Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-08-03 21:48

Nuotykiai Azijoje Edvardui Žičkui smarkiai patuštino kišenę

30|6

Iš kruizo po Pietryčių Aziją televizijos žurnalistas Edvardas Žičkus (32 m.) ir operatorius Marius Nemanis (33 m.) parsivežė apie 100 valandų filmuotos medžiagos, spalvingų įspūdžių ir praradimo kartėlį. Laidos kūrėjai buvo šaltakraujiškai apiplėšti vidury dienos, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-08-03 16:35

Tomas Ališauskas per atostogas įveikė 9 tūkstančius kilometrų

7

Daugiau nei trys savaitės – dvidešimt penkios dienos ir devyni tūkstančiai kilometrų. Aplankytas gabalas prancūzų Provanso, Marselis, Žydrasis krantas, Dižonas, Europos parkas Vokietijoje, savaitė Beskidų kalnuose, kur susiduria Lenkija Čekija ir Slovakija. LNK laidos KK2 vedėjas Tomas Ališauskas kas vasarą su šeima keliauja automobiliu po Europą. Praėjusiais metais jie aplankė garsų Prancūzijos kurortą prie Atlanto vandenyno La Rošelį, o šiemet nusprendė apvažiuoti daugiau Pietų Europos.


2015-08-03 13:39

„Svogūnų Lietuva“ premjera: su A. Valinsku ir M. Vaičiulyte

6

Žinia apie naująją Arūno Valinsko laidą „Svogūnų Lietuva“ sukėlė susidomėjimo bangą. Vieni diskutavo apie kasmetinių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų įkvėptą naująjį savaitinį šou, kiti svarstė, kas taps dešiniąja A.Valinsko ranka rudens premjeroje.


2015-08-03 12:46

Automobilio avarijoje nenuskilo M. Papinigio dubleriui

29

Naujame komiškame seriale su kriminalo prieskoniu „Bruto ir Neto“ nestigs nei veiksmo, nei komiškų situacijų. Filmuojant būna visko – ir juoko, ir ašarų. Kuriant vieną veikslo sceną neišvengta ir incidentų. Aktorių Mindaugą Papinigį pavojingoje automobilio avarijoje pakeitęs profesionalus kaskadininkas susižeidė petį.


2015-08-03 08:33

Paplūdimyje – su šokėja Egle Straleckaite

14|4|

Šokėją E.Straleckaitę (23 m.) vasarą iš Lietuvos išvilioti sunku. Ir ne todėl, kad kaunietė turi daugybę darbų. Merginos teigimu, kiek vėsesnis nei ankstesnėmis vasaromis oras netrukdo gėrėtis gimtosios šalies gamtos grožiu ir mėgautis pramogomis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-08-01 10:58

Dainininkė Monika Katunskytė per vakarą uždirba 200 svarų

88

Ne viena Lietuvos scenos žvaigždutė laimės išvyksta ieškoti svetur, viena iš jų – Vitalijos Katunskytės dukra Monika, kuri jau dvejus metus gyvena ir dirba Londone.


2015-08-01 08:06

Rūtos Janutienės vasara: ir vėžininkų palata, ir linksmybės

79|

„Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidų vedėjos Rūtos Janutienės (49 m.) vasara kitokia nei įprastai. „Tinginiauju, nes turiu pasiteisinimą – vėžys“, – šyptelėjo moteris, kurios atostogų maršrutas šiemet vingiuoja į sostinės Santariškių rajoną, Nacionalinį vėžio institutą.


2015-07-31 16:20

Seriale L. Pobedonoscevas atsiguls į lovą su senų laikų meile

5|6

Naujame seriale Leonardui Pobedonoscevui teks atsigulti į lovą su studentiškų laikų meile Kodėl Leonardas Pobedonoscevas grįžo iš savo metus trukusių atostogų? Dėl to, pasirodo, kaltas dvidešimtąjį gimtadienį rudenį švenčiančios LNK televizijos naujasis projektas – serialas „Visi vyrai – kiaulės...“.


2015-07-31 15:42

Naujame TV3 vaizdo klipe garsūs žmonės ir puiki nuotaika

5

Liko vos mėnesis iki TV3 televizijos naujojo rudens sezono pradžios. Vieną po kitos eterio naujienas pristatanti televizija, rugsėjį kvies juoktis kartu su komišku kriminaliniu serialu „Bruto ir Neto“, sekti populiariojo serialo „Moterys meluoja geriau“ 8-ojo sezono peripetijas, stebėti intriguojantį projektą su išskirtinėmis Lietuvos moterimis – „Pavojingi aukštakulniai“, skaičiuoti žinomų žmonių įsimintiniausius savaitės poelgius projekte „Svogūnų Lietuva“, sirgti už Lietuvą Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, palaikyti „X Faktoriaus“ talentus bei stebėti jau ne vienerius metus mylimus, atsinaujinusius projektus.


2015-07-31 13:41

A. Ivanauskas-Fara prabilo apie vagystes „Lietuvos balse“

1

Nenumaldomai artėja galingiausio dvidešimtmetį pasitinkančios muzikinio LNK projekto „Lietuvos balsas“ Dvikovų ir Nokautų filmavimai. Praeitą savaitę „Lietuvos balso“ mokytojai skirstė duetus.


Populiariausi per 24 val.