Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
73. Kam tos rožės kai bulvės žydi
2012-09-01 21:08
IP: 78.60.81.71
 
 

. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją, kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus. O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5-6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei byls ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių. .. Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų. O svarbiausia - ne piketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų. . Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų. Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes. . Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU. . Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais. . Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo. . Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kuria minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama 993 Lt (jau nuo 2001 metų-68 proc. nuo vidutinės ir 60 proc - nuo 2004 metų. Išsamiau skaitykite Paryžiaus advokato Stanislovo Tomo straipsnyje "Ar žinote, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu Lietuvoje yra 993 litų?“ Tai yra 993 litai jau po visų mokesčių, . Juk šauni LT mylima valdžia ir visos sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto. Kaip šauniai nuo visų runkelių jos nuslėpė ir toliau slepia šias ES socialines garantijas Dėkokime joms ir toliau vien tik jas rinkime į Seimą. Juk jose visose pagrindą sudaro komunistai, kurie yra tinkamai persiauklėję pagal ES reikalavimus.


72. socialdemokratai
2012-07-28 12:18
IP: 212.122.74.6
 
 

pastaruosius 15 metų atkakliai reikalauja apmokesdinti bankus - tai padėtų įveikti skolų krizę. Tokia pozicija ir lietuvos socialdemokratų - Alg.Butkevičiaus. Apmokesdinsim Swedbankus - greičiau išsikapanosime iš krizės


71. >70'am
2012-07-17 18:58
IP: 84.55.3.239
3
 

Socialdemokratai tarptautine darbininku pinigu judejimo partija!


70. partija
2012-07-17 17:16
IP: 81.7.91.102
3
 

Socialdemokratija tai yra tarptautinė darbininkų judėjimo srovė. Taip išeina, kad tikrų socialdemokratų mes dar neturime. O turime buvusius komunistų partijos narius, kurie tapę milijonieriais. Kažkaip nepanašūs jie į darbinikus.


69. Danutė BALSYTĖ
2012-07-17 16:29
IP: 193.219.130.163
5
 

Visai nesvarbu kiek partijų, kokios jos ir kaip vadinasi - bufetawų, fazanų, laborantų, kikimarų, krikščionių-kryžiuočių palikuonių ar karkvabalių -- visos partijos yra PARTY, kas, išvertus į Lietuvių kalbą, reiškia "vakarėlis su pasilinksminimais". Tegu linksminasi, į sveikatą, tačiau jokiu būdu NE UŽ BIUDŽETO PINIGUS! Taip vadinamos po-litinės partijos yra be po-, ir laikas tai suprasti, o supratus daryti išvadas, kad už po-litines partijas, be po-, ir "partinius sąrašus" nereikia balsuoti ir jų, tų be po- , nereikia šerti. Artėja rinkimai, pakanka išsirinkti 71 seimo narį, tiesiogiai, vienmandatėse apygardose, kaip tai numato Lietuvos Konstitucijos 55 str., o visus partinius sąrašus, absoliučiai visų be po-, taip vadinamų po-litinių partijų, party, BOIKOTUOTI, juos SUGADINANT, SUBRAUKANT, I Š B R A U K I A N T "partinius sąrašus" iš Lietuvos gyvenimo. Lietuvoje pilnai pakanka 71 seimo nario, renkamo tiesiogiai vienmandatėse apygardose.


