Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-07-01 07:39

Ligoninėje apvogta vilnietė: policija vaidina, kad dirba

44

Vagių auka Vilniaus ligoninėje tapusią moterį šokiravo pareigūnai – tą pačią dieną policininkas jai pranešė, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas, o prokuroras – kad jis sustabdytas. „Tai pasityčiojimas ir darbo imitavimas“, – savo susidūrimą su sostinės pareigūnais apibūdina dailininkė ir vienos sostinės meno galerijos direktorė Dovilė.


2015-06-30 23:35

Daktarų istorija – gaujos likučių ir jų įpėdinių medžioklė

47|7

Galima sakyti, kad 2013 ir 2014 metai buvo Kauno nusikalstamo pasaulio atstovų masinių areštų metai. Pastaraisiais metais sparčiai retėjo ir Jungtinėje Karalystėje išblaškytų Kauno Vilijampolės kiemuose kadaise susibūrusios Daktarų gaujos narių gretos. Taip skelbiama šiomis dienomis prekyboje pasirodžiusiame ir naujais faktais antaujintame žurnalisto, rašytojo Dailiaus Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ leidime.


2015-06-30 21:50

Henrikas Daktaras lieka įkalintas iki gyvos galvos

67|16| 

„Jei šitas teismas manęs neišteisins, mane išteisins istorija. Esu nekaltas“, – dar neseniai Apeliaciniame teisme kalbėjo kalėti iki gyvos galvos nuteistas Kauno nusikaltėlių pasaulio lyderis Henrikas Daktaras.


2015-06-30 21:47

Bausmė ramų gyvenimą kūrusį vyrą pasivijo po 10 metų

7

Klaipėdietis Pavelas Volkovas vylėsi ramiai gyventi Didžiojoje Britanijoje, tačiau kaltinimai dėl sveikatos sutrikdymo, plėšimo ir vagystės jį pasivijo po dešimties metų. Jis kalės 6 metus. Nusikaltimas, dėl kurio 29 metų P.Volkovas buvo nuteistas kalėti, įvykdytas dar 2005 metų liepos 30-osios naktį Klaipėdoje. 38 metų Vidmantas Meškys, gyvenęs su motina Gėlių gatvėje, popietę sulaukė dviejų bičiulių su draugėmis. Kompanija sode kepė šašlykus, gurkšnojo alų.


2015-06-30 20:29

Po sprendimo dėl N. Bilevičiaus – švedų teisės ekspertų nuostaba

235|3|

Antradienį baigėsi Švedijoje nužudymu įtariamų brolių Bilevičių suėmimo terminas. Įvyko tai, ko niekas nesitikėjo. Šiovdės prokuroras teigia, kad už grotų reikia palikti Nerijų Bilevičių, o jaunesnį brolį paleisti į laisvę. Todėl Aivaras Bilevičius gali grįžti į Lietuvą. Iš pradžių N.Bilevičius buvo įtariamas tik pagalba darant nusikaltimą, o dabar broliai tarsi apsikeitė vietomis: jaunėliui įtarimai palengvinti, o vyresnėlį užgriuvo sunkesni.


2015-06-30 19:57

Marti anytą kūlė kumščiais ir kibiru

2

86 metų Mažiūnų kaimo (Alytaus r.) gyventoja pasiskundė policijos pareigūnams, kad jos pačios namuose ją sumušė dvigubai jaunesnė marti. Daiva P. kūlė senolę ne tik kumščiais, bet ir kibiru, vis taikydami į galvą.


2015-06-30 18:52

L. Plėšnienė papasakojo savo versiją apie tariamą A. Ūso vyndėmę

191|24

„Aš nesakau, kad tai buvo jie, nes netikrinau jų pasų, bet ir dabar manau, kad tai jie, nors aš negaliu to įrodyti“, – Vilniaus miesto apylinkės teisme kalbėjo už mirusiųjų atminimo paniekinimą ir šmeižimą teisiama onkologė Laima Plėšnienė.


2015-06-30 17:27

Našlys netiki pareigūnų pateikta tragiškos avarijos versija

13

Kaunietis Virginijus Bajoras, po savo 44 metų žmonos žūties siekiantis įrodyti sunkvežimio vairuotojo kaltę, patiria vieną nesėkmę po kitos. Baudžiamoji byla dėl avarijos vis nutraukiama, o našlio skundai, kuriuose prašoma atnaujinti tyrimą – atmetami. Bylą jau palaidojo prokuratūra, skundą dėl prokurorų sprendimo atmetė Kauno apylinkės teismas. Paskutinį žodį tars Kauno apygardos teismas, kuriam V.Bajoras apskundė Kauno apylinkės teismo verdiktą.


2015-06-30 13:52

Teismas nesušvelnino bausmės Algirdui Matoniui

3

Vilniaus apygardos teismas paliko galioti pirmos instancijos teismo nutarimą, kuriuo buvusiam Kriminalinės policijos biuro vadovui Algirdui Matoniui už vairavimą išgėrus buvo paskirta minimali 579 eurų bauda ir dvejiems metams atimta teisė vairuoti transporto priemonę.


2015-06-30 12:11

Į butą Radviliškyje įsibrovę vagys pasičiupo ir Jėzaus statulą

Vagystę iš Radviliškyje, Laisvės alėjoje esančio namo buto tiriantys kriminalistai spėlioja, kam į pinigus ir juvelyrinius dirbinius nusitaikiusiems vagišiams prireikė ir ant sienos kabojusios Jėzaus statulos. Į 22 metų radviliškietės butą vagišiai įsliūkino pirmadienio naktį. Patekti į butą ilgapirščiams padėjo tai, kad šeimininkė nakčiai neužsirakino durų, o tik iš vidaus jas užkabino grandinėle. Atkabinę grandinėlę ir į vidų užėję vagys bute ilgai neužtruko.


Populiariausi per 24 val.