didžiuojasi savo miške prisirinktais laimikiais, kiti burnoja, kad grybai užėmė didžiąją „Facebooko“ srauto dalį ir stengiasi visaip pašiepti savo surinktų miško gėrybių nuotraukas dedančius grybautojus.


2015-09-28 21:11

Čekijoje SPA lankytojai atsipalaiduoja alaus voniose

1

Dažniausiai alus neįeina į vieną komplektą su voniomis. Bet šis ypatingas SPA siūlo itin svaiginančią patirtį: čia vonios pildomos tamsiu alumi, rašo The Daily Mail“.


2015-09-28 21:08

Šaltas vokiečių širdis ištirpdo tikras naminių gyvūnų rojus

3

Vokiečiui Norbertui Zajacui priklauso didžiausia pasaulyje naminių gyvūnėlių parduotuvė. Tačiau daugumai lankytojų „Zoo Zajac“ yra ne tiktai vieta įsigyti augintinį, bet ir nemokamas zoologijos sodas, remdamasis „Bloomberg“ rašo „Lietuvos rytas“.


2015-09-28 16:17

Nusibodo rutina? Romantišką naktį galite praleisti už grotų

2

JAV Ohajo valstijoje esančio Vermiljono miesto svečiai, nakvynės ieškantys keliauninkai arba tiesiog naujų potyrių ištroškę žmonės naktį čia gali praleisti kitaip nei įprasta – seno kalėjimo kameroje. Nakvynės su pusryčiais namai yra įrengti buvusioje Vermiljono kalinimo įstaigoje, remdamasis „New York Daily News“ rašo „Lietuvos rytas“.


2015-09-27 11:51

Vyras padegė degalinę, nes išsigando didelio voro

 

Detroito valstijoje vyras padegė degalinę, nes išsigando voro. Anot padegėjo, didelį vorą jis pastebėjo šalia degalų automato, tuo metu, kai pylė benziną į savo automobilį. Kaip jis vėliau pasakojo pareigūnams, išsitraukęs žiebtuvėlį, norėjo vorą sudeginti, tačiau užsiliepsnojo visas degalų automatas. Į įvykio vietą buvo skubiai iškviesti ugniagesiai, tačiau pats padegėjas ją užgesino gesintuvu. Per incidentą niekas nenukentėjo.


2015-09-26 18:35

Devyni nušalę pirštai japono nesustabdė: ryžosi įveikti Everestą

1|3

Japonų alpinistas, kuris anksčiau dėl šalčio neteko devynių rankos pirštų, nepabūgo ir savo aistros neatsisakė: artėja prie Everesto viršūnės, rašo BBC. Paskutinį kartą, kai su 33 metų Nobukazu Kuriki buvo užmegztas ryšys, vyras jau buvo pasiekęs pietinę perėją. Ten jis atsipūs prieš paskutinę atkarpą, kurią turi įveikti, kad pasiektų viršukalnę.


Populiariausi per 24 val.