68. Danutė BALSYTĖ
2012-07-17 16:22
IP: 193.219.130.163
5
 

Lietuva jau 22 metai trypčioja žydiško fokstroto žingsneliais: du žingsneliai į kairę, du žingsneliai į dešinę, žingsnelis pirmyn ir du - atgal! Vis atbulyn ir atbulyn... Šokama ratu, visi juda kruta, tačiau vis tam pačiam rate ir vis atbulyn ir atbulyn... Tame atbulame krutėjime vis kas nors cypteli, girdi, premjeras kryžkelėje... Koks premjeras? Ai, debil debilovič, koncervų partijos vadas, jis ir litvakas, ir japakas, tas pats, kuris sugalvojo biznelį japonų išmestus reaktorius supirkti.....Į Lietuvos istoriją įeisiantis kaip "Lietuvio kalendoriaus" degintojas ir nuožmiausias Lietuvių Tautos genocido vykdytojas, kubilis-kabilis du dešimtmečius degino Lietuvos biudžetą ir ekonomiką. Lietuvi, negi leisi LIETUVĄ sudeginti?


67. xx
2012-07-16 09:09
IP: 195.182.92.36
 
-1

Taigi, turim dvipartinę sistemą ir sotūs iki kaklo...Tai kairieji, tai dešinieji - visi vienodai tik savo naudos žiūri ir kaip devynis kailius nuo biedniokų nulupti... - koki namai užmiesčiuose namai dygsta, kokia prabanga, kokia panieka žmogeliui, kuris prie valdžios "projektų" neprieina, savo darbu duoną pelno - juk tie turtai tai netgi ne iš nežmoniškai išpūstų "e lito" algų... Bepartinės, visuomeninių judėjimų valdomos Lituvos reikia.Šalin sukčių partijas...


66. konservai
2012-07-16 07:05
IP: 78.56.246.42
 
 

Konservatizmo pobūdį visiškai lemia tai, ką konservuoji. Ką konservuoja Lietuvos konservatoriai? Atrodo, kad feminizmo laimėjimus.


65. Dvipartinė sistema
2012-07-15 23:12
IP: 90.130.142.10
 
 

yra nepaprastai gilus ir išbandytas konceptas,"šaldantis arba šildantis " kylančią ar krentančią ekonomiką,kuri taip elgiasi dėl vidinių kol kas neišspręndžiamų prieštaravimų,kurie bus išspręsti ateity-manau:)Dvipartinė sistema yra kol kas pats racionaliausias sprendimas .


64. kaimietis
2012-07-15 23:01
IP: 78.56.206.242
1
-1

Gerai Laurinkui.Jis susigaudo kur koncervatoriai ,kur socialdemokratai.Tur būt supranta ,kuo programos skiriasi.O aš manau ,kad tai klanų partijos.Tas Kubiliaus ,Pakso, Viktoro,Gal bus Neringos.O programos ,kaip kortos- gali sumaišyti.Visiem tiks.Jokios įdejos,Tik lozungai.Tuščios Laurinkaus sapalionės.


63. Laurinkau,
2012-07-15 22:43
IP: 78.63.39.103
2
-1

geresnis variantas: viską išspręstų vienpartinė sistema. Viena partija, viena vyriausybė, 99,99 proc. visaliaudiniuose rinkimuose.


62. Alexas
2012-07-15 22:07
IP: 90.130.151.123
3
-1

Manau, straipsnis yra panašus į neviltį negu į kažkokią viziją. Galbūt tat yra atsiskaitymas, lojamumo fiksavimas. Štai vienas klausimas: kodėl mums tiktų dvipartinė sistema- tat europinė praktika ar amerikietiška? Jeigu mums reikia amerikietiškos praktikos politinės sistemos, tai kaip ji funkcionuos Europos viduryje šalia vienpartinės Baltarusijoje ir vienpartinės&Co Rusijoje? Beje, Lenkijoje yra dvipartinė sistema, tačiau ten situacija yra panaši į politinės kultūros užuomazgą ir po 5-10 metų gali pasikeisti, mutuotis. Taigi, akivaizdu, kad atkovojęs valstybei nepriklausomybę elitas neturi pilnavertiškos vizijos, suvokimo apie kompleksinę, etaloninę santvarką ir planą jos pasiekti, ir daugiau, kaip Mozė, linkęs vakščioti ratu iš kairės į dešinę keičiant sukimosi kryptį, tačiau ne judėjimo vektoriaus. Todėl kyla klausimas: ar apskritai yra kritinės intelektualinės masės valstybingumo įprasminimui, įtvirtinimui ant tvirtų pamatų, o ne ant smėlio? Manau, kad dabar jos Lietuvoje nėra.


