Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 14:33

Krašto apsaugos ministerija pateikė projektą dėl šauktinių

Krašto apsaugos ministerija parengė įstatymo projektą, kurio priėmimas būtinas, siekiant šiemet pakviesti kariuomenės šauktinius. Vyriausybei pateiktu įstatymo projektu yra numatomas šiemet nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliksiančių karių skaičius – nuo 3000 iki 3500, taip pat didinamas ribinis bendras karių skaičius.


2015-03-03 14:11

Po savivaldos rinkimų prezidentė per anksti iššovė fejerverkus

14|

Pasibaigus savivaldos rinkimams politikos senbuvius nemaloniai nustebino naujokų rezultatai. Įvairių jokioms partijoms nepriklausančių visuomeninių judėjimų atstovai Lietuvoje turės 116 mandatų, šias pozicijas įvairiose Lietuvos savivaldybėse dalysis net 36 visuomeniniai komitetai. Alytaus mieste jau per pirmąjį rinkimų turą buvo išrinktas jokiai partijai nepriklausantis meras, o dar šeši nepartiniai merai varžysis įvairiuose Lietuvos rajonuose antrajame rinkimų ture.


2015-03-03 14:07

Ministras ieško naujo Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovo

2

Kitą savaitę pasibaigus Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado Vainiaus Butino kadencijai, ji nebus pratęsta paties pareigūno pageidavimu, antradienį pranešė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.


2015-03-03 13:59

S.Skvernelis teisinasi dėl rusiškos pasieniečių įrangos

2

Stebėjimo įranga su Rusijoje pagamintais seisminiais davikliais pasienyje kol kas nėra diegiama, įvertinus grėsmes, gali būti stabdomas jos įsigijimas, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.


2015-03-03 13:51

Lietuvos kariai savanoriai rengiasi kelionei į JAV

2

Paskutinis  vasario savaitgalis Pabradės poligone pažymėtas pirmosiomis naujojo karinio vieneto pratybomis. Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės karių savanorių pagrindu sudarytas būrys pradėjo intensyviai rengtis šią vasarą Jungtinėse Amerikos Valstijose vyksiančioms pratyboms.


2015-03-03 12:31

L.Linkevičius per B.Nemcovo laidotuves prisiminė jo žodžius

20|3| 

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, antradienį Maskvoje dalyvaudamas atsisveikinant su nužudytu Rusijos opozicijos lyderiu Borisu Nemcovu, pabrėžė, kad net ir nužudžius žmogų, jo idėjos lieka. „Paskutinį kartą su Borisu kalbėjome praėjusiais metais Vilniuje ir aš kažkaip nustebau, kad šiame žmoguje tiek daug gyvenimo džiaugsmo“, – prisiminė L.Linkevičius.


2015-03-03 12:13

Pasieniečiai milijonus nori dalytis su rusais

278|3| 

Ar gali būti, kad per valstybės sieną į Lietuvą pasiųsti žalieji žmogeliukai bus nematomi? Nors tuo sunku patikėti, Rusijos tarnybos gali turėti galimybę valdyti pasienį stebinčią mūsų įrangą. Negana to, už ją dar užsimota sumokėti didžiulę kainą. Tuo metu, kai Lietuva rengiasi atremti grėsmes iš Rusijos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) nusprendė, kad mūsų pasienį turi saugoti rusiška technika. Kai tik buvo paskelbtas konkursas, kas aprūpins mobiliaisiais seisminiais davikliais Purvėnų ir Druskininkų pasienio užkardas, jų nugalėtojas niekam nekėlė abejonių.


2015-03-03 11:23

Prezidentė atleido aplaidžiai dirbusį teismo vadovą

3

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą atleido iš pareigų Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėją Vitalijų Šidagį.


2015-03-03 11:07

Provincijos barai (7). Keturios Sirutiškio kėdės ir ištvermė

28|7

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu buvo smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar neretai ir paniekinamai pasakoma: snarglinės, skylės, alubariai. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską“. Nelygu, kas prie baro stovi.


2015-03-03 08:25

V. Grigaravičius po pergalės išskubėjo į ligoninę pas marčią

135|3| 

Pirmą kartą patys Alytaus miesto merą rinkę gyventojai nustebino patys save. Jau pirmame ture iš dešimties kandidatų išsirinkta be didesnių abejonių. Beveik 66 proc. rinkėjų balsus atidavė už Vytautą Grigaravičių. Tarp gausybės sveikinimų su pergale įspūdingiausiai jį pasveikino marti Regina, jaunesniojo sūnaus Rolando žmona, šįryt Kauno klinikose pagimdžiusi dvynukus.


Populiariausi per 24 val.