Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-06-30 16:35

Ar gimus vaikui jūsų vyras prislėgtas? Sužinokite diagnozę

2

Kad su vyru darosi negeri dalykai, pirmoji pastebės jo partnerė. Jeigu į kelis iš pateiktų klausimų atsakysite „taip“, jūsų vyrui gali būti depresija po gimdymo. Dėl savo santykių ateities ir dėl vaiko gerovės nevalia į tai žiūrėti pro pirštus, o kuo greičiau ieškoti pagalbos.


2015-06-30 16:23

Architekto A.Kančo kelionių nestabdo nei liga, nei stichijos

11|6

Pasigaminti laimės hormonų – tokį tikslą turi kaunietis architektas Algimantas Kančas (61 m.), jau 40 metų keliaujantis kartu su žmona Jolita. Dėl prostatos vėžio vyras nelinkęs keisti gyvenimo įpročių, nes kelionių jam reikia kaip oro. Architektūros istorikė Jolita Kančienė (61 m.) prisipažino, kad yra kur kas didesnė bambeklė už savo vyrą.


2015-06-30 10:19

Ką slepia M. Vitulskio šeima už aklinai uždangstytų langų?

83

Erikai ir Merūnui Vitulskiams kuriant savo namus Vilniuje sunkiausia buvo suderinti abiejų poreikius. Vienas jų yra vyturys – anksti gula ir anksti keliasi, o kitas – pelėda ir mėgsta naktinėti, o rytą ilgiau pamiegoti. Taigi kaip patogiai kartu gyventi vyturiui ir pelėdai?


2015-06-29 11:40

Vaikų vasaros stovyklos tikslą padiktavo M.Mikutavičiaus daina

1|2

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos jaunimo organizacijos bei kiti mokiniai drauge su vadovais stovyklavo Nemunaityje, kur visą savaitę vyko įvairiausios veiklos. Stovykla buvo organizuota laimėjus projektus „ Aš myliu Lietuvą, ar tu ją myli?“ ir „Būdami kartu galime nuveikti daugiau“.


2015-06-28 14:41

Ar televizijos laidos vedėjui P.Skučui tėvystė – iššūkis?

22

Žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas (30 m.), su žmona Indre auginantis pusės metų dukrelę Elžbietą, apie tėvystės patirtį kalba pakylėtai. Jis tvirtino nepatyręs jokių neigiamų emocijų ir sulig kiekviena diena atrandantis vis naujų džiaugsmų. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-06-28 14:36

Depresija po gimdymo užklumpa net ir stiprius vyrus

25|2

Depresiją gimus kūdikiui patiria net ir vyrai. Nauji tyrimai atskleidė, kad net trečdalis tėvų išgyvena šią būseną. Kitais skaičiavimais, dviem depresija po gimdymo sergančioms moterims tenka vienas ja sergantis vyras. Su šia iš pirmo žvilgsnio moteriška bėda susidūrė ir britas Markas Williamsas (40 m.). Jis – vienas iš nedaugelio, išdrįsusių apie tai prabilti garsiai. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-06-26 18:12

Atostogos dviese – be vaikų ir telefono, bet su sekso žaislais

2

Metas atostogoms tik dviese! Jokių vaikų, draugų ir šeiminių ar grupinių pramogų. Šį kartą – tik tu ir jis. Sustiprinkite savo artumą ir iš naujo pakurstykite aistą. Šie penki patarimai tikrai padės tai padaryti.


2015-06-25 12:06

Jono vardą pamėgo emigrantai

1

Dzūkijoje Jonų vardai praranda savo populiarumą. Nuo išnykimo juos gelbsti tik emigrantų sentimentai. Jono ar Janinos vardais Dzūkijoje pavadinamas tik vienas kitas naujagimis. Lietuviškus vardus vaikams dažniausiai išrenka užsienyje gyvenantys alytiškiai.


2015-06-25 12:03

Mokslininkas paaiškino, kodėl žemaičiai močiutę vadina baba

76|2

Neretas mano, jog vaikams kreiptis į savo tėvus „tu“ populiaru tapo tik XXI amžiuje, o anksčiau kreipinys būtinai turėjo atspindėti pagarbą tėvams ir aukštesnį jų statusą. Lietuvių kalbos instituto Vardyno skyriaus vyresnysis mokslo darbuotojas Laimutis Bilkis teigė, kad šiuo metu randamuose istoriniuose dokumentuose, siekiančiuose XVIII amžių, fiksuojami vaikų kreipimaisi į tėvus antruoju asmeniu.


2015-06-25 09:33

Po vizito pas Alytaus merą moksleiviui kilo svajonė

5

„Manęs pilna visur: dalyvauju kiekviename mokyklos renginyje, dar būdamas šeštoje klasėje, įsiprašiau į mokinių tarybą, o šiais mokslo metais buvau jos pirmininku. Esu labai smalsus. Ateityje svajoju būti Alytaus meru“, – drąsiai apie savo siekius ir save patį pasakojo Edvinas Česnulis, Volungės pagrindinės mokyklos aštuntokas.


Populiariausi per 24 val.