|
UAB "Lrytas",
Įm. kodas: 300781534
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2011 UAB "Lrytas". |
|
UAB "Lrytas",
Įm. kodas: 300781534
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2011 UAB "Lrytas". |




Skonis
„Osteria da Luca“: netikėta italų sėkmė prie Trakų gatvės
(39)
A round of applause for your post. Really Cool.
Really appreciate you sharing this article.Really looking forward to read more. Awesome.
Parasyta kaip "3 in 1",Tik cia 1-as 4-iem ,pagal kieki.
Gyvenu Italijoj jau daug metu...buvau papietaut ir Trattoria Piccola Italia ir pas Luka.....turiu pasakyt, kad maistas skanesnis pas Luka, ka reiskia, kai tikras italas virtuveje....Bravo Luca!!!
Cia IEVA! zinoma kad italai valgo sriubas trintas ir netrintas! anties krutinele taip pat ant salotu! zinoma ,kad jie lietuvoj prie lietuvio skonio taikosi ir italisku kokybisku produktu negausi nes ju niekas neimokes!
Patariu apsilankyti Kauno italisko maisto restoranelyje "Piccola Italia" - pizzeria & trattoria,cia ir picu yra,tikrai idomu koks butu vertinimas :)
ar turi šis restoranas www puslapį?
save reklamuoji ,o ne kavinę.
Nu ir privalge jis ten visokio sudo, makaronu,koldunu,viskas is miltu,o tai labai pigu pagaminti.Galejo kazko rimtesnio,kaip juros gerybiu salotu,arba kalmaru,arba versienos ar avienos kepsni,ar austriu vyno padaze paragauti,kas yra italiskos virtuves dalis,o cia makaronu privalge ir puola vertinti.Ir aplamai is visu autoriaus straipsniu susidarau nuomone,kad jis labai silpnas,kaip maisto zinovas,ir tikrai ne jam dalinti tas zasis,autorius tikrai nera gurmanas.O restoranas tikrai turbut geras,ir produktai sviezi,bet,kaip pastebejo vienas komentatorius,maistas sulietuvintas,o to negali buti tikram italu restorane.
eh kadangi 9 metai gyvenu italijoje ir man italiskas maistas nenaujiena,tai neisiu bandyti''osteria da luca'' o geriau skanausiu pacioje italijoje
Tau turetu buti geda.Ten tikrai skanu ir jauku.
Tikrai puiki vieta skaniai pavalgyti. Luca (sefas) gamindamas ideda visa savo sirdi, todel maistas visada nepriekaistingas. Aptarnavimas mandagus ir greitas, ko daznai gali pasigesti kitose vietose. Nuosirdziai linkiu jums kuo platesnio klientu rato!
Kiek tau sumokejo, idomu. tokia nesamone, kad vemt vercia. Bet prisiverciau perskaityt, kad isitikinciau zmogaus galimybemis aprasyti niekini nuotyki... Sekmes kituose rasineliuose
Kaip aš nemėgstu to Už(pa)kalnio rašliavų..... "Norėjau nebrangaus vyno - paėmėm už 80Lt". Sukurk žurnalą "Pižono ABC" ir rašyk ten savo snobišką beletristiką. :) Sėkmės.
maniau,kad už reklamą dykai paėsti gauna.Nu,bet jei dar tris atsivedė,tai gal ir ne...
siaip del picu as nesistebiu, kad daro specialia vakariene. picos tesla reikia padaryti ir sauginti saldytuve iki 10 dienu, jos negalima naudoti saldytos ir net negalima su kocelu kocioti. del to ir picos kepimas nera toks jau paprastas dalykas, kaip daug kam gali atrodyti. butu labai idomu isbandyti tikra italiska pica, daryta kaimiskai (nu kaip namuose)/
Tikrai nuostabus restoranas!!!!! Ir kainos tikrai atitinka kokybe!!! Savininkas produktus siucia is Italijos!!!!!!!
Picos nerealios.Bet ten buna kaip renginys "picos vakariene" ir reikia rezervuotis is anksto
Apsibezdet.110 Euriku meta i savo puza ir kitiems paaiskina ju durnuma kad to paties nedaro.Asile tu esi netutingiausioj ES valstybej,apsidairyk
nejaugi visos italijos kiekvieno miesto ir regiono virtuve isbandei? Jei buvai 100 restoranu nereiskia, kad 101 bus tas pats.
su tom picom?
WORRAS kietas. Parašo visalaik į tiesą.
Teko jame vakarieniauti tris kartus. Italų virtuvės šefas tikrai šaunus. Maistas labai geras. Na, ir prisiminimas apie šį restoranėlį geriausias.
Italu virtuve as dievinu ,bet visko...buna ir pacioje Italijoje .As Sardinijoje Gala Gonone (gaila neatsimenu kavines pavadinimo :( 0 uzsisakiau pica ,atnese...jau gerai parudus ,viskas sukepe...gaila ,kad italu mano prasta ,o dar buvau su draugu ,nelieciau tos picos ,kosmaras tiesiogine prasme ,tai tau ir Italija ...visur yra savo darba megstanciu zmoniu ir...ziurinciu i klientus...kaip i priesus ,kurie tik turi sumoketi...uz nieka...
as neskaitau laukiniu zasu nes esu neprotingas nesugebu suporotauti eitei tenai perskaityti man patiko kaip uzkalnis nespejo su draugu prisigerti tai ikale viskio shnapso puslitri ir isrepliojo laukan kokie draugai tokie ir jis
Skonis
Vaišės iš karališkos daržovės - šparagų
1|5
Lietuvos restoranai nuo praėjusios savaitės vilioja patiekalais iš smidrų (šparagų). Karališkomis vadinamų daržovių bus galima ragauti kiek daugiau nei mėnesį. Dar senovėje graikų ir romėnų itin vertinta daržovė jau populiari ir Lietuvoje. Daugiau nei dešimtmetį patiekalus iš smidrų ruošiantis viešbučio „Radisson Blu Astorija” virtuvės vadovas Gediminas Andriuškevičius pasakojo, kad anksčiau šių daržovių užsisakyti drįsdavo tik užsieniečiai.
