Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-23 15:16

A. Juocevičius ir E. Raistenskis kol kas nuo pareigų nenušalinti

Tyrime dėl Vidaus reikalų ministerijos (VRM) galbūt neskaidrių pirkimų įtariami du buvę politinio pasitikėjimo pareigūnai, šiuo metu einantys aukštas pareigas valstybės įmonėje „Regitra“ ir Turto valdymo ir ūkio departamente prie VRM, nėra nušalinti nuo darbo.


2014-10-23 15:14

Premjeras paaiškino, kodėl Vilniuje dėl eurų susidarė spūstys

95|2|

Vilniečiai, praleidę spūstyse keletą valandų, kol sostinėje užtvertomis gatvėmis judėjo automobilių kolona, į saugyklas vežusi eurus, piktinasi ir stebisi, kodėl reikėjo gatves užtverti būtent piko metu.


2014-10-23 14:45

Partija „Tvarka ir teisingumas“ ketina teismui skųsti STT

1

Partija „Tvarka ir teisingumas“ planuoja teismui skųsti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų atliktas kratas ir poėmius jos būstinėse Vilniuje, atliekant ikiteisminį tyrimą vadinamojoje Vidaus reikalų ministerijos (VRM) byloje.


2014-10-23 14:43

Teismas nustatė, kad Ž. Plytnikas supainiojo interesus

Viešųjų pirkimų tarnybos direktorius Žydrūnas Plytnikas supainiojo viešuosius ir privačius interesus, kai privačiai konfliktavęs su buvusia savo pavaduotoja Egle Sakalauskaite, priimdavo tarnybinius sprendimus dėl jos tėvo Benjamino Sakalausko vadovaujamos Generalinės miškų urėdijos.


2014-10-23 14:20

Rolandas Skaisgirys papasakojo, ką veikė uždarytas į areštinę

112

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Tikrovė, kūrėjui atsivėrusi Vilniaus policijos areštinėje T.Kosciuškos gatvėje, pasirodė klaikesnė, nei gali sugalvoti lakiausia vaizduotė. Gamtinius reikalus teko atlikti į „parašą“ (kibirą), naktį klausytis kampus garsiai graužiančių žiurkių. Pelėsiu aptrauktos sienos, dvokas – neįtikėtina, kad žmonės nelaisvėje tokiomis sąlygomis laikomi ES šalyje.


2014-10-23 13:55

Lietuvos gėjų lyga kreipėsi į teismą dėl vaizdo klipo draudimo

10

Lietuvos gėjų lyga ketvirtadienį kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti žurnalistų etikos inspektorės išvadą, kad socialinė reklama apie seksualines mažumas turi būti ribojama, nes daro neigiamą poveikį nepilnamečiams.


2014-10-23 13:34

Konstitucijos egzaminas: Kaunas aplenkė Vilnių

1

Teisingumo ministerijos atstovai pažymi, kad per aštuonerius metus bene daugiausiai dalyvių pritraukęs šių metų Konstitucijos egzaminas parodė, jog labiausiai pilietiški žmonės gyvena Kaune. Iš viso Konstitucijos egzamine šiemet, skaičiuojant ir Kauno savivaldybėje laikiusius asmenis, ir Kauno mokyklų moksleivius, dalyvavo net 3460 kauniečių.


2014-10-23 13:01

Prokurorai nusprendė paleisti Rolandą Skaisgirį

110| 

Ketvirtadienio rytą baigėsi 48 valandų sulaikymo terminas trims asmenims, kuriuos į areštinę įkišo prokurorai kartu Specialiųjų tyrimų tarnyba tirdami partijos „Tvarka ir Teisingumas“ ryšius su verslininkais. Dvi paras areštinėje praleidę buvęs vidaus reikalų viceministras Algimantas Juocevičius, buvęs vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko patarėjas Ervinas Raistenskis ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys ketvirtadienio rytą atgavo laisvę. Jiems skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei uždrausta bendrauti tarpusavyje.


2014-10-23 12:14

Lietuva pradės Neringos Venckienės gaudynes JAV

433|3| 

Daugiau nei pusantrų metų Čikagoje gyvenančiai Neringai Venckienei turėtų prasidėti nerimo dienos – vakar Kauno miesto apylinkės teismas leido ją suimti. Tad netrukus turėtų būti pradėta garsiosios bėglės perdavimo Lietuvai procedūra. N.Venckienė Garliavoje buvo subūrusi gaują, kuri atitinka visus nusikalstamos organizuotos grupuotės požymius, – bendras biudžetas, pasiskirstymas pareigomis ir besąlygiškas paklusnumas vadeivoms.


2014-10-23 11:30

Vidaus reikalų ministro užtarėjai – galingi

110|

Dėl buvusių pavaldinių galimų nusižengimų iš posto pradėtas vyti vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas antradienį rengtą atsistatydinimo pareiškimą kuriam laikui gali padėti į stalčių. Generalinė prokuratūra užvakar pranešė su Specialiųjų tyrimų tarnyba atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu stambiu mastu siekiant už atlygį daryti įtaką keletui praėjusiais metais Vidaus reikalų ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų. „Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, D.Barakauskas jau buvo susiruošęs premjerui Algirdui Butkevičiui nešti atsistatydinimo pareiškimą.


Populiariausi per 24 val.