Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-11-24 19:39

Pavydžiausia pasaulyje moteris vyrą tikrina melo detektoriumi

145

43 metų britė Debbi verčia savo 31 metų mylimąjį pasitikrinti melo detektoriumi kiekvieną kartą, kai jis sugrįžta namo. Taip pat ji neleidžia jam žiūrėti televizoriaus ar skaityti žurnalų, kad šis neįsižiūrėtų kitos merginos. Be to, moteris nuolat tikrina savo gyvenimo draugo Steve'o Woodo telefoną, elektroninį paštą ir banko išrašus. Laukdama, kol Steve'as taps oficialiu jos sutuoktiniu, Debbi netgi pasikeitė savo pavardę į jo.


2014-11-24 16:25

Identiški dvynių piešiniai nustebino konkurso komisiją

1|39

Savaitgalį į Vilniaus prekybos ir pramogų centre VCUP vykusį dvynių konkursą „Twins peak 2014” suvažiavo įvairaus amžiaus dvynukų ir dvynukių iš visos Lietuvos. Unikalus renginys pritraukė dalyvių iš Kauno, Alytaus, Panevėžio, Joniškio, Platelių, Marijampolės, Elektrėnų ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių.


2014-11-24 15:23

Parodoje „Vaikų šalis 2014“ buvo skatinamas mamų sumanumas

8

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko jau 20-oji tarptautinė paroda būsimiems tėvams, kūdikiams ir vaikams „Vaikų šalis 2014“.    Šiais metais parodoje dominavo sumanios mamos tema. Anot organizatorių, kiekviena moteris, besilaukdama ar augindama namuose mažamečius vaikus gali būti kūrybinga, sąmoninga ir sumani: sugebėti ne tik kurti rankdarbius, bet ir mokytis naujų dalykų, aktyviai dalyvauti visuomeninėje, kūrybinėje veikloje ar net pradėti savo verslą. 


2014-11-24 09:47

Vaikų darbas – išnaudojimas ar naudinga patirtis?

6

Laikraščiais sankryžose prekiaujantys paaugliai, automobilį nuplauti besisiūlantys vaikai, daržoves ir vaisius parduodantys mokyklinukai – jau įprastas vaizdas. Vis dažniau galimybe užsidirbti naudojasi ir paaugliai. Tačiau ar darbas vaikams atneša daugiau naudos, ar atima iš jų dalį vaikystės?


2014-11-23 16:47

Griūvant šeimai Dainei Baumilei ramsčiu tapo jaunesnė sesuo

80|11

Teisininkė Dainė Baumilė (33 m.) kadaise savo jauniausiąją seserį Rūtą Žibaitytę (22 m.) migdydavo pietų miego. Dabar jiedvi vienuolikos metų amžiaus skirtumo nejaučia – gali pasidalyti širdies paslaptimis. Atlikėjos karjeros siekianti R.Žibaitytė prieš kurį laiką išgyveno dėl sesers šeimos pamatus sudrebinusios sutuoktinio dainininko Donato Baumilos (32 m.) neištikimybės, o dabar džiaugiasi, kad pora gyvena laimingai. Dainė taip pat turi ką patarti dar netekėjusiai Rūtai.


2014-11-23 12:32

Kūdikis solistui Rafailui Karpiui - nauja šeimos ašis

18|6

Rugpjūtį tėvu tapęs operos solistas Rafailas Karpis (31 m.) nesitikėjo, jog atsivers tiek daug naujų gyvenimo spalvų. Anksčiau kitų tėvų pasakojimai apie atžalas jam atrodydavo juokingi. Vyras nesuprasdavo, kodėl susilaukę vaikų suaugusieji tarsi suvaikėja, tampa saldūs. Dabar dainininkas pripažįsta, kad ir pats tirpsta iš laimės sūpuodamas pirmagimę Rachelę. Šįmet pavasarį vestuves atšokęs R.Karpis prieš tris mėnesius pajuto, kad kūdikis – ašis, apie kurią pradėjo suktis jo ir žmonos Dianos (31 m.) gyvenimas, rašo "Lietuvos ryto" šeštadienio žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-11-22 17:45

Jei žmona elgiasi isteriškai, gal jos vyras dėl to kaltas?

12

Mokyklose ir universitetuose, populiariosios psichologijos brošiūruose ir, tiesiog, mūsų pokalbiuose nuolat šmėsčioja žodžiai „melancholikas“, „flegmatikas“, „cholerikas“ ir taip toliau. Taip mėgstame skirstyti ir lipdyti etiketes, kad lengva ranka kolegai mestelime „na, tu ir flegma“ arba žmonai papriekaištaujame „isterikė, - na, bet tavo amžinai choleriškam charakteriui tai būdinga!“.


2014-11-21 18:13

Norvegai: „Norite vaikui pliaukštelėti? Darote nusikaltimą“

134|2|

Lietuviai Norvegijoje – trečia pagal dydį imigrantų grupė, nusileidžianti tik švedams ir lenkams. Paskutiniais duomenimis, šioje šalyje gyvena 55 tūkstančiai lietuvių. Nemažai jų yra atvykę su savo vaikais, dėl kurių pastaruoju metu šioje šalyje kyla nemažai skandalų. Patys norvegai neslepia: jau vien tai, kad ant duonos riekės vaikui neuždėta sūrio, yra pagrindas paimti vaiką iš namų.


2014-11-20 17:13

Lietuvoje rengiamas neįprastas konkursas - tik dvyniams

12|8

Penktadienio vakarą viename Vilniaus prekybos ir pramogų centre vyks unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Susirinkusiems tikrai dvejinsis akyse – čia šmėžuos kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Ir tai tik lašas jūroje iš kelių šimtų konkurse dalyvausių kaip du vandens lašai panašių dvynukų ir dvynukių.


2014-11-20 14:31

Vaikas turi vienintelę pareigą – nepažeisti kitų žmonių teisių

2|2

Lapkričio 20-ojį – Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos diena. 1989-aisiais Jungtinės Tautos šiuo tarptautiniu aktu įtvirtino pamatinį vaiko teisių apsaugos – vaiko teisių viršenybės – principą. 1995 m. liepos 3 d. Vaiko teisių konvenciją ratifikavo LR Seimas, įsipareigodamas visiems Lietuvos vaikams užtikrinti politines, ekonomines ir socialines teises. Apie šiandieninę vaiko teisių situaciją mūsų šalyje, kalbamės su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktore Rasa Dičpetriene.


Populiariausi per 24 val.