61. to 60
2012-07-15 21:12
IP: 62.80.225.82
1
 

teisingas sprendimas.kam gyventi kur nemiela.visiems nuo to bus geriau...


60. to 48
2012-07-15 20:50
IP: 78.60.44.232
 
-1

esmi smulkus verslininkas is lietuvos, kuriam tikrai nera labai sunku gyvent, bet mastant apie ateiti, matau, kad didesniu perspektyvu musu svogeriu salyje man ir mano vaikams nera. Matai mano tevas saltkalvis, o ne mazuronis , saudargas ar kitas. TODEL AS LABAI RIMTAI NAGRINEJU SAVO IR SAVO SEIMOS PERSPEKTYVA EMIGRUOTI IS SIOS SALIES, ISSIVESIU SAVO VAIKUS, KURIU BEJE TURIU TRIS, IR MANAU PASKUI MANE ISVAZIUOS KELI MANO DARBUOTOJAI. IR BEJE AS MANAU, KAD VAZIUOSIU I MASKVA AR KITA DIDESNI RUSIJOS MIESTA. NES TEN GALIMA DIRBT IR UZSIDIRBT. BEJE VIENAS RUSU VERSLINYKELIS PASISKUNDE NESENIAI, KAIP JUS LIETUVIAI GYVENAT, PAS MUS SAKO, SUMOKEJAI KYSI - VISKAS OK BUS, O ANAS ATVAZIAVO SUMOKEJO KYSI IR GAVO SPYGA I NOSI. APSISUKO IR ISVAZIAVO


59. to 50 Danutei
2012-07-15 20:04
IP: 84.15.185.190
 
-7

labai gerai, kad Tamsta "buvusi". nes su toks politikos supratimas toje įstaigoje neleistinas net valytojai


58. geras
2012-07-15 19:54
IP: 69.120.75.234
 
 

Labai gerai iraiskiai


57. Kęstas
2012-07-15 19:02
IP: 66.87.2.250
4
-2

Premjero patarėjas M. Majauskas: jaunimas darbo vietas turėtų stengtis susikurti pats. „Man atrodo, valstybė nieko negali atimti ir nieko negali duoti, tu pats turi jau pakankamai iš savęs ir tu turi bandyti tai realizuoti. “, – dėstė premjero patarėjas. O jeigu valstybė užkrovė didžiulius mokesčius ir nesusidoroja su vokeliais? Kaip doram verslininkui su tokiais vokelių verslininkais kaimynystėje konkuruoti? O jeigu valstybė nesugeba organizuoti mokyklų bei universitetų, ir darbo jėga yra nepakankamai išsilavinusi? O jeigu valstybė nesugeba palaikyti tvarką keliuose, ligoninėse, teismuose, bankuose ir kitoje reikalingoje infrastruktūroje? Tai, kad Tėvynės sąjunga taip mažai padėjo verslui, nereiškia, kad valstybė negali padėti.


56. Dvi partijos?
2012-07-15 19:01
IP: 78.158.9.131
6
-2

Tai kaip suprantu "Drasos partija" ir dar.., kokia ten laurinkau sakai??


55. Laurinkau
2012-07-15 18:20
IP: 86.100.55.112
2
-1

provokatoriau, lisk y buda ir ten toliau amsek, gal seimininkai koky kaula imes uz lojima


54. T A I G I
2012-07-15 17:54
IP: 78.60.31.8
2
-1

O.... pagalvojo -vienpartine {LKP / b } valdoma KGB....


