Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-21 11:12

STT krečia partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę

19|3

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose. Krečiamos pagrindinės partijos patalpos Gedimino prospekte. Pasak įvykio vietoje dirbančių lrytas.lt žurnalistų, į vidų užėję vyriškiai tikrina partijos dokumentus. Naujienų portalui lrytas.lt susisiekus su partijos vadovu Rolandu Paksu, šis teigė, jog apie pareigūnų vizitus išgirdo iš žurnalistų: „Žinau dar mažiau nei jūs. Man šie faktai taip pat naujiena. Ką tik sugrįžau į savo kabinetą Strasbūre, dar nespėjau pabendrauti su partijos kolegomis“.


2014-10-21 10:40

L. Graužinienė siūlo atleisti Seimo kanclerį J. Milerių

3

Pasibaigus kadencijai siūloma atleisti Seimo kanclerį Joną Milerių.


2014-10-21 10:24

Prisiekė naujas VRK narys D. Laurinavičius

Seime antradienį prisiekė naujas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Donatas Laurinavičius.


2014-10-21 09:11

Dėl Bažnyčios prašys Seimo balsuoti iš naujo

27|20

Konservatorių Jurgio Razmos ir Vilijos Aleknaitės Abramikienės užregistruotos visuomenės informavimo įstatymo pataisos nustebino ne tik visko mačiusius politikos senbuvius, bet prie įvairių politikų pokštų pratusią šalies žiniasklaidą.


2014-10-21 08:37

Archeologus pribloškė dar neregėtas Lietuvos partizanų bunkeris

186|11| 

Kaip partizanai pokariu sugebėjo iškasti sudėtingos konstrukcijos slėptuvę ir jų nepalaidojo birus smėlis, kurio virš galvų buvo maždaug 20 tonų? Kam bunkeryje tarnavo iki šiol nematyti įgilinimai, panašūs į spintas? Šie klausimai kamuoja archeologą Gintautą Vėlių ir istoriką Dalių Žygelį, kurie šiomis dienomis tyrinėja Butkiškių vienkiemyje šalia Andrioniškio (Anykščių r.) esantį bunkerį, menantį tragiškas rezistencijos kovas.


2014-10-21 07:43

Po skaudžios nelaimės Karklėje - raginimai tvarkyti kelią

21|12

Pirmadienį iš Kungių kaimo (Klaipėdos r.) per gatvę ėjusios ir po automobilio ratais pakliuvusios moksleivės žūtis sukrėtė pajūrio gyventojus. Jie keiksnojo ir valdininkus, nereaguojančius į raginimus rekonstruoti kelią nuo Karklės iki Palangos plento, kuriame sunku prasilenkti ne tik automobiliams, bet ir dviratininkams. Grėsmę žmonių saugumui keliančio ruožo tvarkymo projektai seniai parengti, bet jie dulka valdininkų stalčiuose - nerandama lėšų.


2014-10-21 06:37

Ar Lietuva pajėgi apsisaugoti nuo povandeninių „svečių“?

105|11| 

Jau kelias dienas prie Švedijos karinės pajėgos šukuoja Stokholmo salyno vandenis, ieškodamos rusų povandeninio laivo. Kad pastarasis nepastebėtas galėjo prasmukti prie pat Švedijos sostinės, turėtų kelti nerimo ir lietuviams. O jei toks atvejis pasikartotų Klaipėdoje? Ar Lietuva pajėgi apsaugoti savo strateginį uostą ir tokius objektus kaip Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas?


2014-10-21 06:36

Šiauliuose ietis laužo dėl sutrūnijusių vamzdžių

9|2

Su Šiaulių arena susijusių skandalų pynę papildė dar viena gija. Kasmet dosnias išmokas už arenos valdymą gaunančios įmonės vadovas pareiškė neketinąs keisti sutrūnijusių vamzdžių. Teigiama, kad per septynerius metus surūdijo dalis karšto vandens vamzdynų, o 300 metrų ilgio trasos keitimo darbai kainuosią 140 tūkstančių litų.


2014-10-21 06:34

Seimo kirtis žiniasklaidai: apie turinį spręs ir Bažnyčia

241|2

Jau rytoj Seime gali būti priimtos įstatymo pataisos, nulemsiančios šalies žiniasklaidos ateitį. Po metus trukusių kalbų, kaip sustiprinti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos (LŽLEK) darbą, Seimas smogia iš peties. Konservatoriaus Jurgio Razmos užregistruotos visuomenės informavimo įstatymo pataisos privertė išsižioti ne tik žiniasklaidą, bet ir pačius Seimo narius. J.Razma ketvirtadienį Seime skubos tvarka užregistravo pataisas, kuriose ypatingos galios spręsti dėl žiniasklaidos suteikiamos Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferencijai bei pačiam Seimui.


2014-10-21 06:31

Žydų krauju permirkusiame VII Kauno forte – netikėtas vizitas

43|9

Kaune kilęs skandalas dėl VII forte šiukšlių maišuose saugomų čia nužudytų nacių aukų palaikų, sudomino ir rabinus. Pirmadienį Kaune lankėsi Europos žydų kapinių išsaugojimo komiteto atstovai apžiūrėjo palaikų fragmentus, virgulėmis tyrė masinę kapavietę, tikino nustatę jos ribas.


Populiariausi per 24 val.