Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-08-27 18:46

Ar silikoniniai implantai netrukdo maitinti krūtimi?

6

Krūtų didinimo operacijos išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tai – viena dažniausių plastinės chirurgijos operacijų. Tačiau kyla klausimas, ar įsodinus implantą, kuris yra svetimkūnis, nepasikeičia krūties anatomija. Ar grožio operacija nesutrukdys vėliau maitinti krūtimi gimusio kūdikio?


2015-08-27 18:46

Klaipėdos policijos pareigūnas prie altoriaus žengė uniformuotas

48|3

Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Sigetomas Olšauskas prisiekė amžiną meilę savo išrinktajai ir pademonstravo ištikimybę pasirinktai profesijai: prie Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios altoriaus pareigūnas stojo vilkėdamas išeigine tarnybine uniforma.


2015-08-27 18:45

Krepšininkas A. Juškevičius: „Net žmona liepia žaisti kiečiau“

18|7| 

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Adas Juškevičius (26 m.) neatstovaus šaliai rugsėjį vyksiančiame Europos vyrų krepšinio čempionate. Tokia žinia pakeitė planus ir jo žmonos Simonos (25 m.), kuri ketino keliauti paskui vyrą. Tačiau krepšinio aikštėje prieš dešimt metų susitikusi ir neseniai savo vestuves atšokusi pora turi ie kitų su krepšiniu susijusių planų.


2015-08-27 11:32

Ištikimybė Šventajai: vilniečių pora atostogauja čia 25 metus

15

Didmiesčio gyventojai mažoje pajūrio gyvenvietėje poilsiauja jau daugelį metų ir vis atranda kažką naujo. Sostinėje gyvenanti Laimos ir Arūno Kapustinskų šeima į Šventąją atvyksta kiekvienais metais, kartais – net po keletą kartų per metus. Vilniečiai įsitikinę, kad Lietuvos pajūryje nebūna blogo oro, kad kainos čia – žemos, o įspūdžiai – nepakartojami.


2015-08-27 11:29

Planuojame finansus: patarimai, kaip pasiruošti mokslo metams

1|2

Vasaros pabaiga daugeliui mokyklinio amžiaus vaikų turinčių tėvų dažnai būna kupina streso ir nesibaigiančio pinigų skaičiavimo. Praslinkus atostogoms ir atėjus mokyklinių prekių pirkimo laikotarpiui, kartais paaiškėja, kad išlaidų yra daugiau negu tikėtasi, o šeimos biudžetas per vasarą neplanuotai aptirpo. Finansų ekspertai pabrėžia, kad nemalonumų galima išvengti, pasinaudojus keletu paprastų patarimų planuojant šeimos biudžetą.


2015-08-26 14:10

Vestuvių tradicijos: ar joms gresia pavojus išnykti

6

Nors atėję pas vestuvių planuotoją lietuviai visų pirma pasako, kad nenori tradicinių vestuvių, galiausiai paaiškėja, kad vestuvių tradicijų jie vis dėlto nori laikytis. Taip teigė vestuvių planuotoja Teresa Ulozienė.


2015-08-26 11:43

Ministrės patarimai, ko neskubėti pirkti naujiems mokslo metams

16

Šie mokslo metai skelbiami mokyklos bendruomenės metais, o pagrindinis jų tikslas yra ugdymo kokybė ir mokinių pasiekimų gerinimas. Taip teigia švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, kuri džiaugiasi, kad šiemet pirmą kartą per 15 metų į mokyklą eis net tūkstančiu daugiau pirmokų.


2015-08-26 10:49

Vaikų darželis: baubas ar draugas?

1|2

Nemažai tėvų per vasarą apsisprendžia ir rudenį pirmą sykį nuveda savo mažylius į vaikų darželį ar kitą vaikų ugdymo grupę. Dar kiti ryžtasi vaiką ten nuvesti po tam tikros pertraukos, nors pirmoji patirtis ir nebuvo labai sėkminga. Kaip tinkamai paruošti vaiką darželiui ar ikimokyklinio lavinimo mokyklėlei? Savo mintimis apie tai dalijasi „Mažųjų ekspertų mokyklos“ ambasadorė vaikų psichiatrė, docentė dr. Sigita Lesinskienė.


2015-08-26 09:59

Santykiai su vyresniu vyru: minusai ir pliusai

69

Amžius – tai tik skaičius. Tampame vyresni, bet jaučiamės tokiais pat – žinoma, kai nežiūrime į veidrodį. Tam tikrų subtilybių atsiranda tuomet, jeigu jūsų mylimasis – gerokai už jus vyresnis. Bet tokie santykiai turi ir minusų, ir pliusų.


2015-08-26 08:25

Kodėl Lietuvos vaikai vis dar yra vieni nelaimingiausių ES?

11

Nors Lietuva ratifikavo JT Vaiko teisių konvenciją dar 1995 m., o nuo nepriklausomybės atgavimo praėjo ketvirtis amžiaus, Lietuvos vaikai vis dar yra vieni iš nelaimingiausių Europos Sąjungoje. Valstybėje vis dar nėra sukurto sisteminio požiūrio į vaiko gerovę, trūksta kompleksinio požiūrio ir pagalbos vaikui ir jį auginančiai šeimai.


Populiariausi per 24 val.