53. vsd - kagėbė
2012-07-15 17:34
IP: 88.119.240.35
4
-2

Laurinkus - buvęs VSD vadas, matyt, pasišiukšlino kartu su krikdemais, kad juos ant pjedestalo kelia. Konservatorius juk būtų galima sutrumpintai vadinti konservais - ir skamba, ir skanu.


52. to 50
2012-07-15 17:32
IP: 62.80.225.82
 
-5

oligarku planus igarsinai? kaip lengva bus laikyti kiseneje "nepartinius" deputatus....svarbiausiai pigiai kainuos(oligarkams)


51. štai taip
2012-07-15 17:31
IP: 88.119.240.35
1
-2

Dvipartinė sistema apvalytų Lietuvą nuo garliavinio politikavimo, priverstų politines partijas rimtai dirbti politinį darbą provincijose ir mažiau šokti ar dainuoti TV projektuose. O tie krikdemai sodintini į kalėjimą su žiemeliu priešaky.


50. Danutė BALSYTĖ, buvusi laurinkaus bendrada
2012-07-15 17:17
IP: 193.219.138.61
11
-6

Visai nesvarbu kiek partijų ir kokios jos - bufetawų, fazanų, laborantų, kikimarų, krikščionių-kryžiuočių palikuonių ar karkvabalių -- visos partijos yra party, kas išvertus į Lietuvių kalbą reiškia "vakarėlis su pasilinksminimais". Tegu linksminasi, į sveikatą, tačiau jokiu būdu NE UŽ BIUDŽETO PINIGUS! Taip vadinamos po-litinės partijos yra be po-, ir laikas tai suprasti, o supratus daryti išvadas, kad už po-litines partijas, be po-, nereikia balsuoti ir jų, tų be po-, nereikia šerti. Artėja rinkimai, pakanka išsirinkti 71 seimo narį, tiesiogiai, vienmandatėse apygardose, o visus partinius sąrašus, absoliučiai visų be po-litinių partijų, party, BOIKOTUOTI, juos SUGADINANT, SUBRAUKANT, IŠBRAUKIANT iš Lietuvos gyvenimo.


49. hsv
2012-07-15 17:03
IP: 77.79.39.33
1
-5

paskaitai komentarus,tenka stebetis,kaip dauguma sugebejo baig vidurines, o kaikas net institutus.absoliutus bukagalviai.


Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (73)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2013-06-19 16:40

Lietuvai – šansas grįžti prie ambicingos užsienio politikos

11

Keturi svarbiausi Lietuvos pirmininkavimo prioritetai – Rytų Partnerystė, energetinis saugumas, Baltijos jūros regiono strategija ir ES išorinių sienų apsauga - yra išskirtinai svarbūs visai ES. Juos išsikeldama Lietuva vadovavosi ilgamete ES tradicija – kad kiekviena Tarybai pirmininkaujanti ES valstybė narė savo pirmininkavimo laikotarpiu pirmiausia siekia bendrų ES tikslų. Be to, pagrindinis Lietuvos pirmininkavimo siekis – patikima, auganti ir atvira Europa, t.y., prisidėti, kad ES paliktų ekonominę ir finansinę krizę praeityje, sukurtų saugiklius jos išvengti ateityje ir toliau sėkmingai plėstųsi.


2013-06-19 06:51

„Laiko ženklai“: mažos įplaukos į biudžetą įspūdžio nedaro

8

Lietuvos valstybės biudžete veriasi skylė: per penkis šių metų mėnesius negauta 169,4 mln. litų planuotų pajamų. Nuo plano atsiliekama 2,4 procento.


2013-06-19 06:49

Eismo kontrolierius – visagalis

36

Ar jums patiktų, kad jūsų nepilnametė duktė, turinti viešojo transporto bilietą, bet pamiršusi mokinio pažymėjimą, svetimų asmenų būtų įsodinta į autobusiuką ir vežama nežinia kur?


2013-06-18 16:39

Broliai ir sesės, klaupkimės, ponas Briuselis atvažiuoja!

