Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 08:08

Darbo partijos kraują atšviežins legionieriai

17

„Darbiečiams“ vadovauti laikinai sugrįžęs Viktoras Uspaskichas būsimojo naujo vedlio dairosi ne tik savo partijoje. Politikas norėtų atrasti ką nors panašaus į liberalų žvaigždę Antaną Guogą. Kas galėtų pakeisti iš Darbo partijos pirmininko posto pasitraukusią Loretą Graužinienę? To savo bendražygių pastarosiomis dienomis klausinėjo V.Uspaskichas.


2015-04-01 08:02

Galimybė apšmeižti prezidentę – menkniekis?

57|2

Internetinių įsilaužėlių paskleista skandalinga žinia apie prezidentę Dalią Grybauskaitę, kaip galimai turėjusią KGB priedangą, – menkniekis ar pavojaus signalas, kad Lietuvos kibernetinė erdvė lengvai pažeidžiama? Kaip rašė „Lietuvos rytas“, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) tinklalapyje kgbveikla.lt skelbiamame KGB agentų sąraše pirmadienį buvo atsiradusi D.Grybauskaitės pavardė, parašytas jos agentūrinis slapyvardis Magnolija. Buvo pateikta ir 1982 metais buvusios Leningrado (dabar Sankt Peterburgas) A.Ždanovo universiteto studentės D.Grybauskaitės bylos dokumentų nuorašų pluoštas.


2015-04-01 07:50

Klimpstantis generolas bando įkąsti ministrui

39|2

Skandalų vis lydimas FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius nusprendė pereiti į puolimą – užsimojo piktnaudžiavimu tarnyba apkaltinti vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Šis vakar labai nustebo ir tokį generolo žingsnį pavadino desperacija. Prieš kelias dienas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas apsilankė Generalinėje prokuratūroje ir įteikė pareiškimą, kuriame prašo S.Skvernelio atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


2015-03-31 22:27

Atsakas porai, pasibaisėjusiai vaizdais Druskininkų pirtyse

193|2| 

Po to, kai portalas „Bendraukime“ paskelbė viešomis nuogybėmis pasipiktinusių žmonių laišką, užvirė diskusijos socialiniuose tinkluose. Nuogaliai viešose pirtyse – moralu tai ar ne? Kaistant ginčams, nusprendė pasisakyti ir dvi marijampolietės, pirčių entuziastės. Jų nuomonės panašios: jei pirtyje nuogas žmogus elgiasi kultūringai, žino, kur atėjo, drabužiu nepridengtas kūnas jam negali kelti gašlių minčių bei žvilgsnių. Nuogaliai viešose pirtyse – moralu tai ar ne? Kaistant ginčams, nusprendė pasisakyti ir dvi marijampolietės, pirčių entuziastės.


2015-03-31 22:06

Kėdainiuose partijoms nepavyko suburti valdančiosios daugumos

4

Kėdainių socialdemokratai skyriaus posėdyje antradienį nusprendė nestoti į koaliciją su šiuo metu ten esančiomis keturiomis partijomis, taip užkirsdami kelią joms suformuoti valdančiąją daugumą rajono savivaldybės taryboje.


2015-03-31 21:08

Šiukšlintojas apsikvailino – tarp atliekų paliko savo adresą

23|5

Aplinkosaugininkai Jonavos miesto Skarulių gyvenvietėje rado išverstą didelį kiekį po remonto likusių statybinių medžiagų. Atliekos atvežtos po remonto darbų – išmestos durys, seni langai kitos statybinės šiukšlės. Jas apžiūrėję specialistai rado kartu išmestą ir atsiskaitymo už dujas knygelę. Ten buvo ir adresas, ir pavardė. Teliko nuvykti į butą.


2015-03-31 21:07

Dainą Bosas sukrėtė vizitas pas medikę ir skiepai dukrai

634|2

Klaipėdos prokurorams – neįprasta užduotis. Jie turės išsiaiškinti, ar žinomos verslininkės Dainos Bosas 15-metę dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės. Klaipėdos apygardos prokuratūrai pareiškimą įteikusi D.Bosas prašo ištirti vienos uostamiesčio medikės galimai nusikalstamą veiką. Buvusio Seimo nario, verslininko Antano Boso žmona Daina mano, kad jos penkiolikametei dukteriai suleista ne vakcina nuo vėžio „Silgard“ arba jos galiojimo laikas buvo pasibaigęs.


2015-03-31 20:57

Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui

107|

Konservatorių lyderis Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai. Apie tai politikas paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Šią pavakarę sulaukiau netikėto skambučio. Paskambino senas bičiulis Misha Saakashvilis. Jis dabar vadovauja Ukrainos Prezidento P.Porošenko užsienio patarėjų tarybai. Pakvietė ir mane prisijungti prie patarėjų tarybos darbo. Narių sąrašas tikrai solidus. Daviau sutikimą“, – rašė A.Kubilius.


2015-03-31 18:45

Marga Vilniaus valdžia jau prisibijo A. Maldeikienės

56|3

Antradienį pasirašyta naujos Vilniaus savivaldybės tarybos koalicijos sutartis, labai skirtingų, net priešingų įsitikinimų politikai sukirto rankomis. Sostinę valdys kaip reta marga sąjunga: sisteminėms partijoms priskiriami liberalai, konservatoriai, socialdemokratai ir į kraštutinumus linkę „Lietuvos sąrašo“ veikėjai bei tarp sistemos ir radikalizmo svyruojantys partijos „Tvarka ir Teisingumas“ atstovai. Mero rinkimus laimėjęs liberalas Remigijus Šimašius tvirtino, jog plati koalicija yra ne trūkumas, o privalumas. Tačiau kai kurie į valdančiųjų gretas patekę politikai jau po sutarties pasirašymo prisipažino: keblumų bus.


2015-03-31 18:29

Paminklą patriarchui meras regi ant Tauro kalno

6

Suradęs seną Vilniaus nuotrauką meras Artūras Zuokas paskelbė idėją – paminklą daktarui Jonui Basanavičiui pastatyti prie pat iškilsiančių Tautos namų. Sostinė ne kartą buvo sugėdyta, kad joje trūksta paminklų iškilioms asmenybėms, todėl miesto vadovas A.Zuokas nusprendė su vilniečiais pasidalyti savo sumanymu.


Populiariausi per 24 val.