Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-21 09:53

Lietuva dėl „Jūros vilko“ likimo turės apsispręsti pati

Dėl rugsėjį Rusijos sulaikyto žvejybos laivo „Jūros vilkas“ likimo Lietuva ir konkrečiai laivo savininkai turės apsispręsti patys, tvirtina žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Pasak jos, nei Europos Komisija (EK), nei Žvejybos šiaurės rytų Atlante komisija (angl. The North East Atlantic Fisheries Commission, NEAFC) neketina spręsti laivo klausimo.


2014-11-21 09:07

D. Grybauskaitė: „Kas peržengs mūsų teritoriją, bus sustabdyti“

54|29|

Ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse jau kuris laikas kalbama apie hibridinio karo grėsmes ir kitas provokacijas. Suintensyvėjus Rusijos orlaivių ir laivų judėjimui prie Europos valstybių krantų ir oro erdvės susirūpinta Lietuvos pasirengimu reaguoti į sienų pažeidimus. Lietuvoje aktyviai rengiamos įvairios karinės pratybos su NATO partnerių pajėgomis bei neseniai pasiūlyta Lietuvos kariuomenėje suformuoti greitojo reagavimo pajėgas, kurios galėtų reaguoti nedelsiant ir turėtų pakankamai kovinės galios užkirsti kelią priešiškų jėgų veiksmams šalies teritorijoje taikos metu.


2014-11-21 08:56

Ž. Pacevičius viceministru neskiriamas, nes reikia pokyčių

Naujasis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nusprendė negrąžinti į viceministro pareigas buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovo Žimanto Pacevičiaus, ir teigia šiuo metu ieškantis kito žmogaus, kuris siektų pokyčių statutinės tarnybos srityje.


2014-11-21 08:00

Rusija D.Grybauskaitei pataria tramdyti „komjaunuolišką įkarštį“

436|

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“, pareiškė oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas. „Būtų gerai, jei Lietuvos prezidentė pašvelnintų savo „komjaunuolišką įkarštį“, nekompleksuotų dėl savo „sovietų praeities“, kuri, matyt, priverčia ją būti „šventesne už Romos popiežių“, - ketvirtadienį pareiškė oficialus Rusijos URM atstovas Aleksandras Lukaševičius.


2014-11-21 07:11

Vaikų tėvus baugina jehovistų kaimynystė

36

Prienuose šalia duris atvėrusių Lietuvos Jehovos liudytojų maldos namų esančio vaikų darželio „Pasaka“ darbuotojai ir mažylių tėvai nerimauja, kad naujieji kaimynai gali imti piršti religinį mokymą. Vaikų darželį nuo jehovistų Karalystės sale pavadintų maldos namų skiria tik F.Vaitkaus gatvė.


2014-11-21 07:09

Vaikams dovanas ruošė visa seniūnija

Aplankyti Alytaus kūdikių namuose gyvenančių Lazdijų rajone gimusių mažylių atvykę Šeštokų seniūnijos (Lazdijų r.) gyventojai atvežė pilnus krepšius įvairiausių dovanų visiems vaikams.


2014-11-21 07:07

Klaipėdoje - tušti ginčai dėl miesto aikštės

1

Jau daugiau nei du dešimtmečius Klaipėdoje verda ginčai, kokia turėtų būti miesto centre esanti Atgimimo aikštė, tačiau kol kas viskas lieka tik kalbomis. Kol vežimas nejuda iš vietos, nerimsta visuomenininkai – jie siūlo aikštėje pastatyti paminklą žymiam žmogui. Vieniems atrodo, kad tai turėtų būti Kristijonas Donelaitis, kitiems – kad Vydūnas.


2014-11-21 06:59

Lietuvos kariuomenė taupymą vertina labiau nei žmones

18

Krašto apsaugos ministerijos akibrokštas - laikyti, kad JAV karinėje bazėje lietuvį karį Liutaurą Balčiūną ištikusi mirtis nėra susijusi su tarnybinių pareigų vykdymu - sukrėtė Lietuvos karius. Staiga mirusio L.Balčiūno šeima neteks trijų šimtų penkiasdešimtiies tūkstančių litų išmokos.


2014-11-21 06:43

Verslininkų grumtynės dėl lavonų – be pabaigos

4| 

Įnirtinga kova dėl teisės laidoti vienišus ir neatpažintus mirusiuosius neaplenkė ir pačios mažiausios šalyje Neringos savivaldybės. Klaipėdos policija baigė ikiteisminį tyrimą dėl vienos uostamiestyje veikiančios ritualinių paslaugų verslo įmonės neteisėtos veiklos Kuršių nerijoje.


2014-11-21 06:36

Kovotojas su virusu krito net nepasiekęs fronto

3

Nespėjusi rasti pamainos į skandalą įsivėlusiam buvusiam viceministrui Gediminui Černiauskui sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė duris parodė dar vienam savo pavaduotojui Erikui Mačiūnui. Netrukus po slapto ministrės apsilankymo Prezidentūroje priimtas sprendimas atsisveikinti su 59 metų E.Mačiūnu jau aplipo gandais. Bet R.Šalaševičiūtė neigė, kad tam įtakos turėjo užvakarykštis pokalbis su šalies vadove.


Populiariausi per 24 val.