99| 

Vajėzus Marija, kas dabar bus, Europos ponauja Vilniun atvyksta! Gramdykiva terliones nuo sienų šaukštu, dantų šepetėliais šluostykiva meksfaltą – idant sveteliai garbieji mūsų apsileidusiais kaimiečiais nepalaikytų, ginkdieve neįžeistų prasti apdarai mūsų vargetų, nepapiktintų šiukšlelė numesta ant šaligatvio! Iš tiesų, matant pasirengimo Lietuvos pirmininkavimo ES šišą, jau norisi prabilti senolių kalba – tokia kaimietiška, provinciali atrodo valdininkų sukelta isterija, laukiant svečių iš Briuselio.


2013-06-18 14:22

Orumas lygu pinigai?

24

Į Lietuvą atkeliavo nauja mada dalykus vadinti ne savais vardais. Štai visiems suprantama ir visų geidžiama didelė pensija, turtinga senatvė, dar vaizdingai pavadinama „sočia“, politikų lūpose jau pavirto „oria senatve“. Dabar politiškai tiesiog nemandagu pasakyti, kad pensininkai nori didelių pensijų, nori gyventi pasiturimai, lyg tai būtų koks nenormalus, nežmogiškas ar smerktinas siekis. Tačiau iš politikų lūpų reikalaujama „ori senatvė“ nereiškia nieko daugiau, tik tuos pačius pinigus, tik didesnes pajamas senatvėje.


2013-06-18 11:07

Duokite mums gyvą Rusijos šnipą su antrankiais

90

Nors Andrius Užkalnis čia neseniai rašė likęs vieninteliu apžvalgininku, neparašiusiu apie tai, „kad atviras kalbėjimas apie Rusijos grėsmę ir įtaką mums prasiveržė, kaip lavina“, norėčiau pratęsti šią temą ir subtiliai užsiminti mūsų specialiosioms tarnyboms, kad dabar jau pats laikas pagrįsti prezidentės metinio pranešimo žodžius ir prieš kameras pareikšti įtarimus bei uždėti antrankius bent vienam Rusijos įtakos agentui. Kadangi jau ne kartą viešojoje erdvėje esu pavadintas aršiu rusofobu, belieka pateisinti šį titulą ir įvardinti tai, kas pastaruoju metu tiesiog tvyro ore, bet taip ir lieka neišsakyta.


2013-06-18 06:26

„Laiko ženklai“: politikai vis aktyviau lipa į KT daržą

6

Kokia Seimo vieta valstybės sąrangoje? Kokia Konstitucinio teismo (KT) sprendimų prasmė ir jo vieta teisinėje sistemoje?


2013-06-18 06:19

Kanapių baimė didesnė už kanapes

20

Ūkininkai keliolika metų įtikinėjo valdžią, kad isterišką juoką ar kai ką panašaus į nirvaną sukeliančio tetrahidrokanabinolio iki 6 metrų ištįstančiuose augaluose tiek, kad net kurmis neapsvaigtų.


2013-06-17 14:51

Esminiai instinktai ir Seimo mailiaus protokolas

10

Anądien tokia protokoliška lektorė Seimo mailių, t. y., visus tuos, kurie gali eiti tik iki plenarinių posėdžių salės durų, mokė, kaip tinkamai apsirengti. Tą paskatino žiniasklaidos pabaksnojimas į trumpus Seimo narių padėjėjų sijonus, pusplikes bambas, paplūdimiui tinkančią aprangą ir artėjantis Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai.


2013-06-17 11:39

Ar Vilniaus festivalis sugebėjo išsiugdyti kultūringą publiką?

9

Besibaigiančio Vilniaus festivalio koncertus lydi klausytojų anšlagai ir ovacijos. Tačiau jame pasitaiko ir muzikos trukdžių, nepagarbos artistams. Kas tai – laiko atspindys ar elementarios kultūros stoka?