Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-22 13:08

D. Degutis ministro posto nenori, D. Biekša neišsiduoda

Buvęs Lietuvos ambasadorius Izraelyje, darbo energetikoje patirties turintis Darius Degutis, kuris neoficialiai įvardijamas kaip vienas kandidatų į energetikos ministrus, teigia neketinantis užimti šio posto. Tuo tarpu kitas neoficialiai minimas kandidatas - Kainų ir energetikos kontrolės komisijos viršininko pavaduotojas Darius Biekša teigia šių pranešimų kol kas nekomentuojantis.


2014-09-22 13:01

Atvyksta nauja JAV karių pamaina su sunkiąja kovine technika

Nuo spalio 1 dienos Lietuvoje tarnybą pradės nauja JAV karių pamaina, į Lietuvą atvyksianti su sunkiąja kovine technika – šarvuotais transporteriais „Stryker“ ir pėstininkų kovos mašinomis „Bradley“. Nauji kariai yra iš JAV 2-osios divizijos 8-ojo kavalerijos pulko (2nd Squadron, 8th Cavalry Regiment) Teksaso Valstijoje. Jie pakeis dabar Rukloje dislokuotus JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados pėstininkus.


2014-09-22 12:43

Lietuviams reikia mokytis pristatyti savo tėvynę

Ne visi pasaulyje žino, kas lietuviui yra tėvynė. Tuo įsitikinęs Izraelio garbės konsulas Lietuvoje Michailas Rosicanas. Dokumentinį filmą „Lietuva - gintarinė Europos siela“ apie mūsų šalies grožį ir patrauklumą sukūręs verslininkas tvirtina, kad lietuviai turi pristatyti savo tėvynę kaip geriausią pasaulyje. Ne tik iš širdies, bet ir iš verslo pusės. Deja, kol kas lietuviai dažniau pasauliui tik praneša, kad Lietuvoje labai gražu.


2014-09-22 12:36

Pasirodžius rusams į orą vėl buvo keliami NATO naikintuvai

14|11

Savaitgalį greta Baltijos valstybių buvo stebimas Rusijos karinės aviacijos suaktyvėjimas. Sekmadienį rusų karo lėktuvai net tris kartus buvo pastebėta greta Latvijos krantų. Dėl to į orą vėl buvo keliami NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai.


2014-09-22 12:28

Išalkusieji ES pinigų griebia ir smulkmę

1|2

Į duris galbūt beldžiasi naujas skandalas, susijęs su ES pinigų dalybomis. Apie 300 įmonių nukentėjo nuo „darbiečių“ įtakos sferoje esančios agentūros sprendimų skirti paramą moksliniams tyrimams atlikti. Verslininkams kilo įtarimų, kad išrinktųjų ratas sudarytas neskaidriai, siekiant sušelpti politines partijas artėjant savivaldos rinkimams. Šią savaitę Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pasirašo sutartis su puspenkto šimto įmonių, kurios laimėjo 7 mln.Lt dydžio ES paramą pagal priemonę „Inočekiai.LT“.


2014-09-22 12:16

Palydovas nemeluoja: lietuvių laivas nekirto Rusijos sienos

32

Lietuvos laivas „Jūrų vilkas“ žvejodamas nekirto Rusijos sienos ir sulaikymo metu žvejojo tarptautiniuose vandenyse, pirmadienį paskelbė Žemės ūkio ministerija. Anot ministerijos, tai parodė rugsėjo 17–18 dienų palydovinės sistemos duomenys.


2014-09-22 12:06

VSD įspėja: rusų žvalgyba suaktyvėjo, verbuojami pasieniečiai

190

Sutapimas ar ne, bet tuo metu, kai Taline lankėsi Jungtinių Valstijų Prezidentas Rusijos Federalinė Saugumo Tarnyba sulaikė Estijos saugumo policijos darbuotoją. O tuo metu, kai Vilniuje prasidėjo NATO karinio komiteto posėdis, į kurį suvažiavo NATO kariuomenių vadai, Rusija sulaikė Lietuvoje registruotai įmonei priklausantį laivą esą užsiėmusį neteisėta krabų žvejyba Rusijos ekonominiuose vandenyse. Lietuvos teigimu, laivas žvejojo tarptautiniuose vandenyse. Tokį grubų tarptautinės teisės pažeidimą Premjeras Algirdas Butkevičius įvertino kaip galimą spaudimą Lietuvai dėl jos užsienio politikos Ukrainos klausimu.


2014-09-22 11:41

A. Sacharuko byloje - buvusių Seimo narių apklausos

10

Vilniaus apygardos teismas, nagrinėjantis buvusio Seimo naro Aleksandro Sacharuko baudžiamąją bylą dėl balsavimo vietoje Lino Karaliaus, liudytojais ketina apklausti daugiau buvusių Seimo narių.


2014-09-22 11:36

Socialdemokratai siūlo grąžinti ministerijų sekretorius

16

Valdantieji socialdemokratai siūlo palikti tik vieną viceministro pareigybę ministerijose ir vietoje jų grąžinti nepolitines ministerijos sekretorių pareigybes. Tai numatančias pataisas įregistravo socialdemokratė Milda Petrauskienė.


2014-09-22 11:04

A. Butkevičius Antakalnio kapinėse pagerbė A. Brazausko atminimą

4|14

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius Antakalnio kapinėse pagerbė prezidento Algirdo Brazausko atminimą.


Populiariausi per 24 val.