Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-07-06 18:00

Seserys Paleičikaitės kartu lieknėja ir aptaria meilės reikalus

15

Renatą Paleičikaitę-Polujanskienę (31 m.) ir Kristiną Paleičikaitę (24 m.) sieja ne tiktai stiprus kraujo ryšys, bet ir bendras verslas, pomėgiai, sveikos gyvensenos principai. Seserys netgi vienu metu atsikratė daugiau kaip po dvidešimt kilogramų. Lieknėti kartu joms sekėsi gal dėl to, kad tokiems sprendimams labai reikia artimojo palaikymo. Verslininkų Ivano ir Birutės Paleičikų atžalos pasirinko panašų į tėvų kelią – sūnus Andrius, dukterys Renata ir Kristina sukasi versle. 34 metų A.Paleičikas – tolimojo keleivinio transporto bendrovės TOKS savininkas, jaunesnė jo sesuo Kristina – nekilnojamojo turto projektų plėtojimo bendrovės „Prodo“ vadovė, o Renata šiuo metu – motinystės atostogose.


2015-07-05 13:34

Kūdikių sutiktuvių mados: kokių prietarų bijo O.Pikul-Jasaitienė

36|16

Anksčiau nėštumas moteriai būdavo didžiausia paslaptis, kurią ji stengdavosi kuo ilgiau išsaugoti vilkėdama platesnius drabužius. Dabar būsimosios motinos daug atviriau džiaugiasi nėštumu – likus maždaug dviem mėnesiams iki gimdymo švenčia kūdikio sutiktuves. Nėščiosios tapo ne tokios prietaringos, kokios buvo jų motinos, močiutės ar prosenelės.


2015-07-04 17:53

Holivudo garsenybės, prisipažinę, kad motinystė nesuteikė laimės

12|5

Apie neigiamas emocijas gimus kūdikiui vis dar vengia garsiai kalbėti ne tik vyrai, bet ir moterys. Viešai prisipažinti, kad sirgo depresija po gimdymo, išdrįsta ne kiekvienas.


2015-07-03 17:37

P. Hilton erai atėjo galas – nauja gražuolė stumia ją nuo arenos

9|5

Hadid mergaitės prieš garsiąsias Hiltonų atžalas. Taip galima pavadinti pasaulio aukštuomenės renginiuose vis dažniau pasirodančių seserų Gigi (20 m.) ir Bellos (18 m.) Hadid spindesį. Kalbama, kad jos išstums iš gražuolių olimpo daugeliui pabodusias viešbučių paveldėtojas Paris (34 m.) ir Nicky (31 m.) Hilton.


2015-06-30 16:35

Ar gimus vaikui jūsų vyras prislėgtas? Sužinokite diagnozę

2

Kad su vyru darosi negeri dalykai, pirmoji pastebės jo partnerė. Jeigu į kelis iš pateiktų klausimų atsakysite „taip“, jūsų vyrui gali būti depresija po gimdymo. Dėl savo santykių ateities ir dėl vaiko gerovės nevalia į tai žiūrėti pro pirštus, o kuo greičiau ieškoti pagalbos.


2015-06-30 16:23

Architekto A.Kančo kelionių nestabdo nei liga, nei stichijos

14|6

Pasigaminti laimės hormonų – tokį tikslą turi kaunietis architektas Algimantas Kančas (61 m.), jau 40 metų keliaujantis kartu su žmona Jolita. Dėl prostatos vėžio vyras nelinkęs keisti gyvenimo įpročių, nes kelionių jam reikia kaip oro. Architektūros istorikė Jolita Kančienė (61 m.) prisipažino, kad yra kur kas didesnė bambeklė už savo vyrą.


2015-06-30 10:19

Ką slepia M. Vitulskio šeima už aklinai uždangstytų langų?

84

Erikai ir Merūnui Vitulskiams kuriant savo namus Vilniuje sunkiausia buvo suderinti abiejų poreikius. Vienas jų yra vyturys – anksti gula ir anksti keliasi, o kitas – pelėda ir mėgsta naktinėti, o rytą ilgiau pamiegoti. Taigi kaip patogiai kartu gyventi vyturiui ir pelėdai?


2015-06-29 11:40

Vaikų vasaros stovyklos tikslą padiktavo M.Mikutavičiaus daina

1|2

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos jaunimo organizacijos bei kiti mokiniai drauge su vadovais stovyklavo Nemunaityje, kur visą savaitę vyko įvairiausios veiklos. Stovykla buvo organizuota laimėjus projektus „ Aš myliu Lietuvą, ar tu ją myli?“ ir „Būdami kartu galime nuveikti daugiau“.


2015-06-28 14:41

Ar televizijos laidos vedėjui P.Skučui tėvystė – iššūkis?

22

Žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas (30 m.), su žmona Indre auginantis pusės metų dukrelę Elžbietą, apie tėvystės patirtį kalba pakylėtai. Jis tvirtino nepatyręs jokių neigiamų emocijų ir sulig kiekviena diena atrandantis vis naujų džiaugsmų. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-06-28 14:36

Depresija po gimdymo užklumpa net ir stiprius vyrus

26|2

Depresiją gimus kūdikiui patiria net ir vyrai. Nauji tyrimai atskleidė, kad net trečdalis tėvų išgyvena šią būseną. Kitais skaičiavimais, dviem depresija po gimdymo sergančioms moterims tenka vienas ja sergantis vyras. Su šia iš pirmo žvilgsnio moteriška bėda susidūrė ir britas Markas Williamsas (40 m.). Jis – vienas iš nedaugelio, išdrįsusių apie tai prabilti garsiai. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


Populiariausi per 24 val.