Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-08-31 15:48

Praverkite langus: natūrali šviesa lemia mokinių produktyvumą

4

Efektyvus langų išdėstymas patalpoje ir natūrali šviesa gali pagerinti vaiko savijautą ir turėti įtakos geresniems mokymosi rezultatams, ypač matematikos bei loginio mąstymo srityse. Tokias išvadas pateikia prancūzų mokslininkai iš Pierre Louis epidemiologijos ir visuomenės sveikatos instituto, išanalizavę atlikto tyrimo rezultatus.


2016-08-31 12:09

Didžiausios klaidos ruošiant vaiką liudyti teisme

Tėvai stengiasi padėti savo vaikams pasiruošti visiems artėjantiems išbandymams – žingsniui į pirmą klasę, pirmam pasirodymui klasės vaidinime, pirmam apsilankymui poliklinikoje ar pan.


2016-08-30 15:40

Įtarus vyras namuose įrengė kamerą ir nufilmavo baisų dalyką

9| 

Vyras Indijoje įtarė, kad jo žmona muša jų sūnų, bet neturėjo jokių įrodymų, todėl, kad įsitikintų, namuose įrengė slaptą kamerą.


2016-08-30 15:38

Tapti SOS mama – iššūkis net ir išmintingiausioms mamoms

8

Didelė žalia erdvė, daug jaukių spalvotų namelių, supynės – taip atrodo Vilniuje įsikūręs „SOS Vaikų kaimas“. Jame gyvena įvairaus amžiaus vaikai, paimti iš socialinės rizikos šeimų arba tapę našlaičiais.


2016-08-29 17:05

Slaptieji talentai: autistiški vaikai atsiskleidžia per muziką

1

Autizmo spektro sutrikimų turintys žmonės neretai būna ypač gabūs – istorikai mano, kad autizmo požymių turėjo ir genialusis kompozitorius Volfgangas Amadėjus Mocartas.


2016-08-28 18:02

Kelintas vaikas šeimoje esate? Mokslininkai nustatė įdomų faktą

5

Kuris vaikas esate? Pirmagimis, vidurinysis ar jauniausias? Iš šio straipsnio sužinosite, kaip gimimo eiliškumas formuoja asmenybę. Visi tėvai pastebi skirtumus ne tik tarp vaikų išvaizdos, pomėgių, įpročių, bet ir asmenybių.


2016-08-26 19:24

Policininkai kriauklėje prausė girtos motinos apvemtą mažylį

18|3

JAV Vakarų Virdžinijos policija pasidalino nuotraukomis, kuriose matyti, kaip raumeningas pareigūnas komisariato virtuvėlės kriauklėje prausia beišypsantį mažylį. Tačiau linksmų nuotraukų priešistorė – visai nelinksma ir šokiruojanti.


2016-08-26 18:31

Mokytojos kolekcija šiandieniniams moksleiviams nereikalinga

11

Buvusi anglų kalbos mokytoja Margarita Jankauskienė (64 m.) kasdien namuose grožisi unikalia kolekcija, kurios eksponatai dabarties moksleiviams visai nereikalingi. Tai – rašalinės, kurios dar vadinamos indeliais rašalui laikyti.


2016-08-26 13:04

Tėvų košmaras: būtiniems pirmoko reikmenims – mėnesio alga

54|8

Nors vasaros liko dar visa savaitė, ir patys vaikai dar vargu ar pradėjo gyventi mokyklos nuotaikomis, dauguma tėvų jaučiasi kitaip. Ypač būsimų pirmaklasių tėvai. Tikras galvos skausmas, kaip suplanuoti šeimos biudžetą – vien pačioms būtiniausioms mokyklinėms prekėms reikia išleisti triženkles eurų sumas. Būtiniausių pirmoko reikmenų sąrašai pateikiami bemaž kiekvienos mokyklos interneto tinklalapyje. Vidutiniame sąraše yra įtrauktos 25 skirtingos priemonės, kuriuos rekomenduojamos kiekvienam pirmokui. Dviženklės – triženklės sumos reikia vien joms, o kur dar tokios prekės, kaip mokyklinė uniforma, sportinė apranga, rašomasis stalas?


2016-08-26 12:19

Ką turėtų žinoti tėvai, pirkdami vaikui naują kompiuterį

Tėvai nepaliauja stebėtis, kokie imlūs naujosioms technologijoms yra jų vaikai – vos kelių mėnesių mažyliai jau suvokia planšetinio kompiuterio valdymą, o kiek paaugę moka parsisiųsti ir įsidiegti telefone žaidimus bei pasileisti mėgstamus animacinius filmukus.


Populiariausi per 24 val.