Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-20 09:14

Kapitono žodžiai užrūstino ir generolą, ir ministrą

168|2| 

Apie informacinius karus ar kitokias grėsmes iš Rusijos ir galimą atkirtį garsiai šaukiantys kai kurie mūsų šalies karininkai patys ėmė klupinėti net nedriokstelėjus pirmiesiems šūviams. Vienas pirmųjų lygioje vietoje suklupo Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento informacinių operacijų karininkas kapitonas Aurimas Navys. Viename socialinių tinklų praėjusią savaitę paskelbtą savo įrašą karininkas pavadino pokštu, bet jo vadovams tai pasirodė visiškai nepanašu į pajuokavimą.


2014-08-19 23:10

Premjeras apie V. Tomaševskį: „Pono elgesys šokiruoja“

121|2|

Lenkų rinkimų akcijos (LLRA) akibrokštas privertė energetikos ministrą Jaroslavą Neverovičių atsisveikinti su postu. Tačiau pati LLRA antradienį pareiškė, kad iš pareigų atleidžiamas energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vėl gali būti pakartotinai teikiamas į šias pareigas.„Neatmestina galimybė, kad po rugpjūčio 25 dienos šalies premjeras, pasiekęs susitarimą su LLRA, pakartotinai teiks J.Neverovičiaus kandidatūrą į energetikos ministro pareigas“, - teigiama partijos pranešime spaudai.


2014-08-19 20:06

Linas Linkevičius: „Yra daug nepaskelbtų karų“

88|

Įtampa Ukrainoje kaista, o Vokietijos ministras nebeatmeta tiesioginio karo tarp Rusijos ir Ukrainos galimybės. Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Nagrinėdamas Maskvos sprendimus, pašnekovas teigia, kad Rusijoje gali susidaryti padėtis, kai prekės iš Vakarų tampa deficitu - kaip sovietiniais laikais.


2014-08-19 18:51

Lenkai žongliruoja: J. Neverovičius vėl gali tapti ministru

32|

Lietuvos lenkų rinkimų akcija antradienį pareiškė, kad iš pareigų atleidžiamas energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vėl gali būti pakartotinai teikiamas į šias pareigas. „Neatmestina galimybė, kad po rugpjūčio 25 dienos šalies premjeras, pasiekęs susitarimą su LLRA, pakartotinai teiks J.Neverovičiaus kandidatūrą į energetikos ministro pareigas“, - teigiama partijos pranešime spaudai.


2014-08-19 18:29

Prezidentė atleido Jaroslavą Neverovičių

232|3|

Politikos ekspertai teigia, kad energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus atleidimas gali paskatinti Lietuvos lenkų rinkimų akciją palikti valdančiąją koaliciją, tačiau tai neturėtų didelės įtakos Vyriausybės veiklai. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologė Jūratė Novagrockienė BNS sakė, kad LLRA po sprendimo atleisti J.Neverovičių „turi galimybę politiškai pašantažuoti partnerius“ grasindama pasitraukti iš koalicijos. Tačiau, anot jos, net jei toks sprendimas būtų priimtas, tai koalicijos darbui iš esmės neturėtų didesnio poveikio.


2014-08-19 18:23

Į Lietuvą atvyko trečioji JAV karių pamaina

73|2

Rugpjūčio 18–19 dienomis iš savo nuolatinės dislokacijos vietos Vičenzoje (Italija) į Šiaulius atskrido Jungtinių Amerikos Valstijų Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados kuopos kariai, pakeisiantys tos pačios brigados 91-ojo kavalerijos pulko karių pamainą. Tai jau trečioji JAV karių pamaina Lietuvoje.


2014-08-19 17:44

Rusijos propagandos mašina riaumoja: „Lietuvą ištiko katastrofa“

820|2|

Kremliaus propaganda bando įteigti, kad Ukrainą palaikanti Europos Sąjunga dėl to nukentės labiau, nei agresore laikoma Rusija. Valstybinė Rusijos televizija „Rosija 1” savo reportaže Lietuvos ateitį be Rusijos vėl piešė juodomis spalvomis. Situaciją Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje dėl Rusijos įvestų sankcijų rusų žurnalistai pavadino katastrofiška. Liūdname „Rossija 1” reportaže teigiama, kad Baltijos šalys skaudžiai sumokės už politinius žaidimus, kuriuos esą kursto Europos Sąjunga ir JAV.


2014-08-19 17:01

Apykojų – daug, kojų – mažai, o pinigai – į balą

23|2

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos už nuteistiesiems stebėti skirtų apykojų nuomą permokėjo daugiau kaip 300 tūkstančių litų. Bet valdininkai bando surasti pasiteisinimų, rašo „Lietuvos rytas“. Teisingumo ministerijos finansinį auditą atlikę valstybės kontrolieriai nustatė, kad jai pavaldus Kalėjimų departamentas kiekvieną mėnesį lengva ranka atseikėdavo nemažą sumą specialiems asmens tapatybės atpažinimo įtaisams, kurių net nenaudojo.


2014-08-19 15:19

A. Zuoko partija neatsisako Lietuvos laisvės sąjungos pavadinimo

10

Nepaisydama Teisingumo ministerijos atsisakymo registruoti Lietuvos laisvės sąjungą, Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujama partija sieks šio pavadinimo. A.Zuokas antradienį BNS sakė, kad artimiausiu metu ministerijai bus pateikti pataisyti partijų susijungimo dokumentai. Tarp jų - ir dėl naujo pavadinimo. Susijungę liberalcentristai ir sąjungos „Taip“ nariai siekia vadintis Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai).


2014-08-19 14:52

Laisvės alėja taps šviesesnė, genimi medžiai

3|4

Antradienį Kaune pradėtas Laisvės alėjos liepų formuojamasis genėjimas. Medžiai pradėti genėti nuo Soboro pusės. Iš viso formuojamuoju genėjimu – suteikiant lajai formą – bus apgenėtos 591 liepos, dar 36 liepos bus genimos Vilniaus g. Paskutinį kartą liepos buvo pagražintos prieš trejus metus – 2011- aisiais metais.


Populiariausi per 24 val.