Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-28 17:26

Darželių negavusių vaikų tėvams – savivaldybės kompensacija

Kauno rajono savivaldybės taryba nutarė finansiškai paremti tas šeimas, kurių atžaloms neatsirado vietos valstybiniuose darželiuose. Kas mėnesį bus kompensuojama 250 litų tėvų mokamo mėnesinio mokesčio dalį už vaikų išlaikymą.


2014-08-28 17:23

Lietuvos politologai nesitiki Vakarų karinės pagalbos Ukrainai

7

Lietuvos politologai sako, kad Vakarų valstybės turbūt nesuteiks plataus masto karinės pagalbos Ukrainai net ir akivaizdžiai įsiveržus Rusijai.


2014-08-28 17:14

Šiaulių savivaldybės administracijos direktoriui - atleidimas

6

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Gedeminas Vyšniauskas priverstas palikti savo kėdę. Už G.Vyšniausko atleidimą iš užimamų pareigų ketvirtadienį balsavo dauguma Šiaulių miesto tarybos posėdyje dalyvavusių tarybos narių. Per slaptą balsavimą už administracijos direktoriaus atleidimą balsavo 15 politikų, prieš balsavo 10 politikų, vienas balsavimo biuletenis buvo pripažintas negaliojantis, o vienas Šiaulių miesto tarybos narys balsavimą pavadinęs politiniais žaidimais jame nedalyvavo.


2014-08-28 17:13

Žemiau skurdo ribos gyvenančias šeimas gelbėja tik kaimas

8|2

Penkis vaikus su vyru auginanti Eglė Juozulynienė įsikūrė Gižų kaime (Vilkaviškio rajonas) iš uošvių paveldėtame name ir džiaugiasi netapę miestiečiais, nes kaime verstis yra šiek tiek lengviau. Sutuoktiniai sukasi kaip tik begali, tačiau jų šeima vis tiek gyvena žemiau skurdo ribos. Į klausimą, kaip jie verčiasi, Eglė atsako be žodžių – gūžteli pečiais ir liūdnai nusišypso.


2014-08-28 16:57

Prezidentė: Rusijos invazija kelia grėsmę Ukrainos išlikimui

315|2|

Rusijai pradėjus karinę agresiją, Vakarai turi svarstyti karinės paramos suteikimo Ukrainai klausimą, ketvirtadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. „Iš tos informacijos, kurią gauname, akivaizdu, jog vyksta agresija ir nepaskelbtas karas. Nors visa tai neigiama, daugėja informacijos iš įvairių šaltinių, taip pat iš NATO žvalgybos“, – BNS sakė ministras.


2014-08-28 16:57

Kaune sugedo į Kaliningradą vykęs traukinys

15

Ketvirtadienį po pietų Kauno pakraštyje netikėtai sugedo iš Maskvos į Kaliningradą tranzitu per Lietuvą vykusio traukinio šilumvežis. Keleiviams teko apie dvi valandas laukti, kol buvo surastas pakaitinis šilumvežis.


2014-08-28 16:54

Lietuva sušaukė JT Saugumo Tarybos posėdį dėl Ukrainos

133|2|

Lietuvos prašymu ketvirtadienį šaukiamas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis situacijai Ukrainoje aptarti. Tai patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai. „Lietuvos prašymu posėdis situacijai Ukrainai aptarti vyks 14 valandą Niujorko laiku (21 val. Lietuvos laiku)“, - sakė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


2014-08-28 16:26

Prieglobsčio nuo V. Putino režimo pabėgėliai ieško Lietuvoje

9| 

Lietuvoje gausėja pabėgėlių iš Rusijos. Mūsų šalyje prieglobsčio prašo ne tik nuo susidorojimo besislapstantys Vladimiro Putino kritikai, bet ir valdžia besipiktinantys verslininkai. Atvyksta šeimomis, vaikus leidžia į lietuviškus darželius, o patys mokosi lietuvių kalbos.


2014-08-28 15:20

Lietuva pasiruošusi priimti ir izoliuoti Ebolos pacientus

34

Lietuva yra pasirengusi vykdyti Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir galėtų priimti bei izoliuoti Ebolos virusu užsikrėtusi pacientą. Tai sako specialistai.


2014-08-28 15:08

A. Matonis ginčija jam skirtą nuobaudą už vairavimą išgėrus

2

Buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) vadovas Algirdas Matonis ginčija teismo jam skirtą nuobaudą už vairavimą išgėrus. Už Kelių eismo taisykles nubausto ekspareigūno advokatas kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą, prašydamas panaikinti žemesnės instancijos teismo skirtą nuobaudą ir administracinę bylą nutraukti. Nutartį apygardos teismas skelbs penktadienį.


Populiariausi per 24 val.