Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2016-05-01 19:45

Asmenukę pasidaryti bandęs indas atsidūrė ligoninėje

Indijoje vienas paauglys atsitiktinai šovė sau į galvą iš tėvo ginklo, su kuriuo bandė nusifotografuoti asmenukei, sekmadienį pranešė policija,


2016-04-30 17:56

Ilgasis savaitgalis Pietų Korėjoje džiaugsmo atneš ne visiems

Pietų Korėjos vyriausybė paskutinę akimirką patvirtino, kad kitą savaitę bus „laikinos atostogos“. Išgirdę apie ilgąjį savaitgalį daugelis džiūgavo, tačiau buvo girdėti ir besiskundžiančių dėl to, kad tarsi iš dangaus nukritęs papildomas laisvadienis pridarys daugiau žalos nei naudos, rašo BBC.


2016-04-30 12:30

Buvusiam Italijos premjerui Silvio Berlusconi – naujos bėdos

Keli Italijos teismai suvienys jėgas, nagrinėdami bylas, iškeltas buvusiam premjerui milijardieriui Silvio Berlusconi ir jaunoms moterims, kurias jis, kaip įtariama, papirko meluoti davus priesaiką, penktadienį nutarė Milano teisėja.


2016-04-30 09:33

Didįjį hadronų greitintuvą sustabdė kiaunė

3

Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas (LHC), kuris yra galingiausias pasaulyje tokio tipo mokslinių tyrimų įrenginys, išsijungė po to, kai į aukštos įtampos transformatorių įlindusi kiaunė sukėlė trumpąjį jungimą.


2016-04-29 20:47

Statybininkams pasisekė: rado kelių milijonų eurų vertės lobį

1| 

Pietų Ispanijoje vandentiekį remontavę statybininkai rado unikalų lobį — 600 kilogramų senovinių romėnų monetų. Archeologai sako, kad tokių kolekcijų pasaulyje yra labai nedaug. Trečiojo amžiaus pabaigos bronzinės ir sidabrinės monetos buvo sudėtos į devyniolika amforų. Panašu, kad monetos nebuvo išleistos į apyvartą, nes dauguma jų atrodo visai neapsitrynusios. Istorikai spėja, kad pinigai buvo skirti valstybės pareigūnų algoms. Kiek gali kainuoti toks radinys, dar nežinoma. Specialistų nuomone, monetų lobio vertė siekia kelis milijonus eurų.


2016-04-29 18:59

Jungtinėje Karalystėje aštriadantė katė terorizuoja laiškanešį

2

Britų laiškanešiams dažniausiai rūpesčių sukelia šunys, besitaikantys įkasti į ranką, bet viename name siaubą jiems kelia katė, net pagrasino, kad nebeaptarnaus šio namo.


2016-04-29 18:16

Po 67 metų moteris grąžino vaikystėje pasiskolintą knygą

Paslaptinga Naujosios Zelandijos gyventoja pagaliau į biblioteką grąžino knygą, kurią pasiskolino 1948 metais. Nors knygos grąžinimo terminas buvo viršytas net 67 metus ir tai moteriai turėjo brangiai kainuoti, jai didžiulės baudos pavyko išvengti, rašo „The Guardian“.


2016-04-29 06:37

JAV prezidento lėktuvo viduje: griežtas protokolas ir saldainiai

13|6

Visiems yra tekę girdėti apie JAV prezidento lėktuvą „Air Force One“, tačiau retam žmogui pavyksta užmesti akį į tai, kas slypi jo viduje. BBC žurnalistas Jonas Sopelis buvo vienas iš laimingųjų, kuriems pasisekė skristi kartu su Baracku Obama ir pamatyti trijų aukštų lėktuvo ypatumus, įskaitant visuomet atsakingą daktarą, balsavimą dėl filmų ir patriotiškus saldainius.


2016-04-28 17:27

Nuo vaikystės grybaujančią lietuvę nubaudė Anglijos teismas

58|3

Medicinos seselė iš Lietuvos buvo nubausta už tai, kad grybavo viename Jungtinės Karalystės miške. Tris maišus laukinių grybų pririnkusi Sonata Šliužaitė tvirtino nežinojusi, kad ji nusikalto, nes Lietuvoje ji – kaip ir daugelis žmonių – grybaudavo nuo pat vaikystės, skelbia „Mail Online“.


2016-04-28 06:56

Budizmo išmintį skleis robotas

Pekino pakraštyje esančioje budistų šventykloje senovė ir modernumas susijungia. Ilgaamžes tikėjimo tradicijas saugantiems vienuoliams dabar talkins mažas robotas vardu Xian’er.


Populiariausi per 24 val.