Skonis
„McDonald‘s“ Vilniuje: nepelnytai pašiepiamas, turėtų būti švyturiu
123|10
Žinojau, kad ši diena ateis. Baigsis mano laidos televizijoje (mat jau vasara), baigsis honorarai už straipsnius, kurių niekas nebekomentuoja, ir beliks man, likus prie suskilusios geldos, eiti aprašinėti „McDonald‘s“ greitojo maisto restoranų, prieš pereinant prie kebabų kioskų. „McDonald‘s“ daug kur pasaulyje yra šiek tiek keistas reiškinys. Šį tinklą vertinant - didžiulis atotrūkis tarp įsivaizdavimo ir realybės.
Skonis
Pusryčių ypatumai pagal tautybes
42|18
Sotūs ir sveiki pusryčiai suteikia energijos visai dienai. Tačiau maistas, kurį renkamės dienos pradžiai, priklauso ne tik nuo mūsų pomėgių, bet ir nuo to, kur gyvename. Kitaip tariant, kultūriniai veiksmai ir susiklosčiusios istorinės aplinkybės mus verčia pasirinkti vieną ar kitą patiekalą.
Skonis
„Vyno dienas“ atidaręs A. Starkus: „Vynas – tarsi bendravimo forma“
16|16
Sostinės Šiuolaikinio meno centre jau devintąjį kartą duris atvėrė didžiausia metuose vyno šventė Lietuvoje „Vyno dienos“. „Džiugu, kad kiekvienais metais šis renginys auga ir pritraukia vis daugiau lankytojų. Ačiū jums visiems“, – oficialioje atidarymo ceremonijoje penktadienio popietę sakė Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arūnas Starkus.
Skonis
Sūrio mėgėjams – didžiausias sūrio tortas
6
Penktadienio popietę Vilniaus „Akropolyje“, nuo 16 val. klientai buvo vaišinami rekordinio dydžio, 150 kilogramų sveriančiu, sūrio tortu, kurį pagal specialų receptą pagamino „Maxima“ konditerijos meistrai. Tortui buvo panaudota daugiau kaip 90 kilogramų sūrio, varškės kremo ir jogurto.
Skonis
Į Vilnių atvyksta dangaus restoranas
5
Jau pirmadienį į Vilnių atvyksta gurmaniškomis vaišėmis pusšimčio metrų aukštyje garsėjantis dangaus restoranas „Dinner in the Sky“. Lankytojams jis duris atvers antradienį ir svečius Vilniaus Rotušės aikštėje priiminės iki vėlaus šeštadienio vakaro. Šiais metais be pusryčių, pietų ir vakarienių, „Dinner in the Sky“ siūlo ir šampaną ar kokteilį danguje, taip pat specialų paketą verslo klientams.
Skonis
5 faktai, kurių nežinojote apie itališkus desertus
1
Itališki desertai sparčiai randa kelią į lietuvių skrandžius ir širdis. Dar ne taip seniai italų virtuvė mūsų šalies gyventojams siejosi tik su picomis ir makaronais, tačiau dabar jau ne vienas mūsų žino, kad tai – tik maža dalelė to, ką mums gali pasiūlyti Italijos kulinarinė patirtis. Itališki desertai dėl ypatingų savo skonio savybių populiarūs visame pasaulyje.
Skonis
Klubinėtojus Vilniuje pasitiko kubietiška muzika ir kokteiliai
1|14
Sostinės Šermukšnių gatvė ketvirtadienio vakarą buvo kiek kitokia nei visada. Kiekvienas čia apsilankęs jautėsi lyg būtų ne Vilniuje, o pačioje Kuboje. Šokbario „Mojito Embassy“ vasaros sezono atidarymo šventėje buvo išties karšta.
Skonis
Barmenas R. Janovskis: „Lietuva jau nebe juoda dėmė pasaulio barų industrijoje“
4
Profesionalaus barmeno (35 m.) Roberto Janovskio kurtas kokteilis sulaukė ypač daug dėmesio Puerto Rike vykusiame pasauliniame kokteilių čempionate. Net jei prizo Lietuvai neparvežė, barmenas papildė savo žinių bagažą ir dar geriau pažino geografinius gėrimų kultūros panašumus ir skirtumus.
Skonis
„Vyno dienų“ lankytojams organizatoriai ruošua staigmenas
1
Tarptautinė vyno paroda „Vyno dienos“ – didžiausias vyno renginys Baltijos šalyse. Joje ne tik apsilanko daugiausia lankytojų, kaimynus ji lenkia ir dalyvių skaičiumi. Šiemet jų - net 38. „Vyno klubas“ – ne tik parodos organizatorius, bet ir dalyvis nuo 2005–ųjų.