Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-09 05:58

Lietuviai apsilankė pabėgėlių stovykloje: vaizdas prislėgė

116|6|

Į karališkuoju kurortu vadinamą Vokietijos miestą Baden Badeną poilsiauti vykdavo aristokratai ir žymūs rašytojai, tokie kaip Fiodoras Dostojevskis. Šiuo metu čia plaukia pabėgėliai, kurie įkurdinami buvusiame viešbutyje. Seimo narys Gediminas Jakavonis kartu su Europos Tarybos Tarpparlamentinės Asamblėjos delegacija taip pat apsilankė atvykėlių stovykloje.


2015-10-08 23:54

Radviliškyje atsisveikinta su tragiškai žuvusia šeima

36|47

Ketvirtadienį didelis būrys žmonių surinko Radviliškyje prie Kaštonų gatvėje esančių gedulo namų, kuriose buvo pašarvota sekmadienio vakarą per kraupią avariją netoli Plungės žuvusi šeima: radviliškietis ugniagesys-gelbėtojas 36 metų Ramūnas Dargužas, jo žmona 31 metų Milda Dargužienė ir trejų metų dukra Ugnė. Į paskutinę kelionę išlydėti tragiškai žuvusių radviliškiečių atėję žmonės negailėjo žuvusiesiems gerų žodžių ir sakė, kad šios šeimos žūtis juos labai sukrėtė.


2015-10-08 23:43

Prie S. Povilaičio kapo – ašaros ir maestro dainos

164|102|

Dainos, ašaros ir šilti prisiminimai. Saulėtą ketvirtadienį Lietuva jausmingai atsisveikino su maestro Stasiu Povilaičiu. Kovą su vėžiu pralaimėjęs Lietuvos dainius amžinojo poilsio atgulė ten, kur amžinai liks jo siela – Palangoje. Prie S.Povilaičio kapo skambėjo viena gražiausių maestro daina „Atsisveikinimas prie jūros“. Skambant į amžinybę išėjusio dainiaus balsui, verkė visi.


2015-10-08 23:09

Druskininkų politikė neįtiko bendrapartiečiams

3

Druskininkietę Gražutę Kuneikienę, neseniai sulaukusią padėkos iš Lietuvos krikščionių demokratų bendrijos pirmininko už ilgametį nuoširdų darbą, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų skyriaus taryba išmetė iš partijos, nes ji pati pasisiūlė į savivaldybės tarybos kontrolės komitetą.


2015-10-08 22:55

Seimo pašonėje lizdą suka keisti paukščiai

130|4

Borisovo pavardė vėl atsidūrė Lietuvos saugumiečių akiratyje. Tik šįkart juos domina ne skandalingasis tuomečio prezidento Rolando Pakso rėmėjas Jurijus Borisovas, o jo sūnus Pavelas, užsimojęs pradėti keistas statybas visai netoli Seimo, rašo „Lietuvos rytas“. „Jūs keliate aktualią problemą. Ši tema rūpi ir mums, bet Valstybės saugumo departamentas (VSD) neteikia informacijos apie turimus duomenis“, – taip VSD atstovai „Lietuvos rytui“ pakomentavo P.Borisovo ketinimus už neaiškios kilmės pinigus statyti pastatą ir tiesti komunikacijas Seimo pašonėje.


2015-10-08 20:33

Švedijos karalius apie pabėgėlius: „Turime jiems padėti“

6

Lietuvoje viešintis Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas sako, kad būtina derybomis siekti taikos šalyse, iš kurių Europą užplūdo pabėgėlių banga.


2015-10-08 15:51

Prezidentė: „Šaukimas po penkerių metų gali tapti būtinybe“

29

Tinkamas kariuomenės rezervas Lietuvai bus svarbus, todėl šaukimas į kariuomenę turi vykti ir po penkerių metų, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-10-08 15:25

NŽT vadovė apie STT veiksmus: „Yra noras su manimi susidoroti“

21

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovė Daiva Gineikaitė teigia, kad pradėjusi skaidrinti tarnybos veiklą, pajuto siekį su ja susidoroti. NŽT atstovai „spaudimu“ vadina ir jų atžvilgiu atliekamus Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmus. Tuo metu STT atstovas teigia nesuprantantis, kodėl D.Gineikaitė laikosi tokios pozicijos.


2015-10-08 14:57

Sodininkų mugės kvies jau šį šeštadienį

4

Artėjantį savaitgalį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje didžiausias statybos, remonto ir buities prekių tinklas Baltijos šalyse „Senukai“ kviečia į sodininkų muges, kuriose bus galima įsigyti vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, spygliuočių sodinukų, taip pat išgirsti profesionalių patarimų, kaip išsirinkti sodinukus, juos sodinti bei tręšti.


2015-10-08 14:12

Rusai sureagavo į britų planus dislokuoti karius Baltijos šalyse

115

Jungtinės Karalystės kariai prisijungs prie JAV ir Vokietijos karių, kurie yra dislokuoti Baltijos šalyse, kad atgrasintų Rusiją nuo agresyvių veiksmų. NATO stiprina pajėgas, kurios saugos rytines Aljanso valstybių sienas, rašo „Financial Times“.


Populiariausi per 24 val.