Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-20 22:06

Į Lietuvą pajėgas atsiųs dar trys NATO šalys

232|13|

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas po NATO karinio susitikimo Vilniuje teigė privačiuose pokalbiuose sulaukęs pažadų į Lietuvą atsiųsti savo pajėgas. Tą pažadėjo trijų šalių atstovai. „Taip įvyks nauja papildomų NATO pajėgų Lietuvoje rotacija, kitaip tariant prasidės rotacija“, - po NATO kariuomenių vadų susitikimo Vilniuje sakė J.V.Žukas.


2014-09-20 21:56

Lietuva turi įrodymų, kad laivas Murmanske sulaikytas neteisėtai

114|3|

Lietuva siunčia konsulą į Murmanską dėl Rusijos pareigūnų sulaikyto Lietuvos žvejybinio laivo, šeštadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija. Konsulas išvyks vėliausiai pirmadienį.


2014-09-20 21:56

Į kovą dėl Vilniaus mero kėdės socialdemokratai meta G. Palucką

38

Didžiausios valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyrius šeštadienį oficialiai paskelbė, jog jų kandidatas į kitąmet vyksiančius sostinės merus – Gintautas Paluckas. G.Paluckas pasirinktas iš trijų. Dėl galimybės užimti Vilniaus mero kėdę kovojo ir Egidijus Gaidamavičius bei Rimantas Vaitkus.


2014-09-20 21:55

Vilniuje neplanuotai nutupdytas „Turkish Airlines“ lėktuvas

8

Šeštadienio vakarą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste neplanuotai leidosi „Turkish Airlines“ lėktuvas „Boeing 737“. Iš Stokholmo Arlandos oro uosto pakilę lėktuvo keleiviai be persėdimų turėjo pasiekti Stambulo Atatiurko oro uostą. Tačiau „Turkish Airlines“ orlaivis buvo priverstas nusileisti Vilniuje: Alytų pasiekęs lėktuvas apsisuko ir atskrido iki Vilniaus.


2014-09-20 21:43

Po tarnybos kariuomenėje lietuvis laimę rado Džibutyje

46|14

Daugiau kaip 21 metus Lietuvos kariuomenėje tarnavęs Darius Zubrickas sako, kad šių metų pradžioje palikdamas tarnybą ir bandydamas integruotis į civilinį gyvenimą jis nerimavo – kam jis bus reikalingas, ar pavyks susirasti darbą, ar ne? Į savo CV ieškant darbo jis negavo nė vieno atsakymo. Nepaisant to, šiandien buvęs karys sėkmingai darbuojasi didelėje tarptautinėje kompanijoje, jo nuolatinio darbo vieta – Džibutis.


2014-09-20 20:24

Medumi kvepiantis Tiltų kaimas

3|38

Tiltų kaime (Trakų r.) vyko medaus ir duonos šventė „Kvepia medumi mūsų stalas“. Prekystaliai lūžo nuo tamsesnio nei įprasta medaus. Tai – labiausiai pasaulyje vertinama medaus rūšis – lipčius. Lipčius turi labai daug mineralinių medžiagų organizmui stiprinti, kraujui gerinti. Pasaulinėje rinkoje vertinamas tamsus medus. Kuo tamsesnis, tuo geriau. Tokio šiemet Lietuvoje surinkta daugiausia.


2014-09-20 16:14

Lietuva amerikiečiams išdėstė savo pasiūlymus saugumui

12|

Vilniuje viešinčiam aukščiausiam JAV kariniam pareigūnui užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pristatė Lietuvos pasiūlymus, kaip įgyvendinti planus dėl papildomų karinių priemonių, kurių NATO imasi reaguodamas į Rusijos veiksmus Ukrainoje.


2014-09-20 14:31

Dingęs L. Graužinienės karingumas kirto „darbiečių“ populiarumui

78|5

Bene ryškiausias poslinkis partijų rikiuotėje – „darbiečių” kritimas į penktąją vietą. Juos lenkia ne tik įtikinamais lyderiais liekantys socialdemokratai, bet ir „tvarkiečiai”, konservatoriai, liberalai. Negana to, „darbiečiams” į nugarą kvėpuoja Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Jei dabar vyktų Seimo rinkimai, ji peržengtų 5 procentų balsų barjerą. Politologo Vytauto Dumbliausko manymu, Darbo partijos nuosmukis dėsningas, nes tai tik vieno žmogaus partija.


2014-09-20 14:31

Kaip suprasti, kad jus bando užverbuoti rusų šnipas?

512|4

Lietuvoje dirbantys Rusijos šnipai taikosi ne tik į svarbius politikus, pareigūnus ar kariuomenės atstovus, bet ir į eilinius piliečius. Taikiniu gali tapti netgi perspektyvūs jaunuoliai. Kaip atpažinti, kad jūsų laisvę bando paglostyti Rusijos ar Baltarusijos šnipas? Įsivaizduokite, kad ramų šeštadienio rytą tupite brūzgynuose prie kokios Dievo užmirštos upės, tvirtai laikydamas meškerykotį ir sriūbčiodamas termose snaudžiančią rytinę kavą. Staiga, prie jūsų prieina kitas žvejas. Pasisveikina, paklausia apie laimikį, paprašo cigaretės, persimeta dar keliais žodžiais ir pokštais.


2014-09-20 13:39

Prezidentė NATO kariuomenių vadams: „Mus spaudžia laikas“

190|9|

Prezidentė Dalia Grybausskaitė paragino Vilniuje susirinkusius NATO kariuomenių vadus sprendimus priimti greitai. „Mus spaudžia laikas. Saugumo aplinka iš esmės pasikeitė jau prieš pusmetį ir keičiasi kiekvieną dieną jau Europoje“, - šeštadienio rytą sakė Lietuvos vadovė.


Populiariausi per 24 val.