Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-27 12:20

M.Janukonis pradeda eiti ambasadoriaus Ukrainoje pareigas

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis įteikė skiriamuosius raštus šalies prezidentui Petro Porošenkai.


2015-05-27 12:11

Nerimą kelianti statistika: Lietuvoje daugėja naujų narkotikų

3| 

Didelį nerimą kelia sparčiai didėjantis naujų psichoaktyviųjų medžiagų skaičius, vien pernai jų rinkoje aptikta per 100, teigia Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė.


2015-05-27 11:47

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

463|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


2015-05-27 11:36

Iš jūros gelmių – unikalūs nuskendusio lėktuvo An-2 vaizdai

81|3|

Pirmą kartą paviešintame vaizdo įraše matyti, kad Baltijos jūroje nuskendęs lėktuvas An-2 beveik nenukentėjo, sveiki liko visi pilotų kabinos stiklai. Pagal roboto darytą vaizdo įrašą ekspertai nusprendė, kad plačiau atidaryti durelių ir geriau išžvalgyti kabinos vidaus nepavyks, jeigu lėktuvas nebus bent šiek tiek pakeltas.


2015-05-27 11:32

Teismas nutraukė FNTT vadovo K. Jucevičiaus ir VRM bylą

 

Vilniaus apygardos administracinis teismas trečiadienį nutraukė administracinę bylą, kurioje Finansinių nusikaltimų tyrimų tarybos (FNTT) vadovas Kęstutis Jucevičius ketino bylinėtis su Vidaus reikalų ministerija (VRM). Pirmadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas gavo K.Jucevičiaus pranešimą, kad jis atsisako savo skundo ir prašo nutraukti bylą. Motyvų pareiškėjas nenurodė, tik pažymėjo, kad įstatymai tai leidžia jam daryti bet kurioje bylos stadijoje.


2015-05-27 10:37

Šnipinėjimu kaltinimą lietuvį lankė žmogaus teisių gynėjai

Dėl įtarimų šnipinėjimu Maskvoje suimtą lietuvį areštinėje lankė žmogaus teisių gynėjai.


2015-05-27 10:34

Seimo komitetas pritarė Konstitucijos pataisai dėl R. Pakso

13| 

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) trečiadienį pritarė Konstitucijos pataisai, kuri atvertų kelią per apkaltą iš prezidento posto pašalintam partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui Rolandui Paksui dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose. Už projektą balsavo penki komiteto nariai, du buvo prieš. Pritarus komitetui, šimto Seimo narių pateiktas Konstitucijos pataisos projektas toliau bus svarstomas Seimo plenariniame posėdyje.


2015-05-27 09:58

Gruzinas rėžė, ką mano apie ES, Rusiją ir lietuvius turistus

88|3

„Angliškai kalbu tik su labai paslaptingomis damomis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo Kutaisio universiteto dėstytojas Avtangilas Chačiapuridzė. Penkis kartus apkeliavęs aplink pasaulį, buvęs istorinio susitikimo 1991-aisiais Maltoje liudininku, kai prie derybų stalo sėdo Eduardas Ševarnadzė, Michailas Gorbačiovas ir George’as Bushas vyresnysis, šiandien vyras svečius pasitinka nuosavame gruziniškų patiekalų restorane Kutaisio centre.


2015-05-27 09:58

Premjeras pateikė prezidentei A. Pitrėnienės kandidatūrą

42|

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį oficialiai pateikė prezidentei „darbietės“ Audronės Pitrėnienės kandidatūrą į švietimo ir mokslo ministro postą. Tai BNS patvirtino premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė. Ji taip pat teigė, kad A.Butkevičius yra gavęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymą dėl A.Pitrėnienės.


2015-05-27 07:19

Nenaudojamo krano strėlė varo kauniečiams baimę

6

Ūžaujant stipriam vėjui kauniečiai nedrąsiai žvalgosi į miesto centre iškilusį bokštinį kraną, kuris jau porą metų stovi nenaudojamas. Galbūt darbų niekaip nepradedantys statybininkai įrenginį jau pamiršo? „Kiek laiko Laisvės alėjoje dar stovės šis kranas, ar jis negali nuvirsti ant žmonių?“ – tokie klausimai kaskart žingsniuojant pro šalį iškyla netoliese gyvenančiam kauniečiui.


Populiariausi per 24 val.